Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Arvestades, et viimasel ajal on kasutatud tagameeste puhul üsna palju ühe konkreetse agendi teenuseid (kes muuhulgas oli ka Bradfordi agent), siis ma pakuks tema klientide hulgast sellise nimistu välja:

Spencer Butterfield
Marreon Jackson
Tahj Eaddy
Desmond Washington
Elijah Pepper
Lester Medford

Disclaimerina, et ma mingit detailsemat tööd muidugi ei teinud - st mõnel neist võib juba algavaks hooajaks ka kuskil töökoht soolas olla, mis kiiresti googledades välja ei tulnud, või siis on lihtsalt Kalevi hinnaklassist väljas :D
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Väga nutune värk, et isegi Liepaja-suguse külasatsi vastu on vaja Kovliari hiilgemängu ja suuri minuteid, et võit välja punnida.

Hooaeg on vaevu kuu aega kesta jõudnud, aga suurest eduseisust äralagunemisi on juba omajagu kogunenud. Jääb mulje, et tapjainstinktiga on sellel kollektiivil kehvad lood.

Kui Kirves ja Toom peaksid meeskonda ka järgmiseks hooajaks jääma, siis võiks suvel kasvõi Sixten Tomingase appi kutsuda, et nende visketehnika uueks luua. Praegu läheb mõlema pealt väga palju lihtsaid punkte kaduma.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Märgiline, et esimesel poolajal lasti visata 32 punkti (16 + 16) ning teisel poolajal 58 (29 + 29). Selle mängu pidanuks varem purki pistma, aga no hea seegi, et Liepaja lauapõrke kolmeste kiuste suudeti võit hiljem siiski ära võtta.

Tuleb loota, et uus tagamängija hõigatakse peagi välja ning meeskond saab natuke mitmekesisema näo. Samas tekitab muret veidi Suarezi seis - täna 9 minutit, Liepaja vastu 14 minutit. Kas tal on mingi vigastus kallal või on ta Rannula soosingus hetkel tõesti nii madalale langenud?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Mängust võib mõningad järeldused teha.
Esimesel poolajal teatud lõikudel oli rünnak vähemalt üsna ladus, pall liikus, viskekohad tekkisid kenasti ja erilist häda polnud. Muidugi Liepaja pole ka maailma tugevaim vastane, kelle pealt hakata ülearu suuri järeldusi tegema.
Teatud kooslused väljakul aga ei toiminud üldse ning veelgi hullemaks muutub olukord siis kui Kovliari pole väljakul.
Positiivse poole pealt võib veel välja tuua Leemeti, kes on pisut jalgu alla saanud.
Nagu eelpool keegi mainis, siis hästi palju lahtisi palle kukub võrreldes eelmise aastaga vastastele, rohkem võitlust sooviks väljakul näha.
Ehk mõni oskab seda selgitada, aga kus või kes õpetas Nurgerile katteid panema. Ta korjab iga jumalama mäng vähemalt 2 ründeviga katete panemisel. Nii on keeruline talle ka enam mänguaega anda.
Ma väga loodan, et uus täiendus on eelkõige korvile suunatud mängija - vastasel juhul saab ikka väga keeruline edasistes mängudes olema.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

panen selle siia, aasta tagasi:
https://www.estlatbl.com/et/tulemused/2023212011/#c" onclick="window.open(this.href);return false;

Liepaja on see hooaeg ka hästi alustanud, LU ja Ventspils pandi kotti ära.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Jääb mulje, et tapjainstinktiga on sellel kollektiivil kehvad lood.
Kahjuks on see hind, mida tuleb maksta, kui panustatakse kohalikele mängijatele. Üks asi on oskused, mida napib, kuid emotsiooniga võib paljutki kompenseerida, aga kui pole kumbagi? Seniste mängude puhul kukub reegliks kujunema, et teist poolaega ja eriti viimast veerandit ei suudeta enam kesta ning Liepajaga kujunes samas rütmis nagu Dolphinsi vastu. Mida lõpu poole, seda enam kinnijooksmist ja rumalaid otsuseid. Liepaja vastu vedas, et Kovliaril juhtus hea päev olema, aga temagi on piisavalt ebastabiilne, et loota iga kord välja veab.
Ma loodan, et Suarezega oli pigem, et Rannula tahtis Nurgerile rohkem enesekindlust anda ja andis tallev eeldatavalt nõrgemate vastaste vastu suurema rolli ja olulisemates mängudes on Suarez rohkem pildil.
Praegu tundub küll, et Ness Ziona mängu edasilükkamisest võib tulla isegi kasu, sest meeskond pole veel valmis sellisel tasemel mänge kestma.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Lisaks Bulgaaria meistriliiga finaalseeria MVP-le on nüüd meeskonnas ka Mehhiko liiga finaalseeria MVP. Selle üle võib üksnes rõõmu tunda, et palgati mängujuht, mitte ei hakatud jälle combo guardiga katsetama.

