FIBA Europe Cup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Maxi »

Nendest tellistest saab sinna Choletesse uue saali laduda, vaesed kommentaatorid ei saa magama ka minna
Kasutaja avatar
AdornoBrothers
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 02 Sept 2021, 18:13

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas AdornoBrothers »

Okei, hetkel ei ole ilus. Aga samas see on üks kõige ilusamaid hooaegu, mida ma kunagi näinud olen. Minu meelest all good. Mad respect kõigile mängijatele ja treeneritele. :koss:
The recent past always presents itself as if destroyed by catastrophes.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4441
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas vaim564 »

Jaa, hooaja lõikes ikkagi väga ilus tulemus. Pealegi tuldi üles kvalifikatsiooniturniirilt.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas vanafänn »

Täna lõi meestele ikka korraliku vibra sisse ja seda head viisikut ei leitudki. Kuramuse kahju ikka aga no kui mitte miski ei kuku sisse, siis ei saa ka mänge võita.

Igaljuhul vapustav eurosõit on olnud sellel hooajal ning kindlasti sai klubi juurde endale uued fännid, kes regulaarselt hakkavad saalis käima. Suur aitäh mängijatele ja kõigile klubitöötajatele!

Nüüd muidugi tähtis, et reedeks on vaja VEFi vastu koduseinte toel tuhh üles saada.
East
Kasutaja
Postitusi: 1018
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas East »

Ei oskagi midagi öelda. Kui Gilbert ja Van Beck mööndustega välja arvata, siis ülejäänud sats jooksis kollektiivselt lati alt läbi.

Kaitse ei töötanud. Rünnak ei töötanud. Cholet oli teises mängus muidugi parem kui esimeses mängus, kuid ütleks, et me tegime ka ise neile lubamatult palju kingitusi. Sellest vast ongi enim kahju, et tegelt oli Cholet mängitav vastane ning mängu pidanuks tänasest märksa enam olema. Loodetavasti oli tänane kaotus hea kooliraha tulevikuks.

Aga muidu oli ilus sõit ning loodetavasti tuleb järgmine eurohooaeg sama vinge. Aitäh, Kalev!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4206
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas marxx762 »

Esimene poolaeg maksis suuresti selle mängu, seda mitme nüansi pealt. Ei taha neil küll pikemalt peatuda, aga siiski. Treenerite sõnul oldi valmis, et vastased vahetavad väga agaralt kaare tagant, et meil ei tekiks viskekohti - aga me ei olnud nende lahendamiseks valmis. Kiireid said vastased väga palju joosta. Ja mängu läbivaks jooneks oli visketabavus, kui sa paned ikka kehva% sisse, siis on väga keeruline ka ülevalt survestama hakata.

Kui midagi positiivset kaasa võtta, siis kogu võistkond sai ühtlaselt minuteid - loodetavasti suudetakse end selle mõru pilli pealt reedeks motiveerida ja VEF külili lükata.
Üldiselt tänase kohta isegi ütleks, et parem suur pakk, kui minimaalne kaotus.

Kokkuvõttes on olnud vägev eurohooaeg. Kui ma kunagi oleksin ehk olnud VTB poolt ning eurosarjas mängimist pigem vaadanud veidi kaheldavalt, siis käesolev hooaeg näitas, et see kõnetab rahvast ja läheb ikka päris paljudele korda. Pole näiteks kõikide VTB hooaegade peale ka niipalju ehk saalis käinud kui käesoleval hooajal. Sai kõiki euro mänge külastatud ning see oli kõike seda väärt. Ma loodan et kogu võistkond suudab end nüüd veel korra kokku võtta, et siis enne eestikaid väike hingetõmbe paus teha ning võiduka lõpuni minna.

