VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 357
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Raja »

https://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Ba ... KS___Kalev" onclick="window.open(this.href);return false;

Unicsiga mäng.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Rix »

Kaasani vennad ei panegi mööda...Cramo kolmesed on aga vist lennukisse jäänud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Drogba »

Kahjuks homme mängu ei toimu. 3 meie meest on paraku haigestunud koroonasse. Kogu meeskond 10 päevaks garantiini.

https://sport.delfi.ee/news/korvpall/vt ... d=92155291" onclick="window.open(this.href);return false;
gert23
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 27 Mär 2016, 23:24

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas gert23 »

Kujunenud olukorras tuleks VTB-s edasimängimisest loobuda. Arvestades Venemaa koroonaolukorda ja reeglite mittetäitmise, mida telepilt mängudest ehmatavalt tõestab, oleks mängijate ja nende pereliikmete tervise ohtuseadmine vastutustundetu. Ma loodan, et Cramo juhtkond teeb vastava otsuse.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas theundertaker »

Siis saadetakse välismaalased minema ja mängivad vaid eesti poisid eesti liigat.
gert23
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 27 Mär 2016, 23:24

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas gert23 »

Nojah, muidugi tuleb sel juhul osad välismaalased koju saata, kuid paar meest võiks siiski jätta (näit Thomas, Kaufmanis), et ikka 12 meest kokku saaks, sest kust sa keset hooaega ikka neid eestlasi leiad. Siin on peale koroona ju ka veel see teema, et lõputult ei saa neid kohtumisi edasi lükata, kuna aeg surub peale. Cramo pidi niigi jaanuaris pidama kahe liiga peale 11 mängu! Nüüd on aga 10 päeva karantiini garanteeritud ning kes kinnitab, et kui järgmisel korral Venemaalt tagasi tullakse, siis kõik jälle ei kordu.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

gert23 kirjutas:Kujunenud olukorras tuleks VTB-s edasimängimisest loobuda. Arvestades Venemaa koroonaolukorda ja reeglite mittetäitmise, mida telepilt mängudest ehmatavalt tõestab, oleks mängijate ja nende pereliikmete tervise ohtuseadmine vastutustundetu. Ma loodan, et Cramo juhtkond teeb vastava otsuse.
Ma võin nüüd eksida, aga venemaalt tagasi saabudes (pärast NN mängu) tehti kogu satsile (kes käisid venemaal) testid... Nüüd olid vahepeal pühad ja aastavahetus, mille käigus korjasid endale viiruse külge kolm mängijat. Ma julgen kahelda, et venemaalt saabudes olid meeste testid positiivsed- pigem korjati endale viirus külge pühade perioodil.

Lihtne on sarjast loobuda, aga sinna tagasi saada... Ma loodan et nädal-nädalalt ikka olukord paraneb ja läbi suurte pingutuste suudetakse see hooaeg lõpuni mängida, et uuel hooajal taaskord normaalses rütmis VTB liigas kaasa lüüa.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4442
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas vaim564 »

marxx762 kirjutas:
gert23 kirjutas:Kujunenud olukorras tuleks VTB-s edasimängimisest loobuda. Arvestades Venemaa koroonaolukorda ja reeglite mittetäitmise, mida telepilt mängudest ehmatavalt tõestab, oleks mängijate ja nende pereliikmete tervise ohtuseadmine vastutustundetu. Ma loodan, et Cramo juhtkond teeb vastava otsuse.
Ma võin nüüd eksida, aga venemaalt tagasi saabudes (pärast NN mängu) tehti kogu satsile (kes käisid venemaal) testid... Nüüd olid vahepeal pühad ja aastavahetus, mille käigus korjasid endale viiruse külge kolm mängijat. Ma julgen kahelda, et venemaalt saabudes olid meeste testid positiivsed- pigem korjati endale viirus külge pühade perioodil.

