Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Esimesel hooajal sai küll kui kõik saunad saadi.
aj1972
Kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Aug 2018, 09:08

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas aj1972 »

Mind paneb imestama milline lödipükslus on osade siinsete fännide meeltes enne meeskonna komplekteerimist ja hooaega, ma väga loodan neid mitte kunagi näha relv käes vajadusel Eesti riiki kaitsmas, sest selline vaimunörkus sobib ainult põgenema või urvitama !!!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

aj1972 kirjutas:Mind paneb imestama milline lödipükslus on osade siinsete fännide meeltes enne meeskonna komplekteerimist ja hooaega, ma väga loodan neid mitte kunagi näha relv käes vajadusel Eesti riiki kaitsmas, sest selline vaimunörkus sobib ainult põgenema või urvitama !!!
Nii üle võlli kommentaari pole siin foorumis juba pikka aega olnud. Kui klubi juhtivtegelased annavad teada, et meeskonna eelarve on samas suurusjärgus kui mullu, värvatavate mängijate kvaliteet jääb aga möödunud hooajale alla, siis on loogiline, et see tekitab märkimisväärse hulga fännide seas küsimusi. Ja kui tegemist on inimestega, kes on meeskonda aastate vältel muuhulgas märkimisväärse piletiraha kujul toetanud, siis on neil ka täielik õigus oma kriitilisust väljendada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Sa pole ju näinud ühtegi mängu veel sellel hooajal. Oota ära enne kui mängud on käes ja siis kui asi jama. Aga enne ei ole mõtet ju jamada!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:Mida sa vingud! Mine siis tartu fänniks kui ei meeldi! Mis fännid te olete kui te vingute nagu.....!
Huvitav küll kas me peaksime siis rõõmust lakke hüppama ,kui sellist kooslust väljakul näeme.Seleta palun ära selle komplekteerituse juures need plussid ,mida see meeskond peaks pakkuma .Mina isisklikult fännina olen väga pettunud selles koosseisus.Ma lihtsalt küsin ,kas selle Bahama mängija palkamiseks oligi siis nii kaua aega vaja ,et ta siia meelitada ,no ma ei usu ,et sellele mehel palju pakkumisi tuli teistelt tugevatelt klubidelt,sest väitis ju Stelmahers ,et korvialuste jõudude palkamisega läheb palju aega ,kuna nende mängijate hinnad on kõrged ,kommoon sellise mehe palkamiseks peeti siis metsikult pikalt läbirääkimisi,pigem oleks võinud Lynchi selle mehe asemel palgata ,mees kes tegi igati hea hooaja ja usun ,et kellega kõik oleks rahul olnud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Ilma naljata tundub, et hetkel on meeskonna suurima palgaga mees peatreener.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

spartaklane kirjutas:
theundertaker kirjutas:Mida sa vingud! Mine siis tartu fänniks kui ei meeldi! Mis fännid te olete kui te vingute nagu.....!
Huvitav küll kas me peaksime siis rõõmust lakke hüppama ,kui sellist kooslust väljakul näeme.Seleta palun ära selle komplekteerituse juures need plussid ,mida see meeskond peaks pakkuma .Mina isisklikult fännina olen väga pettunud selles koosseisus.Ma lihtsalt küsin ,kas selle Bahama mängija palkamiseks oligi siis nii kaua aega vaja ,et ta siia meelitada ,no ma ei usu ,et sellele mehel palju pakkumisi tuli teistelt tugevatelt klubidelt,sest väitis ju Stelmahers ,et korvialuste jõudude palkamisega läheb palju aega ,kuna nende mängijate hinnad on kõrged ,kommoon sellise mehe palkamiseks peeti siis metsikult pikalt läbirääkimisi,pigem oleks võinud Lynchi selle mehe asemel palgata ,mees kes tegi igati hea hooaja ja usun ,et kellega kõik oleks rahul olnud.

