BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
NoName
Kasutaja
Postitusi: 840
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

danielto kirjutas: Eile, 20:58 Ma ütleks, et atraktiivsuse mõttes pole CL ja Cupi satsidel suurt erinevust. Jah, CLis saab raha tagasi, kindlustatud mängude arv on sama?
Mis mõttes pole erinevust? Et Kreeka, Saksa, Türgi satside vastu mängimine on võrdväärne kusagil saja triibuga saalis Bulgaaria Rilskiga madistamisega? Vahe on korralik. BCL on midagi väärt, see teine sari olgem ausad on täiesti marginaalne.
Viimati muutis NoName, 22 Sept 2024, 21:24, muudetud 1 kord kokku.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4492
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vaim564 »

Tänane mäng näitas ära, et BCL põhiturniiril ei ole sellise koosseisuga midagi teha. Puudu jäi minu arvates eelkõige Shungu taolisest mehest tagaliinis, sest mingis mõttes võttis Nymburk üsna Cramo enda relvaga, et suudetakse kaitses survet anda ja niimoodi pressides tugevamaid võita, meil jääb tagaliini sügavuses puudu. Smith pole ilmselgelt mänguvormis, seepärast ei oska tema kohta midagi arvata, palju tema peale tulevikus loota võib või on mõttekam välja vahetada. Ausalt tunnistades on FIBA Europe Cup täiesti kohane sari, mida selle koosseisuga suudetakse mängida. Alagrupist edasipääs on reaalne, sest Rilski, Ungari või Slovakkia klubi pole tugevamad kui Levice, Bakken või Dolphins. Prantsuse keskmik Le Portel (kus mängib nüüd Kristers Zoriks) ei tohiks olla ka nüüd midagi ülejõukäivat. Kindlasti on seal lootus jõuda kaugemale ja sellega saada rohkem tugevamaid mänge.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 840
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

East kirjutas: Eile, 21:04 Rannulal on igatahes suur töö ees. Noored Eesti poisid peavad tõsise sammu edasi tegema ning välismaalased on vaja kõvasti paremasse vormi putitada, eriti Arik Smith ja Anrijs Miška. Oleks nad täna enda koha välja mänginud, oleks resultaat olnud võibolla teistsugune. Smithi puhul väike usk on, et ta suudab mängupraktika kogumisega end veel meeskonnale kasulikuks teha, aga Miška peab küll kangisaalis jõudu tegema hakkama. Ma saan aru, et kvaliteetse treeningprotsessi huvides on tarvilik kriitiline arv mängumehi, kuid natuke on kurb, et Miška ja Kovalovi raha eest ei üritatud ühte tummisemat pikka leida, st kvantiteedi asemel kvaliteedile rõhuda.
See Smith ka lihtsalt totaalne feil. Kui Kalevil oleks olnud kasvõi üks tüüp, kes suudaks mängu üles võtta, siis oleks mingigi lootus olnud. Kasvõi too Rapla must tagamees oleks kindlasti lisadimensiooni andnud. Aga no samas, mida sa seal võtad ka kui Tape ja Miska pudistavad iga müksu peale palli käest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4286
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas: Eile, 21:10 Tänane mäng näitas ära, et BCL põhiturniiril ei ole sellise koosseisuga midagi teha. Puudu jäi minu arvates eelkõige Shungu taolisest mehest tagaliinis, sest mingis mõttes võttis Nymburk üsna Cramo enda relvaga, et suudetakse kaitses survet anda ja niimoodi pressides tugevamaid võita, meil jääb tagaliini sügavuses puudu. Smith pole ilmselgelt mänguvormis, seepärast ei oska tema kohta midagi arvata, palju tema peale tulevikus loota võib või on mõttekam välja vahetada. Ausalt tunnistades on FIBA Europe Cup täiesti kohane sari, mida selle koosseisuga suudetakse mängida. Alagrupist edasipääs on reaalne, sest Rilski, Ungari või Slovakkia klubi pole tugevamad kui Levice, Bakken või Dolphins. Prantsuse keskmik Le Portel (kus mängib nüüd Kristers Zoriks) ei tohiks olla ka nüüd midagi ülejõukäivat. Kindlasti on seal lootus jõuda kaugemale ja sellega saada rohkem tugevamaid mänge.
Kahju et kaotati, aga nagu paljud eelkõnelejad öelnud on, siis me pole sel tasemel et BCL-is mängida. Ma ei taha eestlastest kedagi risti lüüa või süüdistada otseselt ka välismaalasi või treenereid. Kui raha pole siis raha pole ja sind süüaksegi kõige täiega ära. Ja seetõttu ma ütlen ka, et pole mõtet sellest BCL-ist sedavõrd palju unistada vaid täna on pigem küsimus, et sama eelarvega jätkates on meil varsti tõsiseid raskusi ka madalamal. Fakt on see, et kõik suudavad juurde panna ning see paistab väljakul igati välja.