Lihtne on sarjast loobuda, aga sinna tagasi saada... Ma loodan et nädal-nädalalt ikka olukord paraneb ja läbi suurte pingutuste suudetakse see hooaeg lõpuni mängida, et uuel hooajal taaskord normaalses rütmis VTB liigas kaasa lüüa.
VTBsse tagasi saada, vähemalt praeguses olukorras, kus suurt välisklubide tungi sinna pole, ma ei usu, et see väga keeruline saab olema, see on samasugune jama jutt nagu mõned aastad tagasi hirmutati EuroCupis mängimise tagajärgedega. Kui klubi juhtkond ja ilmselt ka suur osa fännidest suudaksid maailma vähe avatumalt vaadata, siis võiks vabalt loobuda ühest hooajast VTBs ja üritada läbilööki eurosarjas (s.o. siis Riia VEFi tee). Aga jällegi, praeguses olukorras, kui kokku on aetud üsnagi soliidne võistkond, siis saata see meeskond laiali ja piirduda ainult Eesti sarjaga, see ei oleks samuti lahendus. Pigem siis tulebki mängida niipalju kui võimalik, et vähemalt meeskonda pildil ja elus hoida.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Tartust »

vaim564 kirjutas:
marxx762 kirjutas:
gert23 kirjutas:Kujunenud olukorras tuleks VTB-s edasimängimisest loobuda. Arvestades Venemaa koroonaolukorda ja reeglite mittetäitmise, mida telepilt mängudest ehmatavalt tõestab, oleks mängijate ja nende pereliikmete tervise ohtuseadmine vastutustundetu. Ma loodan, et Cramo juhtkond teeb vastava otsuse.
Ma võin nüüd eksida, aga venemaalt tagasi saabudes (pärast NN mängu) tehti kogu satsile (kes käisid venemaal) testid... Nüüd olid vahepeal pühad ja aastavahetus, mille käigus korjasid endale viiruse külge kolm mängijat. Ma julgen kahelda, et venemaalt saabudes olid meeste testid positiivsed- pigem korjati endale viirus külge pühade perioodil.

Lihtne on sarjast loobuda, aga sinna tagasi saada... Ma loodan et nädal-nädalalt ikka olukord paraneb ja läbi suurte pingutuste suudetakse see hooaeg lõpuni mängida, et uuel hooajal taaskord normaalses rütmis VTB liigas kaasa lüüa.
VTBsse tagasi saada, vähemalt praeguses olukorras, kus suurt välisklubide tungi sinna pole, ma ei usu, et see väga keeruline saab olema, see on samasugune jama jutt nagu mõned aastad tagasi hirmutati EuroCupis mängimise tagajärgedega. Kui klubi juhtkond ja ilmselt ka suur osa fännidest suudaksid maailma vähe avatumalt vaadata, siis võiks vabalt loobuda ühest hooajast VTBs ja üritada läbilööki eurosarjas (s.o. siis Riia VEFi tee). Aga jällegi, praeguses olukorras, kui kokku on aetud üsnagi soliidne võistkond, siis saata see meeskond laiali ja piirduda ainult Eesti sarjaga, see ei oleks samuti lahendus. Pigem siis tulebki mängida niipalju kui võimalik, et vähemalt meeskonda pildil ja elus hoida.
Mina näen siin seda ohtu, et VTB-l endal võib mingi hetk kopp ette tulla. Ka Euroliigat mängis Himki ju ilma nende koroonapositiivseteta ja sisuliselt olid platsil need samad n.ö lähikontaktsed. Venemaal oleks taolistes asjaoludes mäng ära peetud ju, sisuliselt oleks see hooaeg need teine ja kolmas Kalevi mäng, kus pannakse 0:20 või heal juhul lükatakse edasi. Ei pruugi need ka viimasteks jääda. Mina kardan pigem seda, et ühel hetkel võib neil kopp ette saada ja öeldakse ilusti, et proovime järgmine hooaeg uuesti, aga nii jätkata ei saa.

