Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas HypeBeast »

Vefil on lätlaste osas seis väga hapuks muutumas. Artis Ate siirdus uueks hooajaks Rumeenia kõrgliigasse.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas villu123 »

Vaadates Rapla koosseisu Eurobasketi lehel siis sinna on lisatud Timo Eichfuss.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas Uhhuu »

Vastupidiselt ühe korvpalliportaali levitatud kõlakale Mark-Andreas Jaakson siiski ei siirdu ülerahvastatud tagaliiniga Pärnu ridadesse, vaid mängib algaval hooajal Rapla eest.

https://www.raplakk.ee/mark-andreas-jaa ... 6IuGQbu8yY" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas vaim564 »

Paljud võistkonnad on juba komplekteeritud, kuid Ogrest pole midagi kuulda olnud, ma hakkasin juba mõtlema, kas üldse jätkavad, aga siiski liigutavad. Treeneriks palgatakse Nikolajs Mazurs ning lepingud on olemas Janis Poznaksi, Renars Magone, Karlis Apsītise ja Mikus Muižnieksiga, arvatavasti jätkavad veel Rinalds Sirsniņš and Kristaps Dārgais. Läbi räägitakse Kaspars Berzinsiga. Raskusi on siiski meeskonna komplekteerimisega, mistõttu ei välistata leegionäride palkamist, kuigi eelmisel hooajal mängiti lätlastega. Mulle tundub, et sel hooajal on ta Eesti klubidele mängitav vastane.
https://www.delfi.lv/sports/news/basket ... d=51365595" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas Uhhuu »

Jekabpils on Valgasse kolinud:

https://korvpall24.ee/lati-noortekoondi ... stkonnaga/" onclick="window.open(this.href);return false;

Valga näib olevat kahe kolmandiku ulatuses komplekteeritud. Kui meeskonna koostamine jätkub sarnasel moel – praegu on korvi all kaks mängijat, kelle parim enne möödus juba paar hooaega tagasi, üks venelasest nooruk, kelle füüsiline võimekus meistriliiga tasemel hakkama saada on küsitav, väiksematel positsioonidel on trobikond valdavalt säratuid Läti noormängijaid ja neile lisaks vaid üks kogenud ja kindlat kvaliteeti pakkuv serblane –, siis on raske ette kujutada, et Valga võiks saavutada midagi enamat, kui meistriliigasse napilt püsima jäämine. Praegu tundub, et eelis selles osas on siiski Rakverel, kellel on Veidemani näol välja käia meistriliiga kontekstis väga võimas relv.
aj1972
Kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Aug 2018, 09:08

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas aj1972 »

Kahjuks on igasugused Läti võistkonnad ilma väljamaa tugevduseta meie omasid enamik kordasid kottinud. Lisaks tasuks arvestada Valka noored lätlased on kindlasti aastaga mehistunud.
Meie tase on Eestis kõva niikui mõni väljamaa tiim vastu tuleb saab isegi Cramo tappa(madalamad eurosarjad, Balti liiga, eelmise aasta ESTLAT liiga).
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas vlk »

Uhhuu kirjutas:Jekabpils on Valgasse kolinud:

https://korvpall24.ee/lati-noortekoondi ... stkonnaga/" onclick="window.open(this.href);return false;

