Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Kas väljahõigatud leegionärid on kõik kohal ka juba?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

elchukakabra kirjutas:Kas väljahõigatud leegionärid on kõik kohal ka juba?
Bealer on kohal, ülejäänutest on loota, et mõni jõuab kohe lähipäevil. Lennuliiklus on täna selline nagu ta on.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas knaest »

marxx762 kirjutas:Jäi lihtsalt mulje, et kuskilt on tulnud info, et klubiga liitub 2 meest veel... Vaadates eelnevaid aastaid, siis pole ikka tükk aega ainult 12 mängijaga hooajale vastu mindud.

Minu enda puhas pakkumine on et vähemalt nelja nime me veel kuuleme - see et esimene mäng on varsti käes, ei muuda asja. Ja kui esimesteks mängudeks polegi veel kõik mehed kohal, siis mis seal ikka. Tänane olukord on igaljuhul väga keeruline ning kõik võtab märksa enam aega.
Lausa 4 meest veel?

Ma ise lootsin, et vähemalt 3 meest veel tuleks (üks juba liitus) veel, et koosseis oleks:

C Thomas, Nurger
PF Kitsing, Kangur, Hermet
SF Bealer, Kurbas, Sunelik
SG Coleman, Kaufmanis, Dorbek
PG Keene, Sokk
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

knaest kirjutas:
marxx762 kirjutas:Jäi lihtsalt mulje, et kuskilt on tulnud info, et klubiga liitub 2 meest veel... Vaadates eelnevaid aastaid, siis pole ikka tükk aega ainult 12 mängijaga hooajale vastu mindud.

Minu enda puhas pakkumine on et vähemalt nelja nime me veel kuuleme - see et esimene mäng on varsti käes, ei muuda asja. Ja kui esimesteks mängudeks polegi veel kõik mehed kohal, siis mis seal ikka. Tänane olukord on igaljuhul väga keeruline ning kõik võtab märksa enam aega.
Lausa 4 meest veel?

Ma ise lootsin, et vähemalt 3 meest veel tuleks (üks juba liitus) veel, et koosseis oleks:

C Thomas, Nurger
PF Kitsing, Kangur, Hermet
SF Bealer, Kurbas, Sunelik
SG Coleman, Kaufmanis, Dorbek
PG Keene, Sokk
Pakun et Sunelik hakkab mänguminuteid saama esiliigas, Nordi duublis , pakun et üks noorepoolne mängija veel liitub kui kokku saab olema 14 mängijat :D
Kangur kuuldavasti ikka TLÜ Kalevisse minemas
uus mees ka siin kirjas Coleman, Portugali liiga skoorikunn :D

https://korvpall24.ee/kalev-cramo-toob- ... DxwVQVcP2k" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Jälle eelistatakse kvantiteeti kvaliteedile. Eelmisel hooajal hangiti korraga mitu säästupikka lootuses, et ehk vähemalt üks neist ikka välja veab. Ma hästi ei mõista, miks ei oleks võinud Kaufmanise ja Colemani palgaraha eest ühtainust kvaliteetse(ma)t tagamängijat hankida.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Uhhuu kirjutas:Jälle eelistatakse kvantiteeti kvaliteedile. Eelmisel hooajal hangiti korraga mitu säästupikka lootuses, et ehk vähemalt üks neist ikka välja veab. Ma hästi ei mõista, miks ei oleks võinud Kaufmanise ja Colemani palgaraha eest ühtainust kvaliteetse(ma)t tagamängijat hankida.
Ei saa sellest aru ,Coleman tegelt ikka kvaliteetne mängija ta hea täiendus olles ise teda mängimas näinud , De colot lootsid kalevi särgis näha ?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Ei hakka mängijate palga üle spekuleerima, aga kokkuvõttes taandub asi paljuski ka sellele, et kas sul on 1 mees või 2 meest. Palkad küll kallima ja eelduste kohaselt kvaliteetsema mehe, aga ta ei suuda tervet hooaega 2 mehe eest mängida.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas:Ei hakka mängijate palga üle spekuleerima, aga kokkuvõttes taandub asi paljuski ka sellele, et kas sul on 1 mees või 2 meest. Palkad küll kallima ja eelduste kohaselt kvaliteetsema mehe, aga ta ei suuda tervet hooaega 2 mehe eest mängida.
Olukord pole ju selline – ja polnud ka mullu –, et keegi oleks pidanud mitme mehe eest mängima. Hetkeseis on selline, et positsioonidel 1 ja 2 on kokku kuus mängijat: Keene, Sokk, Sunelik, Kaufmanis, Coleman, Dorbek. Siin oleks võinud vabalt minna üks-kahe-hinna-eest rada.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Sa võid ju kallima võtta aga saab vigastada või mängib alla enda taseme siis on jälle häda , ma pigem kiidan kalevi praegust koosseisu valimist , kõik on korralikud mänijad siiamaani , oleneb ainult kas Kitsing jätkab või mitte ja tuleb sinna positsioonile ka täiendus välismaalt.

Vinalest tegid ju ka enamus peale minu maha , et mõtetu mees mõtetust liigast aga pani nagu kulda .

Elame näeme enne kui hakkame võistkonda maha tampima .
East
Kasutaja
Postitusi: 1167
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Minu hetkeline kartus on see, et loodetavasti ühest pallist piisab. Bealer, Keene ja Coleman tunduvad kõik ikkagi väga korvile ja skoorimisele orienteeritud mängijatena.

