2023/24 Eesti MV play-off

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4183
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas marxx762 »

Ma pole küll ekspert, aga mulle tundus et Posti veidi provotseeriti täna, aga sealjuures hoiti sellist ebamugavat distantsi, et visata pole just kõikse mugavam, aga läbi ka päris minna ei saanud. Tartu õnneks eksis ta mängu algul väga paljudel lihtsatel visetel ning see jättis kogu kohtumisele oma jälje. Mis minu jaoks oli kummaline - Pärnu maa-ala 1-3-1, 2-3, 3-2. Nagu ebareaalselt palju kasutati seda täna ja see lõi Tartule eelduse lauas hullata ning seeläbi saadi väga palju korduseid rünnakul.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 740
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas NoName »

Eks Postiga on alati see, et 50% on vastaste taktika, aga 50% võtab ta ennast ise maha. Ta ju tegelikult sai kohe mängu alguses 3-4 väga lihtsat võimalust ja kõik suutis mööda panna. Ma olen kindel, et kui ta oleks meie korvpalli võlusõna "duhhi" üles saanud, siis oleks sealt ka edaspidi paremat kvaliteeti tulnud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4439
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas vaim564 »

Kusjuures huvitav, et Alstoni +/- näitaja on +12 ehk meeskonna parim ja Postil -19 ehk halvim. Teisel veerandil oli periood, kus Post oli pikalt pingil, kuid Pärnul õnnestus päris hästi. Kuigi Alston pole selgelt mängujuht ning rünnak jääb temaga üsna seisma ja juhuslikuks (samas kaitses sai ta Rosenthaliga paremini hakkama kui Post ja Valge), aga kuna täna Post ebaõnnestus, siis tuli Pärnul ilma temata isegi paremini välja. Teine suur probleem Pärnu jaoks on krooniliselt kehv visketabavus, just lihtsaid viskeid ei panna ära, see lõhub samuti mängukindlust.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4183
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas marxx762 »

Tase, tõeline tase. Pronksi kohtumisi ei näita isegi teles ning delfisse ei suudeta isegi mängu ülekannet varem alustada kui alles tip-off'i hetkest.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 640
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas vanafänn »

Pärnu fännide see sireeniheli, mis on üks ühele mängus kasutatavaga on küll ebameeldiv. Ma iga Rapla rünnak suudan mõelda, et kuidas jälle on rünnakuaeg läbi saanud.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 640
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas vanafänn »

Kolm veerandit käidi takt taktis ja siis Pärnu lagunes lootusetult laiali (5p. viimasel veerandajal). Jõle võrdsed mängud jätkuvad parimas mahlas, Tormi Niits on täielik elukas ja Kullamäe peab kuidagi Pärnu laua kinni keerama. Anda ära 16 ründelauda ja võtta vastu 7 on ikka nukker statistika.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 895
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas Drogba »

Nonii täna hakkab pihta! Kõik saali! Loodetavasti ikka Tartu suudab sellest seeria teha ja ei lähe nii lepase reega Cramol midagi. Igavat 3:0 ei soovi vast keegi. Huvitav on ka jälgida publiku huvi kulgu. Essa mäng karukoopas Kalevis. Ideaalis võiks täismaja tulla. Teine kodumäng Tondirabas, seal 1000kesi juba kõle. Õnneks Cramo mehed koolides käinud ja piletid laiali jaotanud. Loodetavasti on abi sellest!
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 640
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas vanafänn »

Ikka korralikult pingeline mäng ja millised tõusud-mõõnad. Tänud Shungu, et Rosenthali kinni said ja võtsid enim ründelaudasid mängus. Tänud Tanel Kurbas, et sa neljandal veerandajal osaliselt tiimi enda õlule võtsid. Tänud Severi, et su enesekindlus oli lõpus määrav ja milline tsirkusevise Rosenthali vastu lõpus.

Saaks need kolmesed ka kuidagi paremaks kui 21% siis võiks mängurütm juba palju kindlam olla. Shephardi esimene set oli justkui paljulubav aga kohe teise veerandi algus läks lappama. Böckler ei suutnud vabsje jalgu üles leida kaitses ja jäi igalpool kõigi vastu hiljaks. Vigade parandust jagub ühesõnaga, kindlasti Tartus läheb jälle hambad ristis mänguks ja peab laupäeval igaljuhul arvuti taga olema.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4183
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas marxx762 »

Ma ütleks, et terve võistkond oli väga krampis, muidugi selle eest tuleb veidi kiita ka Tartut, et Kalev ei saanud oma asju rünnakul teha. Eilse mängu järel tuleb kiita Severit ning Jurkatamme ja Kurbast. Shungu küll skooris lõpuks üksjagu palju, aga paljud korvid tulid väga suure punnimise tulemusena. Suarez alustas küll hästi, aga kiired kaks viga jätsid oma jälje ning kokkuvõttes ei lastud tal üldse teha neid asju, milles ta eelised peituvad. Esimesel poolajal jäeti 3x poolkiired / kiired lahendamata. Kui laupäeval sama kehvasti visatakse, siis on Tartul väga hea võimalus seeria viigistada, aga pigem arvan et kaks mängu järjest sedavõrd kehvasti kolmeseid ei tabata.
ok
Kasutaja
Postitusi: 484
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas ok »

