Eestlased välismaal

Üleüldine korvpallijutt
sveiks
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Juun 2018, 14:22

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas sveiks »

Tartust kirjutas:
sveiks kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Mikk Jurkatamm jäi oma eurodebüüdil kahjuks statisti rolli, aga Treviso pääses eurosarjas järgmisesse ringi. See mäng jättis Kreeka korvpalliliiga tasemest päris halva mulje. Itaalia liiga kolmeteistkümnes alistas kahel korral väga kindlalt Kreeka liiga kuuenda koha meeskonna, kusjuures Treviso poole peal ei teinud kaasa ei põhitsenter ega põhi number kolm. Lavrio meenutas pigem Itaalia esiliiga meeskonda. Kui nüüd Burgos suudaks korda saata väikese ime ja neljapäeval Darüssafaka alistada, siis nad satuksid Trevisoga samasse alagruppi ja loodetavasti saaks näha noorte eestlaste mõõduvõttu.
Ma ei mäleta, kas ma olen sel teemal siin foorumis või mujal jauranud. Igastahes, Kreeka liiga tase ei olegi midagi ulmelist. Viimasel paaril hooajal, kui Olympiakos veel kõrvale jäi, oleks Cramole ikka mestik pettumus olnud, kui medalita jääduks. Seega on ka kõikide eestlaste Kreeka esiliiga statistika paras huumorinurk. Sama kehtib kõiksugu Leedu jne. liigade kohta. 1-2 tiimi on tasemel, aga teised on ikka täiesti Eesti keskmikega võrdsed.
Ee? Suht offtopic, aga Lietkabelis mängib eurocupi täiesti edukalt. Alistatud Prantsuse kõrgliiga klubisi jne. Utena Juventus võitis hooaja alguses Bambergi ning Cramo sai neist jeeli-jeeli jagu. Kreekas on Promitheas eurocupi sats näiteks. Ateena AEK ka traditsiooniliselt kõva olnud jne. Seega öelda, et ülejäänud klubid nendes riikides on võrreldavad Rakvere Tarva, Ogrede või kurat teab millega on ikka natuke palju (jutt käib keskmisest tasemest). Eesti-Läti ühisliigast on mõlemad liigad igaljuhul üldtasemelt tugevamad. Üleüldiselt olen ma muidugi nõus jah, et Kreeka liigat Euroopa tugevamate hulka lugeda on natuke naljakas/imelik.
Vähe liiale läks küll unise peaga. Pidasin pigem mingeid eelmise hooaja Pärnu jne. tasemel satse silmas. Päris Tarvaga muidugi võrreldavad ei ole.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Uhhuu »

Henri Drell on nüüd lõpuks Windy City Bullsi igapäevategevusse kaasatud ja peaks kõigi eelduste kohaselt homme öösel kell kaks algavas mängus tegema oma debüüdi NBA farmliigas. Kõik mängud peaksid olema Youtube`is nähtavad.

https://windycity.gleague.nba.com/news/ ... nri-drell/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bullsi järgmiseks vastaseks on Celticsi duubelmeeskond, kelle koosseisuga saab tutvuda siin:

https://maine.gleague.nba.com/roster/" onclick="window.open(this.href);return false;
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas vlk »

