Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Oi, mida ma näen! Hakkab jälle pihta emotsiooni pealt suust suvalise bs-i välja ajamine.
Mul polegi tegelikult rohkem midagi arvata sellest mis siin foorumis toimub kui kommentaarid peale ühte kaotust on a la sellised et saadame Vinalese (ilma kelleta meil poleks neidki võite mis me seni VTBs saanud oleme ja kes Zeniti mängu lõpus konkreetselt ise ära otsustas ja kes ka selleski mängus meeskonna resultatiivseim oli) lennuki peale jne.
Jah, Vinales otsustas Zeniidi vastu mängu ära, aga vastukaaluks võib panna tema poolt ära käkitud mängulõpud Parma ja Avtodori vastu. Ka Nižni Novgorodi vastu kukkus ta teisel poolajal ära, aga õnneks tõid abilised võidu koju. Võrreldes Jacksoniga on ta kõva samm paremuse poole ja mina teda ära ei saadaks, küll aga kärbiks pisut ta rolli, eriti otsustavatel hetkedel. Arvestades, kui palju ta mängu enda peale võtab, siis eeldaks talt kõvasti paremaid viskeprotsente (VTB-s kahesed 46 ja kolmesed 24 protsenti) ning palju paremaid rünnakulahendusi (VTB-s 3,8 pallikaotust, mida on 5,3 resultatiivse sööduga võrreldes ikka jõhkralt palju).
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Nagu ma olen aru saanud siis toodigi Vinales siia peamiselt skoori tegema ja just olulistel hetkedel mängu enda peale võtma. Sellised olid siis Reinboki kommentaarid tema kohta siia tuleku ajal. Vaadates mis minuteid ta saab siis pole ime et lõpus võib tulla kiirustatud lahendusi mis alati edu ei too.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Nagu ma olen aru saanud siis toodigi Vinales siia peamiselt skoori tegema ja just olulistel hetkedel mängu enda peale võtma. Sellised olid siis Reinboki kommentaarid tema kohta siia tuleku ajal. Vaadates mis minuteid ta saab siis pole ime et lõpus võib tulla kiirustatud lahendusi mis alati edu ei too.
Teravuse tekitajaid ja skoorija mentaliteediga mängijaid on meeskonda kahtlemata vaja, iseküsimus on aga, kas on vaja pea kõik tasavägised mängulõpud ühe mehe peale mängida. Näiteks Avtodori ja Parma mängude lõppe oli lihtsalt valus vaadata. Meeskond tuli mõlemal juhul kollektiivse tegutsemise toel suurest kaotusseisust välja ja siis ühtäkki ei jagunud palli sisuliselt kellelegi teisele peale Vinalese.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Kahtlemata oleks võinud need mängulõpud paremini minna meeskondlikumat mängu tehes aga see on tõesti juba teine küsimus. See et need lõpud on ikkagi Vinalesele jäetud üks-üks tegemiseks on meeskonnasisene probleem mitte otseselt Vinalese kehv korvpalli IQ.
Holtoni ja Godfrey asemele võiks tõesti tuua parem ühe asjalikuma mehe kes meeskonnale ka midagi juurde annaks. Holton ei saa eriti mänguaega ja Godfrey on hetkel ikkagi üsna kahvatu.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

https://leht.postimees.ee/6833856/arnet ... 1488930782" onclick="window.open(this.href);return false;

„Postimehe andmetel suhtles Kalevi mänedžer nädala lõpus juba kas Moultrie või tema esindajaga“. Indrek Reinbok lisas: „Oleme meeskonna tugevdamiseks valmis igasugusteks asjadeks ja mitte ainult tema osas“.

