Liiga pisike, et kõrgel tasemel läbi lüüamisso kirjutas: ↑22 Juun 2026, 18:41 Ma küsin mis see Roosi häda on,et Eesti liigas hakkama ei saa. Füüsis paistab korras olevat aga tüüpilist tagamängija kaitsesurvet ei suuda kuidagi anda. Lisaks tükib üldse see kaitsepool kehva võitu olema, lisaks ega surve all ei suuda mängujuhina palli ka üle tuua ega midagi luua ja seda tundmatute lätlaste vastu...
Hakkab suvel kõvasti järele aitamist tegema?
Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
-
KalevForever
- Kasutaja
- Postitusi: 1172
- Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Küsimus ei olnud ju kõrge taseme kohta vaid Eesti liiga kohta.urmet84 kirjutas: ↑22 Juun 2026, 18:52Liiga pisike, et kõrgel tasemel läbi lüüamisso kirjutas: ↑22 Juun 2026, 18:41 Ma küsin mis see Roosi häda on,et Eesti liigas hakkama ei saa. Füüsis paistab korras olevat aga tüüpilist tagamängija kaitsesurvet ei suuda kuidagi anda. Lisaks tükib üldse see kaitsepool kehva võitu olema, lisaks ega surve all ei suuda mängujuhina palli ka üle tuua ega midagi luua ja seda tundmatute lätlaste vastu...
Hakkab suvel kõvasti järele aitamist tegema?
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Eesti mõistes kõrgel tasemel, mõtlesinKalevForever kirjutas: ↑22 Juun 2026, 19:07Küsimus ei olnud ju kõrge taseme kohta vaid Eesti liiga kohta.urmet84 kirjutas: ↑22 Juun 2026, 18:52Liiga pisike, et kõrgel tasemel läbi lüüamisso kirjutas: ↑22 Juun 2026, 18:41 Ma küsin mis see Roosi häda on,et Eesti liigas hakkama ei saa. Füüsis paistab korras olevat aga tüüpilist tagamängija kaitsesurvet ei suuda kuidagi anda. Lisaks tükib üldse see kaitsepool kehva võitu olema, lisaks ega surve all ei suuda mängujuhina palli ka üle tuua ega midagi luua ja seda tundmatute lätlaste vastu...
Hakkab suvel kõvasti järele aitamist tegema?
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Esimene leegionär siis ka olemas, härra Allen
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Saali suurim probleem pole minu hinnagul visketabavus vaid see, et ta ei oska, suuda, ei taha kaitses üldse mängida. Lisaks suhteliselt suur vinguviiuli staatus. Kui Kalev peakski ta palkama siis usutavasti saadakse ta üsna soodsalt kätte.
Uue mehe highlightside põhjal näib et läbiminekut temalt naljalt ei näe, küll aga kütab mehiselt peale nii perimeetrilt kui ka veidi lähemalt.
Uue mehe highlightside põhjal näib et läbiminekut temalt naljalt ei näe, küll aga kütab mehiselt peale nii perimeetrilt kui ka veidi lähemalt.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Välb siis Viimsi. Saab end mõnuga lahti mängida. Korralik 20+ points per game hooaeg ootamas. Oleks vaid samaväärseid vahetusi, siis saaks ehk tulemustele ka mõelda. Miks mitte Ivo Van Tamm Viimsi? Korralik kogenud Eesti meister, kelle eelmine hooaeg läks vigastuste nahka, kuid nüüd teeb tugevalt jõukat ning valmis mehe moodi mürada. Äkki ei nõua see hooaeg maksimaalseid summasid ka, vaid nõus veidi hinnas alla tulema, küll inimlikult, et ikkagi toit oleks laual.
Mängumeeste podcasti välismaa korvpalli mängude korrespondent ja kirjasõber
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Kas sa prognoosid, et Välb hakkab sooritama 20+ viset mängus?Drogba kirjutas: ↑Eile, 16:14 Välb siis Viimsi. Saab end mõnuga lahti mängida. Korralik 20+ points per game hooaeg ootamas. Oleks vaid samaväärseid vahetusi, siis saaks ehk tulemustele ka mõelda. Miks mitte Ivo Van Tamm Viimsi? Korralik kogenud Eesti meister, kelle eelmine hooaeg läks vigastuste nahka, kuid nüüd teeb tugevalt jõukat ning valmis mehe moodi mürada. Äkki ei nõua see hooaeg maksimaalseid summasid ka, vaid nõus veidi hinnas alla tulema, küll inimlikult, et ikkagi toit oleks laual.
Ta sai tänavu ühisliigas väljakule keskmiselt 18 minutiks ning viskas 4,9 punkti ja jagas 1,7 resultatiivset söötu. Kaheste tabavus oli vaid 46% ja kolmestel 30%. Kui isegi Rikberg ja Kuusmaa ei küündinud keskmiselt 20 punkti lähedale, siis kehvema tehnilise pagasiga Välbilt seda loota on pehmelt öeldes optimistlik.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Tõsi. Olen keskmisest optimistlikum inimene ja 20+ viset mängus on realsem kui 20 sanga mängus. Aga no 15p keskmiselt võix teha küll kui tahta mängumeeste sekka kerkida.Uhhuu kirjutas: ↑Eile, 16:25Kas sa prognoosid, et Välb hakkab sooritama 20+ viset mängus?Drogba kirjutas: ↑Eile, 16:14 Välb siis Viimsi. Saab end mõnuga lahti mängida. Korralik 20+ points per game hooaeg ootamas. Oleks vaid samaväärseid vahetusi, siis saaks ehk tulemustele ka mõelda. Miks mitte Ivo Van Tamm Viimsi? Korralik kogenud Eesti meister, kelle eelmine hooaeg läks vigastuste nahka, kuid nüüd teeb tugevalt jõukat ning valmis mehe moodi mürada. Äkki ei nõua see hooaeg maksimaalseid summasid ka, vaid nõus veidi hinnas alla tulema, küll inimlikult, et ikkagi toit oleks laual.
Ta sai tänavu ühisliigas väljakule keskmiselt 18 minutiks ning viskas 4,9 punkti ja jagas 1,7 resultatiivset söötu. Kaheste tabavus oli vaid 46% ja kolmestel 30%. Kui isegi Rikberg ja Kuusmaa ei küündinud keskmiselt 20 punkti lähedale, siis kehvema tehnilise pagasiga Välbilt seda loota on pehmelt öeldes optimistlik.
Mängumeeste podcasti välismaa korvpalli mängude korrespondent ja kirjasõber