Travis Reed!

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Ega täpset vastust polegi, ajalehti ei tasu ka hetkel uskuda, vaatame mis saab.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Reed ütles, et ta ei ole kindlasti kalevist lahkunud ja võib järgmine aasta tagasi tulla selle tuleku protsent on 50. Ta tahab lihtsalat vaadata kui head lepingut talle mujalt pakutakse :D ETV spordi uudistes oli inetrvjuu
Viimati muutis villu123, 12 Mai 2008, 18:16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Respect for Reed !
MrRaglesRaudla
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Apr 2008, 20:48

Postitus Postitas MrRaglesRaudla »

Tehke homseks 3 suurt plakatid sinna kõik mis te matist ja kalevi juhtkonnast arvate.ise elan soomes ja et saa mängu vaatama tulla aga mängu ajaks tõmban fännisärgi selga ja hakkan fännama,mul jummala poh mis naabrid arvavad.
ise saadaks kohapeal selle mati enese *****
vaadake mis asja nad korraldand on
Ragles
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

tegelikult need asjad ei ole nii must valgelt nagu te arvate.... Travis siiski ise valis selle, et ta tahab enne otsustavaid mänge koju minna jne jne.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jah ega tegelikult leping ongi tal siis läbi ju kui ta finaalides ei mängi, niiet lootused püsti ja kõik homme saaali!!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

mis mõtet siin enam kogu sellel heietamisel on, Reed on läinud ja asi on sellega lõpetatud ja enam arutamisele ei kuulu.Siit kajastub jällegi see, mida muide Kalevi mänedžergi ju kirjutas ,et käes on rasked ajad,kuid kalevi juhtkond on see ,kes oleks pidanud kogu seda jama ette nägema ,samas kui Reedi vaevas see vigastus juba ammu.Ühesõnaga kogu selle loo moraal on selles ,et meil polnud ju terve pool hooaega õiget tsentrit ja kogu selle aja ruunati ju Reedi ja suht loogiline oligi see ,et vigastused teda kummitama hakkasid ,just nimelt väsimus vigastused ,mis tekkisid ülekooormusest ja miskipärast olen ma kindel ,et kui poleks Reedi need vigastused vaevama hakanud siis poleks juhtkond ka midagi teinud uue tsentri otsinguil.Lühidalt öeldes me maitseme praegu just neid vilju mida hooaja algul me idanema panime ,selle puuduliku komplekteerimisega.Ausalt vaatan juba hirmuga uue hooaja peale ,sest vaevalt ,et siis ka see komplekteerimine meil valutult kulgeb
jorgenk
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:39

Postitus Postitas jorgenk »

Noh , see komplekteerimine läks eelkõige metsa ,sest Vucksanovics vigastas põlve , tema oleks suutnud ilmselt Reedi ka asendada. Aga ärge nüüd nii hullult kah nutke , tähtis on ikkagi eestikate võit!
Pilt
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