Täna tõesti kulunuks marjaks ära Shungu või Gilberti sugune mängumees, kes suutnuks rünnaku üles võtta. Eriti teisel poolajal kus esimesed 8sek kulus palliga üle jõudmisele ning sealt järgmised kaheksa vältel üritati rünnak üles saada. Olles näinud sel hooajal Kalevi esitluses enamus mänge (va Lietkabelis ja sommid) siis Tape korjab ikka mega palju lolle vigu. Hästi palju kattevigu ning eksimusi kusagil 8-10 meetri peal, aga no vast läheb paremaks.

Miška ja Kovalov-i teema on huvitav, neist esimene küll saab episoodiliselt oma minutid, aga viimase väljavahetamist ootaks küll. Võistkonda oleks tarvis hädasti üht sellist jändrikku musta. Praegusel hetkel on mõlemad üsna õblukesed ja jäävad vähegi tugevamate mustade vastu selgelt hätta.

Otseseks pahameeleks siiski põhjust pole, aga nagu paljud öelnud, siis raha paneb asjad paika. Kui oleks enam vahendeid, siis vaevalt olnuks võistkonnas Miška või Kovalov ning treeneripingil ainult Rannula ja Reinbok (mis on ka omaette näitaja).
misso
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 22 Juun 2024, 22:47

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas misso »

NoName kirjutas: Eile, 21:13
East kirjutas: Eile, 21:04 Rannulal on igatahes suur töö ees. Noored Eesti poisid peavad tõsise sammu edasi tegema ning välismaalased on vaja kõvasti paremasse vormi putitada, eriti Arik Smith ja Anrijs Miška. Oleks nad täna enda koha välja mänginud, oleks resultaat olnud võibolla teistsugune. Smithi puhul väike usk on, et ta suudab mängupraktika kogumisega end veel meeskonnale kasulikuks teha, aga Miška peab küll kangisaalis jõudu tegema hakkama. Ma saan aru, et kvaliteetse treeningprotsessi huvides on tarvilik kriitiline arv mängumehi, kuid natuke on kurb, et Miška ja Kovalovi raha eest ei üritatud ühte tummisemat pikka leida, st kvantiteedi asemel kvaliteedile rõhuda.
See Smith ka lihtsalt totaalne feil. Kui Kalevil oleks olnud kasvõi üks tüüp, kes suudaks mängu üles võtta, siis oleks mingigi lootus olnud. Kasvõi too Rapla must tagamees oleks kindlasti lisadimensiooni andnud. Aga no samas, mida sa seal võtad ka kui Tape ja Miska pudistavad iga müksu peale palli käest.
Ma soovitan võtta hetk ja siis arvamust avaldada mille pealt arvad,et see Rapla must parem variant?!
Vähe raha siis ma hoopis prooviks sellest meeskonna kallimast mängijast Smithist lahti saada siis tekib raha madalamas sarjas mängimiseks.
Kalevi koosseis on Eesti kullaks piisav, lätlastega läheb madistamiseks aga Suurorg, Toom,Kuuba, Hermet,Bökler saavad paraja kooli ning peavad ise vastutuse võtma mitte mõne musta mehe varju pugema. Siit on hea edasi :koss: minna
NoName
Kasutaja
Postitusi: 840
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

