Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kedzoga jah 50-50... kaitse kehva, aga ryndes hea+ ta suht noor!

ja no Arbet ja Sokk jäävad täiesti 100%
Viimati muutis Oskar8, 24 Mär 2008, 16:35, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kuidas saab sokk oma oskuste poolest ULEBi heasse tiimi??? Ja arbeti mäng pole aint viskamises kinni, ta peaks ikka hea läbimurdja kah olema..

Atsushvilil ma laseks veel üks hooaeg ttü mängida, sest seal ta saab ju korralikult mänguaega. Ma suht kindel, et Pelkic läheb, kuigi see vale otsus, sest issand jumal mees oskab mängida, aga kindlust pole enam absull, kui sa saad alla 5 minuti otsustavates mängudes mängida....

Kedzo võiks jääda, tihti on tema see, kes Kalevi käima tõmbab
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

heh, Kedžo pealt tulevad nii lihtsad 1 on 1 kaitses ja selline asi ajab kõik närvi, ka mängijad.
Alguses oli palju lubav mees, aga ega tast nii palju kasu ka pole.
BC Kalev/Cramo
jorgenk
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:39

Postitus Postitas jorgenk »

Minu visioon järgmisest aastast:

C: Reed/Sergo&Viiask
Pf: Müürsepp/Kedzo/Toome
Sf: Kangur/Keerles
Sg: Tõsine viskaja kellele pannakse hull papp ja ei tooda mõtetuid vendi/Arbet
Pg:Kriisa/Sokk


Treener:Keegi vabama mängujoonisega mees kes paneb mehed kaitses rabama. Abitreener: Priit Vene
Pilt
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

Kõige kasulikum on ,kui Arbet mängib kolme ja Kangur nelja. Kas sa greystone kujutad omale ette ka Sergot mängimas, ja veel eurosarjas?
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Siin pole eriti mõtet vaielda mina arvan, et kui tuleb uus treener siis hakkatakse otsima mängijaid kes sobivad treeneri mängu pilti, selle aasta põhivennad vast jäävad ja kindlasti on kasu Müürsepa tutvustest uute meeste otsimiseks, ei usu, et Talts Kalevisse tuleb.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

villu123 kirjutas:Siin pole eriti mõtet vaielda mina arvan, et kui tuleb uus treener siis hakkatakse otsima mängijaid kes sobivad treeneri mängu pilti, selle aasta põhivennad vast jäävad ja kindlasti on kasu Müürsepa tutvustest uute meeste otsimiseks, ei usu, et Talts Kalevisse tuleb.
täpselt, ja samas mingi imelik oleks natuke rockist mehi siia tuua, et nagu osad räägivad, talts,dzin,cus , kuld. Saan aru et midagi nende tüüpi mehi on vaja, okei, janar oleks päris hea aga noh, muud mehed saaks ka mujalt turult ringi vaadates.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Janar on ainuke kelle puhul oleks mingi loogika, et ta tuleks rockist kalevisse!
Karlito

Postitus Postitas Karlito »

Mina näeksin Kalevit järgmisel hooajal nii..

C - Reed/Jelic- ( Suvel 2 kuune üldkehaline ettevalmistus. Selgelt ju näha et mees alavormis)

PF- Müürsepp/ Talts (kui võimalik),kui mitte siis Viiask või Kedzo

SF- Kangur/ A.Grant(BC Siauliai , mees ei tohiks nõuda ulme summasid)

SG- Arbet/ tuleb palgata välismaalasest skaut kes tooks siia ühe korralikku shooteri

PG- Kriisa/Sokk


Lahti laseks Pelkici. Frier nagunii eesti poiss siit kuhugi ära ei lähe las patsutab ka (füüsilised võimed head plus hea kaitsemängija)
Pingile tooks veel Illimari Pilgi ja Sten-Timmu Sokku. Neil noormeestel oleks ka aeg treenima hakata vähe kõvemate poistega.Mida varem nad korraliku meeskonnaga treenida saavad seda kiiremini peaks nad arenema

Treener: ei kujuta isegi ette ( ainult mitte Matic, kalev vajab teistsugust käekirja) Abitreener:Priit Vene (Äkki saame mõne aasta pärast noore Vene.:D
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Mõne aasta pärast võiks siiski noor Vene mängida kas nbas või mõnes euroopa tippklubis.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma arvan kh, et Jelic võiks jääda, sest nagu keegi asjalik ütles siin ennem, siis mati ei oska jelicit kasutada, sest mees mängis ju väga koralikult eelmine aasta ventspilsi eest!! ja sellist langust ju ühe aastaga tulla ei tohiks :/
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Minu nägemus siis:

