Travis Reed!

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Mis seal ikka siis.Paranegu ja edu läänerindel.Mul poleks midagi vastu kui ta pääseks hisp,prants. või kreeka liigasse.Seal on teine sära võrreldes meie või Hollandi liigaga kus ta oli.Meil ainult BBL ja hea õnne korral ka ULEB.Samas ebaedu korral on ta alati teretulnud tagasi Kalevisse.Ehk WELCOME BACK or WELCOME HOME.
YNWA
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Edu Reedile jah, loodame et tal läheb edasipidi hästi :)
Aga jah BBL ka siiski väga väga tugev liiga ju - 2 Euroliiga klubi, 3 ULEBi klubi, 2 FIBA klubi.
Kuid eks paremad jahimaad on tõesti Hispaania,Kreeka,Itaalia jne :)
scooter

Postitus Postitas scooter »

kalev ilma reedita kui suusataja ilma suuskadeta (saamatud)

mängujoonis null:o
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Täielik idioodikari see Kalevi juhtkond!! Matic peab siis Reedi lausa reeturiks,, tõesti suurhalli mängudeks võiks fännklubi teha mõned plakatid matici mahategemiseks ja Reedi respektiks.
Ma ei kujuta ette, kus me oleksime kui me mullu pleks Reedi saanud. Õudne Kalevi juhtkond lihtsalt..
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

Kindlasti vähendas esimeses mängus Kalevi korvialust jõudu põhikeskmängija Travis Reedi lahkumine meeskonnast vahetult enne finaalseeria algust. Ameeriklane soovis oma haige jalaga võimalikult kiiresti operatsioonile minna, samas kui Matic kohtleb teda vaat et reeturina. „Ma ei hooli enam Travisest,“ ütles serblane ja andis mõista, et tema käe all me ameeriklast Kalevi eest tuleval hooajal ei näe.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

ints kirjutas:Kindlasti vähendas esimeses mängus Kalevi korvialust jõudu põhikeskmängija Travis Reedi lahkumine meeskonnast vahetult enne finaalseeria algust. Ameeriklane soovis oma haige jalaga võimalikult kiiresti operatsioonile minna, samas kui Matic kohtleb teda vaat et reeturina. „Ma ei hooli enam Travisest,“ ütles serblane ja andis mõista, et tema käe all me ameeriklast Kalevi eest tuleval hooajal ei näe.
nii juhtub reporteritega kes serbo/inglise variandist eriti ei mõista midagi
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:Täielik idioodikari see Kalevi juhtkond!! Matic peab siis Reedi lausa reeturiks,, tõesti suurhalli mängudeks võiks fännklubi teha mõned plakatid matici mahategemiseks ja Reedi respektiks.
Ma ei kujuta ette, kus me oleksime kui me mullu pleks Reedi saanud. Õudne Kalevi juhtkond lihtsalt..
Mis kohaga sa mõtled???????? On vaja need asjad keset finaale veel hullemaks ajada w?
Viimati muutis Oskar8, 14 Mai 2008, 17:57, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Hullemaks, olen pessimist siin olen, aga pärast eilset mängu olen siiski realist, meil ei ole võimalusi..Sakus saame ka tavaliselt suuremalt ajalt tappa neilt, sry aga liitun spartaklasega, loomulikult loodan ma võitu ja olen teleka ees nagu viis kopikat, aga vot ma ei usu seda! Hullemaks ei saagi asi minna nagu ta juba läinud on.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

MrRaglesRaudla
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Apr 2008, 20:48

Postitus Postitas MrRaglesRaudla »

Super video!!!
Suured suured tänud sulle!!!
Travis Reed,Ära Meid Kalevi Fänne Unusta!!!
Sina Jääd Tõelisele Kalevi Fännile Eluks-Ajaks Meelde!!!
Seda Videot Vaadates Kippus Pisar Vägisi Silma!!!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Ei t6esti k6va video
Aga ma ytlen yht et 2rme kaota lootust !
Nagu Travis ytles ta võib veel tagasi tulla
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Väga hästi tehtud video ja Reed on tõesti parim eestis käinud legionär super mängumees tema mängu tarkus ja põõrded jäävad vst eluks ajaks meelde kuid loodame siiski parimat ,et Reed põõrduks Kalevisse tagasi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:Hullemaks, olen pessimist siin olen, aga pärast eilset mängu olen siiski realist, meil ei ole võimalusi..Sakus saame ka tavaliselt suuremalt ajalt tappa neilt, sry aga liitun spartaklasega, loomulikult loodan ma võitu ja olen teleka ees nagu viis kopikat, aga vot ma ei usu seda! Hullemaks ei saagi asi minna nagu ta juba läinud on.
otsi üles protokoll ja otsi üles ka minu postitus KML II Finaal..... ja loe mu analüüsi mille taha kaotus läks, äkki muudab vähegi positiivsemaks,
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

fantastiline video tõesti
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Super video
Vasta