Valga näib olevat kahe kolmandiku ulatuses komplekteeritud. Kui meeskonna koostamine jätkub sarnasel moel – praegu on korvi all kaks mängijat, kelle parim enne möödus juba paar hooaega tagasi, üks venelasest nooruk, kelle füüsiline võimekus meistriliiga tasemel hakkama saada on küsitav, väiksematel positsioonidel on trobikond valdavalt säratuid Läti noormängijaid ja neile lisaks vaid üks kogenud ja kindlat kvaliteeti pakkuv serblane –, siis on raske ette kujutada, et Valga võiks saavutada midagi enamat, kui meistriliigasse napilt püsima jäämine. Praegu tundub, et eelis selles osas on siiski Rakverel, kellel on Veidemani näol välja käia meistriliiga kontekstis väga võimas relv.
Siinkohal on ideaalne näide Matthias Tass. Kui Cramos tal mänguaeg kokku kuivas (või praktiliselt seda polnudki), siis kolis TTÜ-sse ning tema numbrid olid hooaja lõpus 11,2 punkti ja 6,1 lauapalli. Ma ütleks, et vägagi head isegi Eesti meistriliigat arvestades. Nüüd, kui vana oli Tass? 19. Kui vana on Gafurov? 18. Kus Tass enne Cramot ja TTÜ-d mängis? Audenteses. Kus Gafurov enne Valgasse tulekut mängis? CSKA-s. Ilmselgelt on siin tasemevahe röögatu ja pealegi polnud Gafurov EM-il mingi pingimees. Miks Valga võttis ta üldse, on ilmselt seetõttu, et pikki eestlasi lihtsalt pole ja teiseks on tõenäoliselt hinna-kvaliteedi suhe vägagi paigas. Selge see, et ei tasu oodata, et hakkab iga klubi vastu lammutama. Tegemist rohkem sellise Salaši taolise nähtusega, et "palkame, las areneb ja teisel aastal on põhimees või selle piirimail" ja seega ma ei välistaks üldse, et äkki on kaheaastane leping tehtud temaga. Vaatasin ka seda, mida Facebookis kirjutati tema kohta peale Korvpall24 uudist ja seda on ikka äärmiselt masendav lugeda, et "liha luudele vaja" jne. Äratus-äratus! Tegemist on 18-AASTASE noormängijaga! Kui isegi Porzingis NBA-sse läks, siis ma ei saa küll kuskilt otsast väita, et temal lihasmass välja paistas.

Jekabpils on Valka kolinud - suures osas tõsi, aga Emils Kruminšil ei paista küll Jekabpilsiga mingit pistmist olevat. Denafs, Vanags, Bumeistersid ja Kruminš on kahtlemata aastaga "mehistunud". Juba see fakt, et nad said ikka omajagu mänguaega ühisliigas, on suur pluss. Ma saan muidugi täiesti aru skeptilisusest, kuna tegemist on noormängijatega ja paberile peale vaadates jätab koosseis terviklikult nõrga mulje. Samas olin ma positiivselt üllatnud näiteks eelmise hooaja Valmiera meeskonnast, mis vaatama vaid paarile kogenud mehele (Kaufmanis, Elksnis, Ziedins) suutis reaalsuses kõigile, sealhulgas Cramole hambaid näidata.

Mis puudutab seda, et Tarvasel eelis, siis loomulikult ma ei nõustu sellega :) . Kas vanameistrid Saage, Vahter ja Lindmets on samal tasemel, nagu siis, kui veel meistriliigas mängisid? Ei. Lindmets oli juba tol hooajal, kui Valgas mängis põlveprobleemide vms hädas ning vaevalt, et nüüd on toimunud imeline tervenemine. Kristaps Zeids mõistis Hallerist parima välja pigistada ja kui ta Valgasse Hispaaniast viimati naasis, oli ta vägagi kahvatu. Saab näha, kas Umbraško juures midagi muutub, kuid ilmselt temast liidrit seal ei saa, sest Veideman ja Saage platsis ning palli kolmeks ju ei rebi. Võtmemängija on Rakveres muidugi Veideman. Küsimus on aga korvialuses osakonnas. Mingis hiljutises Virumaa teataja uudises ütles Putko, et vaatavad ainult ühe keskmängija välismaalt juurde. Selles suhtes ma ütleks, et Valgal oleks korvialuses võitluses selge eelis. Muidugi kui hakata üks-ühele võrdlema näiteks Veideman - Bumeisters, Saage - Denafs, Haller - Kruminš, siis Rakverel kvaliteeti ja kogemust on rohkem, aga kokkuvõttes pole need noored lätlased kaugeltki sellised, et nagu postist joostakse mööda.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas Uhhuu »

vlk kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Jekabpils on Valgasse kolinud:

https://korvpall24.ee/lati-noortekoondi ... stkonnaga/" onclick="window.open(this.href);return false;

