Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

igatahes 15 meest see hooaeg ei tule.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kurucsi palkamiseks puudub reaalne vajadus, sest siis tekib küsimus, milleks Jacksonit vaja oli. Ma pakun, et tuleb veel kolm välismaalast, kaks etteliini, kes mõlemad suudavad tsentrit mängida ja üks liidriomadustega vend taha, nüüd sõltub muudest komplekteerimistest (Kitsing, Keedus, Raieste, jt ma usun, et Kangur jätkab), kas PG või SF positsioonile.
Koosseisu suureks paisutamisel pole palju mõtet, eurosarja ei mängita, VTBs tuleb vähem mänge.
KingOfKalev
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 15 Aug 2018, 12:19

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KingOfKalev »

Keegi tänast postimehe artiklit saab jagada? Aitäh
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 359
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

KingOfKalev kirjutas:Keegi tänast postimehe artiklit saab jagada? Aitäh

Midagi tarka pole.


Üks tsitaat:
«Tahame luua ühtse meeskonna, kus ei oleks vahet välismaalase ja kodumängija vahel. Tahan, et kõik tunneksid end kalevlasena. Usun, et nii näitab meeskond oma potentsiaali kõige paremini,» avas Štelmahers oma korvpallifilosoofia tagamaid."



See on küll naiivne väide rsk, eelmine hooaeg vedasid välismängijad meid PO-sse. Eestlased olid kahjuks statistid.... Aga no loodame parimat. :koss:
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Möödunud hooajal aitas komplekteerimisele tugevasti kaasa Bergmani faktor, kes sobivad mängijad USA turult üles leidis, et leiti nii Moultrie kui Wroten. Štelmahers ütles, et praegu oodatakse, kuni mängijate hinnad lähevad odavamaks, mis lubab eeldada, et palgatakse 2-3 end juba tõestanud mängijat.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

https://sport.postimees.ee/6740384/robe ... 1478764171" onclick="window.open(this.href);return false;

Täitsa olemas ju täispikana
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

«Sellest on umbes kuu aega, kui sai käed Kaleviga löödud. Kalev on austusväärne ning ajalooga klubi. Teada-tuntud tugeva organisatsiooniga. Pean tunnistama, et oli ka mitmeid teisi pakkumisi. Väga oluline oli Kalevi osalemine VTB liigas. Kalev/Cramo kasuks otsustamisel mängis rolli ka fakt, et Tallinn on kodule lähedal,» rääkis Štelmahers.

Meeskonna muutumine

«Ühtlasi sain rohelise tule Läti korvpalliliidult selles mõttes, et saan võimalusel kombineerida kaht treeneriametit – olen ka Läti meeste korvpallikoondise peatreeneri kandidaat.»

Kalev/Cramo meeskond on muutustes, Eesti meistriga on juba liitunud kolm uut tagameest: Läti koondislane Aigars Škele, ameeriklane Antino Jackson ning Kreekast naasis Martin Paasoja.

«Püüame kõigest väest hoida tasakaalu välismängijate ning Eesti mängijate vahel. Ühelt poolt on Kalev/Cramole oluline tulemus, kuid teisalt tuleb arvestada ka Eesti mängijatega. Hetkel üritame veenda Eesti tippe Kaleviga jätkama või sellega liituma,» sõnas Štelmahers.

SOOVITAME LUGEDA
KERGEJÕUSTIK
«Ma olen Rakveres sündinud ja Rakvere poiss. Mulle meeldib Rakveres võistelda!»
VÄLISMAJANDUS
29
16-aastane noormees teenis õhtuga kolm miljonit dollarit
SPORT
116
Tippu pürgiv Lissi Kubre: Raha mind ei motiveeri, see on ainult boonus
«Samas on teada, et ka teised VTB-liiga klubid, näiteks Moskva Himki, teevad suuri kulutusi, et järgmisel hooajal veelgi tugevamad olla. Kalev/Cramo peab olema siinkohal paindlik, suvel on mängijate hinnad kõrged – paljud korvpallurid arvavad, et nad on ülitahetud mehed ja hindavad ennast pisut üle. Meie peame arvestama eelarvega ning seetõttu ongi tark meeskonna lõplikku komplekteerimisega pisut oodata. Kuigi jah, ideaalis tahaks meeskonna kokku saada võimalikult vara.»

