Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas vanafänn »

Liepajal on absoluutselt iga asja jaoks vastus või kaks olemas- täiesti müstiline kuidas Visockis-Rubenis on nad mängima pannud.

Aga tuletame meelde, ka LU viimast hooaja algust kus kägistasid esimesed 4-5 mängu vastased ära ja sealt edasi enam päris sellist jaksu polnud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas vaim564 »

vanafänn kirjutas:Liepajal on absoluutselt iga asja jaoks vastus või kaks olemas- täiesti müstiline kuidas Visockis-Rubenis on nad mängima pannud.

Aga tuletame meelde, ka LU viimast hooaja algust kus kägistasid esimesed 4-5 mängu vastased ära ja sealt edasi enam päris sellist jaksu polnud.
Kui vaatame Liepaja koosseisu, siis ei ole siin väga imestada, ma arvan, et koosseisult isegi paremini komplekteeritud kui Ogre. Aga sellegipoolest tuleks neid võita.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas Kalev »

Praegu teeb täitsa tigedaks, et see halb mäng kestab veel 5 minutit edasi. Jube kvaliteet.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas NoName »

Kas van Beck on vigane või miks ta nii vähe mängib?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas vanafänn »

Pinget neljapäeva õhtusse paksult ja Liepaja lõi järgmise luu kurku.

Ma arvan, et Raimo tegi vapustava neljanda veerandaja lõpu ning Kitsing tema asemel oli päris sitt otsus.

Kleepsud maas- kas klubid omaltpoolt teevad ka lobi kossuliidule, et neid ei saa jätta nii kui koguaeg tüübid libastuvad seal peal? Kas Rainis Värv kogemata vilistas vilega või mis koomiline situatsioon seal toimus?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas Rix »

vanafänn kirjutas:Liepajal on absoluutselt iga asja jaoks vastus või kaks olemas- täiesti müstiline kuidas Visockis-Rubenis on nad mängima pannud.

Aga tuletame meelde, ka LU viimast hooaja algust kus kägistasid esimesed 4-5 mängu vastased ära ja sealt edasi enam päris sellist jaksu polnud.
Võidad laua ja teed 17 vaheltlõiget ja ikka kaotad, mis valemiga? Kohtunikel jooksis ka vist asi päris lukku. Aga jah, Meiers ja Jurka peavad end siin terveks ravima, sealt ei tulnud lõpus mitte midagigi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas marxx762 »

Kui Raimo neljanda veerandi periood välja jätta, siis ta tehti pick n roll kaitses ikka nii peeneks, et anna minna. Ei saanud ikka üldse aru, kas ja kuna vahetada ning kui vahetatigi siis see toimus liiga aeglaselt.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas NoName »

Küsimus on ka selles, et kas meeskonnas on üldse piisavalt sisu, et oluliselt paremal tasemel mängida. Tiimis on umbes 2,5 mängijat, kes suudavad ise ette võtta ja üks neist on Tanel Kurbas.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas BCKLV »

Ise ette võtmise asemel tuleks rünnakul järjepidevalt ja kvaliteetselt katteid panna, Gilbertil ja Koviliaril on terav samm küll, Liepaja suguse meeskonna vastu peaks ju olukordi tekkima. Gilbertil oli lõpuks toss väljas, kas tõesti poleks saanud Kaspar või Hugo eile põhimeestelt koormust vähemaks võtta? Mis toimub üldse Hugo Toomiga, ei pidavat hullu olema ja Craiova vastu mängus... nüüd juba 3 mängu eemal olnud. Van Beck väidetavalt ka vigane, eelmise mängu jättis igatahes selle pärast vahele, eile alustas hästi aga siis unustati 36 minutiks pingile. Kui lisada siia veel, et Jurkatamm ja Meiers mängivad läbi valu ja peaks hoopis opile minema, siis seis ilmselt lähiajal ei parane.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas Rix »

