Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Raja kirjutas:
knaest kirjutas:Kui Kaufmanis koju saata, siis võib ju võtta, aga eks siis läheb koosseisus kitsaks...
Kaufmanis võiks tõesti jõuluks koju ära minna. Mõttetu parm.
Kaufmanis on piiratud eelarve tingimustes oma koha enam-vähem ära täitnud. Pole ka põhjust temalt enamat oodata.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

JukuNoorem kirjutas:
Raja kirjutas:
knaest kirjutas:Kui Kaufmanis koju saata, siis võib ju võtta, aga eks siis läheb koosseisus kitsaks...
Kaufmanis võiks tõesti jõuluks koju ära minna. Mõttetu parm.
Kaufmanis on piiratud eelarve tingimustes oma koha enam-vähem ära täitnud. Pole ka põhjust temalt enamat oodata.
Kaufmanis koju ja Drell asemele oleks minu silmis küll väga tore liikumine. Ma ei ole sellest Kaufmanise kasulikkusest aru saanud. No ei ole selle taseme mängija. Drell aga kindlasti suudaks särtsakust juurde tuua, kusjuures tema mänguaeg ei pruugiks oluliselt suurem olla kui praegu Itaalias.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Märgiks ära Nurgeri 2p visete tabavused - EstLat liigas 74%, VTB-s koguni 82%.
Vabavisked mõlema liiga peale kokku 30-st 27 ehk 90%.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

ok kirjutas:
Kaufmanis koju ja Drell asemele oleks minu silmis küll väga tore liikumine. Ma ei ole sellest Kaufmanise kasulikkusest aru saanud. No ei ole selle taseme mängija. Drell aga kindlasti suudaks särtsakust juurde tuua, kusjuures tema mänguaeg ei pruugiks oluliselt suurem olla kui praegu Itaalias.
Sellega, et Drellil on rohkem potentsiaali ja ta oleks särtsakam ja nahaalsem mängija, olen ma nõus. Kahjuks ongi tema senine tase mõned sähvatused ja siis ridamisi kehvi mänge.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

JukuNoorem kirjutas:
ok kirjutas:
Kaufmanis koju ja Drell asemele oleks minu silmis küll väga tore liikumine. Ma ei ole sellest Kaufmanise kasulikkusest aru saanud. No ei ole selle taseme mängija. Drell aga kindlasti suudaks särtsakust juurde tuua, kusjuures tema mänguaeg ei pruugiks oluliselt suurem olla kui praegu Itaalias.
Sellega, et Drellil on rohkem potentsiaali ja ta oleks särtsakam ja nahaalsem mängija, olen ma nõus. Kahjuks ongi tema senine tase mõned sähvatused ja siis ridamisi kehvi mänge.
Eks see on enamikel noortel mängijatel nii - stabiilsust pole, vahel sähvatab ja siis järgmine mäng on täitsa null (Kriisa vs Leedu, Kriisa vs Venemaa). Vanemad mängijad on stabiilsemad, mängivad oma taseme peaaegu alati ära, nt Vene
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

BC Kalev/Cramo tagaliin saab jõudu juurde, kui meeskonnaga on liitumas Serbia päritolu viskav tagamees Brano Djukanovic. Kui alles äsja lahkus meeskonnast poolte kokkuleppel Gabe Bealer, siis õnnestus temast jäänud tühimik küllalt kiiresti täita.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Rio kirjutas:BC Kalev/Cramo tagaliin saab jõudu juurde, kui meeskonnaga on liitumas Serbia päritolu viskav tagamees Brano Djukanovic. Kui alles äsja lahkus meeskonnast poolte kokkuleppel Gabe Bealer, siis õnnestus temast jäänud tühimik küllalt kiiresti täita.
Ma väga hästi ikkagi ei saa aru sellest värbamispoliitikast. Nr 2 positsioonil on nüüd neli meest, muudel positsioonidel 2.

PG Keane, Sokk
SG Lewis, Djukanovic, Dorbek, Kaufmanis
SF Jõesaar, Kurbas
PF Kemp, Hermet
C Thomas, Nurger

Kui Djukanovic asendaks Kaufmanist ja keegi lisanduks SF või PF positsioonile, siis tunduks enamvähem loogiline. Suneliku nahas ka väga olla ei tahaks, kui tema võimalikel mängijapositsioonidel on kaheksa mees ees.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

2 meest ju on ees. Kemp ja Hermet
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

No sunelik on ikka rohkem 3 või siis ise vast tahaks isegi 2 peal mängida.

Aga pole sellest serblasest midagi varem kuulnud, täiesti tundmatu nimi. Minu jaoks tundub esmapilgul Kaufmanis 2.0 olevat, oskab visata, aga muud elemendid on tagasihoidlikud.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Tänasest mängust jäävad eemale Thomas, Hermet, Sokk ja Djukanovic. Lewis samuti veel endiselt vigane.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

elchukakabra kirjutas:Tänasest mängust jäävad eemale Thomas, Hermet, Sokk ja Djukanovic. Lewis samuti veel endiselt vigane.
Haigemaja. No ei saa üldse VTB-d korralikult mängida...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Marcus Keene on hull mees , sellised asjad sisse ajada respect !
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Leedukad sahistavad, et Rytase esimene valik peatreeneritoolile on Roberts Štelmahers:

https://www.krepsinis.net/naujiena/penk ... ite/308830" onclick="window.open(this.href);return false;

Mäletatavasti soovis Štelmahers möödunud suvel saada Rytase peatreeneriks, kuid leedukad eelistasid toona oma kaasmaalast.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Hooaeg algas vist uuesti. Äkki veebruaris siis hakkab uuesti looma.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Rix kirjutas:Hooaeg algas vist uuesti. Äkki veebruaris siis hakkab uuesti looma.
See on ikka julm millisesse auku on võistkond kukkunud tänu sellele isolatsioonile jms jamale.

Olen ka seda meelt, et vähemalt veebruari esimese nädalani läheb aega, et kogu asi saaks jooksma.
Vara veel öelda, aga see hooaeg tuleb lihtsalt üle elada. Sellist vintsutust ei suuda ka kõige parem stsenarist valmis kirjutada.
Vasta