BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas bckalev-cramo »

HypeBeast kirjutas:
vanafänn kirjutas:see bckalevcramo konto siin võiks ka mingi kommentaari anda..

pole ju lihtsalt võimalik et terve see hooaeg mängijate kvaliteet on nagu ameerika raudteedel. kas võib oodata mingit stabiliseerumist läbi hooaja või on oodata muutusi, sest hetkel on ilmselgelt vähemalt üks põhimängijatest mööda pandud.

kuidas see komplekteerimine kind of mööda ikka läks? või kas see champions league oligi 2much meie klubi jaoks?

igastahes häbi, sellist pardaki küll ei viitsinud jälle vaadata.
Täpsemalt mida peaks meeskonna sotsiaalmeedia haldaja kommenteerima?

Ausalt öeldes, ega ei oskagi midagi öelda, eks me sama nõutud kui teie. Ei saaks öelda, et jõudmine põhiturniirile on ebaõnnestunud hooaeg (kui 90% inimestest kes väljendasid oma arvamust arvasid, et me sinna ei jõua). Vast saaks öelda, et VTB oleks saanud paremini alustada kui mängudest Zenit, CSKA, NN, Enisey, Avtodor ja Tsmoki oleks meil rohkem kui 2 võitu.

Tänane mäng oli piinlik nii mulle, kui ka kõigile teistele, vabandusi pole mõtet tuua.

Tagant järele tarkusena võib vast öelda jah, et meie reisivõimaluste juures (tsarterlennud lööksid väga suure põntsu eelarvesse) on 2 välisliigat palju, aga hooaeg pole veel läbi ja lootus püsib. Peamine on, et nii meie kui Pärnu saime jala ukse vahele, mis loodetavasti täitmata tulevastel aastatel ei jää. Meie meeskonna eesmärk ja siht on alati olnud pakkuda võimalikult kõrgel tasemel vastaseid meie ja Eesti korvpalli fännidele ning üritades samal ajal panna välja parim konkurentsivõimeline meeskond, ilmselgelt tänane mäng ei näita seda milline tänavune meeskond on (võttes arvesse eelnevaid tulemusi ja saavutusi), aga sita maitse jätab suhu küll. Nüüd tuleb viimased 2 mängu endast maksimum anda ning võtta saatus enda kätte.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas East »

bckalev-cramo kirjutas:
HypeBeast kirjutas:
vanafänn kirjutas:see bckalevcramo konto siin võiks ka mingi kommentaari anda..

pole ju lihtsalt võimalik et terve see hooaeg mängijate kvaliteet on nagu ameerika raudteedel. kas võib oodata mingit stabiliseerumist läbi hooaja või on oodata muutusi, sest hetkel on ilmselgelt vähemalt üks põhimängijatest mööda pandud.

kuidas see komplekteerimine kind of mööda ikka läks? või kas see champions league oligi 2much meie klubi jaoks?

igastahes häbi, sellist pardaki küll ei viitsinud jälle vaadata.
Täpsemalt mida peaks meeskonna sotsiaalmeedia haldaja kommenteerima?

Ausalt öeldes, ega ei oskagi midagi öelda, eks me sama nõutud kui teie. Ei saaks öelda, et jõudmine põhiturniirile on ebaõnnestunud hooaeg (kui 90% inimestest kes väljendasid oma arvamust arvasid, et me sinna ei jõua). Vast saaks öelda, et VTB oleks saanud paremini alustada kui mängudest Zenit, CSKA, NN, Enisey, Avtodor ja Tsmoki oleks meil rohkem kui 2 võitu.

Tänane mäng oli piinlik nii mulle, kui ka kõigile teistele, vabandusi pole mõtet tuua.