Valga näib olevat kahe kolmandiku ulatuses komplekteeritud. Kui meeskonna koostamine jätkub sarnasel moel – praegu on korvi all kaks mängijat, kelle parim enne möödus juba paar hooaega tagasi, üks venelasest nooruk, kelle füüsiline võimekus meistriliiga tasemel hakkama saada on küsitav, väiksematel positsioonidel on trobikond valdavalt säratuid Läti noormängijaid ja neile lisaks vaid üks kogenud ja kindlat kvaliteeti pakkuv serblane –, siis on raske ette kujutada, et Valga võiks saavutada midagi enamat, kui meistriliigasse napilt püsima jäämine. Praegu tundub, et eelis selles osas on siiski Rakverel, kellel on Veidemani näol välja käia meistriliiga kontekstis väga võimas relv.
Siinkohal on ideaalne näide Matthias Tass. Kui Cramos tal mänguaeg kokku kuivas (või praktiliselt seda polnudki), siis kolis TTÜ-sse ning tema numbrid olid hooaja lõpus 11,2 punkti ja 6,1 lauapalli. Ma ütleks, et vägagi head isegi Eesti meistriliigat arvestades. Nüüd, kui vana oli Tass? 19. Kui vana on Gafurov? 18. Kus Tass enne Cramot ja TTÜ-d mängis? Audenteses. Kus Gafurov enne Valgasse tulekut mängis? CSKA-s. Ilmselgelt on siin tasemevahe röögatu ja pealegi polnud Gafurov EM-il mingi pingimees. Miks Valga võttis ta üldse, on ilmselt seetõttu, et pikki eestlasi lihtsalt pole ja teiseks on tõenäoliselt hinna-kvaliteedi suhe vägagi paigas. Selge see, et ei tasu oodata, et hakkab iga klubi vastu lammutama. Tegemist rohkem sellise Salaši taolise nähtusega, et "palkame, las areneb ja teisel aastal on põhimees või selle piirimail" ja seega ma ei välistaks üldse, et äkki on kaheaastane leping tehtud temaga. Vaatasin ka seda, mida Facebookis kirjutati tema kohta peale Korvpall24 uudist ja seda on ikka äärmiselt masendav lugeda, et "liha luudele vaja" jne. Äratus-äratus! Tegemist on 18-AASTASE noormängijaga! Kui isegi Porzingis NBA-sse läks, siis ma ei saa küll kuskilt otsast väita, et temal lihasmass välja paistas.

Jekabpils on Valka kolinud - suures osas tõsi, aga Emils Kruminšil ei paista küll Jekabpilsiga mingit pistmist olevat. Denafs, Vanags, Bumeistersid ja Kruminš on kahtlemata aastaga "mehistunud". Juba see fakt, et nad said ikka omajagu mänguaega ühisliigas, on suur pluss. Ma saan muidugi täiesti aru skeptilisusest, kuna tegemist on noormängijatega ja paberile peale vaadates jätab koosseis terviklikult nõrga mulje. Samas olin ma positiivselt üllatnud näiteks eelmise hooaja Valmiera meeskonnast, mis vaatama vaid paarile kogenud mehele (Kaufmanis, Elksnis, Ziedins) suutis reaalsuses kõigile, sealhulgas Cramole hambaid näidata.

Mis puudutab seda, et Tarvasel eelis, siis loomulikult ma ei nõustu sellega :) . Kas vanameistrid Saage, Vahter ja Lindmets on samal tasemel, nagu siis, kui veel meistriliigas mängisid? Ei. Lindmets oli juba tol hooajal, kui Valgas mängis põlveprobleemide vms hädas ning vaevalt, et nüüd on toimunud imeline tervenemine. Kristaps Zeids mõistis Hallerist parima välja pigistada ja kui ta Valgasse Hispaaniast viimati naasis, oli ta vägagi kahvatu. Saab näha, kas Umbraško juures midagi muutub, kuid ilmselt temast liidrit seal ei saa, sest Veideman ja Saage platsis ning palli kolmeks ju ei rebi. Võtmemängija on Rakveres muidugi Veideman. Küsimus on aga korvialuses osakonnas. Mingis hiljutises Virumaa teataja uudises ütles Putko, et vaatavad ainult ühe keskmängija välismaalt juurde. Selles suhtes ma ütleks, et Valgal oleks korvialuses võitluses selge eelis. Muidugi kui hakata üks-ühele võrdlema näiteks Veideman - Bumeisters, Saage - Denafs, Haller - Kruminš, siis Rakverel kvaliteeti ja kogemust on rohkem, aga kokkuvõttes pole need noored lätlased kaugeltki sellised, et nagu postist joostakse mööda.
Tass mängis enne Cramosse siirdumist Limogesi järelkasvumeeskonnas. Limoges mängis sellele eelneval hooajal Euroliigas. Gafurov ei tule mängima mitte CSKA põhimeeskonnast, vaid selle noortesatsist. Öelda, et tasemevahe on röögatu, tundub imelik.

