Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Erguta täna ka poisse :) !
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Postitus Postitas AK47 »

Kui keegi soovib Mürka NBA kaarte osta siis saatke mulle ES ;)
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

aga selline küsimus et kas see uudis on tõsi mis SL Õhtulehes oli et mürka võib juba ASK vastu mängida?!?!?
see oleks ju super kui see olekski nii ja ei oleks mingi totter aprillinali
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

kalevcramo kirjutas:aga selline küsimus et kas see uudis on tõsi mis SL Õhtulehes oli et mürka võib juba ASK vastu mängida?!?!?
see oleks ju super kui see olekski nii ja ei oleks mingi totter aprillinali
Pigem on see vale. Paar nädalat tagasi oli uudis, et ei tea kas ta see hooaeg üldse enam mängib.
Link ka: http://www.delfi.ee/news/sport/korvpall ... d=18520912
Viimati muutis Kristo, 01 Apr 2008, 17:04, muudetud 1 kord kokku.
Pammy

Postitus Postitas Pammy »

Müürsepp mängib Pärnu eest
01.04.2008 00:01
Enn Hallik, toimetaja


Kommenteeri | Loe kommentaare

Hiljutisest jalaoperatsioonist taastuv Eesti kõigi aegade üks paremaid korvpallureid Martin Müürsepp laenati Kalev/Cramost põhiturniiri viimaseks mänguks ja kaheks play-off-kohtumiseks Pärnu meeskonnale.

REKLAAM
“Nii hea mu jalg veel ei ole, et Kalevis täiega tuld anda, aga tribüünil istuda läheb igavaks,” ütles Müürsepp eile telefonitsi. “Seepärast võtsin alguses naljaga pooleks tehtud pakkumise vastu. Proovin kolmapäeval Pärnus, kas jalg kannatab kümmekond minutit grusiinist koljati vastu mürada ja talle korvpallitõdesid näidata. Kui valus hakkab, palun kohe vahetust. Play-off’is võin Rocki või Kalevi vastu ju ka asja põnevamaks ajada, mänguisu igatahes juba on.”

“Kuna Martin nii väikese sutsu eest raha ei küsi, on diil meie jaoks erakordselt soodus,” kommenteeris pärnakate treener Mait Käbin. “Seda enam, et Dorbek nüüd õnnetult rivist langes. Loodan, et Martin endale meie särgis viga ei tee ja meie poisid teda vaatama ei jää, vaid temalt midagi õppida suudavad.”
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

heh...ei tea kas see on nüüd aprilli nali või tõsi? võiks tõsi olla, aga kahtlane, kas ta nii kiirelt paranenud on..
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Ma arvan ,et see ei ole ikkagi aprillinali. Jutt oli ju ,et kevadel aprillis-mais noo nüüd aprilli algus eks näis loodame.
Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Mina ikkagist arvan, et aprillikas.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Pammy kirjutas:Müürsepp mängib Pärnu eest
01.04.2008 00:01
Enn Hallik, toimetaja


Kommenteeri | Loe kommentaare

Hiljutisest jalaoperatsioonist taastuv Eesti kõigi aegade üks paremaid korvpallureid Martin Müürsepp laenati Kalev/Cramost põhiturniiri viimaseks mänguks ja kaheks play-off-kohtumiseks Pärnu meeskonnale.

REKLAAM
“Nii hea mu jalg veel ei ole, et Kalevis täiega tuld anda, aga tribüünil istuda läheb igavaks,” ütles Müürsepp eile telefonitsi. “Seepärast võtsin alguses naljaga pooleks tehtud pakkumise vastu. Proovin kolmapäeval Pärnus, kas jalg kannatab kümmekond minutit grusiinist koljati vastu mürada ja talle korvpallitõdesid näidata. Kui valus hakkab, palun kohe vahetust. Play-off’is võin Rocki või Kalevi vastu ju ka asja põnevamaks ajada, mänguisu igatahes juba on.”

