Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
kiiver
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 31 Okt 2020, 18:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kiiver »

200 piletit 70 minutiga on küll muljetavaldav, ei tea kui kiiresti esimesed koondisepiletid tavaliselt lähevad? klubide hulgas see lõhnab küll mingi rekordi järgi
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 915
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Kuidas nüüd õhtuks seis on? Piletid lähevad nagu soojad saiad?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

400*
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

kiiver kirjutas:200 piletit 70 minutiga on küll muljetavaldav, ei tea kui kiiresti esimesed koondisepiletid tavaliselt lähevad? klubide hulgas see lõhnab küll mingi rekordi järgi
Meie piletite puhul on see, et kogus suhteliselt väike vs koondisemängudega, ehk reaalsus on see, et mingi hetk saavad otsa, kes teab võib-olla isegi see nädal :popcorn:
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Õhtulehes ilmus väga sisukas artikkel Kovliarist.

Tahab Kalevisse jääda

Kovliari seob Kaleviga leping selle hooaja lõpuni. „Mulle väga meeldib Eesti, Tallinn ja Tartu. Mul on siit head mälestused, sest juba 16aastaselt võitsin Ukraina koondisega Tallinnas EYBLi U17 vanuseklassi. Olen kõige eest väga tänulik ja kui oleks minu teha, tahaksin Kalevisse jääda. Eesti on mu teine kodu,“ sõnas ta.

„Võib-olla ma isegi saan pakkumisi ka suurematest liigadest, aga praegu on raha mulle neljandajärguline. Vajan mugavat kohta, kus treener mind usaldab. Heiko [Rannula] usaldab.

Kask avaldas lootust, et Kovliari näeb Kalev/Cramo särgis ka tuleval hooajal. „Agendiga arutelud käivad,“ paotas mänedžer.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Bambergi mäng välja müüdud, soojad käepigistused kontorisse! Tekkis huvi, et kui tihti üldse on välja müüdud saali ning millal viimati juhtus (v.a. den bosch)?
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 915
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

vanafänn kirjutas:Bambergi mäng välja müüdud, soojad käepigistused kontorisse! Tekkis huvi, et kui tihti üldse on välja müüdud saali ning millal viimati juhtus (v.a. den bosch)?
Cramo mängude piletid juba nii suur defitsiit, et neid krahmati odava hinna eest palju kokku ja nüüd proovitakse FB gruppides kallimalt maha ärida. Täielik bisnis! :D Eelmine hooaeg vs Pärnu eestikate playoffis võis olla ka täismajale + mõned aastad tagasi kui VTB-s Kairyse all hullu pandi ja Wrotenid ja Moultrid meeskonnas möllasid.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Sellist olukorda, et mängupäeval pileteid enam kohapealt osta ei saa on juhtunud minu mäletamist mööda 2-3 korda. Üks oli CSKA mäng Saku Suurhallis, kus paar tundi enne mängu oli selge, et rohkem ei mahu inimesi, see vist oli Sander Mel-Mellikovi ajal, üks kord oli COVIDi ajal kui 250 inimest oli piirang ja äkki oli ühe korra veel midagi Kalevi Spordihallis VTB's.

Eelmise aasta game 5 pärnu vastu oli ka pmst sold-out aga seal tuli kohapeal ootamatult suur hulk piletiostjaid, millega arvestanud ei olnud ja üks pool otsatribüüne jäi kinni.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Gilbert jäi terveks?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Maxi kirjutas:Gilbert jäi terveks?
Delfi kirjutab et tema osalemine kolmapäevases kohtumises on kahtlane.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui Delfi info vastab tõele, siis saab ikka ülikeeruline olema. Dorbek pole viimasel ajal head vormi näidanud ja Kovliaril ei tulnud esimene mäng Bambergi vastu kuigi hästi välja.

