Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

TDK kirjutas:Mina olen jälle seda meelt, et äkki tuleks viskajat siiski euroopast otsida, kõik mustanahalised on tuntud selle NBAliku viskega, et tullakse palliga üle põrgatatakse jalge vahelt ja siis lastaks mingi vise lahti, endal pole pall korralikult käesgi, ma saan aru et NBA meestel need visked lähevad aga nendel mustanahalistel kes Eestis niimoodi on hullu pannud need eriti ju ei taba.

Tsintsazde on väga väga kasulik mees, saab väga kenasti hakkama mängu juhtimisega pluss kui vaja visata siis viskab ja teeb korraliku viske, mis ka tabab.


Minu nägemus järgmiseks hooajaks :

C - Reed( kui ta ei jää siis mõni uus välismängija, kes oleks samal tasemel/Sergo & mõni eestlane
PF- Müürsepp/Kedžo
SF- Kangur/Keerles/ mõni eestlane kes suudab vahetusest kenasti sekkuda ja oma töö ära teha.
SG - Mõni välismängija ja nagu ma ennem ütlesin siis Euroopast/Kriisa( suudab ka visata kui vaja )
PG - Sokk/Kriisa/vahetusmeheks Frier
arbet nybitisse ???? :D :D :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Heh mõtlesingi kas keegi küsib, ma ei teagi mida selle mehega ette võtta, ei hakanud teda igastahes kirjutama jah :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kle komoon! on Sokk sul viimasel ajal punkte pannud? ega selle pärast nyyd ei tasu kohe minema saata! usu mind, finaalideks ta leiab end taas ;) siis ajad hoopis teist juttu!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Esiteks ei saa võrrelda Sokku ja Arbetit ja teiseks pole ma öelnud, et ta tuleb minema saata ja kolmandaks ma ei aja üldse praegu mingit juttu, nii et palun kontrolli ennem kui midagi kirjutad oma mõtted üle ;)
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

Poisid,mis nalja te nüüd teete? Meeskond peaks ikka arenema,mitte tagasi astuma.Mis Allingu,mis Niidas,varesed,dünaamiline duo,Sergo tsentriks :D
Pigem midagi sellist:
Reed,Cipruss
Kangur,Müürsepp,Kedzo
Keerles
Arbet,Frier
Sokk,Kriisa

Mäng kiireks ja kaitses agressiivseks.Tuua vähe lihtsama mõtlemisega treener.
Sorts

Postitus Postitas Sorts »

Kuulge! Niidas? Vares? keda veel? lolliks läinud olete või? Sellise meeskonnaga võib lõdvalt KMLis Rakvere ja Faustoga heidelda play-offi koha eest aga ei kusagil mujal. Pelmeenil vist on ainsana mõistus vaatamata varasele kellajale paika jäänud.
Müürsepp vist on vähene, kellel on järgmiseks hooajaks leping. Tema on vist kindel, kes järgmine hooaeg mängib. Olemasolevatest peaks mõtlema lepingu pikendamisele Soku, kriisa, Kedzo, Reedi, Arbeti, Kanguri ja Keerlesiga.Otsima peaks korraliku üle 210 keskmängija, samuti playmakeri, kel ei kiiluks rünnakul kinni ja kes suudaks ka visata. See tähendaks, et võistkonnas oleks vähemalt 4 välismaalast. Kui nüüd täita ülejäänud tühjad kohad eestlastega, ok. Kui aga selle hooaja koosseisust ei peaks eelpoolmainitutest Kalevisse jääma, tuleks pöörata pilgud ikkagi välismaalaste poole, mis tähendab, et suht suure tõenäosusega on järgmisel hooajal meeskonnas 4-6 välismaalast. Mitte vähem. See arv võiks olla ka väiksem aga paraku, vabandage, ei ole rohkem eestlasi, kes suudaks neid tühimikke täita, kui tahetakse areneda ja korda saata midagi ka rahvusvahelisel areenil.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

järgmiseks hooajaks on peale Müürsepa ka Kriisa ja Keerlesega lepingud. kui just kedagi veel pole juurde tuld...
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Reed/Eurooplane
Müürsepp/Talts/Keerles
Kangur/Kedzo
Kriisa/Kullamäe
Ameeriklane/Sokk
Treener: Ozell Wells
BC Kalev/Cramo
Saiko

Postitus Postitas Saiko »

Reed/välismängija (suurt kasvu ikka)
Müürsepp/Kedzo(Ka Keerles ja Kangur vajadusel väga head PF-id)
Kangur/Keerles
Kriisa/arbet
Välismängija/Tanel sokk

ülejäänud kohad võiks siis täita juba noorte eestlastega või nö. rollimängijatest välismängijatega.

noortest võiks keegi neist nimedest ennast Kalevisse tõestama tulla: Illimar Pilk, Timo Eichfuss, Sten timmu Sokk (tema vist ennast tõestama eriti ei pea :D lihtsalt ei taha sellist andekat mängijat teistele võistkondadele jätta) veel on head näiteks Kurbas, Pokla.