“Kuna Martin nii väikese sutsu eest raha ei küsi, on diil meie jaoks erakordselt soodus,” kommenteeris pärnakate treener Mait Käbin. “Seda enam, et Dorbek nüüd õnnetult rivist langes. Loodan, et Martin endale meie särgis viga ei tee ja meie poisid teda vaatama ei jää, vaid temalt midagi õppida suudavad.”
mingi aprilli nali niikuinii
sport

Postitus Postitas sport »

Nali kindlasti, mingeid üleminekuid ju ei saa see hooaeg enam toimuda. Mängijate registreerimise tähtaeg lõppes kuu aega tagasi.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

millest sa räägid?
Minuarust BBL's kyll mingeid yleminekutähtaegu pole vms.
Muidu oleks sellest ka räägitud vms.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Karl kirjutas:millest sa räägid?
Minuarust BBL's kyll mingeid yleminekutähtaegu pole vms.
Muidu oleks sellest ka räägitud vms.
Ja Pärnu mängib BBL? :lol:
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Kristo kirjutas:
Karl kirjutas:millest sa räägid?
Minuarust BBL's kyll mingeid yleminekutähtaegu pole vms.
Muidu oleks sellest ka räägitud vms.
Ja Pärnu mängib BBL? :lol:
Srry vaatasin et teine uudis hoopis:D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

arvasin et räägite hoopis sellest uudisest:D

Eesti viimase kümnendi parim korvpallur Martin Müürsepp on jalaoperatsioonist hästi taastunud ja võib järgmisel nädalal Balti Liiga play-offi teise ringi korduskohtumises juba Kalevi eest platsile pääseda.

“Martini jalg on hästi paranenud. Ta on alustanud tugevate treeningutega,” sõnas Kalevi juht Ivar Valdmaa Delfile. “Ma ei välista, et ta võib 11. aprillil Riia ASKi vastu mängida.”

“Ei julge mingeid lubadusi anda, aga tahaks loota küll, et olen peatselt platsil tagasi,” kommenteeris Müürsepp. “Võistlusnälg on jube suureks läinud.”

“Ma ei jaksa enam meeskonnakaaslaste võitlust kõrvalt vaadata. Tahaks neile appi pääseda,” lisas Müürsepp, kes on kalevlaste kuue parema hulka pääsemise üle väga õnnelik.

Kalev peab Balti liiga play-offi teise ringi avamängu Riia ASKi vastu sel laupäeval (kell 16) Tallinnas Saku Suurhallis. Järgmisel reedel on Riias kordusmäng. Paari võitja pääseb BBLi Final Fouri.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Karl kirjutas:arvasin et räägite hoopis sellest uudisest:D

Eesti viimase kümnendi parim korvpallur Martin Müürsepp on jalaoperatsioonist hästi taastunud ja võib järgmisel nädalal Balti Liiga play-offi teise ringi korduskohtumises juba Kalevi eest platsile pääseda.

“Martini jalg on hästi paranenud. Ta on alustanud tugevate treeningutega,” sõnas Kalevi juht Ivar Valdmaa Delfile. “Ma ei välista, et ta võib 11. aprillil Riia ASKi vastu mängida.”

“Ei julge mingeid lubadusi anda, aga tahaks loota küll, et olen peatselt platsil tagasi,” kommenteeris Müürsepp. “Võistlusnälg on jube suureks läinud.”

“Ma ei jaksa enam meeskonnakaaslaste võitlust kõrvalt vaadata. Tahaks neile appi pääseda,” lisas Müürsepp, kes on kalevlaste kuue parema hulka pääsemise üle väga õnnelik.

Kalev peab Balti liiga play-offi teise ringi avamängu Riia ASKi vastu sel laupäeval (kell 16) Tallinnas Saku Suurhallis. Järgmisel reedel on Riias kordusmäng. Paari võitja pääseb BBLi Final Fouri.
Kusjuures ma arvasin ka ,et jutt sellest uudisest:D:D
Lootus sureb viimasena!
Vasta