Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

aga samas need mehed, kes olid Kalevis eelmiselgi aastal Arbet, Kangur, Kriisa, Sokk jne. kas nad tegid halba tööd ? minuarust on Arbet, Kangur ja Sokk nii tohutult arenenud selle aastaga ja nad arenevad veelgi, et saaks Taltsi ka sinna punti oleks asi juba parem. aga ega Kalev ära ei sure sellepärast, kui Talts otsustab minna Rocki.
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

No mida ta seal Rockis näeb ma ei saa aru
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

siiani olin ikka Taltsi fänn...aga kui ta nüüd sellise otsuse peaks vastu võtma siis...
loodame et müür tuleb ja matic sudab ta suhtumist muuta vat siis oleks küll vägem meeskond paigas:P
mulle ikka meeldiks vaadata kui kalev jõuab tippu võimalikult suure eestlaste protsendiga tiimis:P
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Krt ma ka eru ei saa, mida seal Rockis leitakse...nii kui nii tulevikku silmas pidades potensiaali sellel meeskonnal pole.
Ma hakkasin ka juba lootma, et Kalev saab omale korraliku tiimi, kus Tein ja Talts ka sees, aga vaevalt...
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Ehk on Tartus parem vesi? :)
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Demarr kirjutas:Ehk on Tartus parem vesi? :)
Parandus, parem õlu. :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Noo, Saku Originaal, Saku Kuld jne on igatahes etem kui see va Rock õlle. :)
Viimati muutis greystone, 27 Juul 2007, 17:10, muudetud 1 kord kokku.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

greystone kirjutas:Noo, Saku Originaal, Saku Kuld jne on igatahes etem kui see va Rock õlle. :)
Seda minagi, aga Taltsile ju siis meeldib :D
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Kaljula jätkab oma karjääri Faustos.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

õige otsus
BC Kalev/Cramo
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Jama, tema meeldis mulle juba sellepärast, et iga tabava viska järel oli tema esimene pingilt üles kargaja:D
Aga muidugi tore, et seal saab ta mänguaega ka, Kalevis tema kolmeseid paraku ei hinnatud..õigemini Matic ei hinnanud..Kuusmaa küll hindas
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Jamaa Kaljula ja Faustos? ! Ei kujuta ettegi! Mis teha,mis teha ju siis paljud eelistavad Tartus elamist,kui pealinnas! Tõesti ei tea kellega või millega nad kõiki enda juurde meelitavad!!!:S
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

ega jah, kaljulal ei olnud eriti mõtet kalevisse jääda et keskmiselt igas viiendas mängus minutix platsile saada. Loodame et tal faustos hästi läheb...
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

midagi pole öelda jälle see sama jama ei saa me Müürseppa ,Teini ja nüüd oleme ka Taltsist ilma ,mina aravan ,et Kalevi mänedšment peaks tõsiselt peeglisse vaatama ,mis siis toimub ,miks ükski tegija eestlane ei taha Kalevis mängida,mis on meie võistkonnas siis nii halvasti ,et kõik Rockki jooksevad meil on ju suurem eelarve mängime paremas eurosarjas kõik trumbid nagu oleks justkui meil kuid ikkagi ei suuda juhtkond sittagi teha ,arvan ,et Kalevi juhtkonnas peaks midagi muutma või mõni mees ameti maha panema mingit muud lahendust ma enam ei näe,sest see ei ole normaalne ,mis praegu toimub
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Natalya kirjutas:Jamaa Kaljula ja Faustos? ! Ei kujuta ettegi! Mis teha,mis teha ju siis paljud eelistavad Tartus elamist,kui pealinnas! Tõesti ei tea kellega või millega nad kõiki enda juurde meelitavad!!!:S
??????? Kaljula tartust pärit ja ma julgeks väita et see talle ainuõige varjant kuhu minna... kuigi ise siis lootsin et ehk eksib raplasse Dorbeku juurde ära xD
Viimati muutis Oskar8, 27 Juul 2007, 23:56, muudetud 1 kord kokku.
Vasta