Mul on tunne, et Tartu ainuke võimalus oligi see mäng eile ära võtta. Pikema seeria huvides võiks ju Tartu kodus võita, aga Kalevi prillidega vaadates tundub mulle, et see asi tuleb Tartus kindlamalt ära kui eile. Kui enne seeriat võis arvata, et tagaliinid on enam-vähem võrdsed, siis eile jäi Kalevil just korvialuste meeste panusest puudu, v.a Nurger võib-olla. Tagaliinide võrdluses oli Kalev eile selgelt üle.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas: 23 Mai 2024, 09:08 Ma ütleks, et terve võistkond oli väga krampis, muidugi selle eest tuleb veidi kiita ka Tartut, et Kalev ei saanud oma asju rünnakul teha. Eilse mängu järel tuleb kiita Severit ning Jurkatamme ja Kurbast. Shungu küll skooris lõpuks üksjagu palju, aga paljud korvid tulid väga suure punnimise tulemusena. Suarez alustas küll hästi, aga kiired kaks viga jätsid oma jälje ning kokkuvõttes ei lastud tal üldse teha neid asju, milles ta eelised peituvad. Esimesel poolajal jäeti 3x poolkiired / kiired lahendamata. Kui laupäeval sama kehvasti visatakse, siis on Tartul väga hea võimalus seeria viigistada, aga pigem arvan et kaks mängu järjest sedavõrd kehvasti kolmeseid ei tabata.
Ja tartul oli kuni viimase veerandini kolmeste protsent ulmeliselt hea, kuni siis kas väsiti või enam ei suudetud pinge all visata (ruumi jäi ka vähem).
Jurkatamme kolmene nurgast oli tegelikult võtmehetk, sest sealt mööda ja Tartu punktid vastu, seda oleks juba pea võimatu olnud tagasi mängida.
Ma nii enesekindel ikkagi ei oleks, sest ka Tartul on Veideka ja Rozitise pealt varu olemas, aga ei näe küll seda võimalust, et tartu suudaks üle kahe mängu seerias võita.
Pealtvaatajaid oli rohkelt, loodame Tondiraba ka ikka enam-vähem täis tuleks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 895
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas Drogba »

Rix kirjutas: 23 Mai 2024, 10:56
marxx762 kirjutas: 23 Mai 2024, 09:08 Ma ütleks, et terve võistkond oli väga krampis, muidugi selle eest tuleb veidi kiita ka Tartut, et Kalev ei saanud oma asju rünnakul teha. Eilse mängu järel tuleb kiita Severit ning Jurkatamme ja Kurbast. Shungu küll skooris lõpuks üksjagu palju, aga paljud korvid tulid väga suure punnimise tulemusena. Suarez alustas küll hästi, aga kiired kaks viga jätsid oma jälje ning kokkuvõttes ei lastud tal üldse teha neid asju, milles ta eelised peituvad. Esimesel poolajal jäeti 3x poolkiired / kiired lahendamata. Kui laupäeval sama kehvasti visatakse, siis on Tartul väga hea võimalus seeria viigistada, aga pigem arvan et kaks mängu järjest sedavõrd kehvasti kolmeseid ei tabata.
Ja tartul oli kuni viimase veerandini kolmeste protsent ulmeliselt hea, kuni siis kas väsiti või enam ei suudetud pinge all visata (ruumi jäi ka vähem).
Jurkatamme kolmene nurgast oli tegelikult võtmehetk, sest sealt mööda ja Tartu punktid vastu, seda oleks juba pea võimatu olnud tagasi mängida.
Ma nii enesekindel ikkagi ei oleks, sest ka Tartul on Veideka ja Rozitise pealt varu olemas, aga ei näe küll seda võimalust, et tartu suudaks üle kahe mängu seerias võita.
Pealtvaatajaid oli rohkelt, loodame Tondiraba ka ikka enam-vähem täis tuleks.
Kui Tondirappa tuleb sama palju rahvast, siis Tondirabas jääb rahvas pigem väga hajutatuks. Ikka vähemalt 2x rohkem vaja rahvast kuskilt saada.

Mängust. Meeldisid Hermeti emotsioonid Rozitise vastu. Samas omad vitsad peksavad. Malmanis tegi kohe tagasi ka kui väike võimalus oli, lisaks tundus, et Hermet väänas kergelt nagu hüpekat ka. Siukest etendust soovikski rohkem näha, et väljakul oleks kirge ja võitlust! Aga täitsa viisakas algus mõlemalt satsilt. Äkki saame seeria ikka vägeva. NB! Urvik oli ka tubli nii vähe kui sai peale. Jälle mees kõrgliigas juures!
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 640
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas vanafänn »

Delfi artiklis oli hästi välja toodud mängulõpp tartlaste poolt vaadates:

mööda läinud kaugvise, mööda läinud kaugvise, mööda läinud kaugvise, pallikaotus, vabavisked 2/3 (viga tehti kaugviskel), pealtpanek, mööda läinud kaugvise, mööda läinud kaugvise, kahene, pallikaotus, mööda läinud kaugvise, mööda läinud kaugvise, mööda läinud kaugvise, mööda läinud kaugvise,
mööda läinud kaugvise, mööda läinud kaugvise.

Ehk kokku kahesed 2/2 ja kolmesed 0/11.
Streliitsia
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Jaan 2022, 10:41

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas Streliitsia »

Seda hea näha, et Nurger on saanud hooaja lõpus liikuma ja enesekindlus on koju jõudnud.
habe
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: 2023/24 Eesti MV play-off

Postitus Postitas habe »

Loodame, et Shungu jääks uueks hooajaks ka siia mängima.
Vasta