Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Selle mängu kaotus seisnes selles, et Tsinn proovis ise liiga palju kaotas pooled pallid ära
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

jällegi tüüpiline näide Eesti korvpallist: võitu pakutakse kandikul aga ei võeta seda ära vaid ikka kaodatakse
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Väga kahju :(
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

Minu arvamus Cusworthist läks ikka tugevalt alla...... mees ei tee kaitses mitte midagi ja siis rünnakul teeb idiootsusi, söötku see pall välja mitte ärgu mingu 2 või 3 mehe vastu üritama, see pole mingi eesti liiga kus ta seda teha võib. Kerde oleks pidanud seda nägema ja mehe natukeseks pingile rahunema võtma.

Kerde kommentaar et Rocki nõrk koht on maaala oli ka naljakas, just sellega nad Baronsit võitsidki 1 poolaeg, kohe kui mees mehe vastu läks tegi Barons mis tahtis.

Kahju, see mäng oleks 30 punktga võidetav olnud aga mängiate enda lollused ja treeneri suutmatus korda hoida rikkusid hea võimaluse.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

ongi noh jumalast õige jutt Cusworth ja Tsintzatse rikkusid mängu ära oli selgelt näha et nad üritasid üksi mängu ära teha kuid ei õnnestunud ja olid selgelt liiga väsinud ,aga oleks sisse murdnud ja palli välja söötnud nagu esimene poolaeg ,oleks rock jah ära pannud ,sest meil mehed nagu kullamäe,talts ja tein väga head kolmese viskajad ja see oleks Baronsi purustanud aga selle asemel et sööta ,kaotati pall või tehti raskeid viskeid raisk kui kahju
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

alexanderil oli elu päev, skele oli ju vigastatud, kuigi mäng hakkas pärast seda minema, aga ikka..

cus mängis nõrka kaitset...

muideks kalevi spordihallis vaatasid mängu ka paljud kalevi ja pärnu mängijad:)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

oli mingit rõõmustamist ka peale nt 18p eduseisu sattumist näha? :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:oli mingit rõõmustamist ka peale nt 18p eduseisu sattumist näha? :D
mul on kyll imelik öelda aga mul oli küll rõõmus meel.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

vihane kirjutas:ongi noh jumalast õige jutt Cusworth ja Tsintzatse rikkusid mängu ära oli selgelt näha et nad üritasid üksi mängu ära teha kuid ei õnnestunud ja olid selgelt liiga väsinud ,aga oleks sisse murdnud ja palli välja söötnud nagu esimene poolaeg ,oleks rock jah ära pannud ,sest meil mehed nagu kullamäe,talts ja tein väga head kolmese viskajad ja see oleks Baronsi purustanud aga selle asemel et sööta ,kaotati pall või tehti raskeid viskeid raisk kui kahju
Minu meelest Tsinn mängis normaalselt, lõpp vajus väsimuse pärast ära. Samas keeras mõõdukalt p*ska Kullamäe, kes tulistas minu arust natuke liiga julgelt... :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Panin tähele, et Cus ei oska seljaga korvipoole olles keerata ennast lihtsalt ümber mängija nagu seda tegi Alexander korduvalt.
Vähemalt 4-5 korda oli olukord kui Cus oleks võinud lihtsalt keerata ja ära panna aga ta hakkas sealt midagi muud aretama ja saigi Biezrinsilt koppa või kaotas palli.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kalevi vastu küll keerutab ju!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

mnjh , eks see allingu vise selle ikka ära otsustas seal lõpupoole jah :/
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

Me kõik lootsime, et rock suudab end finaali murda aga olgem realistid, et barons on ikka väga tugev meeskond. Muidugi oleks eesti korvpallile head teinud kui rock oleks finaalis mänginud, kuid rock on niigi juba ajalugu teinud ja loodame, et järgmine hooaeg läheb mõlemal eesti klubil nii kalevil kui rockil paremini. Eks nüüd tuleb loota, et rock paneb kolmanda koha kotti.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kaotus tuli, sest cus võttis liiga enda peale ja tsin oli nagu ikka nii väsinud, et ei suutnud enam palli käsitleda. 18p mängiti tagasi :( kahju...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

marxx762 kirjutas:
greystone kirjutas:oli mingit rõõmustamist ka peale nt 18p eduseisu sattumist näha? :D
mul on kyll imelik öelda aga mul oli küll rõõmus meel.
ee..loomulikult ma ka teleka taga sitaks elasin kaasa.küsimus oli jyrgenile suunatud, et kas mängijate seas oli midagi sellist näha :D
Vasta