Eesti korvpalli tulevik/lootused

Kõik Eesti koondisega seonduv
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas HypeBeast »

Mdea uute liitujate koha pealt kolmest kolm panid täppi igaljuhul. Sten Sokk, Sander Raieste ja Aigars Skele kõik liitusid Cramoga nende ennustuste kohaselt. :D
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Kalev »

HypeBeast kirjutas:Mdea uute liitujate koha pealt kolmest kolm panid täppi igaljuhul. Sten Sokk, Sander Raieste ja Aigars Skele kõik liitusid Cramoga nende ennustuste kohaselt. :D
Ka pime kana leiab vahel tera. Jään oma arvamuse juurde. Kui päevast päeva FB gruppides spekuleerida, siis tõesti võib miski kogemata märki tabada. Eriti kui valim on niivõrd väike, nagu on eestlastest elukutselisi korvpallureid.
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Metta World Peace »

Škele liitumise kuuldused kirjutati otse sportandost ümber ilma linkimata ja Soku kohta ma küll ei näinud ei fb-s kui veebisaidil mingit eelinfot. Seda, et Cramo Raiestest huvitatud oli räägiti juba talvel Jõesaare minekuga igalpool meedias. Originaalsisu tegelikult ikka peaaegu ei ole seal ja üleüldiselt portaali juhi puhul tegemist niivõrd nilbe tüübiga, et pigem jätaks kliki andmata, kuigi rss feedina nagu töötaks mingilmääral. Noh umbes nagu lähed delfisse, vaatad mis juhtunud on ja kui mõni artikkel huvitama peaks siis lähed ERRi või BBC-sse ja loed mis tegelikult juhtus ilma lapsajakirjaniku loetamatu fakti -ja tõlkevigadeta.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

U16 koondis mängib Balti matšil Saksamaaga:

https://www.fibalivestats.com/u/LBS/1309411/bs.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas marxx762 »

Metta World Peace kirjutas:Škele liitumise kuuldused kirjutati otse sportandost ümber ilma linkimata ja Soku kohta ma küll ei näinud ei fb-s kui veebisaidil mingit eelinfot. Seda, et Cramo Raiestest huvitatud oli räägiti juba talvel Jõesaare minekuga igalpool meedias. Originaalsisu tegelikult ikka peaaegu ei ole seal ja üleüldiselt portaali juhi puhul tegemist niivõrd nilbe tüübiga, et pigem jätaks kliki andmata, kuigi rss feedina nagu töötaks mingilmääral. Noh umbes nagu lähed delfisse, vaatad mis juhtunud on ja kui mõni artikkel huvitama peaks siis lähed ERRi või BBC-sse ja loed mis tegelikult juhtus ilma lapsajakirjaniku loetamatu fakti -ja tõlkevigadeta.
Veel natuke uudistest jms rääkides, siis korvpall24.ee omab tihtilugu väga palju infot, aga antud portaali ideoloogia on selline, et kui pole nö. algallikat(vms. portaali mille najalt uudist kirjutada), siis sellest uudist kirjutama ei hakata. St. "naised saunas" stiilis uudiseid me ei tee... Ning teinekord on küll allikas olemas, aga erinevate kokkulepete järgi me uudiseid ei kirjuta enne, kui algallikas (olgu siis tegu mõne klubi manageriga või mõne agentuuriga) on diili kinnitanud- vastavasisulise info saame koostööst tulenevalt harilikult esimesena kätte.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas HypeBeast »

Skele nimi oli nädal enne ametlikku teadet tema liitumise kohta korvpall.ee lehel üleval.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas HypeBeast »

https://www.korvpall.ee/news/esimene-si ... 712156b413" onclick="window.open(this.href);return false;

Nimelt selline link siis.
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Metta World Peace »

marxx762 kirjutas:
Metta World Peace kirjutas:Škele liitumise kuuldused kirjutati otse sportandost ümber ilma linkimata ja Soku kohta ma küll ei näinud ei fb-s kui veebisaidil mingit eelinfot. Seda, et Cramo Raiestest huvitatud oli räägiti juba talvel Jõesaare minekuga igalpool meedias. Originaalsisu tegelikult ikka peaaegu ei ole seal ja üleüldiselt portaali juhi puhul tegemist niivõrd nilbe tüübiga, et pigem jätaks kliki andmata, kuigi rss feedina nagu töötaks mingilmääral. Noh umbes nagu lähed delfisse, vaatad mis juhtunud on ja kui mõni artikkel huvitama peaks siis lähed ERRi või BBC-sse ja loed mis tegelikult juhtus ilma lapsajakirjaniku loetamatu fakti -ja tõlkevigadeta.
Veel natuke uudistest jms rääkides, siis korvpall24.ee omab tihtilugu väga palju infot, aga antud portaali ideoloogia on selline, et kui pole nö. algallikat(vms. portaali mille najalt uudist kirjutada), siis sellest uudist kirjutama ei hakata. St. "naised saunas" stiilis uudiseid me ei tee... Ning teinekord on küll allikas olemas, aga erinevate kokkulepete järgi me uudiseid ei kirjuta enne, kui algallikas (olgu siis tegu mõne klubi manageriga või mõne agentuuriga) on diili kinnitanud- vastavasisulise info saame koostööst tulenevalt harilikult esimesena kätte.
Ma lootsin et oli selge ikka, et rääkisin korvpall.ee-st mitte korvpall24-st. Hr Semiskar on insane tegija sel alal ja ma ei kujuta, mis juhtuma peaks, et ma kuidagi halvustama teda peaks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas marxx762 »

