KML IV Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kalevipoeg21

Postitus Postitas Kalevipoeg21 »

tartust kirjutas:
#7 kirjutas:
tartust kirjutas:Täitsa Jube! Koduvile On Kohutav!!!
Just naq teie võitsite 2. mängu Tartus. :)
Aga kui ikka tunnistada siis ikka on tänane vile veeel hullem või mis? :D:D Kalev mängib hästi ning võidab, aga nii hullult poleks ka vaja nüüd vilistama hakata. Edu Kalevile ja Rockile.
Too näiteid, kus koduvile? Ära usu alati mida kommentaatorid räägivad, kuna ka nemad vaatavad kohapealt ja ei usu, et kõike kohe laksu pealt saavad, et võivad öelda kas oli või ei olnud. Cusworth niigi hoitakse eesti kohtunike poolt, nii et ära hala.
Fänn

Postitus Postitas Fänn »

Kalevi Fännid näidake, kes on kodus peremees ja tehke kõva häält!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Sorry kui liialt ägestusin, mulle tundus esimeses postituses et tuled siia ropendama ja ohkima nagu mõned eelmised Rocki fännid siin foorumis. ;) Siiski on näha, et tegu on veidi normaalsema vennaga..
Kõik plaksutavad? Pigem ainult Rocki fännid..Plaksutavad Kalevi korvi puhul kõik kes nende poolt..pigem kaasaelamine puudub. ;)
Eduy ja peace.
tartust

Postitus Postitas tartust »

Kalevipoeg21 kirjutas:
tartust kirjutas:
#7 kirjutas: Just naq teie võitsite 2. mängu Tartus. :)
Aga kui ikka tunnistada siis ikka on tänane vile veeel hullem või mis? :D:D Kalev mängib hästi ning võidab, aga nii hullult poleks ka vaja nüüd vilistama hakata. Edu Kalevile ja Rockile.
Too näiteid, kus koduvile? Ära usu alati mida kommentaatorid räägivad, kuna ka nemad vaatavad kohapealt ja ei usu, et kõike kohe laksu pealt saavad, et võivad öelda kas oli või ei olnud. Cusworth niigi hoitakse eesti kohtunike poolt, nii et ära hala.
No näiteks üks Cusworthi jooks ei olnud kindlalt jooks. Aga see selleks. :D Mina elan selle üle, kui Tartu täna kaotab.
Kalev võidab ja selles ma olen kindel. :D
jaan

Postitus Postitas jaan »

xrip55 kirjutas:39-21 kalevile !

VÕIT TULEB !
ma ütlen pole mõtet hõisat enne õhtut
TurboCow
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 27 Veebr 2007, 23:03

Postitus Postitas TurboCow »

Mis toimub noo, aru ei saa. :S
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Postitus Postitas Eerik »

nüüd on küll kohtunikud otse tartust.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

minge ****~!!!!!!!!!!!!!!!!
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

vot selline meeskond on siis bc kalev cramo:)
28-4.ma parem vaikin:D
elagu kalev.go,go,go kalev
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

minge kõik . ....... see pole võimalik , mida kalev tegi no tra tõesti nagu lasteaed ......
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

Mida kuradit frier tegi lõpus!!!!! vaja on KOLME punkti ja korvi alt seda ei saa! tra no on idioot!


nujah, igatahes tuleb tartule õnne soovida. vähemasti hetkel parem võitis, kui valus mul seda ka öelda poleks.
hehe

Postitus Postitas hehe »

Mis ma ütlesin, et Kullamäe viskab viimase punkti.
Kalev on luuserite kamp. Matits on täisdebiil ja Kriisa on jobude kuningas.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Tartu tegi seda, mida Barons tegi Tartuga, ütleme nii. Väga-väga kurb, 19p maha mängida, on ikka päris raske.
Loodan, et Matic koos oma serbohorvaadi poistebändiga hakkab kohvreid pakkima...
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

valmo kriisa nussis selle mängu ära. Tra küüll ja Pelkic oli 6 minuti väljakul mida fuccki Matic, belikc, kedzo,jeliz gtfo.........


pole sõnuuuuuu sellist mängu kaotada Rockil kõigil oli 4 viga nahhui juba 3 veerandaja alguses, pole sõnu
Sten

Postitus Postitas Sten »

Miks Frier ikka arvab, et ta on kunn? Palun anna pall Scottile , las tema paneb sisse. Ja ma ei saa aru. Millal lastakse oma meeskonnal mängida lõpurünnak, nii et ei võeta Time-out. Ma arvan, et Matic ise tahtis et see seeria juba läbi saaks ja saaks minema tõmmata.
Vasta