KML II Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

peaaegu
koduvile otsustas 2ra
Viimati muutis ints, 15 Mai 2008, 19:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Huvitav miks 5te tehnilist sealt ei pandud, täitsa ebasportlik viga oli ju :)
Imege lahti kuradi kohtuNIKUD!
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

ma ytlen koduvile otsustas 2ra
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Korralik mäng Kangurilt ja Scottilt, järgmine kord tuleb algusest peale kohe sellist mängu teha.
Koduvile otsustas kõik. Ma ei uskunud Brianist seda et ta nii ülbe ja vastasmängijate vastu nii häbematu on, seda ma ei uskunud. Kui Reed skooris kunagi hullult, siis tema oli ikka sõbralik.:D Au Reedile.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kalev võtab ära veel sellle !!
Vile oli täiesti omasklassis ju ! aga väheamlt kõik mehed tahtsid täna ! :)
Viimati muutis #7, 15 Mai 2008, 20:02, muudetud 1 kord kokku.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

okay siis minu arvamus mängust. Kalev ärkas alles viimasel veerandil ja jelic go back where you came vend on ikka liiga aeglane ja saab blokki kui üritab midagi teha jatema pidurdabki kalevi kiiret mängu. Kangur langes kohe esimesel veerandil 3 vveaga pingile ja see otsustas mängu. ja Cusworth 34 punni 11 lauda tema tegi selle mängu ära.Meeldis Kanguri 2 pealtpanekut, Frieri pealtpanek oli väga hull ja Scott oli ka väga hea. Kalev ärkas liiga hilja, Mäng sai ennem otsa, kahju. Eks järgmine mäng kalev näitab, kes tegelikult parem on cusworth tuleb kinni saada.

Ja muidiugi kohtunikud ainult Kalev saigi vigu ja ROck ei saanud see oli selge
Viimati muutis vihane, 15 Mai 2008, 20:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

spartaklane kirjutas:no sõbrad ,tublid poisid meil ikka väga hästi paneme mis ,no see oli nali ,tegelikult on ikks jube häbi seda vaadata mis seal väljakul toimub.Ennustaks kas täna ikka -30 tuleb ära või äkki mängime paremini ja tuleb -20 ,mis oleks tegelt ju päris hea kui vaadata seda mängupilti mis väljakul toimub.No öelge,mille põhjal peaks me praegu mingitgi optimismi siin säilitama.Ütlesin juba peale esimest mängu ,et teises mängus saame koslepi nii et mehed teineteist ei tunne ja paljuga ma siis nüüd mööda panin
Sa panid ikka mõnusalt mööda .:)
vilts
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 30 Mai 2007, 16:49

Postitus Postitas vilts »

krt see foorum on ikka nii mõttetuks muutunud. Ma ei saa aru mida te vingute koguaeg. Küll on Matic pask, et mehed ei mängi, küll on mehed tujutud, küll on kohtunikud süüdi. Kui pingele vastu ei pea ei tasu kossu vaadata.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

vilts kirjutas:krt see foorum on ikka nii mõttetuks muutunud. Ma ei saa aru mida te vingute koguaeg. Küll on Matic pask, et mehed ei mängi, küll on mehed tujutud, küll on kohtunikud süüdi. Kui pingele vastu ei pea ei tasu kossu vaadata.
Siin arutatakse mängu üle, miskus ja kuidas. Ega esimese emotsioonia pealt tulebki kõik välja no .. Aga peace :)
Zog

Postitus Postitas Zog »

ah teate see... vahe 4 punkti mis ta jäi vms... rock'i omad jäid lihtsalt neljandal veerandajal magama... sealt see neli punkti tuli, ning jah, muidugi, mingisugune ärkamine toimus... nagu ennegi mainitud, KAKS meest hakkasid mängima. Aga see jura mida need kommentaatorid ajasid, et Kalev on mängus tagasi... tühjagi :) Ei olnud mitte sinnapoolegi, et täna mängu oleks näinud, kahjuks... loodame et järgmine aasta leiab kalev hea treeneri endale... aga senikauaks au Kerdele, kes on tõestanud et ta on praegu Eesti omadest ikka selgelt parim.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

lõpp oli juba korvpall, mida pole ammu Kalevi esituses näinud.. ja tulid olid Kristjan ja Ed - müts maha. nemad võtsid teised oma hooga kaasa ja läksid. kahju aint sellest Kristjani kiirest kolmest veast..

uue hooga Tallinnasse!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kodus tuleb ära võtta mõlemad... KÕIK SAALI!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Ed ja Kangur-Zero to Hero.Pühapäeval tuleb ära.
YNWA
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

hea on veel ka see,et Arbet on suht hea olnd jälle. :)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

ei jäänud need Rocki omad midagi magama ,nad lihtsalt mängisid lõpus lihtsalt kehvasti ja venitasid aega,kuid võitsid ja said oma teise võidu kätte ja võit on võit ,kuid Cusworth jättis mullegi väga ülbe mulje,kuid jah natuke panin ennustusega mööda.
Vasta