Travis Reed!

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jutt täiesti tõsi!!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No sel juhul on tegu täieliku katastroofiga :(:( väga kurb igatahes..aga head paranemist talle!
Ilma Reedita võitsime Rocki sakus 21'ga..lootused püsivad..ehkki nüüd on Tartu vastu väga raske juba.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Oskar8 kirjutas:Trävil uus vigatus, sama mis ennem, aga teisel jalal. Hooaeg läbi ja võimalik, et eelmine mäng Piritaga jäi talle viimaseks Kalevi särgis :(
ei v*ttu küll see küll tõsi ei tohi olla, et Reed Lepingut ei sõlmi :(
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no siin on kõik selge, kui Reed ei mängi siis on Rock Eesti meister selles pole mingit kahtlust ,seda enam kui Kalev sellist esitlust näitab nagu täna Pirita vastu nägime
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

nagu kangur ütles :D -30 :D :D
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Kalevforlife
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 20 Apr 2007, 20:54

Postitus Postitas Kalevforlife »

Väga si** uudis on see. Isegi lugesin hommikul...tuju läks suht ära noh:(
kui Reed ära läheb siis on Kalevil suht raske temasugust head tsentrit endale palgata. Reed on juba Kalevisse sisse suland.
Loodan siiski et hispaaniast ja itaaliast nii häid pakkumisi talle ei tule, et ta Kalevist ära läheks, kuid seda on raske uskuda. Reed on super tasemega mängija. Kalevi fännidel tuleks midagi ette võtta ma arvan ,et ta Kalevisse jääks. Aga mida?:D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Travisel on imetlustväärt talent, ta saab 101% pakkumisi mujalt Euroopast, ise asi kas Trav neid vastu võtab.
Väsimusmurru kohta nii palju, et loogiline on et see on sellest kui ta mängis väga pikalt kõikides mängudes kogu mängu võib-olla on ta ise ka pahane ja tahab ära minna :(
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

No ma suht kindel juba, et Reed minema läheb varsti on Matici ja Reedi vahel pinged, reed ei saa enam mängida, vihastab ja võtab ükskõik mis pakkumise vastu.Kalev hakaku juba nüüd Jelici kõrvale kedagi uut otsima. Aga see teeb tuju s*taks kui Reed minema läheb tänu tema tulekule Kalev nii hästi esinenud ongi. :(
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

nokarta on et trav läheb kettase kui mati möliseb et ta ei viitsi mängida mis ta peaks ''mingite'' eestika meistri tiitlim pärast jalga lõhkuma ja oma karjääri samamooodi lõpetama nagu martin lihtsam oleks jalg terveks ravida ja veel mängida
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Reedi ego on liiga suureks läinud, mängudes mõtleb ta rohkem sellele, et saaks häid statistilisi näitajaid ja trennist meeldib mehel viilida.

Aga see negatiivne lause ei muuda seda , et mul oleks yli yli yli yli kahju kui T lahkuks meie seast :(
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Oskar8 kirjutas:Reedi ego on liiga suureks läinud, mängudes mõtleb ta rohkem sellele, et saaks häid statistilisi näitajaid ja trennist meeldib mehel viilida.

Aga see negatiivne lause ei muuda seda , et mul oleks yli yli yli yli kahju kui T lahkuks meie seast :(
Minu arust on ka Trav parim, aga kui ta ikkagi on nüüd muutunud vähe isekamaks, siis olekski tal äkki aeg liikuda edasi.. sellesmõttes,et tema saame vb võistkonna ühtlasemaks,et kõik panevad umbes 10-15 punni mängus mitte,et Reed iga mäng üksi 25 punni. Aga see on ainult spekulatsioon ja ma loodan ka,et ta ikka jääb eestissse. :)
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

Kalev/Cramo juhid loodavad siiski, et vigastatud Travis Reed võitleb meistritiitli pärast.

Sörkjooksuga keha kosutanud korvpallurite järel Nõmme parkmetsast spordikeskusesse naasnud Kalev/Cramo peatreener Veselin Matic ütles kohe tervitamise jätkuks: “Kas juba tead: Travis otsustas, et ei mängi finaalis?”

