Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Soho kirjutas:no ma ei tea hispaania 2 liiga on nagu 100% tugevam kui eesti ja bbl
Vabandust aga kas sa ise ka usud mida sa räägid, tugevam kui BBL?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jah eks hispaania 2 liiga on tugevam kui rytas ja zalgiris :lol:
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ja pealegi mängib Veski Hispaania 3. liigas. ;) See veits ebaloogiline ka kui vaatame, siis Cran canaria kes ULEBIs tegusi tegi oli esiliigas alles 11. kohal..see peaks tähendama, et 2. liigas on umbes Kalevi tugevusega meeskonnad. :D

Aga üldiselt ma siiski loodan, et Veskist veel siiski norm mängija saab, ok ta pole enam kõige noorem, aga pikkust siiski 215 cm ja vb ajan ma nüüd totaalset paska, aga kas ta mitte vahepeal juba polnud koondises? Isiklikult igatahes arvan, et nii aastakese pärast võiks ta Allingu juba üle mängida..või noh, ehk varemgi..
Viimati muutis greystone, 19 Mai 2008, 16:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

zero0 kirjutas:Küllaltki meeldiv on, et meil on suhteliselt pikk pink, mis koosneb headest mängijatest.

Talts
Tein
Kangur
Arbet
Müürsepp(?)
Kullamäe
Sokk
Doronin(väike küsimärk peale vigastust)
Leppik(!!!)
Kikerpill
Keerles
Kriisa
Allingu

Samuti ei oleks vastu, kui mõni väljamaalane kodustataks. Paljud suured riigid kasutavad oma võistkondades teistemaade mängijad. Näiteks Euroopa suurima rahvaarvuga riik Saksamaa. Nimelt on nende jalgpalli võiskonnas päris mitu poolakat ja isegi neeger on läbi käinud(Asamoah). Ründeliin koosneb puhtalt poolakatest(Podolski ja Klose).
Miks sa Gert Dorbekut ei lisand sinna?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

vahet ei ole mis liigas Veski seal tagumistest mängib, aga yks kõik milline hispaania I II II IV V jne on kordades pasem kui BBL ja II liiga on ka kindlasti pasem kui KML
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Veski mängib Hispaania 4. liigas, mis on hispaania 1. liiga duubel meeskond, naq ma olen arusaand :)
Mario

Postitus Postitas Mario »

Oskar8 kirjutas:vahet ei ole mis liigas Veski seal tagumistest mängib, aga yks kõik milline hispaania I II II IV V jne on kordades pasem kui BBL ja II liiga on ka kindlasti pasem kui KML
Minuteada Hispaania II liigas küll siukseid kooliõpilaste satse pole nagu meil siin Tarvas ja TTÜ.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Mario kirjutas:
Oskar8 kirjutas:vahet ei ole mis liigas Veski seal tagumistest mängib, aga yks kõik milline hispaania I II II IV V jne on kordades pasem kui BBL ja II liiga on ka kindlasti pasem kui KML
Minuteada Hispaania II liigas küll siukseid kooliõpilaste satse pole nagu meil siin Tarvas ja TTÜ.
Ma arvan sama. :D
Pilt
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

oskaril õige jutt ! :cool:
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Oskar8 kirjutas:vahet ei ole mis liigas Veski seal tagumistest mängib, aga yks kõik milline hispaania I II II IV V jne on kordades pasem kui BBL ja II liiga on ka kindlasti pasem kui KML
Mudu olen nõus,aga sellega ma ei nõustu et hispaania 2. liiga on eesti meistriliigast kindlasti pasem....tase kindlasti yhtlasem...kuigi eks sellisel tasemel meeskondi nagu Kalev ja Rock sial pole.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

millal Eesti koondise mängud hakkavad, keegi oskab õelda??

tänud!!!
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

valikmängud peaks olema kas augusti lõpus või septembris.. aga enne on kindlasti kolme rahvuse turniir ja veel mõnigi kontrollkohtumine.
Mario

Postitus Postitas Mario »

Kerde intervjuu Päevalehele:

Teised koondise põhitegijad on sinu sümboolse viisiku liikmed Tanel Tein ja Kristjan Kangur. Keda panna mängujuhiks ja keda tsentrisse?

Tuumik tuleb Rockist, viis-kuus meest liitub Kalevist. Lisaks Tarmo Kikerpill, Viljar Veski, Kristjan Makke, Gert Dorbek. Ei tea veel, kui kaua kulub Allingu jalaravile. Teinil seisab ilmselt ees operatsioon.

•• Kes sind koondises abistavad?

Ei saa veel midagi kindlat öelda, sest mul pole endalgi lepingut, aga Margus Metstak, Rauno Pehka ja Alar Varrak on andnud nõusoleku abistada.


Mida arvate sellisest koondusest? Kalevist siis Kriisa, Sokk, Arbet, Kangur, Keerles, ... (kuues peaks olema juba Viiask või Toome :D).
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

Oskar8 kirjutas:vahet ei ole mis liigas Veski seal tagumistest mängib, aga yks kõik milline hispaania I II II IV V jne on kordades pasem kui BBL ja II liiga on ka kindlasti pasem kui KML
sa oled üldse mõnda hispaania liiga pela vaadand??? et tarka paned
ja ega bbl 2 võistkonda aind üle teistest ülejäänd kõik jäävad sinna ühte kanti

juba stiili vahe on sees hispaanias mängitakse palju kiiremat ja efektsemat kossu kui siin põhjamaades
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Kurat suht nigel on see seis ju .

C-Makke , Allingu ( kui terve ) , Veski ( kui tahab , ta ikka nõrk )
PF- Talts , Kangur , Viiask , Keerles ,
SF-Tein ,
SG-Leppik , Arbet , Kullamäe
PG-Sokk , Kriisa
Vasta