Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

James Allen alustas 06/07 hooaega Cramos, praagiti välja ja Sõber kutsus Tarvasesse, hiljem paugutas ühes mängus Cramo vastu 49 silma.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4202
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Mängumeestes kajastati täna ka pisut laiemalt Cramo tegemisi.
Hea kuulda, et pisut hoitakse ka üleüldisel turul silma peal ja kui ma õigesti aru sain, siis jälgitakse erinevates liigades mängivaid pallureid.
Olles ise veidi laiemalt uurinud Saksamaal, Hispaanias, jt liigades mängivaid välismaalasi, siis sealt võiks huvitavaid nimesid olla.
Tõsi see mängijate maht keda kasvõi mingi kriteeriumi alusel välja selekteerida on meeletu ja võtab päris palju aega, aga põhjalikuma eeltöö tulemusena võiks see end uuel hooajal ära tasuda.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 649
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Vaatasin just postitust Tartlaste poolt, et teevad nüüdsest koostööd Zalgirisega, krt teeb küll veits kadedaks meele. Kas meil on üldse mingisugune koostöö käimas suurklubiga? Ma mäletan et mõned aastad tagasi oli mingi CSKA kutt pingil, kes võibolla just parim ei olnud aga asi on ivas rohkem.

Saaks ka mingi suure vene klubiga sellise diili, ei oleks üldse paha imo.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 341
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

vanafänn kirjutas:Vaatasin just postitust Tartlaste poolt, et teevad nüüdsest koostööd Zalgirisega, krt teeb küll veits kadedaks meele. Kas meil on üldse mingisugune koostöö käimas suurklubiga? Ma mäletan et mõned aastad tagasi oli mingi CSKA kutt pingil, kes võibolla just parim ei olnud aga asi on ivas rohkem.

Saaks ka mingi suure vene klubiga sellise diili, ei oleks üldse paha imo.
Niipalju kui mina tartlastega rääkinud olen, on tegemist mitme asja kokkulangemisega - näiteks Kaunas ja Tartu järjestikustel aastatel kultuuripealinnad, koostöös Tartuga hakkab eestis toimuma Zalgiris noortelaager (nagu nad tänavu tegid), erinevad noortega seotud koostöö tegemised jne.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 649
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

bckalev-cramo kirjutas:
vanafänn kirjutas:Vaatasin just postitust Tartlaste poolt, et teevad nüüdsest koostööd Zalgirisega, krt teeb küll veits kadedaks meele. Kas meil on üldse mingisugune koostöö käimas suurklubiga? Ma mäletan et mõned aastad tagasi oli mingi CSKA kutt pingil, kes võibolla just parim ei olnud aga asi on ivas rohkem.

Saaks ka mingi suure vene klubiga sellise diili, ei oleks üldse paha imo.
Niipalju kui mina tartlastega rääkinud olen, on tegemist mitme asja kokkulangemisega - näiteks Kaunas ja Tartu järjestikustel aastatel kultuuripealinnad, koostöös Tartuga hakkab eestis toimuma Zalgiris noortelaager (nagu nad tänavu tegid), erinevad noortega seotud koostöö tegemised jne.
Täitsa mõistetav, nüüd on küsimus, et kas Kalev ei saaks miskit sarnast teha? VTBs hõõrume õlgu vene tippklubidega, äkki saaks nüüd pikemas perspektiivis ka mingi koostöö.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 747
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Ma saan aru, et Cramo peab riskima vormist väljas mängijatega, aga no pagana pärast - Jackson on väljakul ju loll nagu lauajalg. Kas seda külge värbamisprotsessis siis üldse ei arvestata.
Streliitsia
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Jaan 2022, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Streliitsia »

Oleks aeg uus peatreener otsida, kuna tundub, et Stelmahersil plaanid otsas ja ei toimi midagi.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 649
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Päris karm mäng jah, esimene poolaeg panna nagu kulda ja siis teisel täielikult laguneda on ka omaette kunst. Kohe kui Nurger välja võetakse ja Murphy mängib põhiviite siis laud on täiesti kaotatud, Jackson tegi meeskondliku alguse aga ennast väljakul ta üles ei leidnud.

