Fännid

Muud jutud (sh arvutimängud)
jorgenk
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:39

Postitus Postitas jorgenk »

Trummid on hetkle küll suht saastad meil .
Pilt
Mario

Postitus Postitas Mario »

Tervist Kalevi poolehoidjatele!

Esmalt ütlen seda, et ma pole viimasel kahel aastal Kalevi mängudele jõudnud, mis on väga kahetsusväärne, samas olen ma rohkem jalkamees kah. Sellegipoolest olen televisiooni vahendusel näinud nii mõningaid mänge.

Ja sellega seoses on silma jäänud mõningad asjad, mis mind sulaselgelt häirivad Kalevi fännide puhul. Ütlen kõigepealt, mina olen Nõmme Kalju jalgpalliklubi fänn, seega tean kuidas fänlus ja sellega kaasnev keiss on.

Minumeelest see ei ole normaalne, kui ühel fännklubil (ja kusjuures suurel) on ainult 3 hüüdlauset. Lisaks pole Heia Kalev, ning võitle, Kalev, võitle, teie välja mõeldud. Ühelgi tõsiseltvõetaval organisatsioonil pole olukord selline, ainult Eesti korvpallis. Terves maailmas lauldakse, hüpatakse, trambitakse ning karjutakse pikkasi fraase-laule. Miks olete Teie nii mannetud?

Hallis ei saagi otseselt mingit fiilingut nii tekkida ning minumeelest on teie esitused olnud vägagi kesised. Võtke kokku ennast, saage kokku, mõelge laule ning laske hallis need välja. Tõesti on ilus!

Edu!

Veidike mõtlemisainet

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E

Ja teil endalgi on hallis võimsam, see on hoopis teine tunne-emotsioon, tean omast käest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Mario kirjutas:Tervist Kalevi poolehoidjatele!

Esmalt ütlen seda, et ma pole viimasel kahel aastal Kalevi mängudele jõudnud, mis on väga kahetsusväärne, samas olen ma rohkem jalkamees kah. Sellegipoolest olen televisiooni vahendusel näinud nii mõningaid mänge.

Ja sellega seoses on silma jäänud mõningad asjad, mis mind sulaselgelt häirivad Kalevi fännide puhul. Ütlen kõigepealt, mina olen Nõmme Kalju jalgpalliklubi fänn, seega tean kuidas fänlus ja sellega kaasnev keiss on.

Minumeelest see ei ole normaalne, kui ühel fännklubil (ja kusjuures suurel) on ainult 3 hüüdlauset. Lisaks pole Heia Kalev, ning võitle, Kalev, võitle, teie välja mõeldud. Ühelgi tõsiseltvõetaval organisatsioonil pole olukord selline, ainult Eesti korvpallis. Terves maailmas lauldakse, hüpatakse, trambitakse ning karjutakse pikkasi fraase-laule. Miks olete Teie nii mannetud?

Hallis ei saagi otseselt mingit fiilingut nii tekkida ning minumeelest on teie esitused olnud vägagi kesised. Võtke kokku ennast, saage kokku, mõelge laule ning laske hallis need välja. Tõesti on ilus!

Edu!

Veidike mõtlemisainet

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E

Ja teil endalgi on hallis võimsam, see on hoopis teine tunne-emotsioon, tean omast käest.
Sa võrdled kalevit ja Panatinaikost?
Emm kui hakata vaatama, siis klubide eelarved on kordades erinevad(see selleks)Kreeka ise on suurem kui Eesti, veel klubide pooldajate arv on kordades suurem, mängude külastatavus on kordades erinev, ja et tekiks sihuke emotsioon, on vaja ikkaüsna palpalju rahvast. Niiet usun et pole eriti mõistlik võrrelda Kalevi ja Panatinaikose fänne.
Mis te ise teete seal oma fännklubiga, laulate vms ?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ja mul sõber ka kalju fänn, ise mõtlesin ka hakkata :P neil mingi 2 laulu on vist
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Mario kirjutas:Tervist Kalevi poolehoidjatele!

