Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kirves läheb ju välismaale ja eelmine hooaeg oli näha, et kui vaid 1 pikk on, siis läheb raskeks.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

NoName kirjutas:Ma pakun, et kui Kirves saadakse, siis tuleb üks pikk ainult.
Mullu oli meeskonnas kuus pikka: Meiers, Raimo, Jurkatamm, Kitsing, Hermet ja Konontšuk. Välismaalased ei jätka, Konontšuk on lahkunud, Taavi Jurkatamm on väidetavalt siirdumas TTÜ-sse. Kui Kitsing jätkab lisaks Hermetile, siis võib eeldada, et meeskonnaga liitub vähemalt kolm pikka. Teoreetiliselt võivad need kõik olla eestlased, aga pakuks, et vähemalt kaks saavad siiski olema välismängijad.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 851
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Selles võib sul õigus olla. Ei tea, kas leitakse raha nii korraliku tagamängija kui kahe välismaalasest keskmängija jaoks. Ilmselt kõva klapitamine ja riskide võtmine.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

See on äge et saab jälle noortele eesti kuttidele kaasa elada, Toom/Jurkatamm/Böckler, pane sinna noor Kitsing juurde ja sats missugune. Rannula ei sureta seal ühtegi kutti pingi lõppu ka ära, et iga mees saab ikkkagi võimaluse ennast näidata ja võimaluse vastutavasse rolli ennast mängida.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

https://bckalev.ee/bigboyisback/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rauno Nurger on tagasi ja Rannula sõnadest saab välja lugeda, et teda sobitatakse põhitsentri rolli.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Poleks uskunud seda!!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

See hooaeg on meil, siis eestlasi rohkem kui eelmine vist.
East
Kasutaja
Postitusi: 1167
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Uhhuu kirjutas:https://bckalev.ee/bigboyisback/

Rauno Nurger on tagasi ja Rannula sõnadest saab välja lugeda, et teda sobitatakse põhitsentri rolli.
Ma loodan, et Nurgerile tuuakse madistamiseks siiski korralik tsenter vastu, kellega koos põhitsentri rolli nimel võideldakse (kui selline asi üldse välja kujuneb).

Aga päris huvitavad arengud igatahes. Praeguste värbamiste valguses tekib suur uudishimu, et mis Dorbekist ja vanemast Kitsingust saab ning kas tõesti võib olla hooaeg, kus näeme Kalevis vaid kolme välismängijat?

PS! Tiimikeemia osas on Nurgeri palkamine igatahes kõva sõna!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

East kirjutas:
Uhhuu kirjutas:https://bckalev.ee/bigboyisback/

Rauno Nurger on tagasi ja Rannula sõnadest saab välja lugeda, et teda sobitatakse põhitsentri rolli.
Ma loodan, et Nurgerile tuuakse madistamiseks siiski korralik tsenter vastu, kellega koos põhitsentri rolli nimel võideldakse (kui selline asi üldse välja kujuneb).

Aga päris huvitavad arengud igatahes. Praeguste värbamiste valguses tekib suur uudishimu, et mis Dorbekist ja vanemast Kitsingust saab ning kas tõesti võib olla hooaeg, kus näeme Kalevis vaid kolme välismängijat?

PS! Tiimikeemia osas on Nurgeri palkamine igatahes kõva sõna!

Kui Nurgeri puhul oleks tegemist Jurkatamme ja Raimo asendajaga, kes mullu täitsid kahepeale teise tsentri rolli, siis see oleks korralik upgrade. Kui aga õblukesevõitu Nurger peaks saama esitsentriks ja oleks ühtlasi meeskonna ainus puhas keskmängija, siis oleks raske uue hooaja suhtes lootusrikas olla. Loodetavasti värvatakse siiski teine puhas keskmängija ka. Teise korraliku tasemega keskmängija värbamise nimel soostuks isegi riskiga minna hooajale vastu ainult nelja eesliini mängijaga.

Kui just klubi ise Dorbeku ja Kitsingu teenetest ei loobu, siis on raske uskuda, et nad võiksid vabast tahtest mõne teise Eesti klubi ridadesse siirduda. Kitsing piidleb ilmselt enne loojanguaastaid korra veel välismaa poole.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Arvatavasti poleks Nurger siia tulnud, kui talle poleks eelnevast suuremat rolli pakutud. Eelmine suvi meil vedas, et Meiers tänu laenulepingu võimalusele saadav oli, aga praeguse eelarvega Nurger ongi enam-vähem parim, mis saada on. Iseenesest poleks paha variant tuua teine pikk näiteks ülikoolist. Keegi, kellele ei saa iseenesest suuri ootusi seada, aga kes teoreetiliselt võiks mänguplaani sobituda ning oleks võimeline üllatama. Juhul muidugi, kui meeskonnaga ei liitu hoopis Kirves :D
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Nagu öeldi, et nad otsivad d-liigast noort meest, kes suudaks üllatada.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Uhhuu kirjutas:https://bckalev.ee/bigboyisback/

Rauno Nurger on tagasi ja Rannula sõnadest saab välja lugeda, et teda sobitatakse põhitsentri rolli.
Nurgeri rolli nähakse varasemast suuremana? Võibolla siis kindla vahetusmehena? Viimane hooaeg, kui ta Kalevit esindas, jäi Nurger meelde sellega, et kui ta mängumeeste vigastuste tõttu rohkem mänguaega teenis, muutus ta ka efektiivsemaks ja jälle vastupidi.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 731
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Päris uskumatu jah, et Nurx tagasi tuli aga igati teretulnud. Sirvisin korraks ka ta Instagrammi ja jäi ette pilt Devin Thomasega, Devin on mänginud peale Kalevit Kosovos ja Mehhikos. Äkki võiks kuskil kenasti loota, et too mehemürakas tagasi tuleks- iseenesest Rannula joonisesse võiks ta päris hästi sobituda.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Järelikult talle head pakkumist ei tulnud, sama asi, mis Jurkatammega, sest eelmine hooaeg kõige paremini ei õnnestunud ja see maksab kätte. Ma siiski ei usu, et Nurgerit Meiersi rolli asetatakse. Ma eeldan, et tuuakse mõni noorem ja vähem nimekas, kuid potentsiaaliga tsenter, kellega ta võib konkureerida ning põhi ning varutsentri rollid pole selgelt välja joonistunud, ma olen isegi üsna kindel, et keegi tuleb veel.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Päris huvitavad arengud viimastel päevadel. Panen täitsa suvalt, aga kui järgmine täiendus on välismaalt tagaliini, siis ma julgeks väita et välismaalaste osas on tagaliin kaetud ning sinna osakonda kedagi juurde ei otsita. Kui kedagi tagaliini väljast võetakse siis see on 99% PG või siis väike hübriid PG/SG vahel. Üksjagu palju sõltub minu arust ka Kitsingu otsusest, kui ta peaks lahkuma siis on korvialla vaja minimaalselt 2 meest.

Hetke koosseis:
PG- Kovliar*, PG välismaalt
SG-Jurkatamm*, Kitsing, Dorbek?
SF-Böckler*, Toom Kurbas?
PF-Hermet, Kitsing?, hübriid välismaalt
C-Nurger, C välismaalt

Kui keegi küsimärgiga eestlastest peaks siiski lahkuma, eelkõige Kurbas või Kitsing, siis ma ei imestaks kui äärele tuuakse hübriid, kes on võimeline mingitel hetkedel mängima positsioone 2-3-4.
Vasta