misso kirjutas: Eile, 21:26
NoName kirjutas: Eile, 21:13
East kirjutas: Eile, 21:04 Rannulal on igatahes suur töö ees. Noored Eesti poisid peavad tõsise sammu edasi tegema ning välismaalased on vaja kõvasti paremasse vormi putitada, eriti Arik Smith ja Anrijs Miška. Oleks nad täna enda koha välja mänginud, oleks resultaat olnud võibolla teistsugune. Smithi puhul väike usk on, et ta suudab mängupraktika kogumisega end veel meeskonnale kasulikuks teha, aga Miška peab küll kangisaalis jõudu tegema hakkama. Ma saan aru, et kvaliteetse treeningprotsessi huvides on tarvilik kriitiline arv mängumehi, kuid natuke on kurb, et Miška ja Kovalovi raha eest ei üritatud ühte tummisemat pikka leida, st kvantiteedi asemel kvaliteedile rõhuda.
See Smith ka lihtsalt totaalne feil. Kui Kalevil oleks olnud kasvõi üks tüüp, kes suudaks mängu üles võtta, siis oleks mingigi lootus olnud. Kasvõi too Rapla must tagamees oleks kindlasti lisadimensiooni andnud. Aga no samas, mida sa seal võtad ka kui Tape ja Miska pudistavad iga müksu peale palli käest.
Ma soovitan võtta hetk ja siis arvamust avaldada mille pealt arvad,et see Rapla must parem variant?!
Vähe raha siis ma hoopis prooviks sellest meeskonna kallimast mängijast Smithist lahti saada siis tekib raha madalamas sarjas mängimiseks.
Kalevi koosseis on Eesti kullaks piisav, lätlastega läheb madistamiseks aga Suurorg, Toom,Kuuba, Hermet,Bökler saavad paraja kooli ning peavad ise vastutuse võtma mitte mõne musta mehe varju pugema. Siit on hea edasi :koss: minna
Ma tõin Rapla poisi lihtsalt suvaliselt ilmestamaks, et ilmselt ei olegi vaja mingit supermehe profiili, aga oleks olnud keegigi, kes vähe atleetlikum ja suudaks surve all palli üle tuua ja mängupilt oleks võib-olla kohe teine. Smith oli vigane ja seega paratamatult feil. Olgugi, et see on küllap rohkem force majeure. Ma lihtsalt keeldun uskumast, et Nymburk on leiutanud sellise kaitsesurve, millega võimatu toime tulla.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4286
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas marxx762 »

Nymburk ei leiutanudki mingit ulme kaitsesurvet, vaid meie tagumised jäid sellega lihtsalt hätta. Või siis õigem olnuks öelda et mitte ainult mängujuhid vaid kogu tagaliin. Smith'i süüdistada või soovida et ta tuleks välja vahetada on ka suhtselt arulage. Okei, sry, võibolla on mõnel siin juba temast pilt ees, aga mul vähemalt mitte. Ma arvan et ükskõik milline teine mängumees sh. ka Smith ise olnuks märksa asisem kui ta oleks saanud terve ettevalmistuse koos treeningmängudega kaasa teha.

Edit: Rikkad klubid toovad selliste kahtlaste vigastuste korral omale uue tagumise ajutise lepinguga. Rikkad klubid.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 840
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