C - Reed, Cipruss
PF - Müürsepp, Kedžo, Viiask
SF - Kangur, Keerles
SG - Arbet, Dorbek, (Desmon Farmer)
PG - Kriisa, Sokk, (Andre Barrett)

Minu arvates peitub Kalevile õige tagamängija otsimisel probleem selles, et nii PG kui ka SG positsiooni võrdselt hästi valdavaid mängijaid on vähe. Kalevil lonkavad aga mõlemad positsioonid. 1) Järgmisel hooajal võiks tuua hea PG, kes oleks SG jaoks ülimalt tõenäoliselt liiga lühike, kuid söötu annaks meisterlikult. SG positsioon jääks siis kaheldava tasemega Arbeti, Dorbeku ja vb ka Kriisa kanda. 2) Võiks tuua mingi Bryanti tüüpi, ainult 100 korda halvema SG, kes suudaks liidrirolli kanda ja viskaks palju punkte. Siis jääks aga PG positsioon liiga lahjaks. 3) Võiks tuua mõlemale positsioonile mängija, kuid see oleks Kalevile rahaliselt mõeldamatu.
Kokkuvõtvalt ma ei oskakski täpselt öelda, mis tagaliinile parem oleks, sest ma hästi ei usu, et Kalev suudaks kusagilt mingi universaalse ja seejuures kõva skilliga guardi välja võluda.
Keskmängija seisukohalt tekib mul küsimus, et kas üldse on vaja teist väga pikka ja tursket tsentrit. Ehk oleks vaja hoopis Reediga sama kiirete liigutustega mängijat, kes vahetuse korral suudaks mängutempot üleval hoida? Kaitse jääks siis küll mõnevõrra nõrgemaks, kuid ega seegi mingi lahendamatu probleem poleks ja ma usun, et rünne võidaks rohkem kui kaitse kaotaks.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Yattara kirjutas:Minu nägemus siis:

C - Reed, Cipruss
'

no mix yldse panna mingeid Ciprusi mis on täiesti ebareaalne... või noh, keda tahaks näha?? hmm siis
Mcgrady,Paul,Howard,Kobe,Hedo,kangur,kriisa,arbet
Viimati muutis Oskar8, 24 Mär 2008, 22:41, muudetud 1 kord kokku.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Ei ole vaja kedagi siia enam tuua! On juba toodud küll ja küll ja muud ei tehtagi kui ainult tuuakse mehi ja vahetatakse ja sätitakse. Nüüd võiks teha ühe korraliku hooaja vahelduseks, mil saaks ka mängimisele keskenduda.

Ei ühtegi meest enam! Kõigepealt tuleb panna antud kompott mängima! Lapsik mõtteviis, et ainult head nimed ja mustanahalised mängivad. Kalev peaks keskenduma meeste pideva ostmise ja vahetamise asemel hoopis tähtsamatele asjadele. Ehk siis mängule! Korvpall on meeskondlik mäng ja ma tahan näha kedagi, kes paneks need 14 kõva nime ka mängima, võitlema ja ühtse meeskonnana tegutsema. Juhtkond on ära unustanud, et korvpallimäng ei seisne mitte heade nimede kokku kraapimises, vaid meeskonnatöös! Vaadata, keda juurde tuua on alati lihtne, aga kui neid mehi mängima ei suudeta panna ja ühtseks löögirusikaks sulatada, siis ei aita siin ka Kobed ja T-Mac-d.
Ma ei ole sel hooajal veel kordagi näinud Kalevit 100%-liselt mängimas...
Karlsson

Postitus Postitas Karlsson »

Oskar8 kirjutas:
Yattara kirjutas:Minu nägemus siis:

C - Reed, Cipruss
'

no mix yldse panna mingeid Ciprusi mis on täiesti ebareaalne... või noh, keda tahaks näha?? hmm siis
Mcgrady,Paul,Howard,Kobe,Hedo,kangur,kriisa,arbet
Mai saa aru kuidas sa saad võrrelda hetkel liepaja lauvases mängivat ja kalevi rahakottile täiesti võimete kohast meest nba suurimate tähtedega?
Vasta