Kiitus veelkord!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4441
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas vaim564 »

marxx762 kirjutas:.Kui ma kunagi oleksin ehk olnud VTB poolt ning eurosarjas mängimist pigem vaadanud veidi kaheldavalt, siis käesolev hooaeg näitas, et see kõnetab rahvast ja läheb ikka päris paljudele korda. Pole näiteks kõikide VTB hooaegade peale ka niipalju ehk saalis käinud kui käesoleval hooajal. Sai kõiki euro mänge külastatud ning see oli kõike seda väärt. Ma loodan et kogu võistkond suudab end nüüd veel korra kokku võtta, et siis enne eestikaid väike hingetõmbe paus teha ning võiduka lõpuni minna.

Kiitus veelkord!
Ma olen siin mõnede seltsimeeste käest kõvasti sõimata saanud, aga minu jaoks on oluline, et meeskond on konkurentsivõimeline, et ta mängib just sellisel tasemel, kus ta on võimeline edu saavutama ehk võitma. Sellepärast on VTB juba vastuvõtmatu, et näe, me mängime CSKAga ja saame sealt 50-se paki ja siis rahvas tuleb seda vaatama, et kuidas meie omasid pekstakse või olgu, et mõnel heal päeval, kui Unics viskab kolmeseid 18st 0 või CSKA teeb eriti kehva etteaste, suudame neid isegi võita, see ei ole väga atraktiivne. Ja see on klubi seisukohast täiesti vale ideoloogia. Ma vaatan parema meelega, kuidas CSKA mängib Madridi Realiga ja muidugi olen ma Reali poolt selles mängus. Sellepärast on juba rumal FIBA Europe Cupi maha teha, kui sinu saldo selles sarjas on null. Loomulikult on osalemine Venemaa MV minu jaoks alandav, mitte et seal mängiksid nõrgad meeskonnad. VTB kaotas minu jaoks atraktiivsuse, kui sealt lahkusid Leedu ja Ukraina klubid, Nymburk jne ja ta kaotas rahvusvahelise mõõtme.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Maxi »

Soome satsil läks ka selles suhtes õnnetult, et kokku saadi 4s mängus tappa ja 3 korda Anwili käest (+ korra Budivelnikult), mõlemast alagrupist 5-1 edasi ja Portole veerandfinaalis lõpuks suht kindlalt kott pähe. Väga korraliku hooaja tegid ja kindlasti vähemalt sama pettunud kui meie siinpool lahte.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Rix »

East kirjutas:Ei oskagi midagi öelda. Kui Gilbert ja Van Beck mööndustega välja arvata, siis ülejäänud sats jooksis kollektiivselt lati alt läbi.

Kaitse ei töötanud. Rünnak ei töötanud. Cholet oli teises mängus muidugi parem kui esimeses mängus, kuid ütleks, et me tegime ka ise neile lubamatult palju kingitusi. Sellest vast ongi enim kahju, et tegelt oli Cholet mängitav vastane ning mängu pidanuks tänasest märksa enam olema. Loodetavasti oli tänane kaotus hea kooliraha tulevikuks.

Aga muidu oli ilus sõit ning loodetavasti tuleb järgmine eurohooaeg sama vinge. Aitäh, Kalev!
Kooliraha, mille pidi välja maksma. Niikaua, kuni suudeti olla ka mentaalselt underdogid, oligi kõik hästi, aga Cholet võõrsil mängu eel läks haip natuke vist liiga suureks ja see kindlasti ei ole see koht, kus öelda, et haip oli süüdi- see on loomulik ja väga positiivne, mis eurocupis Cramo ümber toimus. Kahju vaid sellest, et see asi nii kindlalt võõrsil paika pandi juba esimese poolajaga ehk et mänguks nagu ei läinudki.
Cramo mängis võõrsil sel hooajal ikka erakordselt hästi, aga Cholet katel oli vähe teisest puust ja lõppeks ikkagi võidupinge jõudis laagerdudes kohale, kahju, et nn koduväljakueelist ei tekkinud (teine mäng kodus).
Võimas hooaeg, aga iga kell eelistaks ikkagi CLi sarja.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
East
Kasutaja
Postitusi: 1018
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas East »

Päev vahetunud ning tegelikult on tunne hea. Tiitel tiitliks, aga mul on kõige rohkem kahju sellest, et veel ühte võimsat kodumängu ei tulnud, mis oleks klubi finantsseisu parandanud. 