Tagant järele tarkusena võib vast öelda jah, et meie reisivõimaluste juures (tsarterlennud lööksid väga suure põntsu eelarvesse) on 2 välisliigat palju, aga hooaeg pole veel läbi ja lootus püsib. Peamine on, et nii meie kui Pärnu saime jala ukse vahele, mis loodetavasti täitmata tulevastel aastatel ei jää. Meie meeskonna eesmärk ja siht on alati olnud pakkuda võimalikult kõrgel tasemel vastaseid meie ja Eesti korvpalli fännidele ning üritades samal ajal panna välja parim konkurentsivõimeline meeskond, ilmselgelt tänane mäng ei näita seda milline tänavune meeskond on (võttes arvesse eelnevaid tulemusi ja saavutusi), aga sita maitse jätab suhu küll. Nüüd tuleb viimased 2 mängu endast maksimum anda ning võtta saatus enda kätte.
Kusjuures kaks viimast mängu on kodumängud. Tofas ja Strasbourg on tugevad, kuid Suurhallis on tugevamadki langenud.

Järgnev on nüüd veidi küll off-topic, aga minu meelest on ka meeskond võrreldes eelneva aastaga veidi nõrgem taseme poolest. Nii nagu ma klubijuhtide sõnavõttudest aru olen saanud, on rahasurve üsna tugev ning paratamatult on see jätnud jälje ka komplekteerimisele. Et selle valguses ei saa päris võrrelda ka eelmiste VTB hooaegadega.

Vähemalt minu silmis on:
Sokk > Vitols (Sokk suutis mängu rahustada ning asjad kontrolli all hoida, omas stabiilset viset)
Keene > J.Lewis (Keene oli klassi poolest parem, Lewis kukub vahepeal ära ning jääb tihti vigadega jänni, pannes meeskonna raskesse seisu, sest pingilt tuleb.. Vitols)
C.Lewis > Melson (Lewis oli stabiilsem ning üleüldise kasuteguri poolest minu meelest parem)
Jõesaar > Berry/Silins (Jõesaar oli stabiilsem, kaitses parem ning suutis meeskonnale second-chance punkte tekitada; Berry eelis oleks hea kolmepunktivise, aga ka Jõesaar on selles üsna tugev)
Kemp > Kitsing (Kemp oli lihtsalt ründes palju mitmekülgsem ning lauavõtluses parem)
Thomas > Murphy (Platsinägemises, lauas positsioneerimises oli minu meelest Thomas Murphyst etem)

Siin võivad arvamused mõnes kohas kindlasti erineda, aga ma arvan, et suures plaanis on üsna adekvaatne väita, et meeskond on sel aastal komplekteerituselt nõrgem ja ühekülgsem.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

East kirjutas:Jätan selle ka lihtsalt siia, et eestlaste lemmikklubi Zalgiris on Euroliigas hetkel 0-8 seisu peal. Mõni aeg tagasi saadi 34-punktiline pakk. Küsime ka, et mis Zalgirise mõte on või et kas Zalgiris ikka peaks Euroliigat mängima?
Žalgirise jaoks on see erand ja neil on väga suur toetajaskond ning traditsioonid. Cramo jaoks ei ole luhtaläinud hooajad paraku erandid ja olgem ausad - ega selle toetajaskonnaga ka väga head lood pole. Alati saab öelda, et väike eelarve ja ei saagi paremat loota. Seda on nüüd öeldud Eesti korvpallis ja jalgpallis ja võrkpallis ja spordis juba täpselt mitu(kümmend) aastat? Seega taaskord mu küsimus, et milleks siis üldse kui aastast aastasse eelarve ei tõuse, ise häid noori ei suudeta kasvatada ja teised andekad eestlased ka ei taha liituda?

