Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

vanafänn kirjutas:Sa võtsid selle kõige kangema variandi (Tulihingeline megafänn)?

Ma olen ka kõigega rahul, isegi instas nägin oma plastsärki juba :D kui väikeste asjade kallal nuriseda, siis kalendril oleks võinud see väike punane ruuduke ka olla, millega kuupäeva highlightida.

Järgmised neli päeva on selle hooaja vast tähtsaimad, loodame et toob edu!
Ma võtsin jah selle kõige kallima. Pakkusin seda ideed ammu klubile välja, aga klubil oli lootus, et ehk olukord riigis paraneb ja saab rahvast natukenegi saali, aga no ei mänginud välja.
Ma siiski loodan, et selline võimalus jäetakse vaatamata sellele alles, isegi kui rahvas saali pääseb.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4442
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

https://epl.delfi.ee/artikkel/93251945/ ... oi-molemas" onclick="window.open(this.href);return false;
„Teoorias tundub, et kui ei teki varianti saada FIBA Meistrite liiga põhiturniirile, jätkame Ühisliigas. Palju sõltub ka Ühisliigast. Kes seal mängivad, mis on nende rahaline seis ja kui palju kompenseeritakse. Tavaliselt selgub see juuli keskel, kui on üldkoosolek. Kui Eesti korvpalliliiduga kokkuleppele saame, on võimalik ka mõlemas välissarjas mängimine. Kui tekib võimalus, siis jah. See oleks väljakutse,” loetles Linamäe variante.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Päris hull olukord ikka satsis. Sellist asja pole ikka ammu olnud, et 3 põhimeest on enne hooaja lõppu väljas. Timmu, Hermet (käis opil ära) ja Kemp... viimase kohapealt mul täpset infot pole, aga kaldun arvama, et sealgi on olukord hapu.

Loodetavasti on Keene varsti tagasi. Kuigi ise korraks mõtlesin, et äkki löödi kusagilt rahapakk lauale, et seetõttu ei mänginud, aga vist pigem mitte.

Ehk on Kaufmanis ja JJ ka õigepea abiks. Muidu on finaalideks veel vähem terveid mehi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

IMHO võiks Cramo sellele Gluditisele silma peale panna. Ründes pole küsimustki, peaks hakkama saama ka kõrgemal tasemel kui Est-Lat, kaitset ei oska hinnata. Pole küll päris Arbet, aga viskajana minu meelest liikuv ja suudab isegi natuke läbi murda, vise kiire ja tehniliselt laitmatu. Iseloomu jne muidugi ei tea.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
ok
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Kui me Kaufmanisele asendust otsiks, siis võib-olla, aga mina näeks ikkagi, et iga positsiooni back up mehed oleks eestlased. Niipalju on meil ikkagi tänase päevaga enam-vähem normaalse tasemega korvpallureid tekkinud. Muidugi võib juhtuda, et sügisel on seis, kus Gluditise tasemega mees oleks vajalik, aga need jutud peaks tõesti sügisesse jätma. Praegu peaks ikka kandvamate jõudude otsimisega tegelema hakkama.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Gluditis on isegi EstLatis kaitses ikka jube kehva, VTBs saaks teda vist ainult sellistele 3&D kaitses ette sööta, muidu rebeneks seal ikka väga korralikult. Rünnakus on ta küll hea viske ja pallikäsitlusega, aga läbimurretel kontakti minek talle eriti ei meeldi.
Tarvase suguses klubis tundub Harris ka päris hea vend olevat, murrab läbi ja on suhteliselt osav, aga VTBs see mees eriti platsi vist ei näeks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Uue hooaja suurim küsimus, mis vajab lahendamist - peatreener.
Kui Robi jääb, siis mine sa tea - ehk isegi mõeldakse Gluditise peale.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

https://sport.ohtuleht.ee/1033761/kalev ... ti-magama-" onclick="window.open(this.href);return false;

Saab keegi täisteksti jagada? Oleks huvitav lugemine.
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Metta World Peace »

Nii pikka artiklit pole ilus. Osta see kuuks ajaks, hiljuti pikemad lood ka Thomase, Keene ja Maxhuniga väärt lugemist.
sveiks
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Juun 2018, 14:22

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sveiks »

See Townes peaks korvpallur olema või?
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

No ta varasem karjäär annab siiski mingist tasemest aimu, kuid jah, siin on ta küll erakordselt halb olnud mõne üksiku erandiga (nt VTB viimane mäng Enisey vastu).
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4685
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Huvitav, kas pärast selliseid sooritusi nagu Maxhuni on finaalseerias näidanud, võiks Kalevil olla huvi tema palkamise vastu? Põhimängujuhi roll oleks talle ilmselt liiast, aga varumängujuhina, kes tegutseb veerandkohaga ka SG positsioonil, peaks ta kärama küll. Soomlase palgasoov ei tohiks Kalevile üle jõu olla. See on igatahes muljetavaldav, millise arengu ta on selle hooaja jooksul teinud.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Varumängujuhiks Soku asemele? Pigem mitte. Ideaalis asendaks ta vast Kaufmanist, kuid Stelmahersi jätkamisel ei pruugita temast loobudagi.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4685
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Minu nägemuses võiks Maxhuni võtta üle Kaufmanise kohta. Arvestades Timmu küsitavat tervislikku olukorda, kuluks kolm mängujuhti marjaks ära.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4442
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

sveiks kirjutas:See Townes peaks korvpallur olema või?
Kas talle on selline korraldus antud, aga rünnakuolukorras peidab ennast nurka ära, et ta kedagi ei segaks. Samas kaitses ja lauavõitluses väga midagi ette heita ei saa, koha mängib välja.
Vasta