Teist hooaega järjest Kalev/Cramo liidri, kõige edukama korviküti ja ühe parema lauapallide hankija rolli täitnud Reedile teeb vasak sääreluu mitmendat nädalat põrgulikku valu. Füsioterapeut Priit Lehismetsa sõnul tuleks 203 cm pikkuse ühendriiklase jalga lähiajal opereerida ja mängukoormus teeks tema seisundi ainult hullemaks.

“Travis räägib, et tuleb opereerida, aga arsti sõnul pole seda praegu vaja,” jäi Matic enesele kindlaks, et Reed saaks valust hoolimata Kalevit teisipäeval algavas Eesti meistriliiga finaalseerias Tartu Ülikool/Rockiga aidata.

Kalevi mänedžer Remo Holsmer ütles, et Matici jutt pole vale. “Tahame siiski Reedi agendiga veel rääkida, võib-olla siis oskame rohkem öelda,” lisas ta.


Reed: tahaksin mängida


Matic möönis, et Reed tõi meeskonda väga palju head. Samas leidis peatreener, et juhtmängija peaks endale tunnistama: just tänu Kalevile sai ta Euroopas tuntuks.

“Nüüd jätab Travis meeskonna nii otsustava finaalseeria eel maha, sellega teeb ta kogu hea kolmekordselt halvaks,” tõreles serblane pettunult.

Kalevi peatreeneri sõnul peavad nad oma taktikat muutma, et Reedi punktisaaki korvata.

“See pole kerge, aga suutsime ka hooaja keskel, kui Travis taastus jalaoperatsioonist, hästi mängida,” lausus ta. “Varem ootasime, mida ta otsustab. Nüüd teame, et teda pole.”

Mõnikümmend minutit hiljem Reedile võetud telefonikõne ei andnud siiski lõplikku kinnitust, et 28-aastane keskmängija jääb finaalseeriast eemale.

“Olen raskes olukorras,” tunnistas Reed. “Tahaksin väga mängida, ma ei kavatse mingil juhul tahtlikult finaalist eemale jääda. Aga jalg teeb kogu aeg valu.”

Reed vigastas paremat sääreluud juba enne Kalevisse tulekut Hollandis. Jaanuari keskel jäi ta vigastuse tõttu heitlustest eemale ja veebruari alguses eemaldasid Eesti arstid sealt kruvid.


Tabletid enam ei aita


Märtsi alguses avaldas meekonda aidata tahtnud Reed ise soovi väljakule naasta. Samas tunnistas ta pärast allajäämist Kaunase Žalgirisele, et mängis valuga võideldes. Paranevat paremat jalga hoides langes vasakule jalale suurem koormus ja selle sääreluul tekkis väsimusmurd, mis teda nüüd piinabki.

“Andsin Travisele enne mängu valuvaigistava tableti, siis tuli anda juba kaks ja nüüd hakkas ta juba kolme tabletti küsima,” ütles Lehismets, kelle sõnul peaks igaüks nägema, kuidas Reed vahetusmeeste pingilt tõustes väljakule lonkab.

Kuigi Reed lubas veel kaaluda, kas ta saab finaalseerias kaasa lüüa, on siiski vähetõenäoline, et ta peab õigemaks valu kannatades kuldmedali eest võidelda.

“Valu läheb aina tugevamaks, nii ei saa ju kannatada,” kaitses Lehismets vigastatud kaaslast.

“Treener ei saa sellest aru. Reedi jalga tuleb opereerida, Soome arstidega on juba kokkuleppegi saadud.”
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

krdi tondid......Matic ja co. ma olen täiesti kindel et kui reed tunneks et ta saab mängida, siis ta mängiks.

Igaljuhul kui Reed rohkem kalevi vormi selga ei peaks tõmbama, siis suur aitäh kahe suurepärase hooaja eest.

natuke respekti võiks ka mehe vastu olla...
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

tanel kirjutas:krdi tondid......Matic ja co. ma olen täiesti kindel et kui reed tunneks et ta saab mängida, siis ta mängiks.

Igaljuhul kui Reed rohkem kalevi vormi selga ei peaks tõmbama, siis suur aitäh kahe suurepärase hooaja eest.

natuke respekti võiks ka mehe vastu olla...
üli 6ige jutt, Reed aitas Kalevit 2 hooaega ja tegi seda yli h2sti.
Go Kalev Go :)
Vasta