Et ambitsioon ongi siis kõrgetasemelist mängu näidata, tulemus pole tähtis, umbes nagu balletis, kus mingi Moskva trupp harva külas käib, et publikul vahva ajaviide ja siis väga hää, et mingi 5 aasta peale lööb 1-2 Eesti mängijat sellisel tasemel särama, et saavad okeis liigas hakkama - Kitsingu puhul seegi vaieldav ja Nurgeri puhul tuleb veel oodata.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas East »

NoName kirjutas:
East kirjutas:Jätan selle ka lihtsalt siia, et eestlaste lemmikklubi Zalgiris on Euroliigas hetkel 0-8 seisu peal. Mõni aeg tagasi saadi 34-punktiline pakk. Küsime ka, et mis Zalgirise mõte on või et kas Zalgiris ikka peaks Euroliigat mängima?
Žalgirise jaoks on see erand ja neil on väga suur toetajaskond ning traditsioonid. Cramo jaoks ei ole luhtaläinud hooajad paraku erandid ja olgem ausad - ega selle toetajaskonnaga ka väga head lood pole. Alati saab öelda, et väike eelarve ja ei saagi paremat loota. Seda on nüüd öeldud Eesti korvpallis ja jalgpallis ja võrkpallis ja spordis juba täpselt mitu(kümmend) aastat? Seega taaskord mu küsimus, et milleks siis üldse kui aastast aastasse eelarve ei tõuse, ise häid noori ei suudeta kasvatada ja teised andekad eestlased ka ei taha liituda?

Et ambitsioon ongi siis kõrgetasemelist mängu näidata, tulemus pole tähtis, umbes nagu balletis, kus mingi Moskva trupp harva külas käib, et publikul vahva ajaviide ja siis väga hää, et mingi 5 aasta peale lööb 1-2 Eesti mängijat sellisel tasemel särama, et saavad okeis liigas hakkama - Kitsingu puhul seegi vaieldav ja Nurgeri puhul tuleb veel oodata.
Pigem oli Zalgirise jaoks erand see üks kord, kui kolmas koht saadi.

Ma küsin siis siia vastu, et aga mis kõigi teiste Eesti korvpalliklubide mõte on? Ega neil ju suurt midagi võimalik võita pole Kalevi kõrvalt.

Minu meelest vaatad sa asja väga kitsalt. Esiteks mõtle nüüd tagasi sellele ajale, kui Kalev esimest korda VTB-d mängima läks - need pakid, mis saadi, olid kohutavad. Klubi areng selles sarjas on olnud stabiilne, kaks aastat on jõutud nüüd play-offi. Enamus meeskondadega, ka kõige tugevamatega, suudetakse mängida tänasel päeval kui võrdne võrdsega. On võetud ka skalpe, millest kunagi ainult unistada võis (CSKA, Unics, Khimki, Zenit jne). See on areng ning ka areng on käsitletav omamoodi tulemusena. Play-offi saamine sellises konkurentsis ei ole kindlasti "luhtaläinud hooaeg".

Teiseks, 5 aasta peale lööb 1-2 Eesti mängijat särama? Asi pole ainult "säramises", vaid ka selles, et teise ešeloni mängijad (nagu hetkel Hermet, Dorbek, Haller, Kurbas, enne näiteks Keedus ja Olmre) saaksid kätte selle maitse ja tunnetuse mismoodi kõige kõrgemal tasemel mängitakse. Isegi kui nad pole võtmerollis, siis see võimaldab neid sellegipoolest vajadusel kasutada koondises aukude täitmisel. Kui praegu tulevad Pärnu ja Tartu mehed otse koondisesse, siis see tase jääb nende jaoks kõrgeks, sest ei olda harjutud rahvusvahelise mängu intensiivsuse ja tempoga.

Säravamatest rääkides, siis Kalev on eestlaste jaoks hetkel ainus mõeldav sild tippliigasse siirdumiseks (v.a otse noorelt minek) - Veidemanil oli ju omal ajal Hispaania ACB-st pakkumine laual, Jõesaar sai Hispaaniasse ning nüüd Saksamaale, Kitsing sai Leedu tugevuselt teise klubisse, Keerles sai kunagi teiselt VTB klubilt pakkumise jne. Ülejäänud Eesti klubidest kannatab praegu ainult kuhugi Kesk-Euroopa liigadesse ja Hispaania/Itaalia esiliigasse siirduda.

