Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

#7 kirjutas:Saadame Kanguri kohe nba'sse noo ..
Millest selline sarkastilisus?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Tegelikult arvan ma nii,et ta ei saaks hakkama hispaania top 8 tiimide sees mitte kuidagi, igas tugevas euroopa klubis on KAITSE põhikohal aga Kanguril on kaitse nõrk, ta oskab ainult viskeid blokeerida. Aga see on minuarvamus.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Kangur võiks rohkem pealt panna, see reverse lay-up mille ta ASKI vastu skooris oleks vabalt võinud olla reverse dunk. Oleks rahva kaasa tõmmanud ja endal ka parem tunne.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

gametime kirjutas:Kangur võiks rohkem pealt panna, see reverse lay-up mille ta ASKI vastu skooris oleks vabalt võinud olla reverse dunk. Oleks rahva kaasa tõmmanud ja endal ka parem tunne.
Ta ei julge suruda alles hiljuti surus mööda:)
Go Kalev Go :)
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

peale eelmist mängu tehti Kristjanit nagu jaksati maha.. täna oli ta juba hoopis teisest puust.. kahju ainult 3 kiirest veast mängu alguses.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

sellest oli jah kahju:S
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kangur lubas oma särgi mulle anda peale hooaega!(:
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ma saan scotti oma xD
istoor
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Mai 2008, 20:02

Postitus Postitas istoor »

TERE, minu meelest pole asi mitte selles et kangur või mõni teine Kalevi mängia oleks kehv aga tuleb ikka ette halbu ja paremaid aegu. kuigi tänane ja teine mäng rockiga näitas selgelt mis toimub meie kohtunike leeris. kui nad kinni maksta .... ning teine asi kui finaal mänge vilistavad rocki tü.. fännid.
istoor
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Mai 2008, 20:02

Postitus Postitas istoor »

pelmeen kirjutas:nii pehmet mängu kui see mees korviall mängib võib aint kalevis teha.ei taha teda keegi
kuule pelmeen sa vaata parem seda teini teist lammast ei tea keegi kes ainult määäääääb ja peale selleveel laste ahistaja .
istoor
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Mai 2008, 20:02

Postitus Postitas istoor »

Kõigile BC KALEV CRAMO fännidele ärge pead norgu laske sest järgmine hooaeg saab rock täiega . meie tööks jääb ainult kalevit toetada . minu poolt kalevile ja fännidele soor AITÄH suurepärase hooaja eest.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

minu arvates oleks tema pidanud saama parima kaitsemängija tittli! kuna ta oli parim!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kui aus olla, siis talts oli ainu õige valik... no see oli ikka julm kuidas mees igast asendist koppa laseb.


finaal seeria peale 3 koppa on ikka päris julm
Viimati muutis Oskar8, 21 Mai 2008, 23:00, muudetud 1 kord kokku.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

noo, kopad olid ju enam-vähem ainukesed asjad mida ta pani..
Zog

Postitus Postitas Zog »

lauapalle võttis kah mõnusalt... keskmiselt 8 mängus (ja ärge ära unustage et põhi lauapallinoppija on tartul siiski cusworth...)... ning noh ei no üldse, Talts on tegija, Kangur on ka tegija, aga Talts sattus lihtsalt sellesse võistkonda kes finaalis hakkama sai, + Kanguri parimad omadused avalduvad minu meelest siiski rünnakul mitte kaitses
Vasta