On ilmselge, et ükski 18-aastane mängija pole veel füüsiliselt küps, aga jutt, et tal oleks liha luudele vaja, on minu silmis igati asjakohane. Ta jättis isegi U18 EM-i kontekstis kehaliselt väga hapra mulje (mängud on FIBA lehel soovi korral järelvaadatavad). Ta näeb praegu välja nagu Henri Drelli noorem vend. Kui ta oleks tagamängija, siis poleks see meesteklassis niivõrd suur probleem. Ta saaks rõhuda kiirusele ja viskamisele. Eesliinimängijad peavad aga tegutsema sisuliselt pidevas füüsilise kontakti olukorras ja mulle näib tõenäoline, et ta süüakse ära juba Metsalu ja Lipsu poolt, n-ö päris korvialustest mängijatest rääkimata. Kui Matthias Tass tegi meistriliigas 11p+6lp numbrid (tegelikult olid TTÜ perioodi näitajad isegi oluliselt võimsamad), siis Gafurovi puhul oleks positiivne, kui ta suudaks sellest kasvõi pisut üle poolegi kätte saada.

Ma loodan, et Tarvas suudab endale värvata korvi alla ühe samast klassist mängija nagu on tagaliinis Veideman ja et Valga täidaks oma koosseisu viimased neli vaba kohta täiskasvanud mängijatega. See ei tuleks meistriliigale kuidagi kasuks, kui Rakvere ja Valga jääksid teistest (v.a Cramo) selgelt nõrgemateks ning asuksid üksnes meistriliigasse püsimajäämise nimel pusima.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas vaim564 »

Gafurov oli Venemaa U-18 põhimängijaid (vist oli A-div. 6. meeskond). Ma arvan, et see on mõlemapoolsete kasudega tehing, sest Gafurovile on vaja täiskasvanute mängukogemust, tal on vajas mängida ja CSKA-s ta loomulikult seda ei saa. Usutavasti saab ta Valgas piisavalt mänguaega ja Eesti-Läti liiga on temasuguse jaoks just paras koht kätt proovida, küll see millalgi toob kasu sisse. Velicka oli umbes samas seisus, kui ta möödunud aastal Tartusse tuli ja ma ei usu, et see talle kahjuks tuli nagu see ei tulnud kahjuks ka Tartule. Jekabpilsi ei tasu samuti maha teha, sest meil endal on vastu panna Kuremaa (või miks mitte ka mõõdunud hooaja Tartu) näide, kust tulemust küll ei tulnud, aga mitmed perspektiivikad mängijad nagu Veideman, Dorbek, Puidet jt said väärt kogemuse. Vanags, Bumeisters, Denafs on aasta võrra vanemad, kogemusi ja oskusi on juurde tulnud.
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas vlk »

Uhhuu kirjutas:
vlk kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Jekabpils on Valgasse kolinud:

https://korvpall24.ee/lati-noortekoondi ... stkonnaga/" onclick="window.open(this.href);return false;

Valga näib olevat kahe kolmandiku ulatuses komplekteeritud. Kui meeskonna koostamine jätkub sarnasel moel – praegu on korvi all kaks mängijat, kelle parim enne möödus juba paar hooaega tagasi, üks venelasest nooruk, kelle füüsiline võimekus meistriliiga tasemel hakkama saada on küsitav, väiksematel positsioonidel on trobikond valdavalt säratuid Läti noormängijaid ja neile lisaks vaid üks kogenud ja kindlat kvaliteeti pakkuv serblane –, siis on raske ette kujutada, et Valga võiks saavutada midagi enamat, kui meistriliigasse napilt püsima jäämine. Praegu tundub, et eelis selles osas on siiski Rakverel, kellel on Veidemani näol välja käia meistriliiga kontekstis väga võimas relv.
Siinkohal on ideaalne näide Matthias Tass. Kui Cramos tal mänguaeg kokku kuivas (või praktiliselt seda polnudki), siis kolis TTÜ-sse ning tema numbrid olid hooaja lõpus 11,2 punkti ja 6,1 lauapalli. Ma ütleks, et vägagi head isegi Eesti meistriliigat arvestades. Nüüd, kui vana oli Tass? 19. Kui vana on Gafurov? 18. Kus Tass enne Cramot ja TTÜ-d mängis? Audenteses. Kus Gafurov enne Valgasse tulekut mängis? CSKA-s. Ilmselgelt on siin tasemevahe röögatu ja pealegi polnud Gafurov EM-il mingi pingimees. Miks Valga võttis ta üldse, on ilmselt seetõttu, et pikki eestlasi lihtsalt pole ja teiseks on tõenäoliselt hinna-kvaliteedi suhe vägagi paigas. Selge see, et ei tasu oodata, et hakkab iga klubi vastu lammutama. Tegemist rohkem sellise Salaši taolise nähtusega, et "palkame, las areneb ja teisel aastal on põhimees või selle piirimail" ja seega ma ei välistaks üldse, et äkki on kaheaastane leping tehtud temaga. Vaatasin ka seda, mida Facebookis kirjutati tema kohta peale Korvpall24 uudist ja seda on ikka äärmiselt masendav lugeda, et "liha luudele vaja" jne. Äratus-äratus! Tegemist on 18-AASTASE noormängijaga! Kui isegi Porzingis NBA-sse läks, siis ma ei saa küll kuskilt otsast väita, et temal lihasmass välja paistas.