Samamoodi on Kalev potentsiaalseks kohaks, kuhu Eesti mängijad saavad tagasi pöörduda ja heal tasemel mängimist jätkata, kui neil karjääris parajasti madalhetk on ning headest liigadest pakkumised puuduvad. Jõesaar tuli Hispaaniast tagasi, tegi vaheaasta ning siirdus Saksamaale. Raieste käis Kalevis mänguaega saamas. Nüüd on potentsiaalselt järjekorras ka Drell ja Kullamäe - praegustes koduklubides ei suju, aga Kaleviga saaksid nad sel või järgmisel aastal heal tasemel mänge (loodetavasti VTB ja BCL). Vaadates nende selle hooaja statistikat, siis alternatiiv oleks ilmselt kuskile esiliigasse maanduda või olla jälle kuskil rosteri 11/12 mängija.

Long story short: Kalevi roll Eesti korvpallis on märksa suurem kui lihtsalt "Moskva truppe" Tallinnasse tuua. Kui sellest aru ei saada, siis on pahasti. Samamoodi on pahasti, kui ei saada aru, et miljonilise eelarvega on väga ebaõiglane nõuda BCL-is turniirivõitu või kohta poolfinaalis. Sihtima peab muidugi võimalikult kõrgele, aga nagu ma ütlesin, siis tuleb ka reaalsustaju saavutada.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

Ok, see on selle teema kohta minu viimane postitus. Ma teatud punktidele ei viitsi ka vastata - mitte et ma oponeerida ei tahaks, aga ma lihtsalt ei viitsi.

Ilmselgelt on mu “milleks siis üldse” ennekõike retoorilist laadi küsimus. Ma saan täitsa aru, et teatud rolli Cramo siiski täidab...kuigi vaevaliselt.

Miks ma selle küsimuse püstitasin tuleneb ennekõike kahest asjaolust: 1) üldine trend nii korvpallis kui teistel pallialadel, kus aastast aastasse midagi sisuliselt ei muutu. See on peaaegu nagu mingi ennemuistne Steven Gerrardi meme, kus ta vana ja tudiseva mehena pajatab, et “Järgmine aasta on meie (Liverpooli) aasta”. Sinu jaoks võib see, mida sa kirjeldasid korralikku edasiminekut tähendada, aga minu jaoks on seda liiga vähe. Sellises tempos ma reaalselt suren enne ära, kui me mingite kõrgemate kohtade peale hakkame mängima, ja 2) vastus erinevatele kommentaaridele, sh ka sinu omadele, mida ma olen mustmiljon korda täpselt selles samas vanas vormis lugenud - mis toovad samu vanu vabandusi ja mis minu arvates eiravad totaalselt tulemusspordi esimest poolt. Kui sa juba mängid võidu peale mängu, siis on igati okei kaotuste järel kriitiline olla ja see ei ole kuidagi ebaõiglane. Ja ma siiralt ka ei usu, et keegi siin seepärast BCL-i võitu loodaks. Kui seda osa eirama hakata, siis jah - see on teater. Ja kui aus olla, siis enamasti mänge vaatamas käies, on ka üsna suur osa publikust justkui teatrit tulnud vaatama.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vaim564 »

NoName kirjutas:Ok, see on selle teema kohta minu viimane postitus. Ma teatud punktidele ei viitsi ka vastata - mitte et ma oponeerida ei tahaks, aga ma lihtsalt ei viitsi.

Ilmselgelt on mu “milleks siis üldse” ennekõike retoorilist laadi küsimus. Ma saan täitsa aru, et teatud rolli Cramo siiski täidab...kuigi vaevaliselt.