Kuskilt on vist kõvasti lisaraha tekkinud, et Moultrie palkamine sai üldse kaalumisele tulla.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No Cramo firma ju müüdi maha. Ju siis sealt tuli raha juurde.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Selle artikli järgi võib vist eeldada, et tahetakse juba Godfreyd ja Holtonit asendada kellegi paremaga.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Uhhuu kirjutas:https://leht.postimees.ee/6833856/arnet ... 1488930782

„Postimehe andmetel suhtles Kalevi mänedžer nädala lõpus juba kas Moultrie või tema esindajaga“. Indrek Reinbok lisas: „Oleme meeskonna tugevdamiseks valmis igasugusteks asjadeks ja mitte ainult tema osas“.

Kuskilt on vist kõvasti lisaraha tekkinud, et Moultrie palkamine sai üldse kaalumisele tulla.
Multri hinnalipik on mõne kuuga kindlasti langenud
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

theundertaker kirjutas:No Cramo firma ju müüdi maha. Ju siis sealt tuli raha juurde.
Olen ka kuulnud, et Cramo ostmise osas käivad mingid jutud, aga mulle teadaolevalt pole veel mingit diili tehtud. Või on mul miskit märkamata jäänud?

Mis puutub Moultrisse, siis tema hind on ehk langenud, aga Kalevisse ta ei tule.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Lewis on ka nüüd vaba mees!
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Hollandisse vist müüdi Cramo.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Reinbokilt mitu huvitavat lauset:

https://sport.ohtuleht.ee/984544/moultr ... -voi-mitte" onclick="window.open(this.href);return false;

Holton oli oma tänase esituse pärast igatahes nii kurb, et näis, et ta on oma peatse Eestist lahkumisega juba arvestanud. Läks istus pärast oma ebaõnnestunud mängu sekkumist pingi lõppu ja hoidis ka time-out`ide ajal omaette.

Positiivne, et võit suudeti saavutada ka kehva kolmeste tabavuse kiuste. Astana aitas ka omalt poolt muidugi kõvasti kaasa mängides äärmiselt punnitatud individualistlikku korvpalli.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ei oska summade kohta midagi öelda, kuid Moultrie võib Kalevisse tulla parimal juhul ehk sellise lepinguga, mis lubab tal parema pakkumise korral lahkuda. Ryan Richardsiga on midagi lahti, sest ta liitus kodumaise Surrey Docksiga, mängis esimese mängu ülikehva visketabavause juures 30 minutit (13/2, vv 4/1, küll 12 lp, 4 rs), kuid järgmises mängus vaid 3 minutit. Dwight Coleby on Türgi meistriliiga nõrgimas meeskonnas olnud üks liidreid (6 mängu, keskm. 13,9p, 8,4lp - viimane liiga 3.). Viimases mängus tabeli plusspoolel oleva Bursaspori vastu 35 min, 15p, 13lp. Zach Smithi kohta puuduvad teated, mis temast on saanud.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Delfi andmetel ütles Moultrie siiski Kalevi pakkumisele ära. Siiski otsitakse turul suure huviga ringi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas:Ma ei oska summade kohta midagi öelda, kuid Moultrie võib Kalevisse tulla parimal juhul ehk sellise lepinguga, mis lubab tal parema pakkumise korral lahkuda. Ryan Richardsiga on midagi lahti, sest ta liitus kodumaise Surrey Docksiga, mängis esimese mängu ülikehva visketabavause juures 30 minutit (13/2, vv 4/1, küll 12 lp, 4 rs), kuid järgmises mängus vaid 3 minutit. Dwight Coleby on Türgi meistriliiga nõrgimas meeskonnas olnud üks liidreid (6 mängu, keskm. 13,9p, 8,4lp - viimane liiga 3.). Viimases mängus tabeli plusspoolel oleva Bursaspori vastu 35 min, 15p, 13lp. Zach Smithi kohta puuduvad teated, mis temast on saanud.
Richards sai vigastada. Tõsi, õnneks midagi hullu pole.

Mis aga Moultrie'sse puutub siis mehele tehti kalevi mõistes väga hea pakkumine, aga sealt poolt tuli väga konkreetne EI.
Vasta