Metta World Peace kirjutas:
marxx762 kirjutas:
Metta World Peace kirjutas:Škele liitumise kuuldused kirjutati otse sportandost ümber ilma linkimata ja Soku kohta ma küll ei näinud ei fb-s kui veebisaidil mingit eelinfot. Seda, et Cramo Raiestest huvitatud oli räägiti juba talvel Jõesaare minekuga igalpool meedias. Originaalsisu tegelikult ikka peaaegu ei ole seal ja üleüldiselt portaali juhi puhul tegemist niivõrd nilbe tüübiga, et pigem jätaks kliki andmata, kuigi rss feedina nagu töötaks mingilmääral. Noh umbes nagu lähed delfisse, vaatad mis juhtunud on ja kui mõni artikkel huvitama peaks siis lähed ERRi või BBC-sse ja loed mis tegelikult juhtus ilma lapsajakirjaniku loetamatu fakti -ja tõlkevigadeta.
Veel natuke uudistest jms rääkides, siis korvpall24.ee omab tihtilugu väga palju infot, aga antud portaali ideoloogia on selline, et kui pole nö. algallikat(vms. portaali mille najalt uudist kirjutada), siis sellest uudist kirjutama ei hakata. St. "naised saunas" stiilis uudiseid me ei tee... Ning teinekord on küll allikas olemas, aga erinevate kokkulepete järgi me uudiseid ei kirjuta enne, kui algallikas (olgu siis tegu mõne klubi manageriga või mõne agentuuriga) on diili kinnitanud- vastavasisulise info saame koostööst tulenevalt harilikult esimesena kätte.
Ma lootsin et oli selge ikka, et rääkisin korvpall.ee-st mitte korvpall24-st. Hr Semiskar on insane tegija sel alal ja ma ei kujuta, mis juhtuma peaks, et ma kuidagi halvustama teda peaks.
Ma sain täiesti aru kellest sa rääkisid. Ma lihtsalt pidasin vajalikuks asja veel pisut selgitada korvpall24.ee poole pealt, muud mistkit :)
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

U18 koondis kohtub B-divisjoni veerandfinaalis Põhja-Makedooniaga. Makedoonlaste liider Jakimovski (#10) on turniiri resultatiivseim mängija (21,8 p) ja teiseks parim lauavõitleja (10,0 lp). Mõistagi on tal ka turniiri kõrgeim efektiivsustegur (30,0).

https://www.youtube.com/watch?v=OFOLGKqLp50" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fiba.basketball/europe/u18b/ ... b=boxscore" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

Esimese viie minutiga kaotatud mäng: kaitsemängus puudus algusest peale vähimgi intensiivsus ja rünnakul pudistavad pikad nii, et paha hakkab. Täielik läbipõlemine.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas vanafänn »

NO T*RA KÜLL, Mait Peterson- kas sulle on õpetatud et korvi alt saab lauapõrkest ka sisse visata ja ei pea ilmtingimata haaki viskama? NELJAST NULL korvi alt keskmängija puhul on ikka liig mis liig.
Kuna ma pole selle noorte kossuga nii tuttav, siis mis ajast Makedoonlased on sharp shooterid? :O :O
Ja miks pool satsi järsku kiilakaks on end ajanud?

Sellest mängust kahjuks ei ole midagi head tulemas, nagu vaataks Hollandi U-20 mängu, kus mitte miskit ei toiminud
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas NoName »

Mait Petersoni tõstaks halvas mõttes esile. Samuti, mis värk Kitsinguga on. Oleksin arvanud, et ta on Kriisaga sama suur talent...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas vaim564 »

Austria võitis täna Luksemburgi 81:26. Selle mängu juures on huvitav, kas makedoonlased suudavad austerlaste skoori üle lüüa, algus on igatahes soliidne 30:6 ja seda 0:2 kaotusseisust. Mängujoonisele pole midagi ette heita, sest seda lihtsalt pole. Kaitsest tullakse läbi nagu sulavõist :D
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas vanafänn »

Joppab kui me poolajaga 25 saame ja nemad 70 ei tee selle ajaga. Lihtsalt mannetu mäng, sõnadest jääb puudu, milline pettumus lihtsalt..

Ikka, mis värk selle kiilaks ajatud peadega on? Ma tean, et vahepeal kasvatatakse vuntsi aga see on täitsa uus lüke
Vasta