BCKLV kirjutas:Ise ette võtmise asemel tuleks rünnakul järjepidevalt ja kvaliteetselt katteid panna, Gilbertil ja Koviliaril on terav samm küll, Liepaja suguse meeskonna vastu peaks ju olukordi tekkima. Gilbertil oli lõpuks toss väljas, kas tõesti poleks saanud Kaspar või Hugo eile põhimeestelt koormust vähemaks võtta? Mis toimub üldse Hugo Toomiga, ei pidavat hullu olema ja Craiova vastu mängus... nüüd juba 3 mängu eemal olnud. Van Beck väidetavalt ka vigane, eelmise mängu jättis igatahes selle pärast vahele, eile alustas hästi aga siis unustati 36 minutiks pingile. Kui lisada siia veel, et Jurkatamm ja Meiers mängivad läbi valu ja peaks hoopis opile minema, siis seis ilmselt lähiajal ei parane.
Liepaja edu võtmeks oli suht hästi kätte õpitud maa-ala ja kalevlased ei suutnud ümber orienteeruda kate kattelt palli äärelt äärele liigutamises, söödud ebakvaliteetsed ja visked ei läinud, vanbeck oli eriti õnnetu ses osas, äkki siis vigastus segas ja Rannula teda enam ei pannudki mängu. Alumised aitasid seda maa ala pisut murda, aga väsisid ja siis enam ei suudetud mängi laiali tõmmata, aitas vaid meeleheitlik pressing. Lõpuks loterii, mis lollide vigadega kaotati ja paar vilet siia sinna läks ka. Minu meelest in ikkagi täitsa okeisee säästlikum cramo, aga enne peavad pikad vormi saama ehk vigastustest taastuma, ainult lühikeste ja viskajatega ei mängi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas marxx762 »

Taltech on mängumeeste väitel tagaliini toomas täiendust. Päris ulme ikka. Võistkond kus pole ühtegi keskmängijat hakkab täiendama lühemate mängijate osakonda. Võib-olla ma olen tõesti niivõrd korvpallikauge, et ei saa asjadest aru, aga tagaliin on küll viimane koht kuhu Taltech peaks esmajoones lisajõudu leidma.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas:Taltech on mängumeeste väitel tagaliini toomas täiendust. Päris ulme ikka. Võistkond kus pole ühtegi keskmängijat hakkab täiendama lühemate mängijate osakonda. Võib-olla ma olen tõesti niivõrd korvpallikauge, et ei saa asjadest aru, aga tagaliin on küll viimane koht kuhu Taltech peaks esmajoones lisajõudu leidma.
Minu jaoks oleks tegemist loogilise sammuga, kui tagamängija, kelle TTÜ värbab, saab olema mängujuht. Praeguse tagaliiniga pole neil asja ühisliigas kaheksa parema sekka ega eestikatel nelja parema hulka. Neil pole hetkel rivis ühtegi mängujuhti: Pehka ja Ilves pole seda ka parima tahtmise juures. Vigastatud Kaldre ja Vehmanen on küll rohkem mängujuhi moodi, aga kumbki neist pole kuigi kõrge klassiga PG.

Keskmängija on TTÜ-l iseenesest olemas. Paraku ei kuulunud Karl Andres Matute Perner juba eelmisel hooajal Varraku plaanidesse.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas marxx762 »

Uhhuu kirjutas:
marxx762 kirjutas:Taltech on mängumeeste väitel tagaliini toomas täiendust. Päris ulme ikka. Võistkond kus pole ühtegi keskmängijat hakkab täiendama lühemate mängijate osakonda. Võib-olla ma olen tõesti niivõrd korvpallikauge, et ei saa asjadest aru, aga tagaliin on küll viimane koht kuhu Taltech peaks esmajoones lisajõudu leidma.
Minu jaoks oleks tegemist loogilise sammuga, kui tagamängija, kelle TTÜ värbab, saab olema mängujuht. Praeguse tagaliiniga pole neil asja ühisliigas kaheksa parema sekka ega eestikatel nelja parema hulka. Neil pole hetkel rivis ühtegi mängujuhti: Pehka ja Ilves pole seda ka parima tahtmise juures. Vigastatud Kaldre ja Vehmanen on küll rohkem mängujuhi moodi, aga kumbki neist pole kuigi kõrge klassiga PG.

Keskmängija on TTÜ-l iseenesest olemas. Paraku ei kuulunud Karl Andres Matute Perner juba eelmisel hooajal Varraku plaanidesse.
Ma olen ses osas nõus et mängujuhti oleks võistkonnale hädasti vaja, aga hetkel on vähemalt minu arust suurim probleem selles, et korvi all pole kedagi. Sinu nimetatud Matute justkui võiks mänguaega teenida, aga tundub, et Varraku plaanidesse ta suuresti ei mahu. Ideaalis tuleks grusiin välja vahetada reaalse keskmängija vastu ning tagaliini täiendust tuua.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas marxx762 »

Riia Vef sai eile eurosarjas Manresa käest 29 punktilise kolaka. Kui eelmise hooaja lõpus kõlas Vefi leerist hakatakse juba käesolevaks hooajaks valmistuma, siis hetkel on olukord neil üsna nutune. Eesmärgid ning lootused on olnud päris suured, aga hetkel näib, et kas mängijate valikuga on puusse pandud või siis ei suuda peatreener Gailitis oma ideoloogia järgi meeskonda mängima saada. Julgen arvata, et kui säärane madalseis jätkub, siis hakkavad õigepea toimuma muutused.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2022/2023

Postitus Postitas marxx762 »

vef-prometey streami on kellelgi?
Vasta