Jekabpils on Valka kolinud - suures osas tõsi, aga Emils Kruminšil ei paista küll Jekabpilsiga mingit pistmist olevat. Denafs, Vanags, Bumeistersid ja Kruminš on kahtlemata aastaga "mehistunud". Juba see fakt, et nad said ikka omajagu mänguaega ühisliigas, on suur pluss. Ma saan muidugi täiesti aru skeptilisusest, kuna tegemist on noormängijatega ja paberile peale vaadates jätab koosseis terviklikult nõrga mulje. Samas olin ma positiivselt üllatnud näiteks eelmise hooaja Valmiera meeskonnast, mis vaatama vaid paarile kogenud mehele (Kaufmanis, Elksnis, Ziedins) suutis reaalsuses kõigile, sealhulgas Cramole hambaid näidata.

Mis puudutab seda, et Tarvasel eelis, siis loomulikult ma ei nõustu sellega :) . Kas vanameistrid Saage, Vahter ja Lindmets on samal tasemel, nagu siis, kui veel meistriliigas mängisid? Ei. Lindmets oli juba tol hooajal, kui Valgas mängis põlveprobleemide vms hädas ning vaevalt, et nüüd on toimunud imeline tervenemine. Kristaps Zeids mõistis Hallerist parima välja pigistada ja kui ta Valgasse Hispaaniast viimati naasis, oli ta vägagi kahvatu. Saab näha, kas Umbraško juures midagi muutub, kuid ilmselt temast liidrit seal ei saa, sest Veideman ja Saage platsis ning palli kolmeks ju ei rebi. Võtmemängija on Rakveres muidugi Veideman. Küsimus on aga korvialuses osakonnas. Mingis hiljutises Virumaa teataja uudises ütles Putko, et vaatavad ainult ühe keskmängija välismaalt juurde. Selles suhtes ma ütleks, et Valgal oleks korvialuses võitluses selge eelis. Muidugi kui hakata üks-ühele võrdlema näiteks Veideman - Bumeisters, Saage - Denafs, Haller - Kruminš, siis Rakverel kvaliteeti ja kogemust on rohkem, aga kokkuvõttes pole need noored lätlased kaugeltki sellised, et nagu postist joostakse mööda.
Tass mängis enne Cramosse siirdumist Limogesi järelkasvumeeskonnas. Limoges mängis sellele eelneval hooajal Euroliigas. Gafurov ei tule mängima mitte CSKA põhimeeskonnast, vaid selle noortesatsist. Öelda, et tasemevahe on röögatu, tundub imelik.

On ilmselge, et ükski 18-aastane mängija pole veel füüsiliselt küps, aga jutt, et tal oleks liha luudele vaja, on minu silmis igati asjakohane. Ta jättis isegi U18 EM-i kontekstis kehaliselt väga hapra mulje (mängud on FIBA lehel soovi korral järelvaadatavad). Ta näeb praegu välja nagu Henri Drelli noorem vend. Kui ta oleks tagamängija, siis poleks see meesteklassis niivõrd suur probleem. Ta saaks rõhuda kiirusele ja viskamisele. Eesliinimängijad peavad aga tegutsema sisuliselt pidevas füüsilise kontakti olukorras ja mulle näib tõenäoline, et ta süüakse ära juba Metsalu ja Lipsu poolt, n-ö päris korvialustest mängijatest rääkimata. Kui Matthias Tass tegi meistriliigas 11p+6lp numbrid (tegelikult olid TTÜ perioodi näitajad isegi oluliselt võimsamad), siis Gafurovi puhul oleks positiivne, kui ta suudaks sellest kasvõi pisut üle poolegi kätte saada.

