KML IV Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kalev omas sõiduvees ! :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

18p edu poolajaks ülikõva..kõik mängivad väga hästi, ainult et närvi ajab, et Matic Arbeti jälle II veerandil pingile unustas. :( Aga Kalevi fännisektoril suur uus lipp ka vist, mängijate tutvustamisel oli näha. :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

kaitse on ülihea praegu , võideldakse väga kõvasti ja tein dzin ja cus kõigil 3 viga,
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

xrip55 kirjutas:39-21 kalevile !

VÕIT TULEB !
Ei tasu enne õhtut hõisata, aga loodame parimat!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Veelgi tõestab seda,et Tzin ja Cus ei suuda mängida siis kui neil väga vaja oleks, kui nad on palju maha jäänd, sest kui neil oli vaja mängida Fiba eurocupil hästi siis nad ei saanud ju sellega hakkama (I).
Aga tuleb edasi võidelda, ei tohi uinuma jääda.
Viimati muutis #7, 21 Mai 2008, 18:40, muudetud 1 kord kokku.
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

Rock võidab nagunii selles pole kahtlustki.
tartust

Postitus Postitas tartust »

Täitsa Jube! Koduvile On Kohutav!!!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

tartust kirjutas:Täitsa Jube! Koduvile On Kohutav!!!
Just naq teie võitsite 2. mängu Tartus. :)
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

ega rockis parem pole tra kõigil 3 viga mängige kangurile korvi all raisk no ei saaa aru........
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

andres sõber on ikka tasemel, Cusworth on kirjaniku tüüpi mängija:D
tartust

Postitus Postitas tartust »

#7 kirjutas:
tartust kirjutas:Täitsa Jube! Koduvile On Kohutav!!!
Just naq teie võitsite 2. mängu Tartus. :)
Aga kui ikka tunnistada siis ikka on tänane vile veeel hullem või mis? :D:D Kalev mängib hästi ning võidab, aga nii hullult poleks ka vaja nüüd vilistama hakata. Edu Kalevile ja Rockile.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Sõber ongi parimatest parem kommentaator, tema kommentaarid mu jaoks üle kõige :)
ja mina sinu "tartust" asemel hoiaksin siin foorumis moka maas! See on Kalevi foorum ja sinusuguseid niikuinii keegi siin ei kuula. ;)
Edu Rockile, aga koduvile tänases mängus küll teab mis hull pole..Eesti kohtunikud kõik..Scottile jäeti ka täna kaks korda selge katteviga andmata. Üks neist Cusworthi poolt oli liigagi selge, seega peaks too juba 4 veaga olema!
Viimati muutis greystone, 21 Mai 2008, 18:47, muudetud 1 kord kokku.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

korrutan ennast mängigu korvi alla JELicile või kangurile nel on vead 3 peal meelitagu vigu välja ja mnad ei saa jõuliselt mängida. Kolmeseid pole küll mõtet visata raiskk nohhhh maa ala kaitse vastu jääme ikka hätta mingi 4 rünnakut läks kaotsi, lollid pallikaotused jne, õnneks Rock mängib praegu sitemini
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

teravust on jah nüüd vaja, samas ka kontrollida mis toimub, sest saaks nyyd ruttu nt dzin ja cus 4. vea kätte siis oleks juba väga hea :P
tartust

Postitus Postitas tartust »

greystone kirjutas:Sõber ongi parimatest parem kommentaator, tema kommentaarid mu jaoks üle kõige :)
ja mina sinu "tartust" asemel hoiaksin siin foorumis moka maas! See on Kalevi foorum ja sinusuguseid niikuinii keegi siin ei kuula. ;)
Edu Rockile, aga koduvile tänases mängus küll teab mis hull pole..Eesti kohtunikud kõik..
Kle väike teenager mida ma halvasti tegin? Ma lihtsalt räägin kuidas asi on. Meil on siiski sõnavabadus või kuidas? Vaadake saali. Rock viskab korvi ja kõik plaksutavad. Kalev viskab korvi plaksutab ainult fännisektor.

Sellised nagu "greystone" ajavad ikka sita keema küll.

Ja ma ei karda kui mind ära bannitakse. :D

Edu.
Vasta