Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

USA ülikoolikarjäär oli tagasihoidlik, aga eelmine aasta Bulgaarias oli igati korralik ning loodetavasti annab selle pealt ehitada. Vähemalt saab nüüd hooajale kerge südamega vastu minna selles mõttes, et meeskonnas on kaks keskmängijat olemas ning ei pea iga hinna eest hinge kinni hoidma, et kuidas Nurgeri puusad hooajale vastu peavad. Ka tüpaaži poolest oli sellist mängijat korvi alla vaja, nii et nice work!

Mulle meeldib see käik ka selle poolest, et ilmselt antakse Toomile nüüd number 3 positsioonil suuremad pagunid. Ta on selle igati ära teeninud.

Loodetavasti saame ka välismaalasest combo guard peagi paika ning siis võib täitsa rahul olla. Põnev kooslus ning eks siis saame näha, kuidas klappima hakatakse ja kuidas meeskonnasiseselt rollid jaotuvad.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Uhhuu kirjutas:Seega, ei mingit Kitsingut ega Saadit ja tavapärase 13-14 mängija asemel on neid seekord vaid 12. Aga vähemalt on aastase pausi järel meeskonnas taaskord 2 keskmängijat!
Ma ei välistaks Saadit. Aga ega ma ei tea muidugi midagi väita. Saadi sobiks hästi, saab meestega trenni teha ja niikuinii keegi on pidevalt katki, nii et saaks oma minutid ka kätte.
Kitsingu osas küll huvitav, kuhu tema siis maandub
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Suarez võiks olla iseenesest korralik täiendus, eelmine hooaeg Lipsu-Harrise koduklubis oli päris hea ja kogemusi on samuti omajagu. Vähemalt hea, et riske ei hakata võtma ja siiski Nurger-Kirves tandemiga peale ei minna. Meeskonna perspektiivis oli sellist tüüpi rohkem vaja kui Kitsingut. Varasematel hooaegadel on võetud 13. noormängija, ses suhtes võiks Saadit tõepoolest kaaluda. Hooaja keskel tuleb ikka vigastusi jms probleeme.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Huvitav kuju on see Suarez, ma alles mõni nädal tagasi kui tuli see uudis et Lips ja Harris sinna Balkanisse lähevad, siis vaatasin natuke nende eelmise hooaja satsi ja mis mehed seal olid. See Suarez jäi silma kohe, sest ta on sisuliselt iga aasta teinud sammu edasi ja tundub selline tüüp kes näeb palju vaeva ja samm-sammult muutub koguaeg paremaks. Kui kellegagi võrrelda siis Devin Thomast meenutab veidi, natuke vähem atleetlik, aga parema platsinägemise ja sööduoskusega. Ma ütleks, et Nurger pole nii kindel põhitsenter midagi vaid sellele kohale on nüüd korralik konkurents
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Tegin hooaja lõppedest mõnda aega enda tarbeks tabelit kus käisin läbi erinevate liigade mängijaid, panin kirja statse jms tähelepanekuid mida sai highlights-idest järeldada. Endalegi üllatuseks, kui tänane uudis tuli ja läksin mehe videosid vaatama, siis avastasin et olen teda hiljaaegu juba vaadanud. Seega oli ta minu igavusest koostatud listis sees ning juures mõned märksõnad, vasakukäeline, liikuv, popi-b rollib ning on võimeline ka nägu ees üsna efektiivselt tegutsema, boonuseks üsna okei viskega.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Maxi kirjutas:Huvitav kuju on see Suarez, ma alles mõni nädal tagasi kui tuli see uudis et Lips ja Harris sinna Balkanisse lähevad, siis vaatasin natuke nende eelmise hooaja satsi ja mis mehed seal olid. See Suarez jäi silma kohe, sest ta on sisuliselt iga aasta teinud sammu edasi ja tundub selline tüüp kes näeb palju vaeva ja samm-sammult muutub koguaeg paremaks. Kui kellegagi võrrelda siis Devin Thomast meenutab veidi, natuke vähem atleetlik, aga parema platsinägemise ja sööduoskusega. Ma ütleks, et Nurger pole nii kindel põhitsenter midagi vaid sellele kohale on nüüd korralik konkurents
Nurgerile võib küll Hispaania päike meeldida, aga Eesti korvpallil on temast Eestis mängides rohkem kasu.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Mis seis Mikkuga üldse on? Iisraeli vastu ta teist poolaega kaasa ei teinud, et kas on mingi vigastus või lihtsalt ohutuse mõttes jäeti välja?
sveiks
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Juun 2018, 14:22

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sveiks »

vanafänn kirjutas:Mis seis Mikkuga üldse on? Iisraeli vastu ta teist poolaega kaasa ei teinud, et kas on mingi vigastus või lihtsalt ohutuse mõttes jäeti välja?
Väidetavalt haigus, mitte vigastus.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

https://bckalev.ee/readytogo/" onclick="window.open(this.href);return false;