Bambergi poolel sai nädalavahetusel peetud liigamängus hüppeliigese vigastuse PF Christian Sengfelder, kes viskas avamängus Kalevi vastu 13 punkti, võttis 9 lauapalli ja kelle +/- näitaja oli +15. Ta olevat lahkunud mängult karkudel.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Gilbertiga peaks tema sõnul kõik korras olema ning täna teeb trenni kaasa :)
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Kui kodulehel toodud info paika peab, siis peaks hetkel lepingutega selline seis olema:

Kaspar Kitsingul 1-aastane leping.
Martin Dorbekil 1-aastane leping.
Konontšukil 1+1 leping.
Kurbasel 1-aastane leping.
T. Jurkatammel 1+1 leping.
Toomil 2-aastane leping.
Kristjan Kitsingul vist 1-aastane leping?
Hermet sõlmis talvel 1,5-aastase lepingu.

Praeguse edu taustal on tegelikult päris kurb tõsiasi, et ilmselt on nii mõnegi kodumaise mängija järgi on turul hea nõudlus tekkinud. Eelkõige võiks kõige tugevam huvi olla Toomi ja Konontšuki vastu ning näiteks Konontšuki Saksamaalt tuntud huvile ei teinud viimased kaks Bambergi mängu kindlasti halba. Toomi puhul loodaks siiski, et ta vähemalt aasta viitsiks veel Kalevis küpseda.

Aga kui mõelda korraks siiski tuleviku peale, siis kes võiks üldse olla potentsiaalsed eestlastest mängijad, keda turult kannataks Kalevisse tuua? Ma ise viskaks esimesena õhku Jõesaare nime. Tal oli juba peale edukat Bundesliga hooaega probleeme heal tasemel kosilaste leidmisega ning kuigi Anwilis algas tema jaoks kõik hästi, siis on selge, et nii ränk vigastus välisklubisid ilmselt tema peale tormi jooksma ei pane. Kalev tunduks selline täitsa loogiline variant, kust enda ülesehitamist taas alustada + oma stiili poolest sobiks ta päris hästi Rannula stiili.

Arvestades eestlastest tagamängijate osas olevat kitsikust, siis võiks ka Carlos Jürgens klubile huvi pakkuda.  Tema viimased intervjuud viitavad küll tugevalt sellele, et ilmselt ta esmajärjekorras Eestisse naasta ei sooviks, aga ma ausalt öeldes ei näe väga, millised teised Euroopa klubid võiks tema peale tormi joosta. Hea õnne korral võiks kõne alla tulla mõni Poola meistriliiga tagasihoidlikum meeskond või mõni Hispaania LEB Oro sats, kuid kui Kalevil õnnestub end kasvõi Champions League'i kvalifikatsiooni turniirile mängida, siis tunduks Kalev etema kohana, kus profikarjääri alustada.  

Väga palju teisi välismaal mänginud eestlasi ilmselt koju meelitada ei õnnestu. Mikk Jurkatamm võiks ehk ka variandina kõne alla tulla, kui ta peaks tundma, et Trevisos on mänguaeg liialt kokku kuivanud, aga ilmselt tunduks see praegu pigem ebatõenäoline stsenaarium. Nurgeri hooaeg Hispaanias pole ka kõige säravam olnud ning põhimõtteliselt võiks temagi kõne alla tulla, kui Rannula temas mingit kasutegurit näeb. Igasugused Puidetid ja Paasojad meeskonnale midagi juurde ei annaks ning ma loodaks, et nende allkirju jahtima ei minda. 
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kui tahetakse tasemes edasi minna, siis Nurgeriga seda paraku ei tee kahjuks. Kaua Raiestel see leping kehtib? Carlos võiks sobida küll meeskonda. Jõesaar rääkis intervjuus, et võibolla saab samasse klubisse tagasi minna. Kurbas võiks minna mängima uude Tarvasesse ntx.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Nurger on kindlasti parem kui Taavi Jurkatamm või Raimo ja mööndustega välja vedanud VTB/Champions League taseme. Eelmine aasta, kui pärast Murphy vigastust rohkem mänguaega sai, arvati et nüüd on mees korraliku sammu edasi teinud, eriti peale cska mängu. Nurger vajab stabiilset keskkonda ja treeneri usaldust, Rannula käe all sobiks talle päris hästi. Tal muide 1+1 leping Gipuzkoaga, pidavat garanteeritud olema seal jätkamine kui meeskond ACBsse saab, aga nii tõenäoliselt ei lähe.
Vasta