Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 881
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Vb miks ma ka mõneti ei viitsi kuulata seda kabariitide ja eelarve juttu, mida Raudla-Saage järjepidevalt ajavad ongi see, et me täna nägime Prantsuse liiga oletatavat keskmikku. Me oleme varasemalt mänginud küll Hispaania, Itaalia, Saksa satside vastu. Nad on lihtsurelikud. Kui vaatad Itaalia või Saksa liiga mänge, siis seal tehakse samamoodi lolluseid ja loobitakse mööda. Mulle tundub, et see pidev kabariitide ja eelarvete teema leierdamine - objektiivselt ehk tõene kuigi ka mitte alati - loob juba fooni, kus üritatakse kaotusele ette vabandusi tuua. Et näete, me ju ei saagi, sest et vastastel on lisamiljonite eest meeter pikkust rohkem. Ma arvan, et võiks rohkem rääkida enda meeskonna võimetest, vastasmeeskonna mängijatest, aga mitte ennast pisendama ja vastaste rahakottides tuhnides neid suuremaks rääkima. Noh, see on muidugi ainult minu nägemus ja isiklik eelistus.

Üleüldse ka Mängumehi kuulates, siis vb minu enda negatiivsust silmas pidades mõneti üllatuslikult tundub mulle Raudla kohati liiga negatiivne. Küll meil endal pole esiliigas noori ja küll ikka LU teeb ülihead tööd, aga meil endal ei tehta jne jne.
Viimati muutis NoName, 09 Okt 2024, 23:22, muudetud 1 kord kokku.
habe
Kasutaja
Postitusi: 101
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas habe »

Võibolla peaks laskma meie poistel just palju mängida ja siis hooaja lõpuks on näha, kas uued on arenenud edasi. Ja hoida raha kokku ja proovida uuel hooajal tuua mõni parem mees välismaalt siia. Las Eesti poisid mängivad!!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3617
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Mis sest Jürgensist saanud on? Terve?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
habe
Kasutaja
Postitusi: 101
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas habe »

Ei tal pidi minema ikka kaua aega veel.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Jube ebaõnn selle Smithiga, sai kohe esimeses kaitseolukorras küünarnukiga laksu käe pihta ja tundub et lõi kohe turse üles ka. kui nüüd mõelda, et paarinädalane mängupaus ees ootamas, siis see küsimus on kindlasti õigustatud, et kas peaks tegema võimalusel vangerduse ja tooma mängumehe kes suudab meeskonda kohe aidata
habe
Kasutaja
Postitusi: 101
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas habe »

Võibolla ootavad millal Carlos tagasi on ja vahetavad.
danielto
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 06 Apr 2022, 15:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas danielto »

Smith toodi võistkonda liidriks. Pole kindel, kas Carlos selle vastutusega hetkel hakkama saaks, kuna veel vigastuspaus ka all.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4314
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Ventspilsi El Amin on mu teada endiselt vaba mees. :roll:
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4799
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas: 10 Okt 2024, 12:51 Ventspilsi El Amin on mu teada endiselt vaba mees. :roll:
El-Amin mängib Iisraeli kõrgliigas Galil Gilboa meeskonnas ja viskas eile sealse meistriliiga avavoorus 22 punkti:

https://www.flashscore.com/match/GjoY4Q ... ch-summary

Pealegi võib oletada, et ta on suurema palgasooviga mängija kui meie Arik.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4314
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Uhhuu kirjutas: 10 Okt 2024, 13:21
marxx762 kirjutas: 10 Okt 2024, 12:51 Ventspilsi El Amin on mu teada endiselt vaba mees. :roll:
El-Amin mängib Iisraeli kõrgliigas Galil Gilboa meeskonnas ja viskas eile sealse meistriliiga avavoorus 22 punkti:

https://www.flashscore.com/match/GjoY4Q ... ch-summary

Pealegi võib oletada, et ta on suurema palgasooviga mängija kui meie Arik.
Novot, siis mees jätkab ka uues klubis vägagi resultatiivselt. Proballers-it justkui mingiaeg tagasi vaadates tundus et mees on ilma klubita siiani.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4529
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ei tea, kuidas Smithiga leping on sõlmitud, võimalik, et temast vabanemine lähebki väga ülemäära kulukaks. El-Aminist võib ta olla mõnevõrra odavam, tal on 22/23 mingi paus (vigastus?) olnud, muidu on väga stabiilsed hooajad. Samas eurokalendrit silmas pidades on sellele kohale mängijat kohe vaja ja tuleks ressursse leida, et kasvõi ajutise lepinguga kedagi võtta. Eriti tõsiseks läheb siis, kui keegi veel peaks välja langema.
danielto
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 06 Apr 2022, 15:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas danielto »

Smithi võistkonna juures polnud? Kusagil uuringutel või lennuki peal juba?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3617
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Opp ja kuus kuud platsi kõrval. Eks tuleb vahetus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 743
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Nüüd on kaks head tulemust jalkas ja kossus. Kas on äkki mingeid variante, et ostad mõlemale mängule piletid ja saad soodsamalt kokku?

Tegid presidendid just mingi avalduse, kus mõlemad alaliidud peaksid rohkem kokku hoidma vms.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 229
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

Rix kirjutas: 11 Okt 2024, 22:18 Opp ja kuus kuud platsi kõrval. Eks tuleb vahetus.
Kus see info üleval on?
Vasta