Ma loodan, et Tarvas suudab endale värvata korvi alla ühe samast klassist mängija nagu on tagaliinis Veideman ja et Valga täidaks oma koosseisu viimased neli vaba kohta täiskasvanud mängijatega. See ei tuleks meistriliigale kuidagi kasuks, kui Rakvere ja Valga jääksid teistest (v.a Cramo) selgelt nõrgemateks ning asuksid üksnes meistriliigasse püsimajäämise nimel pusima.
Tasemevahe ongi ju suur, kui võrrelda CSKA järelkasvu ja Audentest. Juhtisin tähelepanu sellele, et Tass oli sisuliselt samas vanuses Eesti meistriliigas tegija ja kui võrrelda kummagi karjääriredelit, siis Gafurov alla ei jää. Tassi ja Limogesi seos ei tulnud muidugi meelde ja kui ta on saanud põhisatsiga vähemalt treenida, siis väärt kogemus absoluutselt. Samas ei saa välista, et ka Gafurovit on kasutatud trennikehana CSKA põhitiimi juures, kuigi ega eriti ei usu seda.

Kunagi oli Valgas 218 pikk leedukas Giedrius Rinkevicius. Välimuselt luu ja nahk, aga kompenseeris oma massi puudumise muu arvelt, eelkõige pikkade kätega. Sai seega ka mürakatega hakkama, nagu Charron Fisher. Ma ei oleks Gafurovi osas siiski nii pessimistlik, et oodata temalt vaid 5p+3lp mängus. Kindlasti tuleb ette nullimänge, tõenäoliselt suure kolmiku vastu, aga endasugustega võiks sellist 11p+6lp küll sihtida.

Viimased neli kohta Valgal saavad tõepoolest põnevad olema, kes sinna saadakse. Julgen siiski kahelda, et kõik nad täiskasvanud mängijad on. Juba kaks oleks hea, sest siis oleks kogemustega mängijaid algviisiku jagu koos.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas Uhhuu »

Valga värbas enda ridadesse neljanda täiskasvanu. Iseasi muidugi, kas ta seda ka mänguliselt on.

https://korvpall24.ee/meistriliigadebuu ... de-staari/" onclick="window.open(this.href);return false;

Valga puhul ei tohiks võimalik meistriliigas viimaseks jäämine ja välja langemine siiski eksistentsiaalseks probleemiks olla. Alati on võimalus end Lätisse ümber registreerida ja seeläbi meistriliigatasemel mängimist jätkata.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 991
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas Drogba »

http://kristiinesport.ee/uritused/

Sellel lehel TLÜ/Kalevi kodumängude kalender olemas. 27. september alustatakse Rapla vastu kodus.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas Uhhuu »

Rapla ja Rakvere madistavad hooaja eel. Ühtlasi võimalus teha tutvust tehisintellektiga, kes/mis sellest hooajast alates mängudest ülekandeid vahendab.

https://www.youtube.com/watch?v=3F593e1EY7E" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 991
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas Drogba »

Parandage mind kui eksin, aga hetkel ei tundu olevat leitud liigale ka tele partnerit!? Ei Tallinna TV ega ka TV6, kes viimastel aegadel liiga korvpalli on kajastanud, vähemalt esimesi mänge üle ei kanna. Ühtpidi on ikka sellest kahju. Kui soovida, et liiga oleks pildis on TV sellesosas väga oluline meediavahend. Kindlasti näitab mänge Delfi TV, aga et laiemale üldsusele kättesaadav olla on telekas olemine vältimatu.
East
Kasutaja
Postitusi: 1167
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020

Postitus Postitas East »

Drogba kirjutas:Parandage mind kui eksin, aga hetkel ei tundu olevat leitud liigale ka tele partnerit!? Ei Tallinna TV ega ka TV6, kes viimastel aegadel liiga korvpalli on kajastanud, vähemalt esimesi mänge üle ei kanna. Ühtpidi on ikka sellest kahju. Kui soovida, et liiga oleks pildis on TV sellesosas väga oluline meediavahend. Kindlasti näitab mänge Delfi TV, aga et laiemale üldsusele kättesaadav olla on telekas olemine vältimatu.
Levira hakkab ülekandepilti tootma ning mingid mängud vist jõuavad Telia TV-sse. Ei ole kindel, aga äkki midagi jõuab ikka ka TV6 ekraanile?
Vasta