KML II Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

jyrgen kirjutas:jaa täpselt nii oligi kusjuures, leppik jookseb vastu kangurit ja kuna ta oli tasakaalust väljas siis kukkus, ei usu et leppik simuleeris, ta ise oli ka üllatunud kui kulis et see viga oli.
Arbeti video youtubes, seal teeb Kangur sama asja läheb konkreetselt mehele vastu, mängija jookseb Kangurile otsa kukub maha aga viga ei tule, täpselt sama liikumine mis tartu mängus oli.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

see mati käib minuti ja minuti järel mul peas oma lollide otsustega , ei suuda lihtsalt
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

BigMac kirjutas:see mati käib minuti ja minuti järel mul peas oma lollide otsustega , ei suuda lihtsalt
Kummitab :D
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

villu123 kirjutas:
jyrgen kirjutas:jaa täpselt nii oligi kusjuures, leppik jookseb vastu kangurit ja kuna ta oli tasakaalust väljas siis kukkus, ei usu et leppik simuleeris, ta ise oli ka üllatunud kui kulis et see viga oli.
Arbeti video youtubes, seal teeb Kangur sama asja läheb konkreetselt mehele vastu, mängija jookseb Kangurile otsa kukub maha aga viga ei tule, täpselt sama liikumine mis tartu mängus oli.
arbeti videos tundus see rohkem vea moodi kui eilses mängus....sial oli kangur liikumises...eilses mängus seisis jumala paigal.
Praegu allkiri puudub.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

#15 kirjutas:
vihane kirjutas:tra ma ei saa aru Leppik,Tein ja Kullamäe kõik nõrgad kaitses . Kangur ja ARbet peaks lihtsalt sisse murdma ja ära panema ja Kangur võiks ründelauas iga palli järgi minna ikka. Oma hüppega saab ta enamus kätte. Millegi pärast ma ei näe ühtegi sisse murret Kanguri ,Arbeti poolt neljandil veerandil paar tükki oli ,J elic mõtetu vend ja sai 2 koppa ka Taltsilt. Jelic on aeglane ja sitta hüppe võimega.


Kolmas mäng tuleb ära, kui ei magata esimesel poolajal ja Kangur ei lähe kohe algul pingile 3 veaga jälle
No nii **** juttu annab ajada tein ja sitt kaitses kes võttis kanuri esimses mängus kinni siis. **** ma ei tea kust sellised taunid tulevad.Cus võtaks raudselt kangurist ikka rohkem laudu.Jelic on niisama töllakas.Arbet on lihtsalt selline beib no et anna olla nagu vea saab hakkab nütma teeeb suured silmad ja nutab põrandal.
rahune maha #15 see on lihtsalt minu arvamus ja Tein jääb füüsiliselt alla minu arvates , aga see selleks vaata mida sa ise ajad Arbet on beib ja nutab kui vea saab no ainuke loll siin oled sina ; Kohe näha mingi kibestunud rocki fänn .
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

vihane kirjutas:
#15 kirjutas:
vihane kirjutas:tra ma ei saa aru Leppik,Tein ja Kullamäe kõik nõrgad kaitses . Kangur ja ARbet peaks lihtsalt sisse murdma ja ära panema ja Kangur võiks ründelauas iga palli järgi minna ikka. Oma hüppega saab ta enamus kätte. Millegi pärast ma ei näe ühtegi sisse murret Kanguri ,Arbeti poolt neljandil veerandil paar tükki oli ,J elic mõtetu vend ja sai 2 koppa ka Taltsilt. Jelic on aeglane ja sitta hüppe võimega.


Kolmas mäng tuleb ära, kui ei magata esimesel poolajal ja Kangur ei lähe kohe algul pingile 3 veaga jälle
No nii **** juttu annab ajada tein ja sitt kaitses kes võttis kanuri esimses mängus kinni siis. **** ma ei tea kust sellised taunid tulevad.Cus võtaks raudselt kangurist ikka rohkem laudu.Jelic on niisama töllakas.Arbet on lihtsalt selline beib no et anna olla nagu vea saab hakkab nütma teeeb suured silmad ja nutab põrandal.
rahune maha #15 see on lihtsalt minu arvamus ja Tein jääb füüsiliselt alla minu arvates , aga see selleks vaata mida sa ise ajad Arbet on beib ja nutab kui vea saab no ainuke loll siin oled sina ; Kohe näha mingi kibestunud rocki fänn .
täpselt õige jutt vihane ja mis see cus nüüd saab jah laude rohkem, aga kui oli reed vastas, ei saanud ta midagi niipalju laude ja muideks Reed sai eelmine aasta fausto mängus 18 lauda, Reed ikka võimsam lauas.
Nikemon
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Nov 2007, 00:17
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas Nikemon »

Mnjah... eks võidab siiski parem meeskond kuid selles mängus ei saa kohe mitte kuidagi kohtunike tööga rahule jääda. Olen tulihingeline Kalevi fänn ning kõik mängud ka kohapeal käinud. Antud mängul ikka tehti kohtunike poolt Kalevile ära... ei tahaks uskuda et just meelega, kuid ära neile pandi! Suht naljakas kui vilistab kohtunik kes kuskil meeste taga, samas kahe eespool oleva vile vaikib?!?!?! See vaid üks näide, ebasportlikust ning niisama kaitses seistes viledest ei hakka rääkima! nagu wtf???
Tean et alati on kaotuse puhul hea kohtunike süüdistada, kuid krt seekord on nad selle ka ära teeninud!!!

Samamoodi cus... kahtlemata on väga hea mängija ja sellise paipoisi ilmega... ennem ei olegi tähele pannud tema stiili, kuid see ei saa enam kokkusattumus olla, et AINULT TEMAGA tekib vastatstel konflikte!!! Miskit peab ju seal siis olema, päris puhas poiss ta pole. Aga ega ilma nahhaalsuseta ei jõuagi kaugele, kui rock ta ka järgmiseks aastaks endale saab, teevad nad ikka väga hea diili.

Hea et matit enam järgmine aasta väh pole, temaga on õnneks kõik! Samuti loodame, et tuumik jätkab ning meekond saab ka koheselt komplekteeritud, mitte ei tilgutata enam.
Zog

Postitus Postitas Zog »

mjaa, see pani küll veidi muigama kui öeldi et Tein kaitses kehva on... minu meelest on ta vist eestis ainus mees kes võib kaitses vabalt nii vastase 1, 2 kui ka 3 võtta (jutt siis positsioonidest, mitte mängijate arvust:))... ning viimati sai isegi Kanguriga hakkama, kes kisub isegi sinna PF'i poole... Leppiku kaitsemängu pole ma jälginud, ja rääkides Kullamäest... siis... noh... ta on jah hirmus aeglane, aga ta korvab selle oma suurepärase mängulugemise ja positsioonivalikuga, nii et tema nõrkus avaldub ainult siis, kui keegi 1-1 tema vastu tegema läheb... aga Kalevi omadest keegi ju ei lähe... :rolleyes:
Vasta