Bc Kalev/Cramo vs Riia ASK [ 1/6 finaal 1 mäng. ]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
artur

Postitus Postitas artur »

Mind huvitav mis elemendis mängis ASK hästi? nad said palju korve Kalevlaste kaitse lollustest. Pika rünnaku ajal olid vastased ikka üsna hambutud, mingi vise tagant tuli, aga Tallinna klubi enda vead ja väga kehv mäng andis vastastele võimaluse. Väga kehv mäng vaststelt, Kalevlastel vähemalt 2-3 käiku varuks, samas ASK on viimased kuud mänginud samat mängu.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

lootus sureb viimasena...
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

artur kirjutas:Mind huvitav mis elemendis mängis ASK hästi? nad said palju korve Kalevlaste kaitse lollustest. Pika rünnaku ajal olid vastased ikka üsna hambutud, mingi vise tagant tuli, aga Tallinna klubi enda vead ja väga kehv mäng andis vastastele võimaluse. Väga kehv mäng vaststelt, Kalevlastel vähemalt 2-3 käiku varuks, samas ASK on viimased kuud mänginud samat mängu.
element: KAITSE!!!!
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

mind ikka huvitab,et miks kõik kalevi võidud tulevad vastaste sita mängu pealt.kalevis on ka ju korraga viis meest platsil,kambapeale kokku 10 jalga ja kätt.milles see probleem siis on?teiseks on tegu siiski play-offidega,mitte suvalise mänguga.ka lätlased on inimesed.ehk hoopis vastased ei suuda oma head rütmi leida kalevi vastu.mina arvan küll nii.
ats

Postitus Postitas ats »

Tagumised: Mazutis ja millage hakkisid jah, aga Kalev mängis Ventspilsi vastu hoopis paremat ja meeskondlikumat kaitset. Seda täna ei olnud, nagu kõiki muidu asju ka. Sa võid "Oskar" ASK-i maailma tasemel kaitset kiita, aga meeskondlik kaitse neil puudus. Samas esimene poolaeg ei olnud vastastel sedagi kaitset. Aga järgmine mäng olen kindel, et Kalev on hoopis teisest puust ja siis olen kindel, et Eesti meeskonna kaitse on parem, kui vastaste seljaselamine. Kaitses jäetakse ikka ruumi, et oleks võimalik reageerida. kui sa nautisid seda kaitset, siis sinu probleem. Oleks tulnud olla aktiivsem ja kindlasti on Scott võimeline järgmine mäng näitama kuidas paari pettega ja kiirema sammuga mööda neist saab, sest ni lähedal olles ei saa kaitse nii kiiresti reageerida ja ründajal on ilmne eelis. Aga saa pane enda "Element kaitset" edasi ja ole ikka tubli
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

tänase mängu murdepunkt oli siis kui scott korvialt mööda pani ja vastased kolmese viskasid.maticilt loll otsus ka et pani jelici mängu viimasel veerandajal.lõpus prooviti juba vägisi.hea et kaotusnumbrid niigi väikesed jäid.
ma arvan et kalev veel võidab selle seeria.fännidel kaob usk alati viimasena.ja enne pole midagi läbi kui kõik ongi läbi.6p pole mingi vahe.kaks kolmest ja ongi viik.toetage kalevit lõpuni ja loodke üheskoos kalevi võidule siis ka see võit tuleb. ;)
elagu kalev.go,go,go kalev
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

http://etvsport.ee/index.php?0570495

vastased ikka päris austavaid meid... ja valters ütles, et meie meeskond on hästi komplekteeritud ja meil on hea treener.
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

jyrgen kirjutas:http://etvsport.ee/index.php?0570495

vastased ikka päris austavaid meid... ja valters ütles, et meie meeskond on hästi komplekteeritud ja meil on hea treener.
lugesin ka l2bi aga et kas meil on hea treener selles kahtlen
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

kui arbet enam valtersit ei katnud,ei visanud too enam yhtegi punkti?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen kirjutas:http://etvsport.ee/index.php?0570495

vastased ikka päris austavaid meid... ja valters ütles, et meie meeskond on hästi komplekteeritud ja meil on hea treener.
butautas siiski..

aga jah.ehkki rõhutatake kõvasti frieri vigastust kahtlane kas tema väljaku olles oleks eriliselt muutunud midagi.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

nagu ma siin ammu mainsin, siis minu arust oskab bramlett ainult lauda võtta ja vigu teha ja arvan ka, et seda oli näha täna.. 4 esimest viset läksid mehel ikka väga mööda ja ega ta siis ei visanud kah enam eriti
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

greystone kirjutas:keerlesel pole enesekin dlust nagu ka pelkicil..pärast kaht head mängu hakkan scottis ka kahtlema, ventspils polnudki ju tgelt mińgi eriline vastane
Scottis kahtlema....hallloooo sellise jutuga võid heaga p***** minna...mis ta jälle valesti tegi....kõik päevad ei ole vennnad et alati visked sisse kukuvad.....ma olen siiamaani vait olnud su mõnede idiootsete kommentaaride piale aga nyyd viskas tõesti kopa ette :mad::mad::mad:
Praegu allkiri puudub.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

no see Matic on ikka laud idioot... ma olen ka tähele pannud, et talle meeldib kui Frier 1-1 teeb ja peab teda selles ilgelt kõvaks, aga kas ta pole näinud millega need lõppevad? Frier põrgatab niikaua kuni kukub pikali.... Frier ja parim 1-1 mängija kalevis??????mida kuradit nagu*? Parim 1-1 mängija????? ??? ... ????
Viimati muutis Oskar8, 05 Apr 2008, 21:08, muudetud 1 kord kokku.
artur

Postitus Postitas artur »

Jaha, Scott ju midagi valesti ei teinud. Kaitses on ta hea, otsib hästi söötu, vise hea. kas nüüd siis ei kõlba ka tema ja vaja juba Jasikeviciuse tasemega meest??? Scott ei ole isetseja ja tervel meeskonnal oli super kehv päev. Kui visked oleksid enamvähemagi kukunud oleks olnud +10 Kalevile
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

raudsik kirjutas:
greystone kirjutas:keerlesel pole enesekin dlust nagu ka pelkicil..pärast kaht head mängu hakkan scottis ka kahtlema, ventspils polnudki ju tgelt mińgi eriline vastane
Scottis kahtlema....hallloooo sellise jutuga võid heaga p***** minna...mis ta jälle valesti tegi....kõik päevad ei ole vennnad et alati visked sisse kukuvad.....ma olen siiamaani vait olnud su mõnede idiootsete kommentaaride piale aga nyyd viskas tõesti kopa ette :mad::mad::mad:
lol, asi on selles et ta ei visanudki, tundus vend rohkem nagu parmeer parimatel päevadel..asi polnud visetes, oleks ta kolmeseid 9/0 pannud oleksin ka rohkem rahul, kuna nagu a. sõber kunagi mainis "ka mööda läinud vise on hea vise", scott ei suutnud aga ka mängu juhtida, sokk oli täna kordades parem.
Suletud