Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Üleüldine korvpallijutt
NoName
Kasutaja
Postitusi: 815
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas NoName »

Just oli ju uudis, et riik annab mingitele rikkuritele spa ehitamiseks 13 miljonit.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 714
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vanafänn »

Täitsa pekkis, täpselt sellist saali olekski vaja- kujuta vaid veel ainult sinistes toonides saali ja perfekto.

Keegi tõi kuskil välja, et hasartmängumaksu rahad lähevad just teatritele ja muudele organisatsioonidele, kes ise oma tegevuses ei reklaami betting site jne. Kas kuskil need andmed avalikult olemas, et kuskohta täpsemalt just hasartmängumaksu rahad edasi antakse?

Naljaviluks- Optibet Rahvusooper Estonia
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 714
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vanafänn »

Niivõrd kuivõrd seotud kossuga- Ari Matti Mustonen oli just Joe Rogani podcastis ja kandis vana Kalevi pusa!

https://open.spotify.com/episode/0wTMuV ... jhIZ9FrksA
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4477
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vaim564 »

Pihtas-Põhjas siis varsti tagasi.
https://www.ohtuleht.ee/sport/1113509/e ... lle-haiget
Aga miks pole Kullamäe enam ise peatreener?
„Ma ei taha enam olla Eesti korvpallis pinnuks silmas,“ andis Kullamäe juba intervjuu avalausega mõista, et rahatrahv ning Matsalu talvised sõnavõtud on tal hinges ka pool aastat hiljem.
„Põhjuseid on tegelikult kaks. Esiteks ei saavutanud me kevadel eesmärke, mis ma endale ja meeskonnale seadsin. Eesmärk oli finaali mängida. Kuna see ei täitunud, olen piisavalt suure õiglustundega inimene, et oskan ja tahan vastutust võtta. Kui medalit ei tule, siis peab keegi vastutama ning üldiselt vastutavad treenerid. Kuna ma olen aga 22 aastat pärnakas ning mulle läheb Pärnu korvpall korda, siis leppisime kokku, et jään kuidagi igal juhul seotuks ja aitan kaasa,“ selgitas Kullamäe.
„Teiseks oli meil suurepärane podcast, mis võeti hästi vastu. Mul on selle üle siiralt uhke ja hea tunne. Kui kevadel ühemeheshow minu vastu pihta hakkas, pidin mõtlema, kuidas edasi minna. Anti mõista, et kui olen peatreener, siis pole saate tegemine soovitatav,“ sõnas ta.
Olgu täpsustatud, et „Pihtas põhjas“ polnud Kullamäele tööots nagu iga teine, vaid ta rääkis sellest läbi intervjuu suure õhinaga. See on tema ja Ivar Jurtšenko välja mõeldud saade, mille juures Kullamäe püsinud selle sünnist saati ning korvpallirahva soe tagasiside läinud talle väga korda.
„Olen naljatamisi öelnud, et mul on kolm last: Kristian, Oliver ja vabaabielust Ivariga see saade. Kui ma pean saatele hakkama peale maksma, siis on see päris ränk. Kevadel panime aga saate kinni, kuna meeskonnast oleks olnud väga ebaaus loobuda. Suve jooksul ei küsinud minult keegi, kus ma treenerina jätkan, vaid millal saade tagasi tuleb.“
Kullamäed kummastab suhtumine, et ta ei või saadet peatreenerina vedada. Nüüd on ta aga sisuliselt abitööline, ning nii ongi „Pihtas põhjas“ alates uuest esmaspäevast taas korvpallisõprade teenistuses.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 714
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vanafänn »

vaim564 kirjutas: 29 Aug 2024, 23:17 Pihtas-Põhjas siis varsti tagasi.
https://www.ohtuleht.ee/sport/1113509/e ... lle-haiget
Aga miks pole Kullamäe enam ise peatreener?
„Ma ei taha enam olla Eesti korvpallis pinnuks silmas,“ andis Kullamäe juba intervjuu avalausega mõista, et rahatrahv ning Matsalu talvised sõnavõtud on tal hinges ka pool aastat hiljem.
„Põhjuseid on tegelikult kaks. Esiteks ei saavutanud me kevadel eesmärke, mis ma endale ja meeskonnale seadsin. Eesmärk oli finaali mängida. Kuna see ei täitunud, olen piisavalt suure õiglustundega inimene, et oskan ja tahan vastutust võtta. Kui medalit ei tule, siis peab keegi vastutama ning üldiselt vastutavad treenerid. Kuna ma olen aga 22 aastat pärnakas ning mulle läheb Pärnu korvpall korda, siis leppisime kokku, et jään kuidagi igal juhul seotuks ja aitan kaasa,“ selgitas Kullamäe.
„Teiseks oli meil suurepärane podcast, mis võeti hästi vastu. Mul on selle üle siiralt uhke ja hea tunne. Kui kevadel ühemeheshow minu vastu pihta hakkas, pidin mõtlema, kuidas edasi minna. Anti mõista, et kui olen peatreener, siis pole saate tegemine soovitatav,“ sõnas ta.
Olgu täpsustatud, et „Pihtas põhjas“ polnud Kullamäele tööots nagu iga teine, vaid ta rääkis sellest läbi intervjuu suure õhinaga. See on tema ja Ivar Jurtšenko välja mõeldud saade, mille juures Kullamäe püsinud selle sünnist saati ning korvpallirahva soe tagasiside läinud talle väga korda.
„Olen naljatamisi öelnud, et mul on kolm last: Kristian, Oliver ja vabaabielust Ivariga see saade. Kui ma pean saatele hakkama peale maksma, siis on see päris ränk. Kevadel panime aga saate kinni, kuna meeskonnast oleks olnud väga ebaaus loobuda. Suve jooksul ei küsinud minult keegi, kus ma treenerina jätkan, vaid millal saade tagasi tuleb.“
Kullamäed kummastab suhtumine, et ta ei või saadet peatreenerina vedada. Nüüd on ta aga sisuliselt abitööline, ning nii ongi „Pihtas põhjas“ alates uuest esmaspäevast taas korvpallisõprade teenistuses.
Delfis taas või mingil muul platvormil? Ma Delfis pole näinud uudist veel, et seal justkui jätkaks.
Sten04
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 16 Veebr 2024, 11:24

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Sten04 »

“„Pihtas põhjas“ podcast naaseb Delfis eetrisse sel nädalavahetusel”

https://sport.delfi.ee/artikkel/1203180 ... HVldWYwJye
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4268
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas marxx762 »

https://sport.delfi.ee/artikkel/1203185 ... 531UB0eWxw

Leedukad, kelle taust pole küll teabmis ahvatlev, üritavad soomes miskit korraldada. Näis mis sellest välja tuleb, kas asjal on tõesti jumet või vaibub kogu furoor sama kiirelt nagu meil, kus Enden ilmus nädalaks suure rahakoti ja võimalike toetajatega avalikkuse ette ning kadus sealt sama kiirelt kui kevadine lumi.
Vasta