Esmalt ütlen seda, et ma pole viimasel kahel aastal Kalevi mängudele jõudnud, mis on väga kahetsusväärne, samas olen ma rohkem jalkamees kah. Sellegipoolest olen televisiooni vahendusel näinud nii mõningaid mänge.

Ja sellega seoses on silma jäänud mõningad asjad, mis mind sulaselgelt häirivad Kalevi fännide puhul. Ütlen kõigepealt, mina olen Nõmme Kalju jalgpalliklubi fänn, seega tean kuidas fänlus ja sellega kaasnev keiss on.

Minumeelest see ei ole normaalne, kui ühel fännklubil (ja kusjuures suurel) on ainult 3 hüüdlauset. Lisaks pole Heia Kalev, ning võitle, Kalev, võitle, teie välja mõeldud. Ühelgi tõsiseltvõetaval organisatsioonil pole olukord selline, ainult Eesti korvpallis. Terves maailmas lauldakse, hüpatakse, trambitakse ning karjutakse pikkasi fraase-laule. Miks olete Teie nii mannetud?

Hallis ei saagi otseselt mingit fiilingut nii tekkida ning minumeelest on teie esitused olnud vägagi kesised. Võtke kokku ennast, saage kokku, mõelge laule ning laske hallis need välja. Tõesti on ilus!

Edu!

Veidike mõtlemisainet

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E

Ja teil endalgi on hallis võimsam, see on hoopis teine tunne-emotsioon, tean omast käest.
Mario teab millest räägib, Kalju fännlus algas just temast.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Enda lemmik on Kalju jalkas
Mario

Postitus Postitas Mario »

Kõigepealt ütlen, tõesti oli võrdlus kohatu, samas mingi aimduse saate, kuidas olukord tegelikult toimub. Meeskonda ei saagi käima tõmmata mingi võitle, kalev, võitle skandeerimisega.

http://www.youtube.com/watch?v=_mADST6Oslo

Veidike parem näide, vaadake rahvaarvu ning kõla. Super kutid, ning siin ei saa kuidagi ajada et Leedus nii palju rahvast ja klubi nii tuev, et peabki olema. Mitmes klubi see Sakalai Vilniuses üldse on? Ei ole nad kõrgemas Balti Liiga divisjoniski ju.

Jaa ärge rääkige, et võitle, kalev, võitle ongi lahe karjuda.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

minu meelest sinu kommentaar selle video kohta oli selline

Huuh, ma väga-väga loodan, et ükski Kalevi fänn siit eeskuju ei võta - need isehakanud Ultrad paistsid rohkem välja alaarenenud Leedu natsidena. Mängule kaasaelamist ja fännamist ei paistnud kuskilt otsast välja, pigem enda väljaelamine. Mäletan, et Rytase fännid, keda ma paari aasta eest Tartus nägin, olid üsna sarnased: röökisid kogu mängu oma "laulukest", pooltel polnud ilmselgelt aimugi, mis seis on (nad olid otse minu ees, seega nägin neid hästi), mõned norisid turvamehega tüli, paar tükki puhkasid "reisiväsimust" välja jne. Skinheadide bande pigem tõesti. A no ma loodan, et nad rakendavad oma liigse agressiivsuse röökimissegi, mitte ei tülita tänavatel pensionäre ja välismaalasi.
Mario

Postitus Postitas Mario »

Õigus!

Terve maailma fännid käituvad valesti, et selle asemel et ühte hüüdlauset aastast-aastasse laulda, et panevad pikkasi fännilaule. Ja kõik on märatsejatest hullud kah!

Kusjuures selline fänlusstiil on ainult Eestile omane ja see on väga mannetu.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ma ei saa aru mis teil viga on, inimene tuleb annab nõu ja te lihtsalt kargate kohe kraesse, kas see on mingi eestlaslik kadedus või ei salli te lihtsalt seda kui keegi õpetab/ annab nõu ?

Mario võrdlus Panaga oli kohatu, kuid muu jutt oli sulatõsi, seda asja peab muutma, suve jooksul pole ju raske teha mõned miitingud kus kõik praegused ( loodan, et suvega tuleb poolehoidjaid juurde ) kogunevad, et arutada seda asja, kindlasti on vaja juurde osta atribuutikat, mis ei tohiks olla raske, kui iga üks annab mingi summa.