Välismaalastest rollimängijatest miks mitte Sharp, või siis sarnase stiiliga mängija (lauavõitlus, vaheltlõiked, kiirrünnakud ja energia pingilt)

Treener: Ei näe Eestlastes praegu võimalikku varianti, mulle isiklikult meeldivad mõned Leedu treenerid ;)
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

hakkab jälle see Sharpi jama pihta... :S
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Sortsile - Mida pelmeen siis teistmoodi kirjutas kui mina, et ainult temal on mõistus w ?
Sinu koosseis on väga hea ja ilmselt nii läheb ka, ei ole mingeid Illimare ega Eifuseid siin järgmine aasta, olen kindel et vähemalt 5 välismaalast on.

Loodan et tuleb konkurentsi võimaline tiim, minu kaks ootust oleks lihtsalt, et kui Reed jääb siis tema kõrvale tuua mõni jõuline mustanahaline ja playmaker oleks euroopast.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kuld ei tule kalevisse ja treeneriks Ozell Wells?
ei ole vaja siia kirjutada lihtsalt ainsa välistreeneri nime keda peale MAtici tead... kui tuleb välismaalane siis ilmselt selline kellest pole me varem suurt midagi kuulnud!
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Oskar8 kirjutas:Kuld ei tule kalevisse ja treeneriks Ozell Wells?
ei ole vaja siia kirjutada lihtsalt ainsa välistreeneri nime keda peale MAtici tead... kui tuleb välismaalane siis ilmselt selline kellest pole me varem suurt midagi kuulnud!
Siiski vastasin küsimusele ''Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?'' ja proovisin mitte liigselt üle pakkuda.
BC Kalev/Cramo
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kedžokoha pealt on mul kahtlusi, kuna ta on kaitses suht aeglane ja sitt tgelt, rünnakul ka vahest mustad päevad, tema asemel oleks mu arust super, kui saaks taltsi, siis oleks meil eriti pro'd ääremängijad: Müür, Keerles, Kangur, Viiask (äärena päris kasulik hea vormi juures) ja siis Talts.
Kui Arbet viskma ei hakka siis minema, aga oletame et hakkab, tema kõrvale eestist kas Gert Dorbek Joosep Pokla või Illimar Pilk( Matic tahtis teda mullu nt Kalevi).
Centri koha pealt olen ma Oskariga nõus, et ilmselt Atusvili või Veski, aga miskipärast arvan, et Kalev hakkab centrina Müüri rohkem kasutama :( Kogu see tekst siis oletusel, et reed jätkab.
Tagameestest võiksid jätkata Kriisa, ent Sokus pole ma kindel nt mulle meeldiks sihuke must mees (jälle nimetan Darrell Mitchell) kes playmaker, viskab kolme ka hästi, Euroliigas nt 20/10 nelja mängus, seepärast et Sokk veelgi rohkem pingile ei jääks võiks ta mu arust välismaale minna..mõnda korralikku ULEBi klubisse..mitte muidugi et midagi tema vastu oleks, aga lihtsalt..
Nii et siis välismaalasi vaid 3? Reed, Atusvili (kui tuleb) ja siis nt Mitchell. Samas ei välista ka Kedžo või Pelkici jätkamist, sest eriti viimaselt on enesekindlus võetud, aga hooaja algul pani suht pro'lt.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kedžo mulle meeldib, tahaks et ta jätkaks.
Müür on kategooriliselt vastu C kohapeal mängimiseks ta on ju seda ise väitnud, olen kindel et kui vaja ta peab seal mängima aga talle meeldib äärel ikka palju rohkem.

Pelkici koha pealt nii palju, et marxxxi poolt eile avaldatud tabel milline koosseis toob kõige rohkem punkte oli vägagi huvitav, Pelkic oli nendest pooltes vist vähemalt.
Vasta