Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Miks see kõik nii kuradi raske peab olema :D pea valutab.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Cramo läheb iga aastaga kõvemaks, keegi tuuakse nagunii juurde, muidu tulevad vigastused, olin saalis see kes karjus ja kes alustas neid hüüdeid, aga paar tähelepanukut kohtunikud polnud head, kitsingu pealt kärises kaitses ja melson on inimene kes tõmbas võistkonna käima, Berry ei vaadanud korvipoolegi nagu üks publikust ütles. Sisu meis on
Kasutaja avatar
AdornoBrothers
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 02 Sept 2021, 18:13

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas AdornoBrothers »

Tohutult nauditav turniir ja õnneliku lõpuga. Imo, Lewis on väga huvitav mängija ning ta ei ole eriti selle olekuga et võiks hooaja jooksul ära kukkuda (nagu ntks. Johnson või Palmer - sorri, viimane hooaeg mida jälgisin oli 08/09), ma ei ole kindel kas sama saab öelda Berry kohta. Igal juhul, väga soe tunne on sees.
The recent past always presents itself as if destroyed by catastrophes.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4685
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Õnnitlused nii meeskonnale, klubi personalile ja omanikele, kui ka poolehoidjatele. Täna oli lõpuks ka märkimisväärsel hulgal rahvast saalis ning kaasaelamine oli eriti viimasel veerandajal vägev. Võit, mis tuli korraliku närvikulu hinnaga.

Pean tunnistama, et mina pidasin Meistrite liiga põhiturniirile pääsemise võimalusi väga väikesteks, aga meeskond mängis hästi ja vahelduseks oli sportlik õnn ka meie poolel (Mornar Bari poolel puudusid mõned olulised mängijad; turniiri tugevaima koosseisuga meeskond lasi suures eduseisus jala sirgu ja sai ootamatu kaotuse; finaalivastane kaotas turniiri käigus kaks olulist mängijat koroonale). Kuigi turniiri võit teeb väga suurt rõõmu, siis samas jäi tunne, et see resultaat ei anna otsest aimu meeskonna konkurentsivõime kohta VTB-s, kuivõrd vastastest ehk vaid Mornar Bar andis VTB tasemel meeskonna mõõdu välja (ja sedagi pigem võrdluses Tsmokiga). Eesliin näib jätkuvalt täiendust vajavat. Kuna välismaalasi vaevalt et juurde hangitakse, siis suureks abiks oleks Kanguri ja/või Vene liitumine
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4442
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

See kõlab uskumatult, aga Kalev/Cramo on eurosarja põhiturniiril, kõigepealt et mindi üldse proovima, selle eest müts maha, ja Leedu turniiri ning ka turniiri süsteemi pealt oli raske midagi loota. Seda võis karta, et Utenaga läheb raskeks ja nemad ei kuku ära, tegelikult surusid nad oma mängu väga hästi peale. Ja Lewises on kvaliteeti.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Väga võimas, poleks uskunud ,et nii õnneliku lõpuga see kvalifikatsioon lõppes ,tuleb vägev ja võimas hooaeg ,jaguks nüüd ainult meeskonnal jaksu kõikidele nendele turniiridele vastu panna. Igaljuhul palju õnne kõikidele fännidele, on muidu kuskilt ka infot ,millal hooajakaardid müüki tulevad.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Hääl ära nüüd, aga saalis oli ikka päris hea vibe juba. Eks see 6s mees tribüünidel aitab veits ikka kaasa ka. Kohtunikele anti iga kord ikka teada kas oli hea vile või mitte.

Lewis on olemuselt selline äge vend, naudib mängu ja seda melu, koguaeg on nägu naerul.

Nüüd võiks vähemalt euromängudeks selle suurhalli parajaks karukoopaks saada, et ükski vastaste sats ennast mugavalt tunda ei saaks
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kas ma olen ainus kes saalist tulnuna hakkab mängu üle vaatama? Tegin seda ka kolmapäeva öösel :D

Õnnitulused klubile ja fännidele!
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

marxx762 kirjutas:Kas ma olen ainus kes saalist tulnuna hakkab mängu üle vaatama? Tegin seda ka kolmapäeva öösel :D

Õnnitulused klubile ja fännidele!
Ei ole kusjuures. :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Ma nüüd ootaks seda "donation paketti". Loodan et see on ikka tulemas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Hooajakaart, here I come...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Stelmahersi intekas pärast mängu - mulle jäi siiski pigem mulje, et nüüd vaadatakse pigem veel ringi, et ehk annab mingit jõudu juurde tuua.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Eks me vist veits pugesime Juventuse poistele naha vahele ja pettumus on suur, igatahes kohtasin vanalinnas hommikul kell 7 sigalakku täis Lekunast kes oma telefoni taksosse oli unustanud. Ka korvpallur on ikkagi inimene :D
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Lisades juba olemasolevatele ressurssidele Meistrite Liiga rahaline puhver võiks Vene palkamine ju teoreetiliselt isegi võimalik olla. Samas ma siiski ei näe, mida ta meie praegusele eesliinile suurt juurde annaks. Sügavuse mõttes võiks pigem Kanguri peale mõelda, samas ei tea, kui motiveeritud ta ise meeskonnaga taasliituma oleks. Ega muid variante turul väga polegi samas :D.
East
Kasutaja
Postitusi: 1024
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

HypeBeast kirjutas:Lisades juba olemasolevatele ressurssidele Meistrite Liiga rahaline puhver võiks Vene palkamine ju teoreetiliselt isegi võimalik olla. Samas ma siiski ei näe, mida ta meie praegusele eesliinile suurt juurde annaks. Sügavuse mõttes võiks pigem Kanguri peale mõelda, samas ei tea, kui motiveeritud ta ise meeskonnaga taasliituma oleks. Ega muid variante turul väga polegi samas :D.
Kanguri puhul tekib küsimus, et mis positsioonil teda näha ning kas ta üldse suudaks Kalevi pigem kiire ja energilise stiiliga sammu pidada?
Vasta