Tartust kirjutas:
sveiks kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Mikk Jurkatamm jäi oma eurodebüüdil kahjuks statisti rolli, aga Treviso pääses eurosarjas järgmisesse ringi. See mäng jättis Kreeka korvpalliliiga tasemest päris halva mulje. Itaalia liiga kolmeteistkümnes alistas kahel korral väga kindlalt Kreeka liiga kuuenda koha meeskonna, kusjuures Treviso poole peal ei teinud kaasa ei põhitsenter ega põhi number kolm. Lavrio meenutas pigem Itaalia esiliiga meeskonda. Kui nüüd Burgos suudaks korda saata väikese ime ja neljapäeval Darüssafaka alistada, siis nad satuksid Trevisoga samasse alagruppi ja loodetavasti saaks näha noorte eestlaste mõõduvõttu.
Ma ei mäleta, kas ma olen sel teemal siin foorumis või mujal jauranud. Igastahes, Kreeka liiga tase ei olegi midagi ulmelist. Viimasel paaril hooajal, kui Olympiakos veel kõrvale jäi, oleks Cramole ikka mestik pettumus olnud, kui medalita jääduks. Seega on ka kõikide eestlaste Kreeka esiliiga statistika paras huumorinurk. Sama kehtib kõiksugu Leedu jne. liigade kohta. 1-2 tiimi on tasemel, aga teised on ikka täiesti Eesti keskmikega võrdsed.
Ee? Suht offtopic, aga Lietkabelis mängib eurocupi täiesti edukalt. Alistatud Prantsuse kõrgliiga klubisi jne. Utena Juventus võitis hooaja alguses Bambergi ning Cramo sai neist jeeli-jeeli jagu. Kreekas on Promitheas eurocupi sats näiteks. Ateena AEK ka traditsiooniliselt kõva olnud jne. Seega öelda, et ülejäänud klubid nendes riikides on võrreldavad Rakvere Tarva, Ogrede või kurat teab millega on ikka natuke palju (jutt käib keskmisest tasemest). Eesti-Läti ühisliigast on mõlemad liigad igaljuhul üldtasemelt tugevamad. Üleüldiselt olen ma muidugi nõus jah, et Kreeka liigat Euroopa tugevamate hulka lugeda on natuke naljakas/imelik.
Ma ütleks, et Ogrel on ikkagi ainest rohkem ja Tarvaga väga ei kannata võrrelda :) . Aga arvan, et Kreeka liiga tugevus tuleneb puhtalt Olympiakosest ja Panathinaikosest. Võttes näiteks Saksamaa vs Kreeka kõrgliiga, siis keskmine tase on Saksamaal kõrgem, aga kui nüüd võrrelda tippe ja kui Panathinaikos oleks oma parimate päevade juures, siis need kaks klubi on Euroopas ikka vaieldamatud tipud ja igasugused Albad, Bayernid seeriates (play-off) väga vastu ei saaks.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Krysver »

Drelli osas on hetkel veel ärevus suur, kas kannab seal välja või mitte.
Võib nii rongi alla jääda kui pinnale ujuda. Üldse ei oska ennustada.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas BCKLV »

Eilsest ülekandest jäi kõrvu, et Illimar Raiend läheb Serie C'sse.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Uhhuu »

Burgos vs Darüssafaka, play-in-seeria otsustav mäng:

https://www.youtube.com/watch?v=GxDlOzWhM0I" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.championsleague.basketball/ ... b=boxscore" onclick="window.open(this.href);return false;
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas East »

Kullamäe oli neis mängudes lõppkokkuvõttes tubli ning vähemalt kenasti rotatsioonis sees. Eks näis, kas nüüd tulevad ka ACBs võimalused või oli see hetkeline lootuse andmine.

Benite ja Renfroe on muidugi hullus alavormis.
Maksim Arket
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 01 Sept 2021, 18:55

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Maksim Arket »

Esimese poolaja statistika Kullamäel: 8p, 1lp, 1rs visked 3/4 ja +2. Renfroel: 0p, 0lp, 1rs, 2 pallikaotust, visked 0/1 ja -10.

Teener otsustab selle peale teisel poolajal Kullamäe minuteid viie võrra kärpida ja anda need Renfroele.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Uhhuu »

Burgose uue peatreeneri kahe esimese mängu põhjal tundub, et ollakse jõutud hooaja alguspunkti tagasi. Mängujoonis meenutab väga ja väga Zan Tabaki käekirja. Vägisi üritatakse alustada rünnakuid number kahtede läbi ja selle peale kulub nii kaua aega, kui nad suudavad end katete abil vabastada, et kui nad lõpuks palli saavad, siis on suur osa rünnakuajast kulunud ja jäävad valdavalt rasked lahendused. Ja kui klubi raudvarad Benite ja Renfroe on veel lisaks totaalses alavormis, siis kokkuvõttes on tegemist lootusetu ettevõtmisega. Burgos pääseb Hispaania liigast välja kukkumisest ilmselt vaid siis, kui jätkatakse ümberkorraldustega meeskonna koosseisu osas ja värvatakse number ühe ja kahe kohale mängijad, kes suudavad puhtalt individuaalse meisterlikkuse pealt skoori teha.

