Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Drogba »

https://sport.delfi.ee/artikkel/9472372 ... l-kusimark" onclick="window.open(this.href);return false;

Panen härra Pahvi artikli ka siia. Ka selles artiklis on pandud Rapla viimaseks. Aga eks me näe, keegi vast Raplale halba ei soovi, lihtsalt toimuv on veidi kummaline ja tekitab küsimusi ja kui kõik läheb seal ikka hästi, siis pole ju võimatu, et purjetavad hõbedani välja nagu 5 aastat tagasi.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4685
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Uhhuu »

Rapla oli eilse seisuga komplekteerimata kahe korvialuse mängija näol. See on olnud Rapla mustriks viimastel hooaegadel, et osade välismängijate värbamine jäetakse viimasele hetkele, et leida turult võimalikult kvaliteetne mängija. Kahe välismängijaga, kes said välja valitud ja siia toodud, jäi lepingu sõlmimine ära, kuna selgus, et nad on vigastatud. Kaks lepingulist mängijat said hooajaeelsete treeningute käigus vigastada. Kolmanda lepingulise mängija vigastusest taastumine näib aega võtvat eeldatust kauem. Kõige selle juures on kohati suudetud kujundada mulje, nagu Rapla klubi oleks kohe-kohe kokku kukkumas.
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Metta World Peace »

Kellelgi tarva mängu striimi on pakkuda? surfan seal sportacentrsi lehel ja no ei ole liikuvat pilti ju.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4685
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Uhhuu »

Metta World Peace kirjutas:Kellelgi tarva mängu striimi on pakkuda? surfan seal sportacentrsi lehel ja no ei ole liikuvat pilti ju.
https://sportacentrs.com/sportacentrs_t ... _pafbet_la" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Metta World Peace »

Tänan!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4685
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Uhhuu »

Kalevi tänase kaotuse võib vist kirjutada suuresti selle arvele, et Štelmahers otsustas esimese veerandaja keskpaigas väljakule tuua täiesti uue viisiku, nende seas mängujuhi, kellel oli operatsiooni tõttu all kuu aja pikkune mängupaus, misjärel läks rütm täiesti kaduma. Ma loodan, et Vitolsit järgmise nädala VTB ja eurosarja mängudes väljakule ei usaldata. Tal oleks vaja end esmalt Eesti-Läti ühisliiga tasemel koguda ja tõestada ning meeskonda sobitada.

Halleri kolmesed on küll ägedad, aga ta on tõsine kandidaat Kalevi kõigi aegade kõige halvema kaitsemängija tiitlile. Ta ei suuda kohe üldse vastastel ees ega kaasas püsida. Loodetavasti pole ta veel liiga vana, et selles vallas areneda. Praegu võib aga minu meelest sellise kaitse puhul koondisejutud ära unustada.

Nii palju kui Rakvere mängu õnnestus näha, siis algviisik jättis üsna sümpaatse mulje. Vahetusmängijate osakond, kust vaatavad vastu Läti tänavakorvpallur, terve elu esiliigas mänginud alamõõduline korvialune mängija, kaks töö kõrvalt mängivat pensionieelikut ja omaniku poeg, on aga kahjuks drastiliselt kehvema kvaliteediga. Kõigi suurem vahe tundub eelmise hooajaga – või tegelikult üldse tüüpilise Tarva meeskonnaga – võrreldes olevat aga selles, et meeskonnas pole kolmestekütte (täna kaugvisked 21-st 3).
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Drogba »

Niiet Mängumeeste saates ennustati nii nagu täna ka läks võidud Vef-ile ja Tarvale. Seda vist pakkus Raudla kui ma ei eksi. Huvitav teooria räägiti ka seal, et Rakvere peab 2 mängu järjestikel päevadel ja teisel päeval peetakse mäng Liepajaga, kes on oluliselt nõrgem vastane kui Ventspils, aga kuna üks mäng on all, siis on raske homme puhanud Liepaja vastu Tarval rohtu leida. Samas ehk suudeti täna end siiski säästa ja homme antakse lahing. Eks näis. Samas kas saab üldse valida, et tahan enne mängida Liepajaga ja pärast mängin Ventspilsiga, vast seda ikka valida ei saa, kalendri peaks koostama ikka liiga, kuid ehk tullakse ka klubisoovidele vastu. Jutt sai segane, aga ehk miskit saab siit siiski aru :D :koss:
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Rix »

Vef on huvitava sats, run and gun ja päris atleetlikud. Täna tabasid ülihästi kolmeseid, isegi imekspandav, cramo vahe tagasi suutis võtta. Nurger oli korralik, aga teatud söötude kättesaamisega on ikka raskusi. Suht keskmine mäng kalevilt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas marxx762 »

Olen Uhhuu väidetega täiesti päri. Ma omalt poolt ütleks, et õnneks on need EST-LAT liiga mängud parimad kohad, kus saab Vitolsit mängu tagasi tuua.

Lisaks, ma ei mäletagi millal viimati oli mul Kalevi mängu vaadates täiesti suva, et mis tulemus jääb. Muigama ajas teine veerand kus ohjeldamatult peale vajutati, aga positiivne oli see, et mängu suudeti tagasi tulla. Kui mängitaks täie keskendumisega siis ma arvan et vef ei tohiks miskit ülemäära ületamatut olla.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Drogba »

Väike offtopic ka. Huvitav, miks mängumehed ei ole veel ühtegi mängu kommenteerinud? Raudlat ja Saaget kuulaks küll mõnuga.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas BCKLV »

Drogba kirjutas:Eesti Korvpalliliidu korraldatud koosolekul leppisid klubid kokku, et sellest hooajast on kodumängude piletihinna alammäär kõigil üks:
- Eelmüügist 8 €/4 €
- Mängupäev ja kohapeal 10 €/ 5 €
Ostes pileti, toetad sa meeskonda!