Oluline, et kõik mängijad oleksid kalevlased

Štelmahers peab äärmiselt tähtsaks meeskonna ühist hingamist ja sisekliimat.

«Tahame luua ühtse meeskonna, kus ei oleks vahet välismaalase ja kodumängija vahel. Tahan, et kõik tunneksid end kalevlasena. Usun, et nii näitab meeskond oma potentsiaali kõige paremini,» avas Štelmahers oma korvpallifilosoofia tagamaid.

«Kindlasti tahan, et mängijad ka minu käe all areneksid, ja ma ise koos nendega. Usun, et mul on Kalevile palju anda. Kalevi eelmine treener Donaldas Kairys tõstis lati läinud hooajal üsna kõrgele – VTB-liiga play-off’i jõudmine ei ole naljaasi, kuid kindlasti on ka minu sportlikud eesmärgid Kalevis seotud vähemalt VTB-liiga play-off’idega,» rääkis Kalevi uus loots.

«On meeldiv, et mul Eestis ees palju tuttavaid. Olen rääkinud juba mitu korda Müürsepaga, uurinud temalt üht koma teist Eesti mängijate kohta, Kullamäega saan hästi läbi. Loomulikult Sokk ja Kuusmaa on nimed, keda tean. Ja Pehka – temaga pole ammu suhelnud, kuid tean, et ta kommenteerib teleris vahel korvpallimatše,» ütles Štelmahers ja ütles lõpetuseks üsna selges eesti keeles: «Kuidas suvi läheb?»
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

Raieste Cramos
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Super uudis !
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Suurepärane uudis: 1) Raieste enda jaoks ilmselt ideaalilähedane variant – tal on võimalus mängida suuri minuteid Euroopa ühes tugevamas liigas, mitte ei pea konutama Baskonia pingisügavuses või toksima tippliigadega võrreldes palju tagasihoidlikuma tasemega Hispaania esiliigas; 2) annab põhjuse saali minna.

Jõesaare võib nüüd ilmselt Kalevi järgmise hooaja mängijate nimistust maha arvata. Saab olema väga huvitav näha, kuhu ta oma äärmiselt heitliku hooaja pealt maandub.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Uhhuu kirjutas:Suurepärane uudis: 1) Raieste enda jaoks ilmselt ideaalilähedane variant – tal on võimalus mängida suuri minuteid Euroopa ühes tugevamas liigas, mitte ei pea konutama Baskonia pingisügavuses või toksima tippliigadega võrreldes palju tagasihoidlikuma tasemega Hispaania esiliigas; 2) annab põhjuse saali minna.

Jõesaare võib nüüd ilmselt Kalevi järgmise hooaja mängijate nimistust maha arvata. Saab olema väga huvitav näha, kuhu ta oma äärmiselt heitliku hooaja pealt maandub.
Jõesaar ja Raieste on mõlemad nr kolmed, keda saab ka kahe peal kasutada. Ehk et mahuvad koos ka platsile. mina küll kurb ei oleks, kui Jõesaar ka veel tuleks.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Pilt

Vahva uudis. Loodetavasti teeb Raieste nr 3 koha enda omaks ning saab hakkama ägeda hooajaga.

Sellisel tasemel pallida on tema jaoks küll esmakordne, aga usutavasti ta siiski midagi täiesti uut ei kohta - Baskoniaga trenni tegemine võiks potentsiaalselt heaks ettevalmistuseks olla. Kindlasti saab põnev näha olema, kuidas ta hooaja käigus järjest kasvab.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

https://sport.ohtuleht.ee/972117/sander ... an-hakkama" onclick="window.open(this.href);return false;

Suve alguses olid jutud, et Raieste jääb vigastuse tõttu U20 koondisest eemale. Tuleb välja, et tervisemuresid siiski polnud ja Kalev saab endale igati kõbusa mängija.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Trenni teinud mehe saame ju:)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Hea uudis, et ta liitus Cramoga laenulepinguga ja lepingut Baskoniaga pikendati kaheks aastaks. Kui ta teeb siin korraliku hooaja, siis pole kõik veel tema jaoks kadunud.
Vasta