Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ei tea kas see mees enam järgmine hooaeg Kalevis mängib. ULEBi sarja alguses oli mees üsnagi hea ning ka Balti liigas tegi mõned väga head esitused. Kindlasti on ta mõnele soliidsele Euroopa võistkonnale silma jäänud. Mulle on jäänud ka mulje, et Kanguril on tahe siiski veel ennast väljas tõestada.
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

nii pehmet mängu kui see mees korviall mängib võib aint kalevis teha.ei taha teda keegi
Karlsson

Postitus Postitas Karlsson »

pelmeen kirjutas:nii pehmet mängu kui see mees korviall mängib võib aint kalevis teha.ei taha teda keegi
Tra su nimii on vist tõesti tõsi...peast täitsa pelmeen,iga su postitus on nõmedam,valem ja halvustavam kui eelmine.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Aga tal on ka õigus. Need kaks Kanguri kukkumist korvi all olid naeruväärsed. "Flop" on selle nimi burgerimaal. Minu arust näitas vastaste peatreener väga õigesti kohtunikele, et sellise asja eest tuleks tehnilise anda.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Kusjuures ma ise arvan ka vaikselt juba, et ei lähe need Kangur ja Arbet kuhugi välismaale....
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

Arbet on ju jumala 0. Vaevalt teda kuskile tahetakse. Kangurit vb tahetaks... kui mõni treener viitsib temast midagi vormida. :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Raja kirjutas:Arbet on ju jumala 0. Vaevalt teda kuskile tahetakse. Kangurit vb tahetaks... kui mõni treener viitsib temast midagi vormida. :)
Ma arvan et Kangur läheb kuskile saksamaale või kuskile
Teised ei lähe arvatavasti aga enam kuskile:( va. Reed:D
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Karl kirjutas:
Raja kirjutas:Arbet on ju jumala 0. Vaevalt teda kuskile tahetakse. Kangurit vb tahetaks... kui mõni treener viitsib temast midagi vormida. :)
Ma arvan et Kangur läheb kuskile saksamaale või kuskile
Teised ei lähe arvatavasti aga enam kuskile:( va. Reed:D
Kaks hooaega Leverkusenis leiba teeninud Kangur ainult Saksamaa liigas osalevasse klubisse tagasi ei läheks.
“Balti liiga on parem väljund kui Saksamaa sari,” lausus Kangur. “Balti liiga tippklubid on heal tasemel. Kui kohalikus liigas on vaid üks mäng nädalas, jääb arenemiseks väheseks. Itaalias, Hispaanias on tugevad liigad. Oleks hea meel, kui sealt saaks pakkumise. Loodan, et see tuleb, aga nimelt selle nimel ei pinguta.”
Viimati muutis Kristo, 06 Apr 2008, 12:45, muudetud 1 kord kokku.
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Karl kirjutas:
Raja kirjutas:Arbet on ju jumala 0. Vaevalt teda kuskile tahetakse. Kangurit vb tahetaks... kui mõni treener viitsib temast midagi vormida. :)
Ma arvan et Kangur läheb kuskile saksamaale või kuskile
Teised ei lähe arvatavasti aga enam kuskile:( va. Reed:D
No mina küll loodan, et ta Saksamaale ei lähe. See Saksa BBL on ju täielik NBA vuhvel. Pealegi pole seal taset ollagi.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

Kristo kirjutas:
Karl kirjutas:
Raja kirjutas:Arbet on ju jumala 0. Vaevalt teda kuskile tahetakse. Kangurit vb tahetaks... kui mõni treener viitsib temast midagi vormida. :)
Ma arvan et Kangur läheb kuskile saksamaale või kuskile
Teised ei lähe arvatavasti aga enam kuskile:( va. Reed:D
Kaks hooaega Leverkusenis leiba teeninud Kangur ainult Saksamaa liigas osalevasse klubisse tagasi ei läheks.
“Balti liiga on parem väljund kui Saksamaa sari,” lausus Kangur. “Balti liiga tippklubid on heal tasemel. Kui kohalikus liigas on vaid üks mäng nädalas, jääb arenemiseks väheseks. Itaalias, Hispaanias on tugevad liigad. Oleks hea meel, kui sealt saaks pakkumise. Loodan, et see tuleb, aga nimelt selle nimel ei pinguta.”
pigem on nii,et Matic võtab mehe ise kaasa :o
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

pelmeen kirjutas:
Kristo kirjutas:
Karl kirjutas: Ma arvan et Kangur läheb kuskile saksamaale või kuskile
Teised ei lähe arvatavasti aga enam kuskile:( va. Reed:D
Kaks hooaega Leverkusenis leiba teeninud Kangur ainult Saksamaa liigas osalevasse klubisse tagasi ei läheks.
“Balti liiga on parem väljund kui Saksamaa sari,” lausus Kangur. “Balti liiga tippklubid on heal tasemel. Kui kohalikus liigas on vaid üks mäng nädalas, jääb arenemiseks väheseks. Itaalias, Hispaanias on tugevad liigad. Oleks hea meel, kui sealt saaks pakkumise. Loodan, et see tuleb, aga nimelt selle nimel ei pinguta.”
pigem on nii,et Matic võtab mehe ise kaasa :o
Ja Matic läheb Itaaliasse või Hispaaniasse?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Kristo kirjutas:
Karl kirjutas:
Raja kirjutas:Arbet on ju jumala 0. Vaevalt teda kuskile tahetakse. Kangurit vb tahetaks... kui mõni treener viitsib temast midagi vormida. :)
Ma arvan et Kangur läheb kuskile saksamaale või kuskile
Teised ei lähe arvatavasti aga enam kuskile:( va. Reed:D
Kangur ütles, et saksamaale ta enam ei läheks. Minumeelest :D. Kuhugi Hispaaniasse vms.
Ma arvan et Hispaaniasse ta tase veel ei kyyndiks vms.
Liiga ebastabiilne
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Kui siis kuskile tagumise otsa klubisse
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Hispaanias on tagumise otsa klubidel ka sihukesed koosseisud, et silmad lähevad suureks.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Saadame Kanguri kohe nba'sse noo ..
Vasta