Mis selle tervise jutu kohta rääkida, siis oleme ausad, iga mängija teab ju hästi ja teadis ka enne lepingut sõlmimata, et olukord ilmselt kisub kahtlaseks see hooaeg. Dorbekud ja asjad oleks vabalt endale leidnud teise mängukoha Eestis, kui oleksid soovinud. Ega suvelgi koroona Venemaalt päris kadunud polnud. Vaevalt, et keegi nendest elab koos oma 90e aastase suurte haigustega vanaemaga- üs. noored mehed, põevad kergelt läbi niivõinaa. Koroonat on võimalik niiehknaa sisuliselt iga nurga pealt saada, lisaks oleme ausad, Venemaal ei mängita päris koolisaalides, kus pealtvaatajad asuvad a.la vahetusmeeste pingile meetri läheduses.

Seaduste kohapealt, siis keegi targem võiks mind valgustada. Kuidas üldse on, oletame et näiteks oleks leitud see positiivne eile Permist, olukorras kus Perm on juba kohal. Kas siis oleks pidanud terve Permi komanda Eestisse jääme 10ks kuni 14ks päevaks? Sellisel juhul võib VTB-l eriti ruttu kopp ette tulla, kui peaks juhtuma, et mõni Vene klubi jääb Eestisse kinni ja jälle jääb mingeid mänge ära.
(Y)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

Tartust kirjutas: Seaduste kohapealt, siis keegi targem võiks mind valgustada. Kuidas üldse on, oletame et näiteks oleks leitud see positiivne eile Permist, olukorras kus Perm on juba kohal. Kas siis oleks pidanud terve Permi komanda Eestisse jääme 10ks kuni 14ks päevaks? Sellisel juhul võib VTB-l eriti ruttu kopp ette tulla, kui peaks juhtuma, et mõni Vene klubi jääb Eestisse kinni ja jälle jääb mingeid mänge ära.
Eeldan küll, et kui keegi annaks siia saabudes positiivse testi, siis on korras kah. Istus ju seesamune Jacob Wiley kaks nädalat Hiltoni hotellis.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas barons2 »

No vaadates, et Zantsal Stelmeti meeskond Poolast on suurema osa Venemaal reisinud( NN, Krasnojarsk, Moskva, Perm, Saraatov ) ning mänginud ja kõik on ok ( ehk gase`sid koroona rindel ei ole ), siis tekib küsimus et kas Cramo mängijad just individuaalselt ei toimi ja kollavad nn linnapeal, panevad pidu jne.?
Kuna pole teada, kes need kolm mängijat on, siis võiks ju oletada, et äkki peeti koos aastalõpu saatmist, muud olengut ja nii see asi juhtus?
Ja nüüd kannatavad kõik, ka need kes enda liikumisi piiranud ja on terved, klubi, jne.?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 652
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas vanafänn »

Slaavi veri ei aktsepteeri coronat
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Metta World Peace »

barons2 kirjutas:No vaadates, et Zantsal Stelmeti meeskond Poolast on suurema osa Venemaal reisinud( NN, Krasnojarsk, Moskva, Perm, Saraatov ) ning mänginud ja kõik on ok ( ehk gase`sid koroona rindel ei ole ), siis tekib küsimus et kas Cramo mängijad just individuaalselt ei toimi ja kollavad nn linnapeal, panevad pidu jne.?
Kuna pole teada, kes need kolm mängijat on, siis võiks ju oletada, et äkki peeti koos aastalõpu saatmist, muud olengut ja nii see asi juhtus?
Ja nüüd kannatavad kõik, ka need kes enda liikumisi piiranud ja on terved, klubi, jne.?
Jõuludel oli näiteks Ponitkal ja Reynoldsil koroona.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 357
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Raja »

Kellegil venekeelsete kommentaaridega striimi on pakkuda?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas theundertaker »

oli, aga see oli ka juba keelatud kahjuks.
Suletud