Sa ei pea ju ostma kaart ja mänge saali minema vaatama kui selline häda on! Meeskonda tuleb toetada alati, ükskõik mis seis on ja kus oleme! Sa pole näinud mehi mängimas ühtegi mängu ju.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:
spartaklane kirjutas:
theundertaker kirjutas:Mida sa vingud! Mine siis tartu fänniks kui ei meeldi! Mis fännid te olete kui te vingute nagu.....!
Huvitav küll kas me peaksime siis rõõmust lakke hüppama ,kui sellist kooslust väljakul näeme.Seleta palun ära selle komplekteerituse juures need plussid ,mida see meeskond peaks pakkuma .Mina isisklikult fännina olen väga pettunud selles koosseisus.Ma lihtsalt küsin ,kas selle Bahama mängija palkamiseks oligi siis nii kaua aega vaja ,et ta siia meelitada ,no ma ei usu ,et sellele mehel palju pakkumisi tuli teistelt tugevatelt klubidelt,sest väitis ju Stelmahers ,et korvialuste jõudude palkamisega läheb palju aega ,kuna nende mängijate hinnad on kõrged ,kommoon sellise mehe palkamiseks peeti siis metsikult pikalt läbirääkimisi,pigem oleks võinud Lynchi selle mehe asemel palgata ,mees kes tegi igati hea hooaja ja usun ,et kellega kõik oleks rahul olnud.

Sa ei pea ju ostma kaart ja mänge saali minema vaatama kui selline häda on! Meeskonda tuleb toetada alati, ükskõik mis seis on ja kus oleme! Sa pole näinud mehi mängimas ühtegi mängu ju.
Ma ei räägi siin kaardi ostmisest või vingumisest vaid plussidest antud komplekteerituse juures ehk suudad nii mõnegi fänni pessimistlike mõtteid positiivseks keerata.Ootan sinupoolseid positiivseid argumente selle aasta komplekteerituse teemal ,sest mina neid ei näe.Minu teada selleks foorum ju ongi ,kus me saame omi mõtteid avaldada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Positiivsed on eestlased kes meil on v.a sokk, kes on aeglane ja ei sobi. Aga teised on need kes kindlasti arenevad ja näitavad head mängu. Bahama poiss tuli nagu nii tagavara tsentriks meile ehk Lynchi asemele. Läti treener on suutnud kõik meeskonnad mängima panna kus ta treener on olnud ja paneb selle samamoodi. Ma pakun, et hooaja lõpuks on meil vähemalt 8 koht ja võidame vähemalt 1 mängu playoffis. Ja eesti-läti liiga paneme kinni!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Vaevalt, et bahamalane on nõrgem mees kui nt mullu Ventspilsis mänginud Ousmane Drame, eks ta on samasugune risk nagu olid Josh Boone või Arnett Moultrie, aga see on hinnaklass, mis Cramole on praegu jõukohane. Arvatavasti ka Landon Lucas oli umbes samast suurusjärgust. Kui ta läbi ei löö, küllap ta siis vahetatakse välja.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

minumeelest on Stelmachersi stiil tundmatud, aga suht korralikud ja võrdse tasemega mängijad, lühike mängujuht ja kaitses kõva hoidmine.

kui Cramose tuli härra King, siis anti tuld, et mõttetus...pärast nutsid nii mõnedki mehed, kui ebameeldivalt tugev ja nahaalne see mees oli...loodetavasti on ka bahaamalane selline laualõvi.

