Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

50K on maksuvõlg veel. Olles selle kahanemis aegamööda jälginud, siis kevadeks peaks olema see võlg makstud...

Mis puutub komplekteerimisse, siis ma oleks vägagi üllatunud, kui meeskonda peale selle ühe tsentri enam kedagi juurde ei tooda. Ma julgen arvata, et pärast VTB kohtumist Permi Parmaga kui tuleb pikem paus ühisliigas võib meeskonda mõni täiendus juurde tulla. So. oktoobri lõpp. Selleks ajaks on mängitud Khimki, Unicsi ja Zeniidiga ning Parma ja NN-ga. Kelledest viimase kahe võitmine võiks olla klubile jõukohane, aga poleks ka katastroof, kui kaotataks.

Ma olen sellega päri, et eelmise aasta roster oli märksa jõulisem ja silmapaistvam kui sel aastal, aga õnneks on kalender isegi soodne meile, et kui oktoobri lõpuks on VTB-s ka 0-5 tabelis, siis pole midagi veel katki ning jõuab veel muutusi teha.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Reinbok ütles et mees on korvialla juba välja valitud ja läbirääkimised juba käivad. On sul endal juba teada mis mehega tegu? Kui nime ei saa välja öelda siis äkki annad mingeid vihjeid? :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

HypeBeast kirjutas:Reinbok ütles et mees on korvialla juba välja valitud ja läbirääkimised juba käivad. On sul endal juba teada mis mehega tegu? Kui nime ei saa välja öelda siis äkki annad mingeid vihjeid? :)
Ma ei tea ei nime ega mingeid vihjeid ei oska ka öelda :)
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Kõige rohkem on kahju vast sellest, et kui vahepeal tehti samm edasi, siis nüüd jälle pool sammu tagasi.

Eestlaste osas ei saa midagi ette heita. Raieste ja Paasoja toovad uut verd, neist Raieste on ka silmapaistev talent, kelle arengut on huvitav jälgida. Ainult Soku lisandumine pani veidi kulmu kergitama - jah, tõenäoliselt on ta puht mängujuhina Eesti parim, kuid erilist ambitsioonikust tema palkamine ei näita. Kui välismaalt oleks võetud väga tugev põhimängujuht, siis suutnuks Soku palkamise vast alla neelata. Praegusel juhul on aga Jackson nii kõrgel tasemel üsna kogenematu ning kõigele lisaks ka lühikese kasvuga - ehk et kaitses tuleb neid mõlemat peitma hakata. Ma ei tahaks öelda, et Jackson ei võiks üllatada ning hea taseme välja mängida, aga kahe niivõrd lühikese mängujuhi palkamine ei tundu väga loogiline samm.

Coleby osas ei oska hetkel seisukohta võtta - on nii häid märke, kuid ka ohumärke. Škele tundub pigem korralik ja kvaliteetne täiendus, kuid jällegi - eelmiste aastate täienduste taset esmapilgul välja ei anna. Almeida oli ikkagi Poola liiga MVP ning Lewis seal üks parimaid skooritegijaid.

Tahtnuks ja lootnuks, et üritatakse ambitsiooni ja kasvujoont hoida. Arusaadav, et eelarve kogumine ning kasvatamine ei ole lihtne töö, kuid kui me end korvpalliriigiks nimetame, siis ei tohiks riigi esiklubil 2 miljonilise eelarve kokkusaamine ju päris utoopiline olla? Paraku tundub, et lähima 5-10 aasta jooksul me sinna tähiseni siiski ei jõua.
aj1972
Kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Aug 2018, 09:08

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas aj1972 »

50k maksuvõlg näitab ära kui kehval järjel ollakse. Minu mäletamist mööda see võlg juba 4-5 aastat üleval ning 5k kuus võib nii mõnigi jõukas kaaskodanik isegi tasuda. Minskil on kindlasti masksuosa eelarves väiksem kui Kalevil nii,et see võrdlus väga ei päde.
Eesti riik on läinud suure maksukoormusega riigi teed, sest valijatele meeldivad `TASUTA asjad. Kuigi mina ei tea peale õhu väga palju mis meil tasuta keegi ikka maksab ning sellise maksukorraldusega kus makstud raha pealt mis kossuklubile annetatakse võtab riik jälle maksu ei kasva kunagi eelarved suureks.
Lisaks peaks iga fänn kahele mehele iga mäng aplausi tegema,et neil selline kallis hobi mis meilegi meeldib.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

aj1972 kirjutas:50k maksuvõlg näitab ära kui kehval järjel ollakse. Minu mäletamist mööda see võlg juba 4-5 aastat üleval ning 5k kuus võib nii mõnigi jõukas kaaskodanik isegi tasuda. Minskil on kindlasti masksuosa eelarves väiksem kui Kalevil nii,et see võrdlus väga ei päde.
Eesti riik on läinud suure maksukoormusega riigi teed, sest valijatele meeldivad `TASUTA asjad. Kuigi mina ei tea peale õhu väga palju mis meil tasuta keegi ikka maksab ning sellise maksukorraldusega kus makstud raha pealt mis kossuklubile annetatakse võtab riik jälle maksu ei kasva kunagi eelarved suureks.
Lisaks peaks iga fänn kahele mehele iga mäng aplausi tegema,et neil selline kallis hobi mis meilegi meeldib.
Võib olla võib Minskil see maksuosa olla väiksem ,kuid mängijate palkamist ei tohiks see nii palju mõjutada, sest ei saa nemadki ju lubada endale mingeid tugevaid täiendusi ehk ma tahan öelda ,et need mehed ,keda nemad palkavad ei tohiks meile liiga kallid mängijad olla.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 359
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

