Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

tiit sokk , ma räägin , uskuge mind , ikka hea vend ;)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kui tahame kõrgele jõuda ei usu eriti, et saame hakkama eesti treeneriga.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Kui kõrgele ikka tõusta on :D?
Ilma rahata ei tehta midagi .
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ma siin analüüsisin veidi olukorda ja midagi ületamatut ei olegi vaja järgmiseks hooajaks teha..
Minu nägemus peale kolmapäevast oletatavat kaotust etappide kaupa:

1. matici kojusaatmine koos oma balkani armeega (v.a kedžo kellele Kalev tahab pakkumist teha), MINU poolest võtku Frier ja Scott ka kaasa.

2. Uus peatreener (no hiljemalt juuliks peaks ikka kätte saama)

3. Uus Pakkumine teha muidugi Reedile..iseasi millal..suve jooksul igatahes, mida varem seda parem ja lepingutingimused võiksid head olla, ehk motiveerib miski Travist siia tagasi tulema.

4. frieri, scotti, pelkici asemele üks korralik mustanahaline tagamängija leida meeskonda.

5. Väliscenter (varu nagu, kui Reed peaks tagasi tulema) or miks mitte ka Veski Hispaanias tagasi tuua.

Ja üllatus-üllatus polegi midagi rohkem? Täiesti vabalt saaks hakkama ka 3 leegionäriga..ka ilma Kedžota, kuna meil niigi äärtel ju Keerles, Müür ja ehk ka Kangur kes ilmselt jätkab. Saaks veel meeskonda mõne noorema kas Gert Dorbeku, Pokla või Pilku ja olekski tips-tops meeskond... pole vaja kuradi poolt meeskonda välismaalt 3-4 mängijast piisaks täielikult.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Arvan, et vaja oleks 3ste viskajat, praktiliselt keegi ei oska 3st meil visata ju. Tänased Valmo 12/1 näitab seda.
Puudu on samuti selline tugev ja pikk neeger, kes võitleks korvi all ning vajalikul hetkel läheks ja suruks pallid lihtsalt sisse, midagi Demetrius Alexander'i sugust oleks vaja.
Paha ka ei teeks veel üks Ed Scott'i sugune mees, kes oleks kiire, tehniline ning "kapp" ja jagaks teravaid, täpseid sööte.

Arendada võiks nooremat generatsiooni ka, ehk siis võiks kellegi lootust andva noore võtta, kellele anda mänguaega just EMV ja sellistel mängudedel, samuti tasuks võimaluse anda tähtsamates mängudes, et tuleks just see enesekindlus.
Et seda saavutada, tuleb saada lahti meie Matist, sest just tema nullib ära Kalevis noorte pealekasvu. Näide on olemas Toome ja Viiaski näol, kes on pingipoisid, isegi mingisuguse Pirita vastu ei saa mänguaega ja selle asemel retsitakse staarmängijaid, keda vaevavad hiljem vigastused(Reed).
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

Reedile on ammu pakkumine tehtud.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Ma ei milline leping tal on 1+1 või lihtsalt aastane aga TALTSI tahaks sügisest KALEVI särgis näha.
YNWA
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Taltsi liitumine on väga tõenäoline, aga eks aeg näitab.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Minu nägemus Kalevist
C-Kaks välismaalast
PF-Talts/Müürsepp
SF-Kangur/Keerles/Kurbas
SG-Arbet/Välismaalane/Kriisa/Dorbek
PG-välismaalane/T.Sokk/S.T.Sokk

Kuidagi nii võiks olla praegu siin nimistus küll 14 meest ,aga eks näis.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

ma ootaks mõnda mustanahalist jõulist äärt kes ilusaid donke paneks ja muidu hästi viskaks neid kalevist läbi käinud küll aga ükski pole jäänud
selle asemel et 4-5 leegionäri palgata võiks võtta 1-2 tugevamat nats rohkem raha aga kasu oleks veits rohkem kui niisama katsetada
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Minu arust oleks kõige mõttetum hakata jälle kuradi välismaalt ääri tooma..meil on niigi väga head ääremängijad Keerles, Kangur, Müür ka Viiask, kes hea vormi juures pani Rytasele üle 10p ja ka Talts kui ta ehk saame..ääremängijaid pole mu arust küll välismaalt vaja tuua juurde! Pigem suunata kogu raha tagameestele ja centritele, mis meie nõrgimad lülid.
ja see, et ma küll ei mälet, et kalevist oleks palju mustanahalisi ääremängijaid läbi käinud..
Viimati muutis greystone, 03 Juun 2008, 19:31, muudetud 1 kord kokku.
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

meile on vaja yhte kindlalt kolmese viskajat!!!!!!!!!!
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

C- välismaalane, Sergo, Veski(pakun et Vucinic'i käe all suudab suure arengu teha, sama Sergo kohta)
PF- Talts, Müürsepp, Viiask (back-up)
SF- Kangur, Keerles
SG- Arbet, Kriisa, välismaa shooter
PG-Scott, T.Sokk, S.T. Sokk
ja veel mõni noor mängija, aga ma ei oska hetkel yhtegi nimetada.
Praegu allkiri puudub.
Huibolit

Postitus Postitas Huibolit »

raudsik kirjutas:C- välismaalane, Sergo, Veski(pakun et Vucinic'i käe all suudab suure arengu teha, sama Sergo kohta)
PF- Talts, Müürsepp, Viiask (back-up)
SF- Kangur, Keerles
SG- Arbet, Kriisa, välismaa shooter
PG-Scott, T.Sokk, S.T. Sokk
ja veel mõni noor mängija, aga ma ei oska hetkel yhtegi nimetada.
Kas need on ainsad mängijad keda sa tead? Mis kuradi esiliiga tiimi Te koostate!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Huibolit kirjutas:
raudsik kirjutas:C- välismaalane, Sergo, Veski(pakun et Vucinic'i käe all suudab suure arengu teha, sama Sergo kohta)
PF- Talts, Müürsepp, Viiask (back-up)
SF- Kangur, Keerles
SG- Arbet, Kriisa, välismaa shooter
PG-Scott, T.Sokk, S.T. Sokk
ja veel mõni noor mängija, aga ma ei oska hetkel yhtegi nimetada.
Kas need on ainsad mängijad keda sa tead? Mis kuradi esiliiga tiimi Te koostate!
pane sa siis oma euroliiga tiim kokku 20 milionilise eelarvega, hakka panema, ootan huviga
Vasta