loodame, et Kalev teeb sama mängu nagu tegid siis kui Reed oli operatsioonil. Siis võideti ju 21p
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Travis Reed kirjutas:loodame, et Kalev teeb sama mängu nagu tegid siis kui Reed oli operatsioonil. Siis võideti ju 21p
Selles mängus minumeelest Tein teist poolaega ei mänginudki.Eriti ei tähtsustaks seda võitu.
YNWA
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Remo jutt on õige.Selle sisuga meili said inimeselt minult. Ma rääkisin Remoga.
Asjad ei ole üldse nii hullud kui paistavad. Jääb mulje nagu oleks Travis meeskonnast lihtsalt välja heidetud, kuid see ei ole nii.
Travis läheb neljapäeval operatsioonile. Tuleb tagasi Eestisse, ning ka pühapäeval arvatavasti mängule. Seega pühapäev on see aeg, kus me peame andma endast kõik ja näitama kui tähtis ta meie jaoks on.
Ma tean et Travis hindab fänne väga kõrgelt, seega näitame ka meie kui väga me tahame et ta meie juures jätkaks.
Fännklubi poolt teeme Travisele kingituse. Lisame sinna fännide poolt kaardi/diplomi vmt.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Merli kirjutas:Remo jutt on õige.Selle sisuga meili said inimeselt minult. Ma rääkisin Remoga.
Asjad ei ole üldse nii hullud kui paistavad. Jääb mulje nagu oleks Travis meeskonnast lihtsalt välja heidetud, kuid see ei ole nii.
Travis läheb neljapäeval operatsioonile. Tuleb tagasi Eestisse, ning ka pühapäeval arvatavasti mängule. Seega pühapäev on see aeg, kus me peame andma endast kõik ja näitama kui tähtis ta meie jaoks on.
Ma tean et Travis hindab fänne väga kõrgelt, seega näitame ka meie kui väga me tahame et ta meie juures jätkaks.
Fännklubi poolt teeme Travisele kingituse. Lisame sinna fännide poolt kaardi/diplomi vmt.
Suht hea kui pühapäeval mängule tuleb. Travis on kalevi jaoks väga tähtis, samuti ka fännide jaoks. Ma ei kujutaks Kalevit ilma reedita järgmine aasta ettegi. Hea kui Traviks jätkaks:)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Travis Reed kirjutas:
Merli kirjutas:Remo jutt on õige.Selle sisuga meili said inimeselt minult. Ma rääkisin Remoga.
Asjad ei ole üldse nii hullud kui paistavad. Jääb mulje nagu oleks Travis meeskonnast lihtsalt välja heidetud, kuid see ei ole nii.
Travis läheb neljapäeval operatsioonile. Tuleb tagasi Eestisse, ning ka pühapäeval arvatavasti mängule. Seega pühapäev on see aeg, kus me peame andma endast kõik ja näitama kui tähtis ta meie jaoks on.
Ma tean et Travis hindab fänne väga kõrgelt, seega näitame ka meie kui väga me tahame et ta meie juures jätkaks.
Fännklubi poolt teeme Travisele kingituse. Lisame sinna fännide poolt kaardi/diplomi vmt.
Suht hea kui pühapäeval mängule tuleb. Travis on kalevi jaoks väga tähtis, samuti ka fännide jaoks. Ma ei kujutaks Kalevit ilma reedita järgmine aasta ettegi. Hea kui Traviks jätkaks:)
Anna andeks, aga sinu jutust kõlab läbi pigem kinnisidee. Kalev on ilma Reedita ka olemas, veebruari-märtsi kuu näitasid, et saab ka ilma temata hakkama. Kokkuvõttes tahan ma öelda, et asendamatuid mängijaid ei ole. Siiski oleksin ma väga õnnelik kui näeksime Reedi meie seas ka uuel hooajal, eriti tahaks näha Müürsepa ja Reedi dünaamilist duot korviall :)
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Kalev kirjutas:
Travis Reed kirjutas:
Merli kirjutas:Remo jutt on õige.Selle sisuga meili said inimeselt minult. Ma rääkisin Remoga.
Asjad ei ole üldse nii hullud kui paistavad. Jääb mulje nagu oleks Travis meeskonnast lihtsalt välja heidetud, kuid see ei ole nii.
Travis läheb neljapäeval operatsioonile. Tuleb tagasi Eestisse, ning ka pühapäeval arvatavasti mängule. Seega pühapäev on see aeg, kus me peame andma endast kõik ja näitama kui tähtis ta meie jaoks on.
Ma tean et Travis hindab fänne väga kõrgelt, seega näitame ka meie kui väga me tahame et ta meie juures jätkaks.
Fännklubi poolt teeme Travisele kingituse. Lisame sinna fännide poolt kaardi/diplomi vmt.
Suht hea kui pühapäeval mängule tuleb. Travis on kalevi jaoks väga tähtis, samuti ka fännide jaoks. Ma ei kujutaks Kalevit ilma reedita järgmine aasta ettegi. Hea kui Traviks jätkaks:)
Anna andeks, aga sinu jutust kõlab läbi pigem kinnisidee. Kalev on ilma Reedita ka olemas, veebruari-märtsi kuu näitasid, et saab ka ilma temata hakkama. Kokkuvõttes tahan ma öelda, et asendamatuid mängijaid ei ole. Siiski oleksin ma väga õnnelik kui näeksime Reedi meie seas ka uuel hooajal, eriti tahaks näha Müürsepa ja Reedi dünaamilist duot korviall :)
Okei okei sul on õigus ja see Müürsepa ja Reedi duo oleks küll hea:D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Travis Reed kirjutas:
Kalev kirjutas:
Travis Reed kirjutas: Suht hea kui pühapäeval mängule tuleb. Travis on kalevi jaoks väga tähtis, samuti ka fännide jaoks. Ma ei kujutaks Kalevit ilma reedita järgmine aasta ettegi. Hea kui Traviks jätkaks:)
Anna andeks, aga sinu jutust kõlab läbi pigem kinnisidee. Kalev on ilma Reedita ka olemas, veebruari-märtsi kuu näitasid, et saab ka ilma temata hakkama. Kokkuvõttes tahan ma öelda, et asendamatuid mängijaid ei ole. Siiski oleksin ma väga õnnelik kui näeksime Reedi meie seas ka uuel hooajal, eriti tahaks näha Müürsepa ja Reedi dünaamilist duot korviall :)
Okei okei sul on õigus ja see Müürsepa ja Reedi duo oleks küll hea:D
kujutada ette korraga platisl yhe tiimi eest sellis kooseisu: Scott,Kriisa,Kangur,Müürsepp,Reed... see oleks lihtsalt üli võimas ju....
Vasta