BC Kalev/Cramo vs Ventspils

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Õnnitlused!
Mäng polnud just kõige ilusam kuid peamine on, et võit tuli nii suure punktide vahega.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

patu kirjutas:Saalist tulin: mega m2ng emotsioonid elu laes, see kriisa kolmene lõpus, m2ngu hinne raudne 5+
Emotsioonid on vist ülekeenud,sest ventspils oli ju '' ülihea '' täna.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

18:50

Korvpall. Ventspils - Kalev/Cramo. Otseülekanne või Trekisõidu MM.


kumb tuleb huvitav-huvitav?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

täiesti uskumatu..son of a bitch rsk :D ei hakka kedagi eraldi välja tooma, ainult frier ajas oma nurjunud üks-üks üritustega närvi. Kõik ülejäänd väga viis, teleka ees olin täitsa pöördes :D
publikult oli ainult üllatavalt vähe, ehkki jh fännisektor pani kõva töö maha..aga jh kui võõrsil kaotame +15 siis tra ma ei tea :D
tra, kui ma praegu tallinnas oleks ja kui mul kalevi lipp oleks läheksin kuradi kesklinna, mustamäele v ma ei tea kuhu karjuksin täiega kalevi nime :D elu õnnes nagu olen
Viimati muutis greystone, 25 Mär 2008, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

piale tänast kalevi võitu...huvitav kumba mängu laup. rohkem jälgitakse...muidugi kui kalev sport ikka kannab mängu yle.
Viimati muutis raudsik, 25 Mär 2008, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

zero0 kirjutas:18:50

Korvpall. Ventspils - Kalev/Cramo. Otseülekanne või Trekisõidu MM.


kumb tuleb huvitav-huvitav?
Mis sa ise arvad? :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kriisa teeb ikka meeletult musta tööd, mina ütleks selle kohta nii et kui Kriisal läheb siis on ta SG ja toob punktid, kui ta ei viska nii palju siis ta on PG ja teeb ikka meeletult musta tööd nii kaitses kui rünnakul.

Jelic tõesti väga positiivne peaks ennast veel natukene parandama palli järele hüppamises lauas.
Reed tõi täna natukene vähem punkte kui lootsin.
Kangur on ennast jälle leidnud, tubli töö, ma tõsiselt rõõmus tema üle.
Frierilt ilus kopp aga rünnakul põrgatab siiski ikka liiga kaua.
Scott saab endiselt vga kenasti hakkama nii ründes kui kaitses, üha rohkem tahan teda ka järgmine hooaeg näha.
Arbet suhteliselt märkamatu aga sitta ei keeranud nii et väga hea.

Ventspilsi tuleb minna võitma mitte korvide vahele lootma nii et ootame põnevusega.
Matic tegi täna mõned väga kenad taktikalised muutused, nii et lõpp hea kõik hea.
Ventspilsis mängu ootusärevuses!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ma kardan seda mängu Ventspilsis, kui need tüübid ennast ikka kokku võtavad siis jama majas, võime sealt saada 30'se paki ka aga loodame ikka võitu !
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

mega m2ng lihtsalt:)
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Ma paneks Kalevile tänaseks hindeks tubli 4, sest Ventspils oli täna ikka jõle nõrk ja eriti II poolajal, Mängust oli näha et ega Kalevil kh kõik ei õnnestunud, II poolaeg hoiti minuarust Jelicit liiga kaua sees, oleks võin Reedi rohkem lasta oleks sealt rohkem tulnud punkte, aga jah tänased hinded siis kalevlastele:
Jelic: 4 tubli mäng tema pool, II poolaeg vajus nati ära, tema 3'mene oli ilus:D
Sokk: 4 oli kaitses hea ja pani väga tähtsa kolmese kh poolaja lõpus ära
Kriisa: 5- I poolajal nagu magas natuke, aga II poolajal ärkas ja vajalikul hetkel punktid temalt, kaitse ka super
Frier: 4- Isetses liiga palju, oleks võind teistele anda visata rohkem, ilus haak+mega kopp:D
Kedzo: 5- I poolaeg keeras jama aga parandas end II poolajal ilusate korvidega
Reed: 4 Siuke keskmine mäng temalt, ta peaks hakkama jälle vabakaid harjutama vahepeal nagu lläksid ilusti vabakad aga peale vigastust jälle metsas need
Arbet: 4- ega peale selle 1 kolmese eriti millegiga silma ei pasitnud
Kangur: 5+ Kalevi parim mees täna, super lausa, võttis lauda skooris, dunkis:D kangur hakkab jälle vormi jõudma
Scott: 5+ Teine Kalevi, minusilmis suht üllataja kui ilusti mees lay-upi pani, tuletas juba nba'd meelde:D Kahju et sööte ei saand ta täna
Keerles: 4-, Muidu OK! aga 4. veerandaeg hakkas Helmanis just tema pealt oma punkte tegema, oleks tal rohkem kannatust kaitses oleks ta väga hea kaitsja:SD
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

woot võit tuli ära ja to TDK Arbet ei saagi millegagi silma paista , kui ta saab nii vähe mängida , aga täna oli ta normaalne viskas kolmese sisse ja võttis paar head lauda ka , Kanguri kohta ainult nii palju halba et kolmesed 3/0 ning ta võiks rohkem oma võimeid kasutada ja lihtsalt palli pealt suruda krt ja Scott oli megahea täna nii kaitses kui rünnakus palju parem, kui oli Parmer. Sokk ja Kriisa olid ka head. Kriisa 2 kolmest lõpus olid ikka mega head. Kedzo esimene poolaeg 0 teine poolaeg tegi seda mida temalt oodatakse. Jelic esimene poolaeg oli hoos eriti hea oli ta kolmene . Frier kulp oli võimas, aga liiga palju isetseb.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ma ei saa aru, miks Kedzo enam ühtegi kolmest ei proovi, pole kedagi kes viskaks kolme nüüd normaalselt enam. :S
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ma ütlen aint niipalju et: Ma teadsin!
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

keegi ventspilsi ka l2heb laup
muidu megamwng. olin saalis. kriisa ja soku kolmesed 2 ja 4 veerandi lõpus. need lõid ventspilsi moraali maha
Viimati muutis ints, 25 Mär 2008, 20:17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

marxx762 kirjutas:ma ütlen aint niipalju et: Ma teadsin!
me kõik teadsime. :D
Suletud