Kui optimistlik olla, siis oluline on sellest eurohooajast kõik kasulik edasiseks kaasa võtta -  eelkõige kõrgendatud tähelepanu ja pinge all mängimine. Ma loodan väga, et ka meeskond saab sellest kaotusest kiiresti üle, sest kõige parem ravi oleks eilne kaotus sportlikuks vihaks muuta ning VEF ja Prometey kodupubliku ees maa alla taguda.  

Ühinen ka lootusega, et Kalevil õnnestuks saada järgmiseks aastaks otsepääse Meistrite Liigasse. Kui spordipoliitika kõrvale jätta, siis on Kalev tänavuse eurohooaja pealt seda võimalust selgelt väärt - sportlikust küljest näidati, et igasuguste tippliigade klubidega suudetakse mänguliselt kui võrdne-võrdsega mängida, publikuhuvi Kalevi euromängude vastu oli kõrge ning tundus, et ka korraldusliku poole pealt (sh telepildi tootmine) pandi enamusele teistele meeskondadele pika puuga ära. 

Ühtlasi loodan, et ka klubi juhtkond üritab tänavuse hooaja positiivse emotsiooni pealt leida uusi toetajaid ja võimalusi, kuidas eelarvet märkimisväärselt suurendada ning tekitada Eestisse meie oma mini-Žalgirise, mis pakuks rahvale regulaarselt sama ägedaid kodumänge nagu oli Cholet vastu Tondirabas. Rahvas on hetkel taga ning seda praegust seisu tuleks kultiveerida ning kasutada ära paremaks tulevikuks.
East
Kasutaja
Postitusi: 1018
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas East »

East kirjutas:
PS! See tundub mulle ikkagi väga nugade peal värk, et Cholet mängu ja ESTLAT FF vahele jääb sisuliselt vaid poolteist päeva. Loodetavasti ei teki seal mingit logistilist jama (prantslased oskavad streikida küll), kuid teine asi on ka keskendumise ja mängudeks valmistumise küsimus.
No näed, läkski täppi. Kalev jäi streikide tõttu Prantsusmaale kinni - https://sport.delfi.ee/artikkel/1201692 ... nnust-maha" onclick="window.open(this.href);return false;

Ma saan aru, et graafikute koostamine on keeruline ja nii edasi, aga EST-LAT liiga võiks vähemalt ametlike FIBA sarjade mängukuupäevi planeerimisel arvesse võtta ning väikese puhvri sinna vahele jätta. Eriti kui me räägime sellisest suurest üritusest nagu Final Fouri, mida ei saa eksprompt olukordade tõttu väga edasi lükata. :smash:
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Maxi »

Oleks raha rohkem olnuks tšarteriga mindud, ikka see sama oleks-poleks
Kui nüüd homseks kohale ei jõuta, siis äkki viimsikad teevad selle final-fouri sutsaka ise ära, viimsist pole suurhalli kõige hullem homme tulla ka, pühade aeg liiklust linnas vähem.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Drogba »

Miks ei tehta üldse final4 laupäev ja pühapäev nagu eelnevad aastad, vaid reede - laupäev?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Drogba kirjutas:Miks ei tehta üldse final4 laupäev ja pühapäev nagu eelnevad aastad, vaid reede - laupäev?
Teoorias olen mina just praeguse variandi poolt - võõrsilfännidel palju lihtsam planeerida ja tulla (kujuta ette kui näiteks oleks otepääl final4 siis oleks hea ju laup õhtu mäng ära vaadata, pühapäeval munamäel käia ja koju sõita)
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas vanafänn »

Prantsusmaal on streigid nii tihti, et seal peaks olema klausel, kus võõrustaja meeskond vastutab külalistiimi koju saamise eest või siis mängivad neutraalsel pinnal :D
Vasta