Kui nad suudavad meeskondlikku mängu mängida, siis on super, aga kui minnakse liiga individuaalseks, siis on jällegi jama. Elame-näeme ning loodetavasti on skauting olnud korralik.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Uhhuu kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ei hakka mängijate palga üle spekuleerima, aga kokkuvõttes taandub asi paljuski ka sellele, et kas sul on 1 mees või 2 meest. Palkad küll kallima ja eelduste kohaselt kvaliteetsema mehe, aga ta ei suuda tervet hooaega 2 mehe eest mängida.
Olukord pole ju selline – ja polnud ka mullu –, et keegi oleks pidanud mitme mehe eest mängima. Hetkeseis on selline, et positsioonidel 1 ja 2 on kokku kuus mängijat: Keene, Sokk, Sunelik, Kaufmanis, Coleman, Dorbek. Siin oleks võinud vabalt minna üks-kahe-hinna-eest rada.
Kui peatreener leiab, et ta soovib pigem kaht keskmise hinnatasemega mängumeest kui ühte kõrgema kvaliteediga, siis pole miskit parata. Miks seda teed mindi, võib uurida treeneritelt.

Reinbok: Kuna meie tagamängijatekolmik (Sten) Sokk, (Marcus) Keene ja (Janis) Kaufmanis on korvpalli mõistes pigem lühikesed tagamehed, siis otsisime tüübilt mängijat, kes oleks tagaliinis kasvult pikem. Mängijaomadustelt otsisime ründavat tüüpi, nii-öelda defense breaker’it. Need omadused on Colemanil olemas. Lisaks toob ta platsile kiirust ja energiat nii rünnakul kui kaitses.”

Ma võibolla saan Stelmahersi mängufilosoofiast valesti aru, aga tundub, et ta eelistab väga palju tagumiste meestega möllata ning keskmängijate ja suurte meeste roll tema mängujoonises on mõnevõrra marginaalsem. Seetõttu soovib ta ka võistkonnas näha pigem "ülerahvastatust" tagaliinis, et saaks tihedalt vahetada ja seetõttu hoida mängutempot üleval.

Kairyse viimasel aastal - mille materjali on raske tänasega võrrelda võttis võistkond mängust keskmiselt 67 viset, eelmine hooaeg võeti 63 viset. Teen ehk umbluu järelduse, aga vahe on ainult 4 viset, küll aga suutis Stelmahers märksa väiksema kaliibriga meestega, muuta mängu sedavõrd, et rünnakute arv on põhimõtteliselt sama.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Kitsing jätkab!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Nüüd kui Kitsingu saagal on mõneks ajaks joon all, siis nagu ta ka ise ütles, siis pakkumisi oli. Mulle teadaolevalt, oli üks huvilisi ka Rytas (käis siinsest meediast ka läbi). Siin paljud rääkisid, et põhjus, miks Kitsingut sinna ei võetud, oli "märtsikuu viimasel kolmapäeval" 6 mööda visatud kolmest. Väidetavalt oli aga põhjuseks see(nii Leedu korvpalli [igast siseinfot omavad] inimesed), et vaatamata Kairyse soovile oli Rytase juhtkond eestlast värbamise vastu.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 221
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

marxx762 kirjutas:Nüüd kui Kitsingu saagal on mõneks ajaks joon all, siis nagu ta ka ise ütles, siis pakkumisi oli. Mulle teadaolevalt, oli üks huvilisi ka Rytas (käis siinsest meediast ka läbi). Siin paljud rääkisid, et põhjus, miks Kitsingut sinna ei võetud, oli "märtsikuu viimasel kolmapäeval" 6 mööda visatud kolmest. Väidetavalt oli aga põhjuseks see(nii Leedu korvpalli [igast siseinfot omavad] inimesed), et vaatamata Kairyse soovile oli Rytase juhtkond eestlast värbamise vastu.
Marxx762_väitsid et Bealer on ka Tallinnas, kas karantiinis?
Täna Kitsing rääkis et vaid Janis on kohal...

Vägisi tundub et hooaeg algab ennem kui USA mehed Eestisse jõuavad ja karantiini ära istuvad, mis juttu me ültse ajame kontrollmängudest?

Riia Dinamo KHL-i mängib, vast on mingid võimalused ikka mõõda Venemaad ka baltlastel olemas...
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas:Nüüd kui Kitsingu saagal on mõneks ajaks joon all, siis nagu ta ka ise ütles, siis pakkumisi oli. Mulle teadaolevalt, oli üks huvilisi ka Rytas (käis siinsest meediast ka läbi). Siin paljud rääkisid, et põhjus, miks Kitsingut sinna ei võetud, oli "märtsikuu viimasel kolmapäeval" 6 mööda visatud kolmest. Väidetavalt oli aga põhjuseks see(nii Leedu korvpalli [igast siseinfot omavad] inimesed), et vaatamata Kairyse soovile oli Rytase juhtkond eestlast värbamise vastu.
Lihtsalt täpsustuseks, see olin mina, kes kirjutas, et „oma võimalustele mõnes tippliigas tööpaik leida pani Kitsing suure põntsu nelja viimase VTB mänguga, kui tabas kolmeseid 25-st 3 ja kukutas oma hooajaprotsendi 34 peale“. Ma ei seostanud seda Rytase huvi kadumisega Kitsingu vastu – ja imelik olnukski, sest Kairys teab ju Kitsingu oskusi isikliku kogemuse kaudu vägagi hästi ja ei pea selleks statistikalehte uurima –, vaid tema võimalustega leida mängupaik tippliigades ehk Hispaanias, Itaalias, Türgis, Kreekas, Prantsusmaal, Saksamaal või Venemaal. Nagu Kitsing ka ise kokkuvõtteks tõdeb, siis tema enda huvi välismaale siirduda oli suur, aga pakkumisi tuli vaid mõni üksik ja mitte ükski neist (kui leedukate vetostatud üleminek välja arvata) polnud Kaleviga võrreldes piisavalt hea. Kahju tast.
Vasta