Miks ma selle küsimuse püstitasin tuleneb ennekõike kahest asjaolust: 1) üldine trend nii korvpallis kui teistel pallialadel, kus aastast aastasse midagi sisuliselt ei muutu. See on peaaegu nagu mingi ennemuistne Steven Gerrardi meme, kus ta vana ja tudiseva mehena pajatab, et “Järgmine aasta on meie (Liverpooli) aasta”. Sinu jaoks võib see, mida sa kirjeldasid korralikku edasiminekut tähendada, aga minu jaoks on seda liiga vähe. Sellises tempos ma reaalselt suren enne ära, kui me mingite kõrgemate kohtade peale hakkame mängima, ja 2) vastus erinevatele kommentaaridele, sh ka sinu omadele, mida ma olen mustmiljon korda täpselt selles samas vanas vormis lugenud - mis toovad samu vanu vabandusi ja mis minu arvates eiravad totaalselt tulemusspordi esimest poolt. Kui sa juba mängid võidu peale mängu, siis on igati okei kaotuste järel kriitiline olla ja see ei ole kuidagi ebaõiglane. Ja ma siiralt ka ei usu, et keegi siin seepärast BCL-i võitu loodaks. Kui seda osa eirama hakata, siis jah - see on teater. Ja kui aus olla, siis enamasti mänge vaatamas käies, on ka üsna suur osa publikust justkui teatrit tulnud vaatama.
Siin on üks point, mis on tegelikult üsna määrav ning teinekord põhjustanud ka siin erinevaid arvamusi ehk kas sportlik tulemus on üldse oluline? Nt VTB puhul on räägitud, et tänu sellele näeme siin Euroliiga klubisid ja mingeid nimekaid mängijaid mängimas. Samas on selge see, et VTB liiga võitmine on veel rohkem utoopiline kui BCL võitmine. Jah üksikuid mänge võime võita, näiteks kui CSKA teeb sarnase esituse kui Cramo tegi Oostende vastu, seda teinekord juhtub. Enamasti on kodumeeskond sparringupartneriks etendusel, kuhu tullakse niiöelda vaatama, kuidas teised meie omasid peksavad ja ilusasti peksavad :). Samas rääkida ühe või teise sarja nõrkusest on võimalik alles siis, kui seal näidatakse kõigepealt konkurentsivõimet. Sellepärast panevad ka jutud nt FIBA Europe Cupi "nõrkusest" rohkem kulme kergitama - sellest võiks rääkida siis, kui tehakse seal tulemus, millest seni pole juttugi olnud. Selles mõttes oli isegi ESTLAT mullune võit (seal on ikkagi vähemalt mingi pinge sees kasvõi VEFiga) suurem asi, kui üksiku VTB mängu võit ükskõik kui nimeka vastase vastu ja Eesti karika või Eesti MV võitmine, kui mängitaksegi nõrgemini komplekteeritud meeskondade vastu, seda puudujääki ei kompenseeri. Praegusel juhul on Cramo näidanud, et ta on isegi praeguse komplekteerituse juures ka BCL-s konkurentsivõimeline - võideti kvalifikatsiooniturniir ja põhiturniiri kolmes mängus neljast on sõltumata tulemusest näidatud head mängu. Hetkel tundub alagrupis isegi kolme hulka jõudmine utoopiline, sest isegi kui kogutakse Oostendega võrdne arv võite, on neil eelis ning ilmselt jääbki lõpuks määrama üks tegemata jäänud viga kodumängus Oostende vastu üsna palju, see on reaalsus, aga kindlasti mitte maksimaalne tulemus, mida oleks meeskond võimeline saavutama.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Maxi »

Kui hommikul nüüd rahulikult järele mõelda, siis praeguses frustratsioonis on klubi ise täiega süüdi. Eelmiste aastatega on ootused nii kõrgeks kruvitud, sest kohati on ikka üle oma varju hüpatud. Nüüd kui kukutakse korraks oma päris taseme juurde või isegi kriipsu allapoole, siis ongi paras šhokk.