Kuidas foorumlased rahul pileti hindadega uuel hooajal?
+ teenustasu internetist ostes (Piletilevi 0.90 €, Piletitasku 0.60 €), veidi arusaamatuks jääb Korvpalliliidu vajadus 8-10 eurost mitte odavama piletiga inimesi saali lasta, kas liiga odav piletihind on olnud siiani probleemiks? :D Kuidas? Ma saaks aru kui ülemmäär kehtestataks.

Võrdluseks hinnad Lätis:
- VEF v Kalev/Cramo 2.50/5 €
- Ventspils v Rakvere 1-3 €
- Ogre v Rapla 2/4 €
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas NoName »

Need hinnad on minu arvates ka taaskord liiga kallid. Korvpall peaks olema rahvamäng. Aga noh, mida mina ka tean. Juu siis leidub Eestis ohtralt inimesi, kes Tallinna Kalevi jälgimise eest on nõus regulaarselt 10 euri välja käima.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Drogba »

Nu, mis Tartul täna juhtus. Läti Ülikoolilt saadi 80:77 tuppa. Seda ei osanud küll kuskilt otsast ette näha. Mängumehed ju rääkisid, et LU täitsa asine punt, aga siin foorumis ei oldud selle väitega nagu nõus. Wembi tubli 15p 10 lp , Drungilaselt oleks oodanud enamat, ja veel paari punniga tappa saades vabakad ka 55%, see on paha. Õnneks hooaeg on pikk ja jõuab lappida, lihtsalt see tuli veidi ootamatult. TalTech tubli suutis Valmiera kodus kotti panna, Mikk Jurkatamm olla kõvasti mängu teind. Tarval ka veits ebajopp 2 lisaaja kaotus. Ikka võrdsema vastasega mängides oleks ikka parem puhanult peale tulla. Liepaja mehed rammisid isuga palli pealt nii palju kui lõpus veidi mängu vaatasin.
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas vlk »

Drogba kirjutas:Nu, mis Tartul täna juhtus. Läti Ülikoolilt saadi 80:77 tuppa. Seda ei osanud küll kuskilt otsast ette näha. Mängumehed ju rääkisid, et LU täitsa asine punt, aga siin foorumis ei oldud selle väitega nagu nõus. Wembi tubli 15p 10 lp , Drungilaselt oleks oodanud enamat, ja veel paari punniga tappa saades vabakad ka 55%, see on paha. Õnneks hooaeg on pikk ja jõuab lappida, lihtsalt see tuli veidi ootamatult. TalTech tubli suutis Valmiera kodus kotti panna, Mikk Jurkatamm olla kõvasti mängu teind. Tarval ka veits ebajopp 2 lisaaja kaotus. Ikka võrdsema vastasega mängides oleks ikka parem puhanult peale tulla. Liepaja mehed rammisid isuga palli pealt nii palju kui lõpus veidi mängu vaatasin.
Ma olin selle väitega küll nõus :) . Selge see, et LU võib järgmise mängu Tartult ka 30-ga tappa saada, aga see sats on alati olnud üllatusvõimeline ja nüüd seda juba ka tõestati. Hämmastas muidugi see, et Kivi jäi nulli peale, kuigi peaks ju üks liidritest olema. Nõustun samuti, et Drungilas jäi Wembi kõrval kahvatumaks, mis samuti mõnes mõttes üllatav. Ei teagi, kas Islandil käik pani leeduka tasemele põntsu.

Kuigi Rakvere kaotas, siis omajagu sisu seal ikkagi on. Samas ma ei näe, et Kedis ja Kuminga leegionäridena midagi juurde annaks. Ega TalTechil ei saa hooaeg lihtne olema. Jah, mehed on nimekad, kuid nagu olen maininud, siis nad lähevad katki. Ma ei tea, mis põhjustel, aga juba esimeses mängus näiteks Keedust polnud. Timmu tuleb muidugi juurde ja täiskoosseisuga on tegemist ilmselt play-offi meeskonnaga, aga kahjuks on vaid aja küsimus, kui teine Sokk, Kajupank, Metsalu jne langevad ühel hetkel kõik korraga rivist välja ning siis on päris jama. Raadik suudab korvi all küll tegutseda, aga hädasti on sinna kedagi veel kõrvale vaja. Kummaline, et Perner pole suutnud sammu edasi teha, vaid pigem on tagasiminek.

Ogre - Rapla oli muidugi väga koomiine vaatepilt. Esimesel poolajal ei saanud ka Ogre suurt lauda võetud, kuid Rapla 7 lauapalli oli lausa erakordne :D . Päris häbisse ei jäädud, aga eks Ogre lasi ka natuke lõdvemaks. Oleks vabalt võinud 120 kokku kühveldada.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Drogba »

Priit Vene Mängumeestes ju rääkind, et Perneriga ei tehta piisavalt tööd. Korduste arv olla julmalt väike, peaks suurem olema. Samas huvitav, Priit Vene, ise ka vist oli või on TalTechi noortega tegelemas. Võtku siis kätte ja hakkaku treenima teda :D . Lisaks olgem ausad, pole ju tal väga kelleltki õppida ka see hooaeg. Kangur eelmine aasta oli, aga läks ka poole hooaja pealt ära. Toomas Raadik küll ka tubli Eesti liiga mängumehena on korvialune, aga hea oleks ikkagi keegi veel kogenum sinna juurde saada. Eks tuleb selle kalli 10 eurose piletiga saalis käija, ehk tekivad täiendavad võimalused. :D Eile 367 pealtvaatajat, iseenesest see pole paha, saalis tundub, et enamus tribüünid on täis.
Vasta