Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

RK mingis threadis mainis, et Sten Sokk ei ole kuigi entusiastlik Cramos jätkamise osas. Küsimus selline, et kui ta peaks lahkuma, siis keda näeksite tema asendajana? Post, Laane (palun ei), Lätist või mujalt välismaalt keegi?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:RK mingis threadis mainis, et Sten Sokk ei ole kuigi entusiastlik Cramos jätkamise osas. Küsimus selline, et kui ta peaks lahkuma, siis keda näeksite tema asendajana? Post, Laane (palun ei), Lätist või mujalt välismaalt keegi?
Lõppenud hooaja viimased kolm kuud mängiti ju samuti ilma Sokuta. Toona asendas teda välismaalane (ehkki katsetus Townes`iga ei olnud kuigi edukas). Seega, Timmu lahkumise korral võiks tema asendajaks olla taaskord välismaalane. Eestlasetest mängujuhtidest on VTB-väärilised vaid Kriisa ja Kullamäe, kes kumbki pole teadupärast saadaval.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Jah, samas oli Post sel hetkel vigastatud ning Laane juba lepinguga. Ise loodan, et Soku lahkumise korral saadakse kaubale Zagarsi ja Joventudiga taas.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Jah, samas oli Post sel hetkel vigastatud ning Laane juba lepinguga. Ise loodan, et Soku lahkumise korral saadakse kaubale Zagarsi ja Joventudiga taas.
Posti ja Laane puhul korduks ilmselt kolm hooaega tagasi Tanel Sokuga juhtunu: hiljemalt kuu ajaga saaks selgeks, et nad ei suuda VTB taset välja mängida ning tuleb tuua piiri tagant abijõudu.

Zagars on kuuldavasti minemas Hispaania esiliigasse laenule.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 731
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Ma esiteks loodan, et Timmu ikkagist jätkab. Iseenesest ühe hooaja veel äkki kannataks, muidugi ma ei tea kui tõsine see vigastus ja operatsioon tal olid. Suneliku lahkumisest oli küll ilgelt kahju, võib olla kuskil ajusopis lootsin, et Robi lubab talle selgelt rohkem mänguaega vms.

Äkki saaks mingitpidi tuua Jurkatamme tiimi, las proovib kolmeseid nurgast loopida- enam kergemat tööd ei anta noormängijale.

Marxx, on midagi kuskil fännidele veits lekitada, et täitsa kuivas istuma ei peaks?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Ma ei oska hetkel midagi suurt öelda.

Pakkumised on tehtud nii ühele kui teisele, oodatakse allkirju ja nii on.

Lähipäevil kuuleme loodetavasti eurosarja kohta. Loodan et saame korralduse.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 990
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

See on vägev, et Dorbek jätkab Cramos. Omamoodi nurgakivi Cramole kindel mees, kes teeb kaitses alati oma ära. Huvitav oleks teada, mitu mängu ta juba Kalevi särgis mänginud. Palju punkte visanud jms. Siuke info oleks väga tervitatav.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 731
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Ma arvan, et Matu särk tõmmatakse lakke ka, kui ta kunagi lõpetama peaks. Kõige tähtsam, et ta saaks klubi juurde jätta peale karjääri, aga noh, tal selleni aega on õnneks.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 731
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Täitsa ****, ma tulen siia ventima ära.

Ma ei tea kas Ramo otsus või kelle otsus, aga Timmu autogrammiga pall on 125 eurot. KAS TE OLETE HULLUKS LÄINUD V? tra, kui ma seda klubitoetuse paketti maksin (ja rõõmuga) siis mine **** oma debiilsete summadega. ****, vot selline asi tõmbab alles naha kuumaks, kui klubi hakkab fännidele näkku sittuma, lootes et aetakse suurem summa kokku.

kena faking suve teilegi!
ok
Kasutaja
Postitusi: 497
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

vanafänn kirjutas:Täitsa ****, ma tulen siia ventima ära.

Ma ei tea kas Ramo otsus või kelle otsus, aga Timmu autogrammiga pall on 125 eurot. KAS TE OLETE HULLUKS LÄINUD V? tra, kui ma seda klubitoetuse paketti maksin (ja rõõmuga) siis mine **** oma debiilsete summadega. ****, vot selline asi tõmbab alles naha kuumaks, kui klubi hakkab fännidele näkku sittuma, lootes et aetakse suurem summa kokku.

kena faking suve teilegi!
Osta aga ära, võibolla kunagi saad 10 kordselt tagasi
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Mis see pall uuena on mingi 60€ vms, et noh seda arvesse võttes kõige hullem polegi kui ostjaid leidub
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

vanafänn kirjutas:Täitsa ****, ma tulen siia ventima ära.

Ma ei tea kas Ramo otsus või kelle otsus, aga Timmu autogrammiga pall on 125 eurot. KAS TE OLETE HULLUKS LÄINUD V? tra, kui ma seda klubitoetuse paketti maksin (ja rõõmuga) siis mine **** oma debiilsete summadega. ****, vot selline asi tõmbab alles naha kuumaks, kui klubi hakkab fännidele näkku sittuma, lootes et aetakse suurem summa kokku.

kena faking suve teilegi!

Heips,

Allan BC Kalev/Cramost vastan sellele küsimusele, hinnastamisega tegelesin mina ning Ramol polnud sellega tegelemist. Tagantjärele tarkusena tuleb tunnistada jah, et pallide hinnastamine ei olnud edukaim kuna neid seni ostetud vaid paar mistõttu oleme ka teinud praegu sooduskampaania mis annab kõikidele toodetele -50%! Selle jaoks lisa enne maksmist sooduskood - soodukas ning näed uut hinda.

Autogrammidega pallide hindade puhul oligi keerulisem, nagu eelnevalt mainitud maksab antud pall uuena ligi 70€ ning kuna tegemist on eriväljaandega ehk EESTI korvpall 100 pallidega mida varsti enam saadaval ei ole ning millega on nii treenitud kui ka mängitud BC Kalev/Cramo meeskonna poolt ja allkirjastatud mängija poolt, siis selline hinnastamine tundus tol hetkel mõistlik. Vabandame veelkord, meie eesmärk ei olnud tekitada selliseid tundeid vaid pakkuda võimalust saada osa BC Kalev/Cramo ajaloost ning seeläbi aidata klubil uueks hooajaks veelgi paremini valmistuda neil keerulistel aegadel.

Kui kellegil mingeid muresi/ideid/tähelepanekuid seoses turundustegevusega, siis konstruktiivne kriitika on alati oodatud - allan@bckalev.ee
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Ühe asja unustasin veel mainida, et kui tõesti näete midagi südamelähedast toodet ja hind on kahjuks liiga krõbe, siis võite ka kirjutada ning kindlasti saame vastu tulla, eriti neile kes toetajapaketi soetasid ja klubi raskel ajal sellega väga aitasid :koss:
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

https://bckalev.ee/tere-tulemast-marcis" onclick="window.open(this.href);return false; riia vefi mees tuleb teiseks mängujuhiks! Siis on sokk minemas!!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Välismaalaste osakonna täitmine algab väga suure pettumusega. Janis Kaufmanisega võrreldes ei paista kvaliteedis küll mingit sammu edasi. Sama hästi oleks võinud varumängujuhiks palgata Rinalds Sirsninsi.
Vasta