Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ütles küll, et Läti korvpallurid, kuid need ei pruugi ju sellest C-koondisest olla.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Uhhuu kirjutas:
elchukakabra kirjutas:Lätlastest on minu jaoks huvipakkuv tüüp kindlasti eelmisel hooajal Ogres mänginud Kristaps Dargais - SF positsioonile sobiks kenasti.
Ta sõlmis Ogrega jätkulepingu.


Äkki saab parema pakkumise korral lahkuda , või välismaa pakkumise korral , praegu Dargais üks lemmikumaid Lätlasi üldse mul , Berzins ei ole enam see mis oli Venemaa ajal , tase on kõvasti langenud ja vanust ka omajagu.

Tegelt tahaks Freimanist tagasi suurele äärele , usun see peaks ka võimalik olema .
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Kas Ogre mängib algaval hooajal peale Eesti-Läti liigat ka midagi lisaks?
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Freimanis jääks ikka kalliks ma arvan.

Ei teagi, kellest Läti poolelt huvitatud võiks olla. Tallinnasse sõitvast koosseisust pole ühtegi piisaval tasemel mängijat, nö B-koondisest on paljud juba lepingu sõlminud või jäävad liiga kalliks. Vb Martins Meiers, kellel Buducnostis hooaeg kõige paremini ei sujunud, samas jääb ka tema pigem liiga kalliks. Pole ka tegu otseselt mängijatüübiga, keda Cramo vajaks.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Võibolla siis tõesti Berzins või Freimanis emb kumb Kalevisse , kui nüüd tõesti Kitsing itaalia kõrgliigasse siirdub.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Kitsing Itaalia kõrgliigasse? Kust seda lugesid?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 731
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Uhhuu kirjutas:
vanafänn kirjutas:
toivo kirjutas:Ikka Rain Raadik oli viimane tõupuhas tsenter koondises.
Ma mõtlesin rohkem ikka Kalevis
Radža on ka Kalev/Cramot esindanud.
Seda küll, viimati hooajal 2008/09
Joss viimati 2011/12
Viljar Veski viimati 2009/10

Eks ole näha, kuidas Nurx nendega võrdluses on.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Ma arvan, et üks lätlane, kes võiks kõne alla tulla, on Žanis Peiners. Tal läks mullune hooaeg Partizanis sisuliselt raisku. Ta ei kuulunud peatreeneri lemmikute hulka ja kõigele lisaks sai ta ka vigastada. Kalev võiks olla temasuguse mängija jaoks sobilik koht, kus ennast uuesti pildile mängida.

Kalevi eelarve on küll vähenenud, aga ma hästi ei usu, et kõne alla võiks tulla Läti C- või D-koondislaste värbamine. Ogre tasemel mängijaid on võimalik ka Eesti pealt kokku kraapida.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Ma loodan et Dargais sugused mehed jäävad siiski Kalev/Cramo valikust välja... või ma mäletan valesti, et sellel mehel peale hüppevõime muid oskusi (loe viskamine) polegi.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Tere tulemast meeskonda Hermet!
https://korvpall24.ee/kalev-cramo-sargi ... oige-hetk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Hea meel Hermeti liitumise üle. Parim eestlane, kes koduturult võtta oli. Hetkel on siis õhus võimalus, et korvialune osakond saab koosnema ainult eestlastest. Seda juhul, kui kaks Kristjanit mujale ei otsusta siirduda.

Kelle rõõmuks, kelle kurvastuseks, Saimon Sutt Kalev/Cramo huviorbiiti ei kuulu:

https://korvpall24.ee/saimon-sutt-koond ... ei-jookse/" onclick="window.open(this.href);return false;
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Muidu suht äge kooslus oleks, samas Hermet ja Kitsing natuke liiga sarnased mängijad minu arust. Oleks vaja eelmisest hooajast Zach Smithi tüüpi mängijat eesliinis juurde.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No Kitsing ei pruugi mängida ju meil!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Hermet oligi ilmselt parim, kes Eesti klubidest võtta oli. Samas olen enam kui kindel, et üks tugevdus etteliini kindlasti veel tuleb, isegi kui Kangur ja Kitsing jätkavad.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ma seevastu poleks selles sugugi kindel. Eeldades, et rahalised võimalused on võrreldavad eelmise hooajaga, siis miks peaks olema Cramol jõudu veel ühe korraliku pika palkamiseks?
Vasta