see, et vtb-s käib täna kõva võidurelvastumine, on tõsiasi...näis kuidas Jõss ja Raieste näiteks selles konkurentsis end kehtestada suudavad, arengule see kindlasti kahjuks ei tule.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:Vaevalt, et bahamalane on nõrgem mees kui nt mullu Ventspilsis mänginud Ousmane Drame, eks ta on samasugune risk nagu olid Josh Boone või Arnett Moultrie, aga see on hinnaklass, mis Cramole on praegu jõukohane. Arvatavasti ka Landon Lucas oli umbes samast suurusjärgust. Kui ta läbi ei löö, küllap ta siis vahetatakse välja.
Drame taust on Colebyga võrreldes palju vägevam. Drame on mänginud ühe hooaja Hispaania kõrgliigas ja ühe hooaja Iisraeli meistriliigas. Eriti jabur on aga võrrelda Colebyt Boone`i ja Moultriega, kes kuulusid oma aastakäigu kõige andekamate pikkade hulka ja jõudsid ka NBA-sse välja. Coleby näitas Belgia liigas küll korralikke numbreid, kuid kuna ta sai need kirja konkurentsitult nõrgima meeskonna ridades, siis tasub neisse skepsisega suhtuda. Toon ühe paralleeli. Štelmahers värbas möödunud hooajal Anthony Beane`i, kes oli Poola liiga resultatiivseim mängija. Teiseks resultatiivseim mängija tol hooajal oli Chavaughn Lewis. Kui Lewis mängis konkurentsivõimelise meeskonna eest, kes jäi napilt play-off`ist välja, siis Beane esindas liiga peksukotti. Lewisest kujunes üks parimad tagamängijaid VTB-s, samas kui Beane sai poole hooaja pealt Ventspilsist kinga, kuna ei suutnud end kehtestada ei eurosarjas ega ka Eesti-Läti ühisliigas. Moultrie ja Boone võisid oma eksirännakute tõttu olla küll riskiostud, aga neis oli potentsiaali olla VTB-s tipptegija, Colebys on raske näha enamat potentsiaalist olla tubli varutsenter.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Uhhuu kirjutas:
vaim564 kirjutas:Vaevalt, et bahamalane on nõrgem mees kui nt mullu Ventspilsis mänginud Ousmane Drame, eks ta on samasugune risk nagu olid Josh Boone või Arnett Moultrie, aga see on hinnaklass, mis Cramole on praegu jõukohane. Arvatavasti ka Landon Lucas oli umbes samast suurusjärgust. Kui ta läbi ei löö, küllap ta siis vahetatakse välja.
Drame taust on Colebyga võrreldes palju vägevam. Drame on mänginud ühe hooaja Hispaania kõrgliigas ja ühe hooaja Iisraeli meistriliigas. Eriti jabur on aga võrrelda Colebyt Boone`i ja Moultriega, kes kuulusid oma aastakäigu kõige andekamate pikkade hulka ja jõudsid ka NBA-sse välja. Coleby näitas Belgia liigas küll korralikke numbreid, kuid kuna ta sai need kirja konkurentsitult nõrgima meeskonna ridades, siis tasub neisse skepsisega suhtuda. Toon ühe paralleeli. Štelmahers värbas möödunud hooajal Anthony Beane`i, kes oli Poola liiga resultatiivseim mängija. Teiseks resultatiivseim mängija tol hooajal oli Chavaughn Lewis. Kui Lewis mängis konkurentsivõimelise meeskonna eest, kes jäi napilt play-off`ist välja, siis Beane esindas liiga peksukotti. Lewisest kujunes üks parimad tagamängijaid VTB-s, samas kui Beane sai poole hooaja pealt Ventspilsist kinga, kuna ei suutnud end kehtestada ei eurosarjas ega ka Eesti-Läti ühisliigas. Moultrie ja Boone võisid oma eksirännakute tõttu olla küll riskiostud, aga neis oli potentsiaali olla VTB-s tipptegija, Colebys on raske näha enamat potentsiaalist olla tubli varutsenter.
