Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

soome kaotas, nyyd on ainult yhte loota, et venelased ei võidaks :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

5-3 siis peale teist perioodi kanaadale 6 seki enne lõpu lõid veel ühe, see oli valus :(
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

aiai seekord siis kandale 5-4 põnev mäng oli, nüüd siis selline järjestus 1. kanada 2. tiblad 3. soome 4. rootsi
Mario

Postitus Postitas Mario »

Venemaa koondis paneb ikka megalt. Soome siuke, et võitleb nagu küll, aga hambad ristis ja vaevaliselt, mitte innu ja säraga. Vastased olid selgelt enesekindlamad. Ma usun, et Vene võtab finaali ära ja hoian neile pöialt. Mõnes mõttes olen Kanada poolt kah, et kohalikud saaks tiitli puhul rõõmustada, aga vene hokimehed kuidagi sümpaatsemad ja omakandimehed pealegi. :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ma küll ei taha et tiblad võidaksid..go kanada!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

opaaa ootasin seda aega juba millal reina koondisesse saab!!!

You'll never walk alone!!!
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

mining531 kirjutas:Hea tõesti, et ta olümpiale sai, aga ei tea kui palju ta eelist saab :rolleyes:
Ta ei saanud veel Olümpiale, ta sai loa võistelda, juhul, kui ta normid täita suudab (B-norm peaks tal vist kotis olema)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

http://www.ixi.pl/ samalt kanalilt näitab poola-eesti mängu! Loodame parimat!

kuigi hetkel kurb.. .2-0 ja kolmas geim 7-3
Viimati muutis Oskar8, 17 Mai 2008, 19:11, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen kirjutas:opaaa ootasin seda aega juba millal reina koondisesse saab!!!

You'll never walk alone!!!
Oot-oot..mida sa räägid praegu? Pepe Reina pääses Hispaania koondisesse? normaalne..vend on vahepeal sitaks häganud, et a ei pääse vist kunagi koondisesse. Aga ilmselt esiväravavaht ikka Casillas, seega kahtlen kas ta mänguaega saab eriti. Kui just esimest kaht mängu ei võideta alagrupis, siis ilmselt ei saagi Reina platsile kardan. :/
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:
jyrgen kirjutas:opaaa ootasin seda aega juba millal reina koondisesse saab!!!

You'll never walk alone!!!
Oot-oot..mida sa räägid praegu? Pepe Reina pääses Hispaania koondisesse? normaalne..vend on vahepeal sitaks häganud, et a ei pääse vist kunagi koondisesse. Aga ilmselt esiväravavaht ikka Casillas, seega kahtlen kas ta mänguaega saab eriti. Kui just esimest kaht mängu ei võideta alagrupis, siis ilmselt ei saagi Reina platsile kardan. :/
jah aravat on et casilias ikka põhi, aga Hispannia väravavahtide valik on ju ülikõva.. seal oleks võinud veel olla ju Almunia ja Canizares jne. juu :)

Kuid Pepe is da best
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Mnjah..
Almuniast veel rääkides, siis tema on ilmselt viimane kellel Hispaanias võimalusi. Vahepeal käisid isegi spekulatsioonid, et ta lõpetab Inglismaa koondise väravavahtide kriisid, saades siis Inglismaa kodakondsuse. Need jutud lõppesid aga kiirelt, kui James uuesti põhiväravavahiks sai ja hetkel on ta ka väga heas vormis.
Nii palju veel, et Jamesi meeskond Portsmouth tuli Wembleyl täna FA karikavõitjaks. Ajalooline tiitel..poolfinaalis oli vaid üks Premier League klubi siis..:
http://www.soccernet.ee/news.php?id=19846
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

igatahes täna oli minu elus üks kurvemaid hetki, lõpetas karjääri LEGENDAARNE MAAILMA PARIM MÄNGIJA

OLIVER KAHN


vähemalt lõpetas koraliku hooajaga, tehes mitu uut rekordit!!!

pärast mängu nuttis isegi kohtunik :), kaasaarvatud pool publikust..
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ilus lõpp vähemalt, Bayern tuli kindlalt meistriks..igati respekt vennale.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Ma igatahes alustasin ta fännamist juba 9 aastat tagasi...

igatahes räägiks veits 2008 EMist kh, see hakkab ju vähem kui kuu aja pärast juba..

Ise olen Saksa poolt ja samuti ka tiitlikaitsja kreeka poolt :P mäletan väga hästi kuidas nad üllatasid 4 aastat tagasi...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ma mäletan ka Kreeka võitu 4 aastat tagasi väga hästi..nii õnnelik olin, et nad Portugali paika panid. Turniiri kurvemad hetked on seotud aga Inglismaaga, dramaatiline pennadega kaotus Portugalile, nagu ka MMil kaks aastat tagasi.
Aga kuna Inglismaa vapsjee üldse see aasta EMile ei jõudnud (fuck Scott Carson) siis jah..Go Italy! Ja noh Itaalia järel siis pooldan ehk Saksat, Kreekat ja Tšehhit..viimast ka seetõttu, et seal terve eelmise nädala veetsin . :D Igal Praha linna tänavanurgal plakatid tulevast Emist. Aga jah tahaks Itaalia triumfi uuesti (mMil olin väga happy kui nad Prantsusmaa pennadega ära omasid) ning tiblade täieliku läbipõlemist tahaks ka näha..Hiddink meeldis mulle alels MMil väga kui ta Austraaliat juhendas, aga Venemaa koondise etteotsa jõudmisega ma vaata et ei salligi teda enam üldse. :rolleyes:
Suletud