Shamorie Ponds näitas üle-eelmisel hooajal G League`is esiotsa meeskonnas väga korralikku statistikat (kolmeste % välja arvata), seetõttu on üllatav, et ta hooaeg varem ei suutnud end kehtestada Bosnia liigas, mis peaks olema isegi nõrgema tasemega kui Eesti-Läti ühisliiga.

https://www.proballers.com/basketball/p ... orie-ponds" onclick="window.open(this.href);return false;
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Ma pelgasin ausalt öeldes veidi kedagi tagasihoidlikuma CV-ga, seega läks vist hästi. Ülikoolikarjäär oli Pondsil viisakas, G-League'i hooajad samuti. NBAs platsile jõudmine on ka vast mingi kvaliteedimärk. Bosnia hooaja ebaõnnestumist ma üle ei tähtsustaks, sest neid olukordi on varemgi nähtud, kus esimene hooaeg Euroopas võib aia taha minna - on see siis stiilide erinevuse, kultuurišoki või mingi muu põhjuse tõttu.

Aga eks reaalse pildi saab siiski alles siis, kui mees kohal on ning Kalevi eest esimesed kuud mänginud. Hetkel olen pigem positiivsete ootustega.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Loodetavasti on temas see miskit olemas, mida võistkond hädasti juurde vajab.
Highlights-e vaadates siis ta läheb 99% juhtudest vasakule. See scoutitakse kiirelt ära ja ole siis näha, kui on osav mängumees siis pole lugu, aga (ma nime ei mäleta) äkki oli see Jackson kes oli ka üsna ühe käega ning ta jooksis ikka täitsa kinni väljakul.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 358
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

Kadus teepeal ära?
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Või siis vaatas ilm.ee live-kaamerat tormiste ilmadega ja mõtles, et Mehhikos oli ikka etem. Huvitavad arengud igatahes, oleks huvitav tausta teada.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 358
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

East kirjutas:Või siis vaatas ilm.ee live-kaamerat tormiste ilmadega ja mõtles, et Mehhikos oli ikka etem. Huvitavad arengud igatahes, oleks huvitav tausta teada.
Igatahes uus mees vist taaskord leitud ?

Meiega on liitunud 26-aastane, 192cm pikkune tagamängija Anthony Mathis.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Minu jaoks pettumus. Esiteks on tema CV võrreldes Pondsiga selgelt tagasihoidlikum. Teiseks on ta hoopis teist tüüp mängija. Ponds oli teravam ning võis mängujuhi positsioonil mängida, Mathis tundub aga puhas nr 2 olevat, kes elab suuresti viske pealt. Viskajaid on meeskonnas piisavalt (Böckler, Jurkatamm), kuid mängujuhi positsioonil tegutsevaid (teravust loovaid) mehi napib.

Ma ei saa päris täpselt aru mis rolli mängijat otsitakse, sest Pondsi pealt Mathise peale minek on suur kontrast. Nii kvaliteedi poolest, aga ennekõike ka tüpaaži poolest.

Eks näis.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

Mees oli juba nädala lõpus Cramo instas, aga ei hakanud siin seletama...

Söötudega jah pole suurt midagi tal pistmist, puhas kolmeste mees...

Näis...
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Väga kummaline jah, kui see Ponds välja hõigati oli minu jaoks selline meeldiv üllatus, et täpselt selline mees tundub puudu olevat ja tase ka eeldatavalt selline, et võiks meeskonda vedada.
See Mathis aga jälle teistpidi, tundub tagasiminek tasemelt ka selle Bradfordiga võrreldes ja sobivus tüpaažilt ka ei tundu kõige parem
Vasta