Selline mees siis. Mingis mõttes kindla peale minek, samas tundub, et selline rünnakute vedur a la Keene või Vinales ta ka pole, pigem peitub tema kvaliteet mitmekülgsuses. Aga kui Kovliar jätkab sarnases hoos nagu koondise eest ning Jurkatamm ootusi ületab, siis tundub tagaliin üsna tasemel, vähemalt Europe Cupi ja ühisliiga jaoks.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Desonta Bradford siis kauaoodatud combo guard. CVs Itaalia kõrgliiga, Ungari kõrgliiga ning mullu Belgia kõrgliiga.
HypeBeast kirjutas:https://bckalev.ee/readytogo/

Selline mees siis. Mingis mõttes kindla peale minek, samas tundub, et selline rünnakute vedur a la Keene või Vinales ta ka pole, pigem peitub tema kvaliteet mitmekülgsuses. Aga kui Kovliar jätkab sarnases hoos nagu koondise eest ning Jurkatamm ootusi ületab, siis tundub tagaliin üsna tasemel, vähemalt Europe Cupi ja ühisliiga jaoks.
Plussiks kindlasti ka Euroopas mängimise kogemus ning seda võrdlemisi korralikul tasemel. Meie rahakoti juures ilmselt optimaalne ning turvaline valik.
Viimati muutis East, 18 Aug 2023, 13:52, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Bradford kindlasti väga korralik täiendus kõige nõrgem poole kindlasti ebastabiilne kaugvise eriti Spot-up ist. Samas annab ta meile väga olulise lüli läbimurretele pluss suudab ennast päris ilusti ise viskele mängida. Kaitses on samuti tegu päris korraliku mängijaga. Selleks et mängiks mees Euroopa tippliigades ongi puudu stabiilne kaugvise.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Kovliar
Dorbek
Bradford
Jurkatamm
Kitsing
Toom
Böckler
Kurbas
Kirves
Hermet
Suarez
Nurger

Paberil tundub igati hea. Iga positisiooni peale vähemalt 2 meest olemas ja varieerimisvõimalus erinevate meestega.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

See on jah tore, et võistkonnas on igal positsioonil eri tüüpi mängijad ning see võiks anda mänguruumi üksjagu palju.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Ma juhiks tähelepanu, et see aasta on päris pikakasvuline tagaliin - Kovliar 190, Bradford 194, Dorbek 193, Jurkatamm 197, Böckler 198, Kitsing 198. See võib päris huvitav relv olla kaitsefaasis.

Üldiselt tuleb nõustuda, et huvitav ja mitmekülgne meeskond saadi kõige kiuste kokku. Meeskonnas on nii teravuse tekitajaid (Kovliar, Bradford) kui ka häid viskajaid (Jurkatamm, Böckler, Kovliar). Eks võtmeküsimuseks, mis hooaja edukuse otsustab, saab olema lõpuks see, kuidas eestlastest mängijad suudavad uue rolliga kohaneda ning Rannula käe all edasi areneda.

Minu lootused ja ootused uuele hooajale (eestlastest mängijate osas):
1. Et duost Jurkatamm-Böckler vähemalt üks suudaks teha stabiilse hooaja ning olla 10+ PPG mängija.
2. Et Kregor Hermet suudaks ühes tükis püsida ning näitaks sarnast enesekindlust nagu ta enne Poola siirdumist KML play-offis näitas. Kuna Kitsingut ei ole, siis oleks hädasti vaja, et keegi eesliini palluritest suudaks stabiilset viskekätt näidata ning mängu laiali tõmmata.
3. Et Nurger suudaks Rannula käe all näidata sarnasel tasemel mängu, mida ta Kalevi esimesel Champions League hooajal näitas, kui Murphy vigastusega audis oli.
4. Et Kaspar Kitsing teeks sammu edasi ning tõuseks vähemalt EST-LAT tasemel selliseks mängijaks, kes on stabiilselt rotatsioonis sees ning keda ka vähe olulisematel momentidel väljakule usaldatakse. Tal on minu meelest potentsiaal ja skillset selleks igati olemas.
5. Et Hugo Toom näitaks sarnast nahhaalsust nagu eelmisel hooajal, kuid muutuks ka rünnakul mitmekülgsemaks ja ohtlikumaks (eriti kaare tagant). Kui ta suudab oma hustle' punktidele veelgi lisa tuua, siis võiks ta järgmiseks hooajaks korraliku lepingu teenida välismaal.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Ma loodan lisaks ausalt ka seda, et Rannula teeb hea hooaja ja saab asjaliku välislepingu.
Vasta