Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
urmet84
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Juun 2026, 14:46

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas urmet84 »

misso kirjutas: 22 Juun 2026, 18:41 Ma küsin mis see Roosi häda on,et Eesti liigas hakkama ei saa. Füüsis paistab korras olevat aga tüüpilist tagamängija kaitsesurvet ei suuda kuidagi anda. Lisaks tükib üldse see kaitsepool kehva võitu olema, lisaks ega surve all ei suuda mängujuhina palli ka üle tuua ega midagi luua ja seda tundmatute lätlaste vastu...
Hakkab suvel kõvasti järele aitamist tegema?
Liiga pisike, et kõrgel tasemel läbi lüüa
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1172
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas KalevForever »

urmet84 kirjutas: 22 Juun 2026, 18:52
misso kirjutas: 22 Juun 2026, 18:41 Ma küsin mis see Roosi häda on,et Eesti liigas hakkama ei saa. Füüsis paistab korras olevat aga tüüpilist tagamängija kaitsesurvet ei suuda kuidagi anda. Lisaks tükib üldse see kaitsepool kehva võitu olema, lisaks ega surve all ei suuda mängujuhina palli ka üle tuua ega midagi luua ja seda tundmatute lätlaste vastu...
Hakkab suvel kõvasti järele aitamist tegema?
Liiga pisike, et kõrgel tasemel läbi lüüa
Küsimus ei olnud ju kõrge taseme kohta vaid Eesti liiga kohta.
urmet84
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Juun 2026, 14:46

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas urmet84 »

KalevForever kirjutas: 22 Juun 2026, 19:07
urmet84 kirjutas: 22 Juun 2026, 18:52
misso kirjutas: 22 Juun 2026, 18:41 Ma küsin mis see Roosi häda on,et Eesti liigas hakkama ei saa. Füüsis paistab korras olevat aga tüüpilist tagamängija kaitsesurvet ei suuda kuidagi anda. Lisaks tükib üldse see kaitsepool kehva võitu olema, lisaks ega surve all ei suuda mängujuhina palli ka üle tuua ega midagi luua ja seda tundmatute lätlaste vastu...
Hakkab suvel kõvasti järele aitamist tegema?
Liiga pisike, et kõrgel tasemel läbi lüüa
Küsimus ei olnud ju kõrge taseme kohta vaid Eesti liiga kohta.
Eesti mõistes kõrgel tasemel, mõtlesin
barons2
Kasutaja
Postitusi: 276
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas barons2 »

Esimene leegionär siis ka olemas, härra Allen
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4655
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas marxx762 »

Saali suurim probleem pole minu hinnagul visketabavus vaid see, et ta ei oska, suuda, ei taha kaitses üldse mängida. Lisaks suhteliselt suur vinguviiuli staatus. Kui Kalev peakski ta palkama siis usutavasti saadakse ta üsna soodsalt kätte.

Uue mehe highlightside põhjal näib et läbiminekut temalt naljalt ei näe, küll aga kütab mehiselt peale nii perimeetrilt kui ka veidi lähemalt.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 1311
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas Drogba »

Välb siis Viimsi. Saab end mõnuga lahti mängida. Korralik 20+ points per game hooaeg ootamas. Oleks vaid samaväärseid vahetusi, siis saaks ehk tulemustele ka mõelda. Miks mitte Ivo Van Tamm Viimsi? Korralik kogenud Eesti meister, kelle eelmine hooaeg läks vigastuste nahka, kuid nüüd teeb tugevalt jõukat ning valmis mehe moodi mürada. Äkki ei nõua see hooaeg maksimaalseid summasid ka, vaid nõus veidi hinnas alla tulema, küll inimlikult, et ikkagi toit oleks laual.
Mängumeeste podcasti välismaa korvpalli mängude korrespondent ja kirjasõber
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 5570
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas Uhhuu »

Drogba kirjutas: Eile, 16:14 Välb siis Viimsi. Saab end mõnuga lahti mängida. Korralik 20+ points per game hooaeg ootamas. Oleks vaid samaväärseid vahetusi, siis saaks ehk tulemustele ka mõelda. Miks mitte Ivo Van Tamm Viimsi? Korralik kogenud Eesti meister, kelle eelmine hooaeg läks vigastuste nahka, kuid nüüd teeb tugevalt jõukat ning valmis mehe moodi mürada. Äkki ei nõua see hooaeg maksimaalseid summasid ka, vaid nõus veidi hinnas alla tulema, küll inimlikult, et ikkagi toit oleks laual.
Kas sa prognoosid, et Välb hakkab sooritama 20+ viset mängus?

Ta sai tänavu ühisliigas väljakule keskmiselt 18 minutiks ning viskas 4,9 punkti ja jagas 1,7 resultatiivset söötu. Kaheste tabavus oli vaid 46% ja kolmestel 30%. Kui isegi Rikberg ja Kuusmaa ei küündinud keskmiselt 20 punkti lähedale, siis kehvema tehnilise pagasiga Välbilt seda loota on pehmelt öeldes optimistlik.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 1311
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27

Postitus Postitas Drogba »

Uhhuu kirjutas: Eile, 16:25
Drogba kirjutas: Eile, 16:14 Välb siis Viimsi. Saab end mõnuga lahti mängida. Korralik 20+ points per game hooaeg ootamas. Oleks vaid samaväärseid vahetusi, siis saaks ehk tulemustele ka mõelda. Miks mitte Ivo Van Tamm Viimsi? Korralik kogenud Eesti meister, kelle eelmine hooaeg läks vigastuste nahka, kuid nüüd teeb tugevalt jõukat ning valmis mehe moodi mürada. Äkki ei nõua see hooaeg maksimaalseid summasid ka, vaid nõus veidi hinnas alla tulema, küll inimlikult, et ikkagi toit oleks laual.
Kas sa prognoosid, et Välb hakkab sooritama 20+ viset mängus?

Ta sai tänavu ühisliigas väljakule keskmiselt 18 minutiks ning viskas 4,9 punkti ja jagas 1,7 resultatiivset söötu. Kaheste tabavus oli vaid 46% ja kolmestel 30%. Kui isegi Rikberg ja Kuusmaa ei küündinud keskmiselt 20 punkti lähedale, siis kehvema tehnilise pagasiga Välbilt seda loota on pehmelt öeldes optimistlik.
Tõsi. Olen keskmisest optimistlikum inimene ja 20+ viset mängus on realsem kui 20 sanga mängus. Aga no 15p keskmiselt võix teha küll kui tahta mängumeeste sekka kerkida.
Mängumeeste podcasti välismaa korvpalli mängude korrespondent ja kirjasõber
Vasta