Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

*Anissimovas on juba Rytases.
*Aaron Lukas mängis Bc Kiievis,ja jättis ilusalt sita mulje.Või õigemini Kriisa lihtsalt ei lasknud mehel midagi teha. http://www.fibaeurope.com/cid_f43ulKJBG ... 42603.html
*Kas kellegil on aimu,kas seal Ameerika liigadse üldse meestele palka ka makstakse,kus mängivad Scuuter ja ka Williams viimati.
*Lisaks ka veel,et ega need kahe minutilised videod midagi targemaks ei tee.need on lihtsalt hooaja ilusamad hetked.nagu on videod Arbetist ja Kangurist. Isegi Makkest saaks sellise võimsa mulje jätta.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

PointGuard kirjutas:*Anissimovas on juba Rytases.
*Aaron Lukas mängis Bc Kiievis,ja jättis ilusalt sita mulje.Või õigemini Kriisa lihtsalt ei lasknud mehel midagi teha. http://www.fibaeurope.com/cid_f43ulKJBG ... 42603.html
*Kas kellegil on aimu,kas seal Ameerika liigadse üldse meestele palka ka makstakse,kus mängivad Scuuter ja ka Williams viimati.
*Lisaks ka veel,et ega need kahe minutilised videod midagi targemaks ei tee.need on lihtsalt hooaja ilusamad hetked.nagu on videod Arbetist ja Kangurist. Isegi Makkest saaks sellise võimsa mulje jätta.
D-Leagues jäävad palgad 12 000 ja 24000 dollari vahele. D-Leagues saadakse 30 dollarit päevaraha, see siis võõrsil mängude eest. Paljud tulevad just Euroopasse parem palga pärast.
Info tuleneb Basketist.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Ega kellelgi infot pole millal see pressikonverents lõpuks maha peetakse?
antz

Postitus Postitas antz »

Kalevi ja Rocki pressikad toimuvad hiljemalt nädal enne mängude algust:)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Ja kust sa sellist infot veel võtad?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

mis pressikonverentse siin vaja pole ju veel millestki midagi rääkida kui pole ju lepinguid ja pole veel kindel kus mõned mehed mängima hakkavad kõik ju venib nagu tavaliselt meie klubikorvpallis kombeks
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Ma olen 99.9% kindel, et Kalevi management on mängijatele ka pakkumised teinud. Tavaliselt seisab asi selle taga, et mängijad loodavad välismaalt paremat lepingut saada, näiteks Talts, ja ei võta veel Kalevi pakkumist vastu. Kui välismaalt paremat lepingut saada ei ole, valitakse Kalev. Veel olen ma 99.9% kindel, et kõik eestlased keda Kalev tahab ja kes eelmisel hooajal meie eest mängisid, jätkavad siin. Mina ootan pigem seda, kui hakatakse välismängijaid testima. Testimise aeg peaks tulema siis kui Kalev korraldab selle nelja tiimi turniiri, see oleks ideaalne proovikivi neile, mängida Zalgirise, Dynamo ja Anwili vastu.
Viimati muutis Demarr, 18 Juul 2007, 23:28, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

see nelja meeskonna turniir paistab õige huvitav asi tulevat huvitav millistel kuupäevadel ja kus täpsemalt see turniir toimuma saab ma pean silmas Kalevi,Zalgirise ,DYNAMO JA Anwili oma
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Selle toimumine ei ole vist veel kindel. Nii palju kui mina tean on nõusolek saadus Anwililt ja Zalgiriselt, aga mu info võib ka vale olla ;)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

spartaklane kirjutas:see nelja meeskonna turniir paistab õige huvitav asi tulevat huvitav millistel kuupäevadel ja kus täpsemalt see turniir toimuma saab ma pean silmas Kalevi,Zalgirise ,DYNAMO JA Anwili oma
Septembri teisel poolel, Tallinnas arvatavasti.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Praegu peaks veel üks freeagent olema LaMarr Greer, endine Kiievi ja Unics mängumees.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

http://www.virumaateataja.ee/190707/esi ... 039786.php Sõber väidab et Kullamäe tuleb tõenäoliselt tema juurde....Aga seda Sõbra juttu teavad kõik
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Kui uskuda Sõbra juttu ,et Kullamäe liitub Tarvasega siis on ju selge ,et Tein võib ju Kalevisse tulla ja see sõna tõenäoliselt on muidugi kahtlev Sõbra poolt ,sest väitis ju Kullamäe ,et tunneb kohustust Rocki ees ,kuid perekond nõuab oma ,neid vastakaid seisukohti on nii palju ,et ei oskagi kohe midagi öelda kuid arvan,et ilmselt eelseiva kahe nädala jooksul on pilt selgem
SMF
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 25 Nov 2006, 16:26
Asukoht: Keila

Postitus Postitas SMF »

mina loodaks uuel hooajal sellist koosseisu:
c-keegi suur kolakas välismaalt,niidas kindlasti
pf-reed,kangur,talts
sf-mõni leegionäär nagu nesby,keerles
sg-tein,arbet,hea viskaja väljast
pg-kriisa,sokk

ma oleks väga rahul sellise koosseisuga
Viimati muutis SMF, 19 Juul 2007, 22:27, muudetud 1 kord kokku.
korvpall on võrratu
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

SMF kirjutas:mina loodaks uuel hooajal sellist koosseisu:
c-keegi suur kolakas välismaalt,niidas kindlasti
pf-reed,kangur,talts
sf-mõni leegionäär nagu nesby,keerles
sg-tein,arbet,hea viskaja väljast
pg-kriisa,sokk

ma oleks väga rahul sellise koosseisuga
Reedile ei sobiks PF koht. Seal on tal vastased kiirem ja tema trumbid ei tuleks niivõrd esile.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Vasta