Ma juba huviga ootan seda nõnda nimetatud põhitsentrit,uskuge mind sõbrad see saab veelgi suurem ämber olema.Huvitav oleks kuulda Stelmahersi komentaare nende valikute osas ,mis tehtud on.Ühtegi avalikku kommentaari ei kuule ei abitreeneritelt või klubi mänedšerilt ,miks nii kehvad valikud tehakse.Ma saan aru ,kui raha pole siis tuleks avalikult seda ka väita ,et jah meil on rahalised raskused ja seoses sellega vähendame eelarvet ja ei saa konkurentsi võimelist meeskonda komplekteerida.
Kui mõni mees meil kommenteerib ,et selle hooaja plussid on eestlaste ülekaal meeskonnas siis Rain Raadik peaks veel klubi otsima ,võibolla meelitaks tema kuidagi Cramosse ,sest ta ju oma mees ehk areneb ja avaneb VTBs. :D :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Uhhuu kirjutas:
vaim564 kirjutas:Vaevalt, et bahamalane on nõrgem mees kui nt mullu Ventspilsis mänginud Ousmane Drame, eks ta on samasugune risk nagu olid Josh Boone või Arnett Moultrie, aga see on hinnaklass, mis Cramole on praegu jõukohane. Arvatavasti ka Landon Lucas oli umbes samast suurusjärgust. Kui ta läbi ei löö, küllap ta siis vahetatakse välja.
Drame taust on Colebyga võrreldes palju vägevam. Drame on mänginud ühe hooaja Hispaania kõrgliigas ja ühe hooaja Iisraeli meistriliigas. Eriti jabur on aga võrrelda Colebyt Boone`i ja Moultriega, kes kuulusid oma aastakäigu kõige andekamate pikkade hulka ja jõudsid ka NBA-sse välja. Coleby näitas Belgia liigas küll korralikke numbreid, kuid kuna ta sai need kirja konkurentsitult nõrgima meeskonna ridades, siis tasub neisse skepsisega suhtuda. Toon ühe paralleeli. Štelmahers värbas möödunud hooajal Anthony Beane`i, kes oli Poola liiga resultatiivseim mängija. Teiseks resultatiivseim mängija tol hooajal oli Chavaughn Lewis. Kui Lewis mängis konkurentsivõimelise meeskonna eest, kes jäi napilt play-off`ist välja, siis Beane esindas liiga peksukotti. Lewisest kujunes üks parimad tagamängijaid VTB-s, samas kui Beane sai poole hooaja pealt Ventspilsist kinga, kuna ei suutnud end kehtestada ei eurosarjas ega ka Eesti-Läti ühisliigas. Moultrie ja Boone võisid oma eksirännakute tõttu olla küll riskiostud, aga neis oli potentsiaali olla VTB-s tipptegija, Colebys on raske näha enamat potentsiaalist olla tubli varutsenter.
Kus ma olen võrrelnud Colebyd Moultrie ja Boonega? Ühist on neil kõigil niipalju, et nad kõik ongi olnud riskiostud. Boone kohta arvati alguses samuti, et pakub vaid Killingsworthile vahetust. Samas me ei tea Colebyst veel väga palju, kuna tal pole palju ette näidata. See, et ta tuli siia Belgia liiga viimaseks jäänud meeskonnast, ei tähenda midagi. Tähtis on, kuidas tema mängis. Ma ei usu, et Coleby tuli siia vaid vahetusmängijaks, sest nii Jaapanis kui Belgias oli ta meeskonna liidreid. Ilmselt tuleb ka teine keskmängija umbes samasugusest klassist ja siis vahetus konkurentsis selgub tõde. Küll on suhteliselt jabur hakata meest maha tegema veel enne, kui ta ühtegi mängu pole mänginud.
Drame tegi küll 2015/2016 terve hooaja Badalona Juventudis, aga hilisem karjäär jätkus Türgi esiliigas. 2017-18 mängis ta G-liigas ja Iisraeli meistriliigas mõlemas viis mängu suhteliselt kesiste tulemustega. Selles osas on Coleby kindlasti lootustandvam valik. Mina räägin, et nad on üsna samast hinnaklassist.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Andri Zee Lauas kõva jõujuurikas, korvialuses kaitses ka, füüsiliselt ülitugev vana. On andri kommentaar uue mehe kohta!
Vasta