Kohtunikud tegid ka muidugi pulli esimene poolaeg, ei saagi aru kuidas seal järjest jäeti VEFi vead võtmata aga sitta sellega, tuli järjekordne pakk- eriti kurb et peale nii edukat esimest poolaega..
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Kes järgmine peatreener võiks olla? Ajutiselt Vene hooaja lõpuni?
Streliitsia
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Jaan 2022, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Streliitsia »

Mõtlesin ka korra Vene peale.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 686
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Mitte ükski leegionär ei ole oma kohta selles satsis välja mänginud. Need läti klounid äkki saab Riia bussile panna, üks peaks kohe peale mängu Kalevi spordihalli juurest lahkuma.
Ameeriklased, äkki Kadrina Karud leiab hostelis paar vaba tuba, saavad Kadrina konsumist sardelli ja saia osta.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4441
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Siin on juba mingid muud ja kontseptuaalsemad probleemid, mis vajaksid lahendamist, mängijate väljavahetamisest palju ei muutu. Mänguplaan, kui selline asi peaks olemas olema, ei toimi enam üldse. Tavaliselt vahetatakse sellisel juhul peatreener välja, kasvõi juba sellepärast, et emotsionaalset fooni muuta, võib-olla uus mees suudab meeskonnale uue hingamise anda.
East
Kasutaja
Postitusi: 1015
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Ma imestan, miks keegi ajakirjanikest ei ole Stelmahersit intervjueerinud ning tema valikute kohta aru pärinud.

Mõni aeg tagasi oli Melson totaalne nuhtlus - kui palli sai, siis sinna see rünnak suri. Nüüd toodi siis Jackson, kes on sisuliselt Melsoni kehvem koopia selle koha pealt. Visked on punnitatud ning sööta ei oska, kaitses laseb pidevalt läbi. Ainus hea asi on see, et tänu Jacksoni tulekule on Melson nüüd veidi rohkem raamidesse mahtunud. Kurb on aga see, et Jackson võib ükskõik kui lolle viskeid võtta, kuid platsilt teda siiski ära ei koristata.

Murphy kohta pole midagi lisada - rünnakul null ja kaitses ikkagi nõrguke. Vähemalt saab ta täna sotsiaalmeediasse taas vingeid pealtpanekuid üles laadida.

Platsilt vaatab vastu individuaalne punnitamine, meeskondlik mäng on null. Ma ei saa reaalselt Stelmahersi viimase aja käikudest aru - tema silmis on see justkui normaalne, et mõned mängijad võtavad vastu niivõrd lolle viskeid ja valikuid platsil? Miks mõnel mehel on limiidita viskeluba? Miks pall pidevalt seisab? Miks ollakse platsil nii aeglased ja loiud? Mis korvialuses mängus toimub? Miks ei suuda meeskond vastaste käikudele absoluutselt reageerida, kui plaan A läbi hammustatakse? Miks oli vaja Nurgeri hea flow ära rikkuda Murphy kunstliku upitamisega?

Mul on Kalevi sotsiaalmeedia managerist südamest kahju, sest kaua sa ikka jaksad pingutada ja ägedat contenti toota, kui mängijad tegelevad platsil justkui sunnitööga ja kaotavad järjest mänge ilma igasuguse emotsioonita. Kõik raske töö, mis tehakse tagatubades, lastakse platsil mängijate poolt põhja.

Kui Stelmahersil minna lasta, siis oleks hea, kui uus treener toodaks pikema vaatega, et ta saaks ülejäänud hooaega kasutada selleks, et saada aru, kes on Eesti mängijateturul kes. Selles suhtes oleks Toijala ikkagi väga äge valik, sest tal oleks ülevaade kohalikest mängijatest juba olemas. Aga ilmselt ka väga ebatõenäoline.

Eesti treeneritest tunduks ainus mõeldav valik tõepoolest Priit Vene, kel on vähemalt tippklubi köögipoole kogemus olemas. Varrak on juba käidud rada ning ei annaks arengus midagi juurde. Kõik teised jäävad kogenematuks või nõrgaks.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 673
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Taaskord, kui peaks treenerivahetuseks minema, loodaks et tuuakse keegi ambitsoonikas noor välistreener (Eestist hetkel sellist kuskilt ei paista kahjuks). Vene muudaks olukorda vb ainult ajutiselt paremaks, kui sedagi.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4441
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Üldiselt nõus, ideaalis võiks ikkagi vaadata laiemalt ja võimalusel tuua kedagi väljast. Eestist oleks Priit Vene hetkeseisuga ilmselt ainus arvestatav variant hooaja lõpuni, tal on ka vähemalt mingisugune rahvusvaheline kogemus. Ma kardan, et teised lahendused ei tööta. Tartuga ta tegi tegelikult piiratud võimaluste piires head tööd. Siis edasi saab juba vaadata selle pealt, kuidas on läinud.
Vasta