Kullamäele jäi Burgose õnnetust eurohooajast näppude vahele vähemalt väga korralik statistika, millega tööturule siirduda: 14,5 minutit, 8,8 punkti, 1,8 lauapalli, kahesed 63%, kolmesed 57%, efektiivsustegur 6,8, +/- näitaja -0,3. Ta oli oma meeskonna resultatiivsuselt neljas mängija.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Uhhuu »

Henri Drelli eeldatav avamäng NBA farmliigas:

http://cdn.livetv501.me/webplayer2.php? ... i=823&si=3" onclick="window.open(this.href);return false;

https://gleague.nba.com/games/20220120/WCBMNE/" onclick="window.open(this.href);return false;
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas vanafänn »

Mulle jäi mulje, et kui Kullamäe tuli teise poolaja alguses platsile siis tal oli peale 4 minutit kraanid nii kinni, et ta ise ei jätnud muud võimalust peatreenerile, kui et Renfroed alustada. Muidugi see Caupain viskas kohe talle mingi 6punkti silmade vahele ära.

Muidu Kuld täielikult tassis tiimi ning vedas mängujuhile kohaselt, mõlemad pallikaotused tulid nii totrasti, et isegi need kaks võib andeks anda.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Maxi »

See pallikaotus mis keskjoone juures tuli kus ta jooksu tegi on puhtalt mängupraktika puudumine. Burgosel puudusid eile liidrid kes suudaks edukalt enda peale võtta ja teha, see Benite oli ikka päris kehva seal platsil. Kullamäe puhul vast ongi, et kui saad nii episoodiliselt platsile siis tahadki kohe rihmaks ennast tõmmata ja koguaeg täiega panna, kaitses ta seda vastaste musta hakkis ikka päris korralikult. Aga muidu nõus Uhhuuga, see mängujoonis väga kummaline neil, pool rünnakuaega kulub et see teine tagamees katetest läbi jookseks ja siis tuleb mingi punnitamine.
pikne7
Kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 22 Juul 2020, 17:06

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas pikne7 »

Drelli debüütmängu viis minutit ja veel mängu lõpus kui kõik oli otsustatud ilmselt ikkagi näitab, et paus on olnud piisavalt pikk. See eest tegi ilusti avamängu ära ja midagi katastroofilist ei olnud, +- näitaja meeskonna parim, seda muidugi tuleb võtta väikse reservatsiooniga. Ma arvan, et see vähene mänguaeg on esialgu isegi hea, annab mehele motivatsiooni areneda ja jõuliselt edasi panna. Küll ajapikku minutid, vastutus ja tulemus ka kasvama hakkavad. Mina igatahes hoian mõlemad pöidlad pihus, et ruttu rooste maha ja saaks potentsiaali ära kasutama hakata.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Uhhuu »

Drell oli oma debüütmängus kõik õblukesem mees väljakul. Platsile pääses oma meeskonna viimase mängijana. Üritas võimalikult aktiivne olla, näiteks viskus lahtiste pallide järele, aga ega tal rünnakul, mis kestsid viis sekundit ja sisaldasid maksimaalselt ühte söötu, suurt midagi teha polnud. Raske ennustada, milliseks Drelli roll edaspidi kujuneb, aga ma julgen väita, et Kaleviga VTB mängimine oleks arendavam kogemus olnud. Bullsi duublis on iseenesest rohkem talenti kui näiteks enamikus Bundesliga meeskondades, aga Euroopa tippliigadega võrreldes on mäng vähem mõtestatud ja ka sportlikku pinget väga pole.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Uhhuu »

Burgos vs Baskonia. Kristian Kullamäe kuulub pooleteise kuu järel jälle Burgose koosseisu Hispaania liigas. Sander Raieste on lõputul vigastuspausil.

http://cdn.livetv502.me/webplayer.php?t ... 157892&fwm" onclick="window.open(this.href);return false;

http://score360.tv/en/match/baskonia-san-pablo-burgos" onclick="window.open(this.href);return false;

https://jv.acb.com/es/102985/estadisticas/ficha" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta