Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Saadi on nagu nii cramo mees ju. Ja Kirves ongi teine nurgeri kõrval. Otsitakse ainult 1 välismaalast juurde.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas knaest »

ahjaa... saadi unustasin ära

et koosseis peaks olema siis selline:

C Nurger, Kirves
PF Hermet, Saadi
SF Toom, Böckler, Kurbas
SG Jurkatamm, Dorbek, Kitsing
PG Kovliar ja X

see oleks küll kurb...
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Kui see on plaan ja ma oleksin Kovliar, siis tekiks ilmselt kerge kahtlus, kas mõni välisklubi ei pakuks siiski paremat perspektiivi.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Sellised mängud nagu ta ukraina koondises teeb, siis lüüakse rahapatakas lauale ja ongi. Läheb samamoodi hispaania liigasse.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Noh, Kalev on ju minevikus 13 mehelise rosteriga opereerinud. Saadi on noor ja pealegi lõpetab (vist?) veel ka kooli - tunduks loogiline, et teda ei hakata päris igale mängule kaasa tirima, vaid pigem soovitakse ta lihtsalt professionaalsesse treeningprotsessi kaasata ning pakkuda esimesi mänguminuteid kõrgliiga tasemel.

Seega ma olen optimist ning usun, et kahe välismaalase lisandumine on siiski päevakorras. Heal juhul vaadati kontoris plaanid ringi ning number 3 positsioonil usaldatakse Toomi ja Kurbast (+ loodetakse vajadusel Böcklerile) ning tuuakse keegi vastupidiselt esialgsele plaanile siiski korvialust tugevdama.

Eks ohukoht on muidugi see, et Kitsing on hetkel vaba ning Tartusse ei tundu ta mahtuvat. Kui Pärnu ehk välja arvata, siis ma ei näe, et ükski teine Eesti klubi võiks Kitsingule atraktiivne olla ning peatselt 33-aastase mängumehena ei pruugi ka välismaalt normaalse pakkumise saamine lihtne olla.

NB! Kitsing mulle tüübi poolest meeldib, aga lihtsalt praegune koosseis vajaks minu meelest natuke teise profiiliga mängijat.
Viimati muutis East, 15 Aug 2023, 13:34, muudetud 2 korda kokku.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

Kui eesmärk on komplekteerida vaid eestlastega, siis järgmised kaks nime peaksid olema - Kristjan Kitsing ja Siim_Markus Post ...

Kui eelmine aasta andis lootust et midagi head on õhus ja tegelikult ju oli ka, nagu hooaeg näitas - siis nüüd on tunne, et ei tahagi enam teada mis edasi saab ...

KAHJU...
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Kõige kurvem on see, et Rannula ei kasuta mehi oma õigetel positsioonidel. Hugo Toom on näiteks suure mängu mõttes kindlasti SF, aga Kalevis hakkaks sellise nutuse korvialusega mängima PFi. Sama seis on Kirvesega.. oma parimas mängijaeas võiks proovida ikka nr 4 peal sellist head liikuvat ja agressiivset mängijat kasutada. Hetkel on ääremängijate osakaal võrreldes mängujuhi ja tsentriga paigast ära.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Põhimõtteliselt saab ka sellise meeskonnaga hooajale vastu minna, 12 meest on olemas:
C Nurger, Kirves
PF Hermet, Kr. Kitsing, Saadi
SF Toom, Böckler, Kurbas
SG Jurkatamm, Kp. Kitsing
PG Kovliar, Dorbek.
Ega Kurbase liitumises midagi halba pole, ta on väga kindel vahetus 11-12 mehe peale, kes enamasti veab välja ja lapib meeskonnas tekkivaid auke.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Kui Kristjan Kitsing peaks Cramoga liituma, siis ma näeks pigem teda juba C koha peal kuna vanust ka juba jagub ja ega need jalad kiiremaks ei muutu. Siis oleks variant mängida kas korvialuse Nurgeri või viskava Kitsinguga ja samas seis ka Hermeti ja Kirvesega nr 4 peal, et saab varieerida. Aga mängujuhti oleks igaljuhul vaja. Dorbek võiks olla selline kolmas mängujuht kui peaks keegi vigastada saama.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

sellest positsioonide virr-varris ma väga ei peatuks, tänapäeval ründes on niikuinii positsioonideta korvpall, et ei pea keegi seal korviall pukis maadlema ja nö. number 4 peal mees ei pea kindlasti selg ees post uppi ette võtma.

Probleem on selgelt aga kvaliteedi languses. Kui eelmine hooaeg tegelikult nii Van Beck, Kovliar ja Gilbert mängisid üle enda hinnalipiku ja hoolimata sellest, et Meiers oli hooaja lõpuosa vigane andis ta päris tugeva panuse sellesse, et EuropeCupi alagruppidest edasi pääsesime. Lisaks siis Kono, kes oli kvaliteedi mõttes sisuiselt jackpot.
Hetkel me oleme säilitanud Kovliari ja loodame, et ta teeb veel sammu edasi või vähemalt säilitab hooaja lõpu taseme? Ülejäänud asendused on hetkel kas kraad või isegi kaks lahjemad.

Siin lõhnab nagu selle hooaja eelarve on mingitel põhjustel nii palju langenud, et normaalse kvaliteediga välismängijate jaoks lihtsalt napib vahendeid. Kui meelde tuletada, seda et Gilbert läks Rumeenia neljandasse satsi, võibolla tõesti makstakse rahaliselt seal nii palju, aga igaljuhul selle hooaja komplekteerimine on kummaline kui tahetakse eelmise hooaja edu korrata. Aga halvimal juhul näeme kuidas eesti poisid peavad välja vedama ja äkki tuleb mõni uus komeet kes ülejärgmisel hooajal hispaaniasse siirdub.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Eks eelmine hooaeg võeti samuti teatud riske, hooaja eel räägiti kvaliteedi langusest, aga viimaks need õigustasid ennast. Küll aga võib see süvendada veendumust, et nii see käibki ja küllap ka järgmine risk õigustab end. Mulle tundub, et taolised asjad lähevad varem või hiljem pigem siiski kiiva.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

BC Kalev/Cramo uue hooaja värskeim täiendus on 208cm pikkune, 29-aastane keskmängija Manny Suarez.

https://bckalev.ee/bigman/?fbclid=IwAR0 ... RCG1uz2Atw" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Seega, ei mingit Kitsingut ega Saadit ja tavapärase 13-14 mängija asemel on neid seekord vaid 12. Aga vähemalt on aastase pausi järel meeskonnas taaskord 2 keskmängijat!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kirves saab mängida 4 peal jah. Tuuakse 1 mees veel taha ja peaks olema kõik.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Minu arvates väga väärt täiendus. Kivi langes mõneti südamelt.
Vasta