spartaklane kirjutas:
aj1972 kirjutas:50k maksuvõlg näitab ära kui kehval järjel ollakse. Minu mäletamist mööda see võlg juba 4-5 aastat üleval ning 5k kuus võib nii mõnigi jõukas kaaskodanik isegi tasuda. Minskil on kindlasti masksuosa eelarves väiksem kui Kalevil nii,et see võrdlus väga ei päde.
Eesti riik on läinud suure maksukoormusega riigi teed, sest valijatele meeldivad `TASUTA asjad. Kuigi mina ei tea peale õhu väga palju mis meil tasuta keegi ikka maksab ning sellise maksukorraldusega kus makstud raha pealt mis kossuklubile annetatakse võtab riik jälle maksu ei kasva kunagi eelarved suureks.
Lisaks peaks iga fänn kahele mehele iga mäng aplausi tegema,et neil selline kallis hobi mis meilegi meeldib.
Võib olla võib Minskil see maksuosa olla väiksem ,kuid mängijate palkamist ei tohiks see nii palju mõjutada, sest ei saa nemadki ju lubada endale mingeid tugevaid täiendusi ehk ma tahan öelda ,et need mehed ,keda nemad palkavad ei tohiks meile liiga kallid mängijad olla.
Noh midagi ikka kahaneb see võlakene:

24.05.2018 seisuga on maksuvõlg 87 229 eurot
sealhulgas on ettevõttel ajatatud maksuvõla summa 87 229 eurot
24.05.2018 seisuga on ettevõttel intressivõlg 18 524 eurot
sealhulgas tasumisgraafikus 18 012.66 eurot

Hetkel:

MAKSUVÕLA HETKESEIS 12.08.2019 SEISUGA
Maksuvõla summa: 50 306 €
Sh. ajatatud maksuvõla summa: 50 306 €

Midagi ikka on kahanenud 1+aastaga.
aj1972
Kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Aug 2018, 09:08

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas aj1972 »

spartaklane kirjutas:
aj1972 kirjutas:50k maksuvõlg näitab ära kui kehval järjel ollakse. Minu mäletamist mööda see võlg juba 4-5 aastat üleval ning 5k kuus võib nii mõnigi jõukas kaaskodanik isegi tasuda. Minskil on kindlasti masksuosa eelarves väiksem kui Kalevil nii,et see võrdlus väga ei päde.
Eesti riik on läinud suure maksukoormusega riigi teed, sest valijatele meeldivad `TASUTA asjad. Kuigi mina ei tea peale õhu väga palju mis meil tasuta keegi ikka maksab ning sellise maksukorraldusega kus makstud raha pealt mis kossuklubile annetatakse võtab riik jälle maksu ei kasva kunagi eelarved suureks.
Lisaks peaks iga fänn kahele mehele iga mäng aplausi tegema,et neil selline kallis hobi mis meilegi meeldib.
Võib olla võib Minskil see maksuosa olla väiksem ,kuid mängijate palkamist ei tohiks see nii palju mõjutada, sest ei saa nemadki ju lubada endale mingeid tugevaid täiendusi ehk ma tahan öelda ,et need mehed ,keda nemad palkavad ei tohiks meile liiga kallid mängijad olla.
Minsk võib oma Sokkudele ja Keedustele vähem maksta seal elu odavam ja vähema rahaga saab rohkem, omad kes päris välismaa tase pole kindlasti odavamalt käes kui meie mehed. Loomulikult oleks Kalev Mirkovici ja Salasi veel aastaks suutnud palgata...
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Kas keegi saab siia copyda Postimehe viimatise Štelmahsrsi intervjuu? :)
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Palun? :D . See artikkel siis. https://sport.postimees.ee/6752780/kale ... nna-voitma" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Palun? :D . See artikkel siis. https://sport.postimees.ee/6752780/kale ... nna-voitma" onclick="window.open(this.href);return false;
Ainus märkimisväärne detail selles artiklis on see, et kui hooaja alguses ei peaks asjad sujuma, siis tuuakse täiendust positsioonile 2/3, a la Lewise-tüüpi mängija.
KingOfKalev
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 15 Aug 2018, 12:19

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KingOfKalev »

Uhhuu kirjutas:
HypeBeast kirjutas:Palun? :D . See artikkel siis. https://sport.postimees.ee/6752780/kale ... nna-voitma" onclick="window.open(this.href);return false;
Ainus märkimisväärne detail selles artiklis on see, et kui hooaja alguses ei peaks asjad sujuma, siis tuuakse täiendust positsioonile 2/3, a la Lewise-tüüpi mängija.
See positsioon on niigi ülekuhjatud juba ju?
Pigem võiks siis juba nr 1 peale tuua
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Uhhuu kirjutas:
HypeBeast kirjutas:Palun? :D . See artikkel siis. https://sport.postimees.ee/6752780/kale ... nna-voitma" onclick="window.open(this.href);return false;
Ainus märkimisväärne detail selles artiklis on see, et kui hooaja alguses ei peaks asjad sujuma, siis tuuakse täiendust positsioonile 2/3, a la Lewise-tüüpi mängija.
Arvan ,et siis võiks juba kohe otsima hakata.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

Kalev/Cramo korvpallimeeskond teatas täna , et korvialust on palgatud tugevdama 23-aastane ja 203 cm pikkune ameeriklane Zach Smith, kes seni mänginud USA-s ülikoolikorvpalli ning hankinud kogemusi NBA tütarliigast.
noh andke tuld :D
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

https://bckalev.ee/bc-kalev-cramoga-lii ... Lc0KgBXU1o" onclick="window.open(this.href);return false;
Nii, hakake oma halaga pihta :D
Vasta