marxx762 kirjutas: Eile, 21:26
vaim564 kirjutas: Eile, 21:10 Tänane mäng näitas ära, et BCL põhiturniiril ei ole sellise koosseisuga midagi teha. Puudu jäi minu arvates eelkõige Shungu taolisest mehest tagaliinis, sest mingis mõttes võttis Nymburk üsna Cramo enda relvaga, et suudetakse kaitses survet anda ja niimoodi pressides tugevamaid võita, meil jääb tagaliini sügavuses puudu. Smith pole ilmselgelt mänguvormis, seepärast ei oska tema kohta midagi arvata, palju tema peale tulevikus loota võib või on mõttekam välja vahetada. Ausalt tunnistades on FIBA Europe Cup täiesti kohane sari, mida selle koosseisuga suudetakse mängida. Alagrupist edasipääs on reaalne, sest Rilski, Ungari või Slovakkia klubi pole tugevamad kui Levice, Bakken või Dolphins. Prantsuse keskmik Le Portel (kus mängib nüüd Kristers Zoriks) ei tohiks olla ka nüüd midagi ülejõukäivat. Kindlasti on seal lootus jõuda kaugemale ja sellega saada rohkem tugevamaid mänge.
Kahju et kaotati, aga nagu paljud eelkõnelejad öelnud on, siis me pole sel tasemel et BCL-is mängida. Ma ei taha eestlastest kedagi risti lüüa või süüdistada otseselt ka välismaalasi või treenereid. Kui raha pole siis raha pole ja sind süüaksegi kõige täiega ära. Ja seetõttu ma ütlen ka, et pole mõtet sellest BCL-ist sedavõrd palju unistada vaid täna on pigem küsimus, et sama eelarvega jätkates on meil varsti tõsiseid raskusi ka madalamal. Fakt on see, et kõik suudavad juurde panna ning see paistab väljakul igati välja.

Täna tõesti kulunuks marjaks ära Shungu või Gilberti sugune mängumees, kes suutnuks rünnaku üles võtta. Eriti teisel poolajal kus esimesed 8sek kulus palliga üle jõudmisele ning sealt järgmised kaheksa vältel üritati rünnak üles saada. Olles näinud sel hooajal Kalevi esitluses enamus mänge (va Lietkabelis ja sommid) siis Tape korjab ikka mega palju lolle vigu. Hästi palju kattevigu ning eksimusi kusagil 8-10 meetri peal, aga no vast läheb paremaks.

Miška ja Kovalov-i teema on huvitav, neist esimene küll saab episoodiliselt oma minutid, aga viimase väljavahetamist ootaks küll. Võistkonda oleks tarvis hädasti üht sellist jändrikku musta. Praegusel hetkel on mõlemad üsna õblukesed ja jäävad vähegi tugevamate mustade vastu selgelt hätta.

Otseseks pahameeleks siiski põhjust pole, aga nagu paljud öelnud, siis raha paneb asjad paika. Kui oleks enam vahendeid, siis vaevalt olnuks võistkonnas Miška või Kovalov ning treeneripingil ainult Rannula ja Reinbok (mis on ka omaette näitaja).
Ma leian, et mõneti ikkagi on pahameeleks alust küll. Isegi kui emotsioonid vaikselt jahtunud. Meil ei ole supermängijad, aga kui Nymburki profiilid läbi käia, siis ega neil ka ei ole. Ka mingid endised Küprose ja Soome liiga leegionärid + paar kogenumat tšehhi. See samune Bohacik oli täiesti marignaale tegelane kui Kalev Brose kotti pani. Ma ei näe põhjust, et miks me nõnda teerulli alla peaksime jääma. Seda enam, et me ju ikkagi tahame loota, et meie mängijad on samuti midagi väärt ja talendikad. Dorbek-Kurbas VTB karastusega, Hermetit ju taheti suisa Prantsuse kõrgliigast ja küllap paljud meist loodavad, et Toom-Suurorg leivad juba lähitulevikus tee tippliigadesse.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4286
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas marxx762 »

Nagu mängujärgselt lugeda sai, siis tegelikult oli päris paljudel meestel täna tervisega probleeme. Vaevalt et nüüd poolajal iiveldama hakkas, aga füüsiliselt oli raske. Mitte et see vabandus olnuks ja nagu Rannula lõppeks Delfile tõdes, siis ju ollaksegi madalama sarja tasemel.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 508
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Krysver »

Kui mingi kõhuviirus poolel meeskonnal oli, siis oligi loogiline, et mängu teises pooles tuli väsimus peale. Jube kahju küll, et edasi ei saadud, aga vahel on sellised kõrvalised tegurid otsustavad.
Vasta