Tõusen võib-olla liiga kõrgele pilvedesse, kuid kujutan väga hästi ette kuidas sügisel on kõik lehed täis pealkirju : '' Kalevi fännid just kui uuesti sündinud ''

Või mis arvate ?
Mario

Postitus Postitas Mario »

jyrgen kirjutas:minu meelest sinu kommentaar selle video kohta oli selline

Huuh, ma väga-väga loodan, et ükski Kalevi fänn siit eeskuju ei võta - need isehakanud Ultrad paistsid rohkem välja alaarenenud Leedu natsidena. Mängule kaasaelamist ja fännamist ei paistnud kuskilt otsast välja, pigem enda väljaelamine. Mäletan, et Rytase fännid, keda ma paari aasta eest Tartus nägin, olid üsna sarnased: röökisid kogu mängu oma "laulukest", pooltel polnud ilmselgelt aimugi, mis seis on (nad olid otse minu ees, seega nägin neid hästi), mõned norisid turvamehega tüli, paar tükki puhkasid "reisiväsimust" välja jne. Skinheadide bande pigem tõesti. A no ma loodan, et nad rakendavad oma liigse agressiivsuse röökimissegi, mitte ei tülita tänavatel pensionäre ja välismaalasi.
See oli minu ehk selle Mario kirjutis, kes siin varemgi on kribanud. Too teine on uus Mario :)
Mario1

Postitus Postitas Mario1 »

Veel.
Mario2 räägib, et mujal käibki fänlus Sakalai Ultrat kombel ja kalevlased peavad seda järgi tegema, sest muidu on mõnede meelest hale. Esiteks tuleb meil siin teha ikka nii nagu meile endile parem ja lahedam tundub, mitte asju üle võtta lihtsalt sellepärast, et välismaal nii on. Teiseks on siuke röökiv punt äärmus ja väikse seltskonna puhul mõjub haledalt ja naeruväärselt (Pana videos oli tuhandete inimeste laul võimas, aga Sakalai omadel küll mitte). Kui kirjutasin siin Rytase fännidest, jätsin mainimata, et kohal olid ka sellised fännid, kes Mario2 arvates polegi õiged fännid - nad ei olnud purjus, ei tülitanud turvasid, ei röökinud, vaid hoopis jälgisid mängu, hõikasid (mitte ei röökinud) ergutusi ja kui Rytas platsil midagi head korda saatis, siis tõusid püsti, lehvitasid lippu, plaksutasid (need Rytas Ultrad ei teinud sel hetkel midagi, sest nad polnud tähelegi pannud, mis platsil toimus). Kokkuvõttes jätsid need fännid sümpaatse mulje, samas kui Ultratele oleks saal hea meelega tappa andnud nõmetsemise eest.
Valik on teie - kas olla Ultra või "tavaline"! Aga ma hoiatan, et rahvas hakkaks Kalevi Ultratest kui ebameeldivast seltskonnast kaarega mööda käima.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Selles Sakalai Ultrase videos oli näha, kuidas paberirullikesi visati väljakule. Olin ise mängul ning see oli väga efektne ning fännklubi laulis ja karjus kohalikud üle ilma väiksemagi vaevata. Hüppasid ja trampisid ka seal, hea, et tribüün püsti jäi.
Mario

Postitus Postitas Mario »

Olgu ma sisi Mario2 vmt kes.

Kas selleks et tribüünidel hüpata-laulda peab olema ultra? Kindlasti mitte.

Aga noh, milleks ma raiskan siin aega, kui kogu foorumi peale on üks normaalne isik, kes mõistab asja. Tehke nii nagu teile meeldib. Minuarust on see hale ja jään oma arvamuse juurde.

Välismaal käiakse juba fiilingu pärast hallis, rahvas möllab, terve hall on klubivärvides atribuutikat täis. Samas teil pole miskit, hea kui särgid seljas, rääkimata mingitest plagudest, loosungitest, lippudest jmt kräpist.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Et oleks korralik fänlus, peab olema ka korralik klubi ning treener võiks kah mängida suuremat rolli kui kloun platsi kõrval.
Suletud