Ega me tegelikult ei olegi mingid favoriidid nendes mängudes ja eks see klubi teadlik otsus on olnud pigem mängida sarjades kus ülejäänud klubid on meist eeldatavalt tugevamad.
Roy
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 06 Okt 2021, 13:02

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Roy »

Keegi ei keela sul isuga mängida. Ükskõik kui tugev vastane on või ei ole. Vaata eilset Lietkabelisi mängu Hamburgi vastu. Mängijad lasevad kaitses põlvest alla, ei seisa vastasest 3m eemal..
Keegi ei heida ette, et võistkond kaotas. See kuidas kaotati on asja point.
Jätkan kriitikaga Lewise suunas. Kui sa vigane oled, siis ütle. Aga kui 39 aastane valge mees sinust nagu postist mööda astub esimesel veerandil 2x järjest, siis on asi suhtumises ja mitte milleski muus.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vanafänn »

Kruusi koos istumine Jorri ja Endeniga ei ole talle head teinud.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Maxi »

No eks see väsimus seal jalgades ikkagi kumuleerub ka alles Minskis pani 30+ minutit, teiseks võibolla tunnetab et peab rünnakul rohkem ise tegema, siis ongi olukord kus kaitses lastakse jalg veidi sirgemaks. Lewis on tegelikult päris hea kaitsemängija, väga aktiivne ja agressiivne (sealt ka tulevad need vead).
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Krysver »

See mäng tõi välja lihtsalt uudse olukorra, kus vastasvõistkond jõudis teha väga korraliku ettevalmistuse ja Kalevil kõik käigud kinni panna ja ise rünnakul Kalevi kõik nõrkused ära kasutada. VTB-s on vahel harva ka nii läinud, aga üldiselt on selles liigas suurtel muud mängud olulisemad ja Kalevi vastu nii väga ei valmistuta. Est/Lat-is oli sarnane olukord paar hooaega tagasi Riia VEF-iga kui nad läbi hooaja Kalevi mängu katki hammustasid.

Praegust musta meeleolu Kalevi tegemiste osas võimendab kindlasti selle hooaja kohalike mängijate valik, mis ju tegelikult ei peegelda Kalevi esialgseid soove.
Kurbas ei vea enam välja, Dorbek on ka kuidagi langustrendil, Haller ja Kask on nagunii olematus rollis, Kangur on tore vanameister, aga tuleviku mõttes ei ole ka nii huvitav jälgida, sest arengut ju enam pole, Kitsing teeb suhteliselt halli hooaega ja ainsad huvitavamad kujud on Nurger, kellel tõesti läbimurre toimunud ja Hermet, kes vähemalt tundub, et on pigem üles suunaga ja esimest korda tundub, et tunneb ennast kõrgel tasemel täitsa koduselt, kuigi õiget vormi vist ka pole veel.
Kui meeskonnas oleks kohalikest Jõss, Kullamäe, Drell, Mikk Jurkatamm ja nt Veidekas, siis oleks fännidel ka hoopis põnevam isegi kaotuseid jälgida.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

See Melson on küll selline vend, et pigem näeks teda Kadrina Karudes supi ja öömaja eest mängimas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Rix »

Pallikaotused ja vastase hea tabavus. Polegi rohkem analüüsida. Vastase väike tõmbas peo käima ja rohkem polnud vajagi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Maxi »

No kaitses meeskondlikku kaitset küll ei ole, selline üks-ühele pingutamine ja siis annavad liiga palju abi jälle ja tekivad täiesti vabad kohad vastastele.

E: selline tunne on, et meeskond oleks nagu 2 nädalat koos olnud ja alles harjutavad kokkumängu

E2: Nurger tassib praegu ja siis mida kuradit teeb Melson, Stelmahers ei julge teda pingi lõppu ka naelutada, pangu ükskõik kes sinna, hullem olla ei saa ju
Viimati muutis Maxi, 07 Dets 2021, 20:22, muudetud 1 kord kokku.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vanafänn »

Stabiilsuse puudumine igasugusel tasemel on ikka päris karm, täpselt nagu ei saagi enam aru kus see Melson ja Lewis üles korjati? Kas Covidist sõltuvalt läks see hooaeg ameeriklaste värbamisega aia taha või kus see probleem peitub? Berry on muidugi ainus, kes on mulle tänavu väga hea mulje jätnud- mängib alati tiimile, kaitses rügab, platsil rassib igatpidi ringi ning ründel teeb tihtipeale ikka oma ära.
Vasta